MŚ: Polska zagrają z Australią, Pubsport zrelacjonuje LIVE

Mecz Polska – Australia we Wrocławiu będzie drugim straciem polskich siatkarzy na trwających mistrzostwach świata. W związku z brakiem transmisji w otwartych kanałach TV, PubSport.pl przeprowadzi dla Was relację na żywo, dzięki której łatwo dowiecie się, jak radzą sobie nasi reprezentanci. Początek o 20:10.

Po pokonaniu Serbii na wypełnionym po przegi Stadionie Narodowym, nasi siatkarze szybko muszą zejść na "ziemię". Dzisiejszy mecz we Wrocławiu obejrzy ok. 10 razy mniej kibiców niż sobotni. Wrocławska hala jest najmniejszym obiektem wyznaczonym do goszczenia mistzrostw.

TERMINARZE, TABELE i WYNIKI MŚ W POLSCE >>

Australia przystępuje do spotkania w doskonałych nastrojach. Po pewnej wygranej z Kamerunem, również ma trzy punkty i każdy kolejny punkt bardzo przybliży ją do awansu z grupy A. Drużyna trenera Uriate ma za sobą niezły występ w Lidze Światowej, gdzie zakwalifikowała się do Final Six, poprzez rozgrywany u siebie turniej finałowy grupy B. Tam Australiczycy pokonali Holandię i Francję. O tym, że do meczu z tym przeciwnikiem trzeba podejść z rozwagą, przekonuje nas historia. Podczas Igrzysk Olimpijskich w Londynie biało-czerwoni przegrali z Australijczykami 1:3.

Początek meczu Polska – Australia we wrocławskiej Hali Stulecia o 20:15. Pięć minut wcześniej rozpocznie się nasza relacja LIVE.

MŚ SIATKARZY 2014: POLSKA – AUSTRALIA LIVE >>