Jesteś tutaj
Główna > MŚ w lekkoatletyce Pekin 2015 > Terminarz MŚ w lekkoatletyce Pekin 2015
Reklama:

TERMNINARZ MŚ PEKIN 2015:

Wszystkie godziny wg czasu środkowoeuropejskiego

22/08

22. sierpnia:

SESJA PORANNA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA RUNDA
01:35 M Maraton FINAŁ
03:00 K 100 metrów przez płotki
Tymińska
Siedmiobój
03:30 M Rzut młotem
Fajdek
Kwalifikacje Grupa A
04:10 K Pchnięcie kulą
Guba
Kwalifikacje
04:20 K Skok wzwyż
Tymińska
Siedmiobój
04:25 M 3000 metrów z przeszkodami
Krystian Zalewski
Serie
04:55 M Rzut młotem
Nowicki
Kwalifikacje Grupa B
05:15 K 1500 metrów
Ennaoui, Cichocka, Pliś
Serie
05:50 M 800 metrów
Kszczot, Lewandowski, Kuciapski
Serie
06:40 M 100 metrów Runda wstępna

SESJA POPOŁUDNIOWA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA RUNDA
12:30 K Pchnięcie kulą
Tymińska
Siedmiobój
12:35 M 400 metrów przez płotki
Dobek
Serie
12:40 M Skok o tyczce
Wojciechowski, Lisek, Sobera
Kwalifikacje
13:10 K Trójskok Kwalifikacje
13:20 M 100 metrów Serie
14:05 K Pchnięcie kulą
Guba
FINAŁ
14:15 K 200 metrów
Tymińska
Siedmiobój
14:50 M 10,000 metrów FINAŁ

23/08

23. sierpnia

SESJA PORANNA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
02:30 M 20 Kilometrów chód sportowy FINAŁ
03:00 K Skok w dal
Tymińska
Siedmiobój
03:10 K 100 metrów Runda wstępna
04:05 M Pchnięcie kulą
Majewski, Bukowiecki
Kwalifikacje
04:25 K 400 metrów przez płotki
Linkiewicz
Serie
04:50 K Rzut oszczepem Siedmiobój Grupa A
05:10 M 400 metrów Serie
06:00 K 100 metrów Serie
06:05 W Rzut oszczepem
Tymińska
Siedmiobój Grupa B

SESJA POPOŁUDNIOWA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA RUNDA
12:30 M Rzut młotem
Fajdek, Nowicki
FINAŁ
12:40 M 400 metrów przez płotki
Dobek
Półfinał
13:10 M 100 metrów Półfinał
13:30 M Pchnięcie kulą
Majewski
FINAŁ
13:40 K 800 metrów
Tymińska
Siedmiobój
14:15 M 800 metrów
Lewandowski, Kszczot
Półfinał
14:45 K 1500 metrów
Ennaoui, Cichocka, Pliś
Półfinał
15:15 M 100 metrów FINAŁ

24/08

24. sierpnia

SESJA PORANNA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA RUNDA
03:30 K Skok o tyczce Kwalifikacje
03:35 K Rzut dyskiem Kwalifikacje grupa A
03:45 K 3000 metrów z przeszkodami Serie
04:00 M Skok w dal Kwalifikacje
04:45 K 400 metrów
Wyciszkiewicz, Baumgart, Hołub
Serie
04:55 K Rzut dyskiem Kwalifikacje grupa B

SESJA POPOŁUDNIOWA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
13:00 M Rzut oszczepem Kwalifikacje Grupa A
13:05 M Skok o tyczce
Sobera, Lisek, Wojciechowski
FINAŁ
13:10 K 400 metrów przez płotki Półfinał
13:30 K Trójskok FINAŁ
13:40 K 100 metrów Półfinał
14:05 M 400 metrów Półfinał
14:25 M Rzut oszczepem
Krukowski
Kwalifikacje Grupa B
14:35 K 10,000 metrów FINAŁ
15:15 M 3000 metrów z przeszkodami
Krystian Zalewski
FINAŁ
15:35 W 100 metrów FINAŁ

25/08

25. sierpnia:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
13:00 K Rzut dyskiem FINAŁ
13:05 K 400 metrów
Wyciszkiewicz
Półfinał
13:25 M Skok w dal FINAŁ
13:30 M 200 metrów
Karol Zalewski
Serie
14:25 M 400 metrów przez płotki
Dobek
FINAŁ
14:35 K 1500 metrów
Cichocka
FINAŁ
14:55 M 800 metrów
Kszczot
FINAŁ

26/08

26. sierpnia:

SESJA PORANNA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
03:30 K Rzut młotem
Kopron, Włodarczyk
Kwalifikacje Grupa A
03:35 M 5000 metrów Serie
04:00 M Trójskok Kwalifikacje
04:25 K 800 metrów
Ennaoui, Jóźwik
Serie
04:55 K Rzut młotem
Fiodorow
Kwalifikacje Grupa B
05:20 M 110 metrów przez płotki
Noga
Serie

SESJA POPOŁUDNIOWA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
13:00 K Skok o tyczce FINAŁ
13:05 M Rzut oszczepem FINAŁ
13:15 K 200 metrów
Kiełbasińska
Serie
14:10 K 400 metrów przez płotki FINAŁ
14:30 M 200 metrów Półfinał
15:00 K 3000 metrów z przeszkodami FINAŁ
15:25 M 400 metrów FINAŁ

27/08

27. sierpnia:

SESJA PORANNA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
03:30 M Rzut dyskiem
Małachowski
Kwalifikacje Grupa A
03:35 K Skok wzwyż
Lićwinko
Kwalifikacje
03:40 K 5000 metrów Serie
04:20 K Skok w dal Kwalifikacje
04:35 M 1500 metrów Serie
04:50 M Rzut dyskiem
Urbanek
Kwalifikacje Grupa B
05:15 W 100 metrów przez płotki
Kołeczek
Serie

SESJA POPOŁUDNIOWA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
13:00 K Rzut młotem
Włodarczyk
FINAŁ
13:05 M 110 metrów przez płotki
Noga
Półfinał
13:10 M Trójskok FINAŁ
13:35 K 200 metrów
Kiełbasińska
Półfinał
14:05 K 800 metrów
Ennaoui, Jóźwik
Półfinał
14:40 K 400 metrów FINAŁ
14:55 M 200 metrów FINAŁ

28/08

28. sierpnia:

SESJA PORANNA

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
02:30 K 20 Kilometrów chód sportowy
Dygacz
FINAŁ
03:00 M 100 metrów
Wiesiołek
Dziesięciobój
03:45 M Skok wzwyż
Bednarek
Kwalifikacje
04:05 M Skok w dal
Wiesiołek
Dziesięciobój
05:55 M Pchnięcie kulą
Wiesiołek
Dziesięciobój

SESJA POPOŁUDNIOWA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
10:15 M Skok wzwyż
Wiesiołek
Dziesięciobój
13:00 K Rzut oszczepem
Andrejczyk
Kwalifikacje Grupa A
13:25 K 100 metrów przez płotki
Kołeczek
Półfinał
13:50 K Skok w dal FINAŁ
13:55 M 1500 metrów Półfinał
14:20 M 400 metrów
Wiesiołek
Dziesięciobój
14:25 K Rzut oszczepem Kwalifikacje Grupa B
15:00 K 200 metrów FINAŁ
15:20 M 110 metrów przez płotki FINAŁ
15:35 K 100 metrów przez płotki FINAŁ

29/08

29. sierpnia:

SESJA PORANNA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
01:30 M 50 Kilometrów chód sportowy
Błocki, Augustyn, Nowak
FINAŁ
03:00 M 110 metrów przez płotki
Wiesiołek
Dziesięciobój
04:05 M Rzut dyskiem
Wiesiołek
Dziesięciobój Grupa A
04:15 K 4x400 metrów Sztafeta
Polska
Serie
04:40 M 4x400 metrów Sztafeta
Polska
Serie
05:20 M Rzut dyskiem Dziesięciobój Grupa B
06:00 K 4x100 metrów Sztafeta
Polska
Serie
06:20 M 4x100 metrów Sztafeta Serie
07:15 M Skok o tyczce
Wiesiołek
Dziesięciobój

SESJA POPOŁUDNIOWA:

GODZ PŁEĆ KONKURENCJA RUNDA
11:00 M Rzut oszczepem
Wiesiołek
Dziesięciobój grupa A
11:35 K 400 m Masters FINAŁ
11:45 M 800 m Masters FINAŁ
12:20 M Rzut oszczepem Dziesięciobój grupa B
12:30 K Skok wzwyż
Lićwinko
FINAŁ
13:15 K 800 Metrów
Jóźwik
FINAŁ
13:30 M 5000 Metrów FINAŁ
13:50 M Rzut dyskiem
Małachowski, Urbanek
FINAŁ
14:10 M 1500 Metrów
Wiesiołek
Dziesięciobój
14:50 K 4x100 Metrów Sztafeta FINAŁ
15:10 M 4x100 Metrów Sztafeta FINAŁ

30/08

30. sierpnia:

 GODZ PŁEĆ KONKURENCJA Runda
1:30 K Maraton FINAŁ
12:30 M Skok wzwyż FINAŁ
12:45 K Rzut oszczepem FINAŁ
13:15 K 5000 metrów FINAŁ
13:45 M 1500 metrów FINAŁ
14:05 K 4x400 metrów Sztafeta FINAŁ
14:25 M 4x400 metrów Sztafeta FINAŁ
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Top