Jesteś tutaj
Główna > Kazań 2015 – Mistrzostwa Świata w pływaniu > Pływanie na Mistrzostwach Świata Kazań 2015

Prezentujemy terminarz, wyniki Polaków oraz medalistów Mistrzostw Świata w pływaniu na 50 m basenie Kazań 2015.

INNE DYSCYPLINY KAZAŃ 2015:

KLASYFIKACJA MEDALOWA >>

[tab:Terminarz]

2/08

DATA GODZINA KONKURENCJA RUNDA
02.08 08:30 – 12:15 Kobiety 100m Styl motylkowy Eliminacje
02.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 400m Styl dowolny Eliminacje
02.08 08:30 – 12:15 Kobiety 200m Styl zmienny Eliminacje
02.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 50m Styl motylkowy Eliminacje
02.08 08:30 – 12:15 Kobiety 400m Styl dowolny Eliminacje
02.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 100m Styl klasyczny Eliminacje
02.08 08:30 – 12:15 Kobiety 4x100m Styl dowolny Sztafeta Eliminacje
02.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 4x100m Styl dowolny Sztafeta Eliminacje
02.08 16:32 – 16:41 Kobiety 100m Styl motylkowy Półfinały
02.08 16:42 – 16:50 Mężczyźni 400m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
02.08 16:53 – 17:06 Kobiety 200m Styl zmienny Półfinały
02.08 17:07 – 17:15 Mężczyźni 50m Styl motylkowy Półfinały
02.08 17:23 – 17:31 Kobiety 400m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
02.08 17:35 – 17:44 Mężczyźni 100m Styl klasyczny Półfinały
02.08 17:45 – 17:53 Kobiety 4x100m Styl dowolny Sztafeta FINAŁSchedule-coins
02.08 18:03 – 18:10 Mężczyźni 4x100m Styl dowolny Sztafeta FINAŁSchedule-coins

3/08

DATA GODZINA KONKURENCJA RUNDA
03.08 08:30 – 12:15 Kobiety 100m Styl grzbietowy Eliminacje
03.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 100m Styl grzbietowy Eliminacje
03.08 08:30 – 12:15 Kobiety 100m Styl klasyczny Eliminacje
03.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 200m Styl dowolny Eliminacje
03.08 08:30 – 12:15 Kobiety 1500m Styl dowolny Eliminacje
03.08 16:32 – 16:36 Mężczyźni 100m Styl klasyczny FINAŁSchedule-coins
03.08 16:40 – 16:44 Kobiety 100m Styl motylkowy FINAŁSchedule-coins
03.08 16:48 – 16:57 Mężczyźni 100m Styl grzbietowy Półfinały
03.08 16:58 – 17:09 Kobiety 100m Styl klasyczny Półfinały
03.08 17:17 – 17:21 Mężczyźni 50m Styl motylkowy FINAŁSchedule-coins
03.08 17:24 – 17:34 Kobiety 100m Styl grzbietowy Półfinały
03.08 17:42 – 17:53 Mężczyźni 200m Styl dowolny Półfinały
03.08 17:54 – 18:00 Kobiety 200m Styl zmienny FINAŁSchedule-coins

4/08

DATA GODZINA KONKURENCJA RUNDA
04.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 50m Styl klasyczny Eliminacje
04.08 08:30 – 12:15 Kobiety 200m Styl dowolny Eliminacje
04.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 200m Styl motylkowy Eliminacje
04.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 800m Styl dowolny Eliminacje
04.08 16:32 – 16:37 Mężczyźni 200m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
04.08 16:40 – 16:45 Kobiety 100m Styl grzbietowy FINAŁSchedule-coins
04.08 16:48 – 16:57 Mężczyźni 50m Styl klasyczny Półfinały
04.08 17:05 – 17:26 Kobiety 1500m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
04.08 17:36 – 17:41 Mężczyźni 100m Styl grzbietowy FINAŁSchedule-coins
04.08 17:44 – 17:56 Kobiety 200m Styl dowolny Półfinały
04.08 18:04 – 18:16 Mężczyźni 200m Styl motylkowy Półfinały
04.08 18:17 – 18:22 Kobiety 100m Styl klasyczny FINAŁSchedule-coins

5/08

DATA GODZINA KONKURENCJA RUNDA
05.08 08:30 – 12:30 Kobiety 50m Styl grzbietowy Eliminacje
05.08 08:30 – 12:30 Mężczyźni 100m Styl dowolny Eliminacje
05.08 08:30 – 12:30 Kobiety 200m Styl motylkowy Eliminacje
05.08 08:30 – 12:30 Mężczyźni 200m Styl zmienny Eliminacje
05.08 08:30 – 12:30 Mixed 4x100m Medley Sztafeta Eliminacje
05.08 16:32 – 16:41 Mężczyźni 100m Styl dowolny Półfinały
05.08 16:42 – 16:51 Kobiety 50m Styl grzbietowy Półfinały
05.08 16:52 – 16:58 Mężczyźni 200m Styl motylkowy FINAŁSchedule-coins
05.08 17:01 – 17:07 Kobiety 200m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
05.08 17:10 – 17:14 Mężczyźni 50m Styl klasyczny FINAŁSchedule-coins
05.08 17:25 – 17:37 Kobiety 200m Styl motylkowy Półfinały
05.08 17:45 – 17:57 Mężczyźni 200m Styl zmienny Półfinały
05.08 17:58 – 18:09 Mężczyźni 800m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
05.08 18:19 – 18:27 Mixed 4x100m Medley Sztafeta FINAŁSchedule-coins

06/08

DATA GODZINA KONKURENCJA RUNDA
06.08 08:30 – 12:15 Kobiety 100m Styl dowolny Eliminacje
06.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 200m Styl grzbietowy Eliminacje
06.08 08:30 – 12:15 Kobiety 200m Styl klasyczny Eliminacje
06.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 200m Styl klasyczny Eliminacje
06.08 08:30 – 12:15 Kobiety 4x200m Styl dowolny Eliminacje
06.08 16:32 – 16:41 Kobiety 100m Styl dowolny Półfinały
06.08 16:42 – 16:48 Mężczyźni 200m Styl zmienny FINAŁSchedule-coins
06.08 16:51 – 17:04 Kobiety 200m Styl klasyczny Półfinały
06.08 17:05 – 17:09 Mężczyźni 100m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
06.08 17:20 – 17:26 Kobiety 200m Styl motylkowy FINAŁSchedule-coins
06.08 17:29 – 17:41 Mężczyźni 200m Styl klasyczny Półfinały
06.08 17:49 – 17:53 Kobiety 50m Styl grzbietowy FINAŁSchedule-coins
06.08 17:57 – 18:08 Mężczyźni 200m Styl grzbietowy Półfinały
06.08 18:16 – 18:28 Kobiety 4x200m Styl dowolny Sztafeta FINAŁSchedule-coins

7/08

DATA GODZINA KONKURENCJA RUNDA
07.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 50m Styl dowolny Eliminacje
07.08 08:30 – 12:15 Kobiety 50m Styl motylkowy Eliminacje
07.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 100m Styl motylkowy Eliminacje
07.08 08:30 – 12:15 Kobiety 200m Styl grzbietowy Eliminacje
07.08 08:30 – 12:15 Mężczyźni 4x200m Styl dowolny Sztafeta Eliminacje
07.08 08:30 – 12:15 Kobiety 800m Styl dowolny Eliminacje
07.08 16:32 – 16:36 Kobiety 100m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
07.08 16:40 – 16:45 Mężczyźni 200m Styl grzbietowy FINAŁSchedule-coins
07.08 16:49 – 17:01 Kobiety 200m Styl grzbietowy Półfinały
07.08 17:09 – 17:17 Mężczyźni 50m Styl dowolny Półfinały
07.08 17:25 – 17:31 Kobiety 200m Styl klasyczny FINAŁSchedule-coins
07.08 17:35 – 17:44 Mężczyźni 100m Styl motylkowy Półfinały
07.08 17:45 – 17:54 Kobiety 50m Styl motylkowy Półfinały
07.08 17:55 – 18:01 Mężczyźni 200m Styl klasyczny FINAŁSchedule-coins
07.08 18:11 – 18:22 Mężczyźni 4x200m Styl dowolny Sztafeta FINAŁSchedule-coins

8/08

DATA GODZINA KONKURENCJA RUNDA
08.08 08:30 – 12:20 Kobiety 50m Styl dowolny Eliminacje
08.08 08:30 – 12:20 Mężczyźni 50m Styl grzbietowy Eliminacje
08.08 08:30 – 12:20 Kobiety 50m Styl klasyczny Eliminacje
08.08 08:30 – 12:20 Mixed 4x100m Styl dowolny Sztafeta Eliminacje
08.08 08:30 – 12:20 Mężczyźni 1500m Styl dowolny Eliminacje
08.08 16:32 – 16:36 Kobiety 50m Styl motylkowy FINAŁSchedule-coins
08.08 16:39 – 16:43 Mężczyźni 50m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
08.08 16:47 – 16:53 Kobiety 200m Styl grzbietowy FINAŁSchedule-coins
08.08 16:56 – 17:05 Kobiety 50m Styl klasyczny Półfinały
08.08 17:13 – 17:18 Mężczyźni 100m Styl motylkowy FINAŁSchedule-coins
08.08 17:28 – 17:37 Kobiety 50m Styl dowolny Półfinały
08.08 17:45 – 17:54 Mężczyźni 50m Styl grzbietowy Półfinały
08.08 17:55 – 18:07 Kobiety 800m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
08.08 18:17 – 18:25 Mixed 4x100m Styl dowolny Sztafeta FINAŁSchedule-coins

9/08

DATA GODZINA KONKURENCJA RUNDA
09.08 08:30 – 12:00 Kobiety 400m Styl zmienny Eliminacje
09.08 08:30 – 12:00 Mężczyźni 4x100m Medley Sztafeta Eliminacje
09.08 08:30 – 12:00 Kobiety 4x100m Medley Sztafeta Eliminacje
09.08 08:30 – 12:00 Mężczyźni 400m Styl zmienny Eliminacje
09.08 16:32 – 16:36 Mężczyźni 50m Styl grzbietowy FINAŁSchedule-coins
09.08 16:39 – 16:43 Kobiety 50m Styl klasyczny FINAŁSchedule-coins
09.08 16:47 – 16:55 Mężczyźni 400m Styl zmienny FINAŁSchedule-coins
09.08 17:05 – 17:09 Kobiety 50m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
09.08 17:20 – 17:38 Mężczyźni 1500m Styl dowolny FINAŁSchedule-coins
09.08 17:49 – 17:57 Kobiety 400m Styl zmienny FINAŁSchedule-coins
09.08 18:07 – 18:15 Mężczyźni 4x100m Medley Sztafeta FINAŁSchedule-coins
09.08 18:25 – 18:33 Kobiety 4x100m Medley Sztafeta FINAŁ Schedule-coins

[tab:Pływanie na otwartym akwenie]

25/07/15: 5 km (K) – FINAŁ /9:00/
25/07/15: 5 km (M) – FINAŁ /12:00/

27/07/15: 10 km (M) – FINAŁ /11:00/

28/07/15: 10 km (K) – FINAŁ /11:00/

30/07/15: 5 km (TEAM) – FINAŁ /11:00/

1/08/15: 25 km (M) – FINAŁ /7:00/
1/07/15: 25 km (K) – FINAŁ /7:15/

[tab:Wyniki PL]

9 sierpnia:

  • Polska sztafeta 4×100 stylem zmiennym mężczyzn (Kawęcki, Stolarski, Korzeniowski, Czerniak) z czasem 3:34,34 była ósma w finale.
  • Polska sztafeta 4×100 stylem zmiennym kobiet (Tchórz, Standera, Dowgiert, Wilk) pobiła rekord Polski (4:04:43), ale miała 18. czas kwalifikacji i odpadła z rywalizacji.
  • Polska sztafeta 4×100 stylem zmiennym mężczyzn (Kawęcki, Stolarski, Korzeniowski, Czerniak) z czasem 3:33,50 była siódma w półfinałach i awansowała do finału. Polacy pobili rekord kraju.

8. sierpnia:

  • Tomasz Polewka (25,11) miał 13. czas półfinałów na 50 m stylem grzbietowym i nie popłynie w finale.
  • Konrad Czerniak (51,28) był 6. a Paweł Korzeniowski 7. (51,46) w finale 100 m stylem motylkowym.
  • Anna Dowgiert (26,20) była ósma w finale na 50 m stylem motylkowym.
  • Wojciech Wojdak (15:14,28) miał 17. czas w kwalifikacjach na 1500 m stylem dowolnym i odpadł z rywalizacji.
  • Dominika Sztandera (31,34) była 18. w kwalifikacjach na 50 m stylem klasycznym i nie popłynie w półfinale. Polka ustanowiła nowy rekord kraju na tym dystansie.
  • Tomasz Polewka (25,25) z 12. czasem awansował do półfinałów na 50 stylem grzbietowym.
  • Anna Dowgiert (25,44) miała 24. czas eliminacji i odpadła z rywalizacji na 50 m stylem dowolnym.

7. sierpnia:

  • POLSKA sztafeta 4×200 stylem dowolnym mężczyzn (Świtkowski, Klich, Domagała, Majchrzak) z czasem 7:10,34 zajęła ósme miejsce w finale.
  • Anna Dowgiert (25,91) awansowała z ósmym czasem do finału na 50 m stylem motylkowym. Zawodniczka poprawiła rekord Polski.
  • Konrad Czerniak (51,29) był trzeci w swoim półfinale, a Paweł Korzeniowski (51,51) był piąty w swojej serii i ustanowił rekord życiowy. Obaj Polacy awansowali do finału wyścigu na 100 m stylem motylkowym. Czerniak miał czwarty czas półfinałów, a Korzeniowski ósmy.
  • Alicja Tchórz (2:14,49) miała 16. czas półfinałów na 200 m stylem grzbietowym i odpadła z rywalizacji.
  • Radosław Kawęcki (1:54,55) był drugi w finale 200 m stylem grzbietowym i zdobył srebrny medal!
  • POLSKA sztafeta (Świtkowski, Klich, Domagała, Majchrzak) z czasem 7:10,20 ustanowili rekord Polski i z piątym rezultatem kwalifikacji awansowali do finału. Biało-czerwoni uzyskali także prawo startu w Igrzyskach Olimpijskich Rio 2016.
  • Alicja Tchórz (2:10,04) miała 10. czas eliminacji i awansowała do półfinału na 200 m stylem grzbietowym.
  • Konrad Czerniak (51,58) z czwartym czasem awansował do półfinału. Siódmy rezultat miał Paweł Korzeniowski (51,79).
  • Anna Dowgiert (26,24) z dziewiątym czasem awansowała do półfinałów na 50 m stylem motylkowym. Odpadła Aleksandra Urbańczyk (26,82), która była 23.

6. sierpnia:

  • Radosław Kawęcki (1:55,54) awansował do finału 200 m stylem grzbietowym z czwartym czasem półfinałów.
  • Marcin Cieślak (1:58,14) zajął szóste miejsce w finale na 200 m stylem zmiennym. Polak poprawił rekord Polski.
  • Marcin Stolarski (2:15,47) miał 35. czas eliminacji na 200 m stylem klasycznym i odpadł z rywalizacji.
  • Radosław Kawęcki (1:58,09) awansował do półfinału na 200 m stylem grzbietowym z 13. czasem eliminacji. Odpadł Marek Wysoczyński (2:00,26), który zanotował 24. wynik.
  • Katarzyna Wilk (55,24) miała 24. czas eliminacji na 100 m stylem dowolnym i odpadła z rywalizacji.

5. sierpnia:

  • Wojciech Wojdak (7:45,50) był szósty w finale biegu na 800 m stylem dowolnym. Polak ustanowił nowy rekord Polski.
  • Marcin Cieślak (1:58,20) awansował z szóstym rezultatem do finału na 200 m stylem zmiennym. Polak ustanowił rekord Polski.
  • Jan Świtkowski (1:54,10) zajął 3. miejsce w finale biegu na 200 m stylem motylkowym.
  • Aleksandra Urbańczyk (28,46) miała 15. czas półfinałów i odpadła z rywalizacji na 50 m stylem grzbietowym.
  • Paweł Korzeniowski (48,55) miał 10. czas półfinałów i odpadł z rywalizacji na 100 m stylem dowolnym.
  • Marcin Cieślak (1:59,99) z 15. czasem eliminacji awansował do półfinałów na 200 m stylem zmiennym.
  • Konrad Czerniak nie wystartował w eliminacjach na 100 m stylem dowolnym. Paweł Korzeniowski (48,93) zanotował 16. czas eliminacji i awansował do półfinału w tej samej konkurencji.
  • Aleksandra Urbańczyk (28,36) miała 13., a Alicja Tchórz (28,87) 26. czas eliminacji na 50 m stylem grzbietowym. Pierwsza z Polek awansowała do półfinału, a druga odpadła z dalszej rywalizacji.

4. sierpnia:

  • Jan Świtkowski (1:55,42) był trzeci w swoim biegu półfinałowym i awansował z szóstym rezultatem do finału na 200 m stylem motylkowym.
  • Wojciech Wojdak (7:48,95 – rekord życiowy) miał 7. czas kwalifikacji na 800 m stylem dowolnym i awansował do finału!
  • Jan Świtkowski (1:55,78) miał 4. czas eliminacji i awansował do półfinałów na 200 m stylem motylkowym.
  • Marcin Stolarski (28,22) miał 32. czas eliminacji na 50 m stylem klasycznym i odpadł z rywalizacji.

3. sierpnia:

  • Alicja Tchórz (1:01,09) zanotowała 16. wynik półfinałów na 100 m stylem grzbietowym i odpadła z rywalizacji.
  • Konrad Czerniak z czasem 23,15 zajął 3. miejsce w finale na 50 m stylem motylkowym i zdobył brązowy medal.
  • Kacper Majchrzak (1:48,12) pobił rekord życiowy, wygrał swoją serię eliminacyjną, ale nie awansował do półfinału (19. czas kwalifikacji) na 200 m stylem dowolnym.
  • Dominika Sztandera (1:09,38) ustanowiła rekord życiowy, co było 33. czasem eliminacji i nie dało awansu do półfinału na 100 m stylem klasycznym.
  • Radosław Kawęcki (54,20) miał 18., a Tomasz Polewka (54,26) 19. czas eliminacji na 100 m stylem grzbietowym. Polacy odpadli z rywalizacji.
  • Alicja Tchórz (1:00,61) pobiła rekord Polski i awansowała z 15. czasem do półfinału na 100 m stylem grzbietowym.

2. sierpnia:

  • POLSKA sztafeta męska 4×100 m stylem dowolnym (Korzeniowski, Majchrzak, Hołub, Czerniak) z czasem 3:14,12 była piąta w finale.
  • Konrad Czerniak (23,07) z czwartym czasem półfinałów awansował do finału na 50 m stylem motylkowym.
  • Wojciech Wojdak (3:46,81) był szósty w finale na 400 m stylem dowolnym.
  • POLSKA sztafeta męska 4×100 m stylem dowolnym (Korzeniowski, Majchrzak, Hołub, Czerniak) zajęła 7. miejsce w eliminacjach (czas 3:15,18) i awansowała do finału oraz uzyska przepustkę na Igrzyska Olimpijskie.
  • POLSKA sztafeta kobieca 4×100 m stylem dowolnym (Wilk, Tchórz, Urbańczyk, Dowgiert) zajęła 12. miejsce w eliminacjach i odpadła z dalszej rywalizacji. Wynik 3:40,89 jest nowym rekordem Polski i daje przepustkę na IO w Rio.
  • Marcin Stolarski z czasem 1:01,98 był 33. w eliminacjach na 100 m stylem klasycznym.
  • Konrad Czerniak z czasem 23:28 awansował do półfinałów na 50 m stylem motylkowym (4. miejsce kwalifikacji). Polak ustanowił nowy rekord Polski.
  • Wojciech Wojdak z czasem 3:46,67 awansował do finału na 400 m stylem dowolnym. (5. czas eliminacji). 12. był Filip Zaborowski (3:47,56)

[tab:Medaliści]

Basen 50 m

4×100 m stylem zmiennym (K):

1. Chiny 3:54,41
2. Szwecja 3:55,24 ER
3. Australia 3:55,56

4×100 m stylem zmiennym (M):

1. USA 3:29,93
2. Australia 3:30,08
3. Francja 3:30,50

8. POLSKA 3:34,34

400 m stylem zmiennym (K):

1. Hosszu (HUN) 4:30,39
2. Di Rado (USA) 4:31:70
3. Overholt (CAN) 4:32,52

1500 m stylem dowolnym (M):

1. Paltirnieri (ITA) 14:39,67 ER
2. Jaeger (USA) 14:41,20
3. Cochrane (CAN) 14:51,08

50 m stylem dowolnym (K):

1. B. Campbell (AUS) 24,12
2. Kromoditjojo (NED) 24,22
3. Sjoestroem (SWE) 24,31

400 m stylem zmiennym (M):

1. Seto (JPN) 4:08,50
2. Verraszto (HUN) 4:09,90
3. Kalisz (USA) 4:10,05

50 m stylem klasycznym (K):

1. Johansson (SWE) 30,05
2. Atkinson (JAM) 30,11
3. Jefimowa (RUS) 30,13

50 m stylem grzbietowym (M):

1. Lacourt (FRA) 24,23
2. Geavers (USA) 24.61
3. Treffers (AUS) 24.69

4×100 m stylem dowolnym (M):

1. USA 3:23,05
2. Australia 3:23,10
3. Kanada 3:23,59

800 m stylem dowolnym (K):

1. Ledecky (USA) 8:07,39 WR
2. Boyle (NZL) 8:17,65
3. Carlin (GBR) 8:18,15

100 m stylem motylkowym (M):

1. Le Clos (RPA) 50,56
2. Cseh (HUN) 50,87
3. Schooling (SIN) 50,96
6. CZERNIAK 51,28
7. KORZENIOWSKI 51,46

200 m stylem grzbietowym (K):

1. Seebohm (AUS) 2:05,81
2. Franklin (USA) 2:06,34
3. Hosszu (HUN) 2:06,84

50 m stylem dowolnym (M):

1. Manaudou (FRA) 21,19
2. Adrian (USA) 21,52
3. Frataus (BRA) 21,55

50 m stylem motylkowym (K):

1. Sjoestroem (SWE)24,96
2. Ottesen (DEN) 25,34
3. Lu (CHN) 25,37

8. DOWIGERT (26,20)

4×200 m stylem dowolnym (M):

1. Wielka Brytania 7.04,33
2. USA  7:04,75
3. Australia 7:05,34

8. POLSKA 7:10,34

200 m stylem klasycznym (M):

1. Koch (GER) 2:07,76
2. Cordes (USA) 2:08,05
3. Gyurta (HUN) 2:08,10

200 m stylem klasycznym (K):

1. Watanabe (JPN) 2:21,15
2. Lawrence (USA) 2:22,44
3. Pedersen (DEN) 2:22,76
3. Montero (ESP) 2:22,76
3. Shi (CHN) 2:22,76

200 m stylem grzbietowym (M):

1. Larkin (AUS) 1:53,58
2. KAWĘCKI 1:54,55
3. Ryłow (RUS) 1:54:60

100 m stylem dowolnym (K):

1. B. Campbell (AUS) 52,52
2. Sjoestroem (SWE) 52,70
3. C. Campbell (AUS) 52,82

4×200 m stylem dowolnym (K):

1. USA 7:45,37
2. Włochy 7:48,41
3. Chiny 7:49,10

50 m stylem grzbietowym (K):

1. Fu (CHN) 27,11
2. Medeiros (BRA) 27,26
3. Liu (CHN) 27,58

200 m stylem motylkowym (K):

1. Hoshi (JPN) 2:05,56
2. Adams (AUS) 2:06,40
3. Zhang (CHN) 2:06,51

100 m stylem dowolnym (M):

1. Ning (CHN) 47,84
2. McEvoy (AUS) 47,95
3. Grabich (ARG) 48,12

200 m stylem zmiennym (M):

1. Lochte (USA) 1:55,81
2. Pereira (BRA) 1:56,65
3. Wang (CHN) 1:56,81

6. ĆIEŚLAK 1:58,14

4×100 m zmiennym (MIX):

1. Wielka Brytania 3:41,71 WR
2. USA 3:43,27
3. Niemcy 3:44,13

800 m styl dowolny (M):

1. Sun (CHN) 7:39,96
2. Paltrinieri (ITA) 7:40,81 ER
3. Horton (AUS) 7:44,02
6. WOJDAK 7:45:90

200 m styl motylkowy (M):

1. Cseh (HUN) 1:53,48
2. Le Clos (RPA) 1:53,68
3. ŚWITKOWSKI 1:54,10

200 m styl dowolny (K):

1. Ledecky (USA) 1:55,16
2. Pellegrini (ITA) 1:55,32
3. Franklin (USA) 1:55,49

50 m styl klasyczny (M):

1. Peaty (GBR) 26,51
2. Van Der Burgh (RPA) 26,66
3. Cordes (USA) 26,86

100 m styl klasyczny (K):

1. Jefimowa (RUS) 1:05,66
2. Meilutyte (LTU) 1:06,36
3. Atkinson (JAM) 1:06,42

100 m styl grzbietowy (M):

1. Larkin (AUS) 52,40
2. Lacourt (FRA) 52,48
3. Grevers (GBR) 52,66

800 m styl dowolny (K):

1. Ledecky (USA) 15:24,48 WR
2. Boyle (NZL) 15:40,14
3. Kapas (HUN) 15:47,09

100 m styl grzbietowy (K):

1. Seebohm (SWE) 58,26
2. Wilson (AUS) 58,75
3. NIelsen (DEN) 58,86

200 m styl dowolny (M):

1. Guy (GBR) 1:45,14
2. Sun (CHN) 1:45,20
3. Bidermann (GER) 1:45,38

100m Styl klasyczny (M)

1. Peaty (GBR) 58,52
2. Van Der Burgh (RPA) 58,59
3. Murdoch (GBR) 59,09

100 m styl motylkowy (K):

1. Sjostrom (SWE) 55,56 WR
2. Ottesen (DEN) 57,05
3. Lu (CHN) 57,48

200 m styl zmienny (K)

1. Hosszu (HUN) 2:06,12 WR
2. Watanabe (JPN) 2:08,45
3. O’Connor (GBR) 2:08,77

50 m styl motylkowy (M):

1. Manaudou (FRA) 22,97
2. Santos (BRA) 23,09
3. CZERNIAK 23,15
3. Cseh (HUN) 23,15

400m Styl dowolny (M):

1. Sun (CHN) 3:42.58
2. Guy (GBR) 3:43,75
3. Cochrane (CAN) 3:44,59

6. WOJDAK 3:46,81

400m Styl dowolny (K):

1. Ledecky (USA) 3:59,13
2. Van Rouwendaal (NED) 4:03,02
3. Ashwood (AUS) 4:03,34

4x100m Styl dowolny (K):

1. Australia 3:31,48
2. Holandia 3:33,67
3, USA 3:34.61

4x100m Styl dowolny (M):

1. Francja 3:10,74
2. Rosja 3:11,19
3. Włochy 3:12,53

5. POLSKA 3:14,12

Otwarty akwen

PŁYWANIE NA OTWARTYM AKWENIE 5 km (K):

1. Anderson (USA)
2. Araouzou (GRE)
3. Wunram (GER)

PŁYWANIE NA OTWARTYM AKWENIE 5 km (M):

1. Ho (RPA)
2. Muffels (GER)
3. Furlan (ITA)

PŁYWANIE NA OTWARTYM AKWENIE 10 km (M):

1. Wilimowsky (USA)
2. Weertman (NED)
3. Gianniotis (GRE)

22. SAWRYMOWICZ

PŁYWANIE NA OTWARTYM AKWENIE 10 km (K):

1. Muller (FRA)
2. Van Rouvendaal (NED)
3. Cunha (BRA)

PŁYWANIE NA OTWARTYM AKWENIE – 5 km drużynowo:

1. NIEMCY
2. BRAZYLIA
2. HOLANDIA

PŁYWANIE NA OTWARTYM AKWENIE – 25 km (M):

1. Ruffini (ITA)
2. Meyer (USA)
3. Furlan (ITA)

PŁYWANIE NA OTWARTYM AKWENIE – 25 km (K):

1. Cunha (BRA)
2. Olsza (HUN)
3. Maurer (GRE)

[tab:END]


pubsport.pl
Top