Jesteś tutaj
Główna > MŚ w szermierce Moskwa 2015

Prezentujemy terminarz, wyniki oraz klasyfikację medalową Mistrzostw Świata w szermierce Moskwa 2015. 

SZERMIERKA NA IO RIO 2016 >>>

[tab:Terminarz]

13/07/15: szabla mężczyzn – kwalifikacje
13/07/15: szabla kobiet – kwalifikacje

14/07/15: szabla mężczyzn – finały
14/07:15: szabla kobiet – finały
14/07/15: szpada mężczyzn – eliminacje
14/07/15: szpada kobiet – eliminacje

15/07/15: szpada mężczyzn – finały
15/07/15: szpada kobiet – finały
15/07/15: floret mężczyzn – kwalifikacje
15/07/15: floret kobiet – kwalifikacje

16/07/15: floret mężczyzn – finały
16/07/15: floret mężczyzn – finały
16/07/15: szabla mężczyzn drużynowo – eliminacje
16/07/15: szabla kobiet drużynowo – eliminacje

17/07/15: szabla mężczyzn drużynowo – finały
17/07/15: szabla kobiet drużynowo – finały
17/07/15: szpada mężczyzn drużynowo – eliminacje
17/07/15: szpada kobiet drużynowo – eliminacje

18/07/15: szpada mężczyzn drużynowo – finały
18/07/15: szpada kobiet drużynowo – finały
18/07/15: floret mężczyzn drużynowo – eliminacje
18/07/15: floret kobiet drużynowo – eliminacje

19/07/15: floret mężczyzn drużynowo – finały
19/07/15: floret kobiet drużynowo – finały

[tab:Kadra PL]

  • Mikołaj Grzegorek, Marcin Koniusz, Jakum Ociński, Adam Skrodzki – szabla mężczyzn
  • Bogna Jóźwiak, Aleksandra Socha, Angelika Wątor, Małgorzata Kozaczuk – szabla kobiet
  • Marcel Baś, Krzysztof Mikołajczak, Mateusz Nycz, Radosław Zarotniak – szpada mężczyzn
  • Danuta Andrzejuk-Dmowska, Renata Knapik-Miazga, Ewa Nelip, Magdalena Piekarska – szpada kobiet
  • Paweł Kawiecki, Michał Janda, Leszek Rajski, Jakub Surwiłło – floret mężczyzn
  • Magdalena Knop, Hanna Łyczbińska, Marta Łyczbińska, Martyna Synoradzka – floret kobiet

[tab:Wyniki]

SZABLA KOBIET:

1. Sofja Welikaja (RUS)
2. Cecilia Berder (FRA)
3. Anna Marton (HUN)
3.Chen Shen (CHN)

5. ALEKSANDRA SOCHA
26. MAŁGORZATA KOZACZUK
43. BOGNA JÓŹWIAK
51. ANGELIKA WĄTOR

SZABLA MĘŻCZYZN:

1. Aleksiej Jakimienko (RUS)
2. Daryl Homer (USA)
3. Max Hartung (GER)
3. Tiberiu Dolniceanu (ROU)

57. MARCIN KONIUSZ
66. JAKUB OCIŃSKI
90. ADAM SKRODZKI
118. MIKOŁAJ GRZEGOREK

SZPADA MĘŻCZYZN:

1. Geza Imre (HUN)
2. Gauthier Grumier (FRA)
3. Patrick Jorgensen (DEN)
3. Seun Hwa Jung (KOR)

55. PATRYK MIKOŁAJCZAK
76. RADOSŁAW ZAWROTNIAK
99. MATEUSZ NYCZ
154. MARCEL MAŚ

SZPADA KOBIET:

1. Rossella Fiamingo (ITA)
2. Emma Samuelsson (SWE)
3. Sarra Besbes (TUN)
3. Anqui Xu (CHN)

43. DANUTA DMOWSKA-ANDRZEJUK
47. MAGDALENA PIEKARSKA
52. RENATA MIAZGA-KNAPIK
54. EWA NELIP

FLORET MĘŻCZYZN:

1. Yuki Ota (JPN)
2. Alexander Massialas (USA)
3. Artur Achmatkuzin (RUS)
3. Gerek Meinhardt (USA)

35. LESZEK RAJSKI
62. MICHAŁ JANDA
72. PAWEŁ KAWIECKI
76. JAKUB SURWIŁŁO

FLORET KOBIET:

1. Inna Dieriglazowa (RUS)
2. Aida Szaniewa (RUS)
3. Nzingha Prescod (USA)
3. Arianna Errigo (ITA)

15. HANNA ŁYCZBIŃSKA
21. MARTYNA SYNORADZKA
25. MAGDALENA KNOP
77. MARTA ŁYCZBIŃSKA

SZABLA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN:

1. Włochy
2. Rosja
3. Niemcy
4. Francja
23. POLSKA

SZABLA DRUŻYNOWA KOBIET:

1. Rosja
2. Ukraina
3. USA
4. POLSKA

SZPADA DRUŻYNOWA MĘŻCZYZN:

1. UKRAINA
2. KOREA PŁD.
3. SZWAJCARIA
4. WŁOCHY

12. POLSKA

SZPADA KOBIET DRUŻYNOWO:

1. CHINY
2. RUMUNIA
3. UKRAINA
4. FRANCJA

FLORET DRUŻYNOWY MĘŻCZYZN:

1. Włochy
2. Rosja
3. Chiny
4. Francja

12. POLSKA

FLORET DRUŻYNOWY KOBIET:

1. Włochy
2. Rosja
3. Francja
4. Węgry

8. POLSKA

13. POLSKA

[tab:Klasyfikacja medalowa]

  1. ROSJA 4 (zł) – 4 (sr) – 1 (br) – 9 (razem)
  2. Włochy 4 – 0 – 1 – 5
  3. Ukraina 1 – 1 – 1 – 3
  4. Chiny 1 – 0 – 3 – 4
  5. Węgry 1 – 0 – 1 – 2
  6. Japonia 1 – 0 – 0 – 1
  7. USA 0 – 2 -3 – 5
  8. Francja 0 – 2 – 1 – 3
  9. Rumunia 0 – 1 – 1 – 2
  10. Korea Płd. 0 – 1 – 1 – 2
  11. Szwecja 0 – 1 – 0 – 1
  12. Niemcy 0 – 0 – 2 – 2
  13. Dania 0 – 0 – 1 – 1
  14. Tunezja 0 – 0 – 1 – 1
  15. Szwajcaria 0 – 0 – 1 – 1

[tab:END]


pubsport.pl
Top