MŚ w biathlonie: bieg kobiet na 15 km [live]

Zapraszamy na relację LIVE z biegu indywidualnego kobiet na 15 km podczas Mistrzostw Świata w biathlonie, które rozgrywane są w Novym Mescie na Morave. Początek rywalizacji z udziałem czterech Polek o 17:15.

MŚ 2013: bieg indywidualny kobiet na 15 km NA  ŻYWO >>

Aby przejść do relacji należy kliknąć w powyższy link. Bieg rozpocznie się o 17:15, nasza relacja 5 minut wcześniej.

Bieg indywidualny w biathlonie różni się od pozostałych konkurencji przede wszystkim zasadami dotyczącymi strzelania. W odróżnieniu od pozostałych biegów, tutaj zawodnicy nie pokonują karnych rund za popełnione na strzelnicy pomyłki. Za każdy niecelny strzał, uczestnicy mają doliczoną jedną minutę do czasu biegu. Dlatego też tak ważnym jest, by strzelać celnie.

Zapowiedź biegu indywidualnego >>

W biegu wystartują 4 Polki. Agnieszka Cyl pobiegnie z 28. numerem startowym. Jako 42. na trasę wyruszy Magdalena Gwizdoń, 78. numer przypadł Krystynie Pałce, 106. Weronice Nowakowskiej-Ziemniak.