Jesteś tutaj
Główna > MŚ w lekkoatletyce Pekin 2015 > Medaliści MŚ w lekkoatletyce Pekin 2015
Reklama:

WYNIKI MŚ PEKIN 2015:

Kobiety

100 m (K)
1.  Fraser Pryce 10,76
2.  Schippers 10,81
3.  Bowie 10,86
4.  Campbell-Brown 10,91
5.  Ahye 10,98
6.  Baptiste 11,01
7.  Morrison 11,02
8.  Okakbare  
200 m (K)
1.  Schippers 21,63 CR
2.  Thompson 21,66
3.  Campbell-Brown 21,96
4.  McGrone 22,01
5.  Asher-Smith 22,07
6.  Tarmoah 22,31
7.  Lalova-Collio 22,41
8.  Simpson 22,50
800 m (K)
1.  Arzumasowa 1:58.03
2.  Bishop 1:58.12
3.  Sum 1:58.18
4.  Arafi 1:58.90
5.  Oskan-Clarke 1:58.99
6.  Lupu 1:58.99
7.  JOANNA JÓŹWIK 1:59,09
8.  Lamote 1:59,70
400 m (K)
1.  Felix 49,26
2.  Miller 49,67
3.  Jackson  49,99
4.  Day 50,14
5.  McPherson 50,42
6.  Williams-Mills 50,47
7.  Francis 50,51
8.  Ohuruogu 50,63
1500 m (K)
1.  Dibaba 4:08.09
2.  Kipyegon 4:08.96
3.  Hassan 4:09.34
4.  Seyaun 4:10.26
5.  Muir 4:11.48
6.  Aregawi 4:12.16
7.  Rowbury 4:12.39
8.  ANGELIKA CICHOCKA 4:13.22
5000 m (K)
1.  Ayana 14:26.83
2.  Teferi 14:44.07
3.  Dibaba 14:44.14
4.  Kibwot 14:44.16
5.  Cherono 15:01.36
6.  Kisa 15:02.68
7.  Cheptai 15:03.41
8.  Kuijken 15:08,00
10000 m (K)
1.  Cheruiyot 31:41,21
2.  Burka 31:41,77
3.  Infeld 31:43,49
4.  Huddle 31:43,58
5.  Kipyego 31:44,42
6.  Flanagan 31:46,23
7.  Heroye 31:49,73
8.  Saina 31:51,35
4x100 m (K)
1.  Jamajka 41,07 CR
2.  USA  41,68
3.  Trynidad i Tobago  42,03
4.  Wielka Brytania  42,10
5.  Niemcy  42,64
6.  Kanada  43,05
DSQ.  Holandia DSQ
DNF.  Rosja DNF
4x400 m (K)
1.  Jamajka 3:19,13
2.  USA 3:19,44
3.  Wielka Brytania 3:23,62
4.  Rosja 3:24,84
5.  Nigeria 3:25,11
6.  Ukraina 3:25,94
7.  Francja 3:26,45
8.  Kanada 3:27,69
100 m ppł
1.  D. Williams 12,57
2.  Roleder 12,59
3.  Talaj 12,66
4.  Rollins 12,67
5.  Porter 12,68
6.  Zbaren 12,95
7.  S. Williams 12,95
8.  Nelvis 13,06
400 m ppł (K)
1.  Hejnova 53,50 WL
2.  Little 53,94
3.  Tate 54,02
4.  Petersen 54,20
5.  Russell 54,64
6.  Child 54,78
7.  Nel 54,94
8.  Spencer 55,47
3000 m z przeszkodami (K)
1.  Jepkemoi 9:19,11
2.  Ghribi 9:19,24
3.  Krause 9:19,25
4.  Assefa 9:20,01
5.  Coburn 9:21,78
6.  Ayalew 9:24,27
7.  Nganga 9:26,21
8.  Babar 9:29,64
Rzut młotem (K)
1.  ANITA WŁODARCZYK 80,85
2.  Zhang 76,33
3.  Tavernier 74,02
4.  Hitchon 73,86
5.  Wang 73,83
6.  Klaas 73,13
7.  Heidler 72,56
8.  Marghieva 72,38
 Rzut dyskiem (K)
1.  Caballero 69,28
2.  Perković 67,39
3.  Muller 65,53
4.  Perez 65,54
5.  Fischer 63,88
6.  Samuels 63,14
7.  Craft 63,10
8.  Su 62,90
Rzut oszczepem (K)
1.  Molitor 67,69 WL
2.  Lyu 66,13
3.  Viljoen 65,79
4.  Obergfoll 64,61
5.  Li 64,10
6.  Hussong 62,98
7.  Ozolina 62,10
8.  Winger 60,88
Pchnięcie kulą (K)
1.  Schwanitz 20,37 m
2.  Gong 20,30 m
3.  Carter 19,76 m
4.  Marton 19,48 m
5. Gao 19,04 m
6.  Dubickaja 18,52 m
7.  Leanciuk 18,25 m
11.  PAULINA GUBA 17,52 m
Skok w dal (K)
1.  Bartoletta 7,14 WL
2.  Proctor 7,07
3.  Spanović 7,01
4.  Nettey 6,95
5.  Ugen 6,85
6.  Mihambo 6,79
7.  Sagnia 6,78
8.  Deloach-Soukup 6,67
Trójskok (K)
1.  Ibarguen 14,90
2.  Knazyeva 14,78
3.  Rypakowa 14,77
4.  Petrowa 14,66
5.  Williams 14,45
6.  Saladuha 14,41
7.  Koniewa 14,37
8.  Gierisch 14,25
Skok wzwyż (K)
1.  Kuczina 2,01
2.  Vlasić 2,01
3.  Cziczerowa 2,01
4.  KAMILA LIĆWINKO 1,99
5.  Beitia 1,99
6.  Jungfleisch 1,99
7.  Scheper 1,92
8.  Patterson 1,92
Skok o tyczce (K)
1.  Silva 4,90
2.  Murer 4,85
3.  Kyiakopolou 4,80
4.  Bengtsson 4,70
4.  Morris 4,70
4.  Suhr 4,70
7.  Bradshaw 4,70
8.  Strutzl 4,60
Siedmiobój
1.  Ennis Hill 6669
2.  Theisen Eaton 6654
3.  Ikauniece-Admidina 6516
4.  Broerson 6491
5.  Rath 6441
6.  Zsivoczky-Farkas 6389
7.  Mochniuk 6359
20.  KAROLINA TYMIŃSKA 5948
Chód sportowy 20 km (K)
1.  Liu 1:27,45
2.  Lu 1:27,45
3.  Oljanowska 1:28,13
4.  Cabecinha 1:29,29
5.  Palmisano 1:29,34
6.  De Sena 1:30,06
7.  Virbalyte 1:30,20
38.  AGNIESZKA DYGACZ 1:39:06
Maraton (K)
1.  M. Dibaba 2:27:35
2.  Kiprop 2:27:36
3.  Kirwa 2:27:39
4.  Sumgong 2:27:42
5.  Kiplagat 2:28:18
6.  Tufa 2:29:12
7.  Ito 2:29:48
8.  Tsegaye 2:3054

Mężczyźni

100 m (M)
1.  Bolt 9,79
2.  Gatlin 9,80
3.  De Grasse 9,92
3.  Bromell 9,92
5.  Rodgers 9,94
6.  Gay 10,00
7.  Powell 10,00
8.  Vicaut 10,00
200 m (M)
1.  Bolt 19,56
2.  Gatlin 19,74
3.  Jobodwana 19,87
4.  Edward 19.87
5.  Hughes 20,02
6.  Guliyev 20,11
7.  Ogunode 20,27
8.  Ashmeade 20,33
400 m (M)
1.  Van Niekerk 43,48
2.  Merritt 43,65
3.  James 43,78
4.  Santos 44,11
5.  Makwala 44,63
6.  Yousif 44,68
7.  Cedenio 45,06
8.  Masrahi 45,15
800 m (M)
1.  Rudisha 1:45.84
2.  ADAM KSZCZOT 1:46.08
3.  Tuka 1:46.30
4.  Rotich 1:46.35
5.  Bosse 1:46.63
6.  Balla 1:47.01
7.  Belhanbel 1:47.09
8.  Kipketer 1:47.66
1500 m (M)
1.  Kiprop 3:34,40
2.  Manangoi 3:34,63
3.  Iguider 3:34,67
4.  Makhloufi 3:34,76
5.  Kiplagat 3:34,81
6.  Willis 3:35,46
7.  Cheruiyot 3:36,05
8.  Centrowitz 3:36.13
o5000 m (M)
1.  Farah 13:50,38
2.  Ndiku 13:51,75
3.  Gebrhiwet 13:51,86
4.  Kejelcha 13:52,43
5.  Rupp 13:53,90
6.  True 13:55,07
7.  Hill 13:55,10
8.  Koech 13:55,98
10000 m (M)
1.  Farah 27:01,13
2.  Kamworor 27:01,76
3.  Tanui 27:02,83
4.  Muchiri 27:04,77
5.  Rupp 27:08,91
6.  Osman 27:43,21
7.  Kaya 27:43,69
8.  Toroitich 27:44,90
4x100 m (M)
1.  Jamajka 37,36 WL
2.  Chiny  38,01
3.  Kanada  38,13
4.  Niemcy  38,15
5.  Francja  38,23
6.  Antigua i Barbuda  38,61
DSQ  USA DSQ
DNF  Wielka Brytania DNF
4x400 m (M)
1.  USA 2:57,82 
2.  Trynidad i Tobago 2:58,20 
3.  Wielka Brytania 2:58,51 
4.  Jamajka 2:58,51 
5.  Belgia 3:00,24 
6.  Francja 3:00,65 
7.  Kuba 3:03:05 
8.  Rosja  3:03:05 
110 m ppł
1.  Szubienkow 12,98
2.  Parchment 13,03
3.  Merritt 13.04
4.  Martinot-Lagarde 13,17
5.  Bascou 13,17
6.  McLeod 13,18
7.  Oliver 13,33
8.  Darien 13,34
400 m ppł (M)
1.  Bett 47,79 WL
2.  Kurdjawcew 48,05
3.  Gibson 48,17
4.  Clement 48,18
5.  Tumuti 48,33
6.  Copello 48,86
7.  PATRYK DOBEK 49,14
8.  Tinsley 50,02
3000 m z przeszkodami (M)
1.  Kemboi 8:11,28
2.  C. Kipruto 8:12,38
3.  B. Kipruto 8:12,54
4.  Birech  8:12,62
5.  Huling 8:14,39
6.  Jager 8:15,47
7.  Taleb  8:17,73
9.  KRYSTIAN ZALEWSKI 8:21,22 SB
Rzut młotem (M)
1.  PAWEŁ FAJDEK 80,88 m
2.  Nazarow 78,55 m
3.  WOJCIECH NOWICKI 78,55 m
4.  Pars 77,32 m
5.  Litwinow 77,24 m
6.  Soderbert 76,92 m
7.  Elgamel 75,77 m
8.  Lomnicky 75,79 m
Rzut dyskiem (M)
1.  PIOTR MAŁACHOWSKI 67,40
2.  Milanov 66,90
3.  ROBERT URBANEK 65,18
4.  Kanter 64,82
5.  Stahl 64,73
6.  Parellis 64,55
7.  Dacres 64,22
8.  Ch. Harting 63,84
Rzut oszczepem (M)
1.  Yego 92,72 m
2.  El Sayed 88,99
3.  Piktamaki 87,64
4.  Rohler 87,41
5.  Ruuskanen 87,12
6.  Hoffman 86,01
7.  Vetter 83,79
8.  Vesely 83,13
Pchnięcie kulą (M)
1.  Kovacs 21,93
2.  Storl 21,74
3.  Richards 21,69
4.  Walsh 21,58
5.  Hoffa 21,01
6.  TOMASZ MAJEWSKI 20,82
7.  Kolasinac 20,71
8.  Gill 20,11
Skok w dal (M)
1.  Rutherford 8,41
2.  Lapierre 8,24
3.  Wang 8,18
4.  Gao 8,14
5.  Li 8,10
6.  Mienkow 8,02
7.  Gomis 8,02
8.  Poljański 7,97
Trójskok (M)
1.  Taylor 18,21 WL
2.  Pichardo 17,73
3.  Evora 17,52
4.  Craddock 17,37
5.  Adams 17,28
6.  Opera 17,06
7.  Sorokin 16,99
8.  Oke 16,81
Skok wzwyż (M)
1.  Cousin 2,33
2.  Zhang 2,33
2.  Bondarenko 2,33
4.  Barshim 2,33
5.  Cyplakow 2,29
6.  Thomas 2,29
7.  Baba 2,29
8.  Kynard 2,25
Skok o tyczce (M)
1.  Barber 5,90
2.  Holzdeppe 5,90
3.  PIOTR LISEK 5,80
3.  PAWEŁ WOJCIECHOWSKI 5,80
3.  Lavillenie 5,80
6.  Menaldo 5,65
7.  Balner 5,65
15.  ROBERT SOBERA 5,50

Dziesięciobój
1.  Eaton 9045 WR
2.  Warner 8695
3. Freimuth 8561
4.  Szkuraniew 8538
5.  Bourrada 8641
6. Kazmirek 8448
7. Schirader 8418
17.  PAWEŁ WIESIOŁEK 7705
Chód sportowy 20 km (M)
1.  Lopez 1:19,14
2.  Wang 1:19:29
3.  Thorne 1:19:57
4.  Glawan 1:20,29
5.  Cai 1:20,42
6.  Bonfim 1:20,44
7.  Arevalo 1:21,13
8.  Bird-Smith 1:21,37
Chód sportowy 50 km (M)
1.  Toth 3:40,32
2.  Tallent 3:42,17
3.  Tanii 3:42,55
4.  Arai 3:43:43
5.  Heffernan 3:44,17
11.  ADRIAN BŁOCKI 3:49.11 PB
28.  RAFAŁ AUGUSTYN 3:57:30
DSQ  ŁUKASZ NOWAK DSQ
Maraton (M)
1.  G. Ghebreselassie 2:12,28
2.  Tsegay 2:13,07
3.  Mutai  2:13,29
4.  Petrile 2:14,22
5.  Dechasa 2:14,35
6.  Kiprotich 2:14,42
7.  Desisa 2:14,53
8.  Meucci 2:14,53


POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top