Jesteś tutaj
Główna > Kazań 2015 – Mistrzostwa Świata w pływaniu > Skoki do wody na MŚ w pływaniu Kazań 2015

Prezentujemy terminarz oraz medalistów MŚ w skokach do wody Kazań 2015.

Skoki do wody

24/07/15: Trampolina 1 m (M) – kwalifikacje /14:00/

25/07/15: Trampolina 3 m (K) synchronicznie – eliminacje /9:00/
25/07/15: Platforma 10 m synchronicznie (MIX) – FINAŁ /14:00/
25/07/15: Trampolina 3 m (K) synchronicznie – FINAŁ /18:30/

26/07/15: Platforma 10 m synchronicznie (M) – eliminacje /9:00/
26/07/15: Trampolina 1 m (K) – eliminacje /14:00/
26/07/15: Platforma 10 m synchronicznie (M) – FINAŁ /18:30/

27/07/15: Platforma 10 m synchronicznie (K) – eliminacje /9:00/
27/07/15: Trampolina 1 m (M) – FINAŁ /14:00/
27/07/15: Platforma 10 m synchronicznie (K) – FINAŁ /18:30/

28/07/15: Trampolina 3 m synchronicznie (M) – elimimacje /9:00/
28/07/15: Trampolina 1 m (K) – FINAŁ /14:00/
28/07/15: Trampolina 3 m synchronicznie (M) – FINAŁ /18:30/

29/07/15: Platforma 10 m (K) – eliminacje /9:00/
29/07/15: Platforma 10 m (K) – półfinały /14:00/
29/07/15:  Trampolina 3 m/Platforma 10 m (TEAM) – FINAŁ /18:30/

30/07/15: Trampolina 3 m (M) – eliminacje /9:00/
30/07/15: Trampolina 3 m (M) – półfinał /14:00/
30/07/15: Platforma 10 m (K) – FINAŁ /18:30/

31/07/15: Trampolina 3 m (K) – eliminacje /9;00/
31/07/15: Trampolina 3 m (K) – półfinały /14:00/
31/07/15: Trampolina 3 m (M) – FINAŁ /18:30/

1/08/15: Platforma 10 m (M) – eliminacje /9:00/
1/08/15: Platforma 10 m (M) – półfinały /14:00/
1/08/15: Trampolina 3 m (K) – FINAŁ /18:30/

2/08/15: Trampolina 3 m synchronicznie (MIX) – FINAŁ /14:00/
2/08/15: Platforma 10 m (M) – FINAŁ /18:30/

Skoki z dużej wysokości

3/08/15: platforma 27 m (M) – eliminacje /13:00/

4/08/15: platforma 20 m (K) – FINAŁ /13:00/

5/08/15: platforma 27 m (M) – FINAŁ /13:00/

Medaliści

Platforma 10 m synchronicznie (MIX)

1. Si/Tai (CHN)
2. Benfeito/Riendeau (CAN)
3. Dedggood/Wu (AUS)

Trampolina 3 m (K) synchronicznie

1. Shi/Wu (CHN)
2. Abel/Ware (CAN)
3. Mills/Qin (AUS)

Platforma 10 m synchronicznie (M)

1. Chen/Lin (CHN)
2. Garcia Navarro/Sanchez Sanchez (MEX)
3. Izmaiłow/Minibajew (RUS)

Trampolina 1 m (M)

1. Xie (CHN)
2. Kwasza (UKR)
3. Hixon (USA)

Platforma 10 m synchronicznie (K)

1. Chen/Liu (CHN)
2. Benfeito/Filion (CAN)
3. Kim/Song (PRK)

Trampolina 3 m synchronicznie (M)

1. Cao/Qin (CHN)
2. Kuzniecow/Zacharkow (RUS)
3. Laughers/Mears (GBR)

Trampolina 1 m (K)

1. Cagnotto (ITA)
2. Shi (CHN)
3. He (CHN)

Trampolina 3 m/Platforma 10 m (TEAM)

1. Gallantree/Daley (GBR)
2. Gorszkowozow/Prokopczuk (UKR)
3. Xie/Chen (CHN)

Platforma 10 m (K)

1. Kim (PRK)
2. Ren (CHN)
3. Pamg (MAS)

Trampolina 3 m (M)

1. He (CHN)
2. Zacharow (RUS)
3. Laugher (GBR)

Trampolina 3 m (K) – FINAŁ

1. Shi (CHN)
2. He (CHN)
3. Cagnotto (ITA)

Trampolina 3 m synchronicznie (MIX)

1. Wang/Yang (CHN)
2. Abel/Ibeau-Dulac (CAN)
3. Cagnotto/Verzotto (ITA)

Platforma 10 m (M):

1. Qiu (CHN)
2. Boudia (USA)
3. Daley (GBR)

Platforma 20 m (K):

1. Simpson (USA)
2. Carlton (USA)
3. Nestasirawa (BLR)

Platforma 27 m (M):

1. Hunt (GBR)
2. Paredes (MEX)
3. Silczenko (RUS)

10. KOLANUS


pubsport.pl
Top