Jesteś tutaj
Główna > Mistrzostwa świata Brazylia 2014 > MŚ Eliminacje: Europa

Tabele, terminarze oraz wyniki kwalifikacji MŚ w piłce nożnej Brazylia 2014 – strefa europejska.

TURNIEJ FINAŁOWY – TERMINARZ, INFO O LOSOWANIU >>

[tab:Baraże]

Baraże o awans do MŚ 2014 (Europa):

15. listopada  2013:  Portugalia   Szwecja 1:0 (0:0)
82' C. Ronaldo
19. listopada 2013: Szwecja  –  Portugalia 2:3 (0:0)
68' Ibrahimović, 72' Ibrahimović – 50' C. Ronaldo, 77' C. Ronaldo, 79' C. Ronaldo
AWANS DO MŚ: PORTUGALIA

15. listopada  2013: Grecja   Rumunia 3:1 (2:1)
14' Mitroglu, 21' Salpingidis, 67' Mitroglu – 20' Stancu
19. listopada 2013: Rumunia   Grecja 1:1 (0:1)
55' Torosidis (sam..) – 23' Mitroglu
AWANS DO MŚ: GRECJA

15. listopada  2013: Ukraina Francja 2:0 (0:0)
61' Zozulja, 82' Jarmolenko
19. listopada 2013: Francja  –  Ukraina 3:0 (2:0)
22' Sakho, 34' Benzema, 72' Sakho
AWANS DO MŚ: FRANCJA

15. listopada  2013: Islandia   Chorwacja 0:0
19. listopada 2013: Chorwacja   Islandia 2:0 (1:0)
27' Mandżukić, 47' Srna
AWANS DO MŚ: CHORWACJA

Zapowiedź 1. meczów barażowych >>
Zapowiedź 2. meczów barażowych >>

Pozostałe baraże:

13/11/13: Jordania – Urugwaj 0:5 (0:2)
21/11/13: Urugwaj – Jordania 0:0

13/11/13: Meksyk – Nowa Zelandia 5:1 (2:0)
21/11/13: Nowa Zelandia – Meksyk 2:4 (0:3)

Tabela drużyn z drugich miejsc:

/po odliczeniu meczów z ostatnimi zespołami w grupach A-H/

  1.  Grecja 19 9:4 (8)
  2.  Francja 17 15:6 (8)
  3.  Portugalia 15 15:8 (8)
  4.  Ukraina 15 10:3 (8)
  5.  Szwecja 14 15:13 (8)
  6.  Islandia 14 15:15 (8)
  7.  Rumunia 13 11:12 (8)
  8.  Chorwacja 11 9:8 (8)
  9.  Dania 10 9:11 (8)

Punkty, gole, (mecze zaliczone do tabeli)

Zasady kwalifikacji do Mundialu 2014:

-Zwycięzcy grup awansują bezpośrednio do finałów MŚ w Brazylii
– Osiem najlepszych drużyn z drugich miejsc (jest 9 grup) zagrają w barażach
– W barażach obowiązuje mecz i rewanż – wygrani z 4. par awansują do MŚ w Brazylii
– Przy ustalaniu ośmiu najlepszych drużyn z drugich miejsc nie będą brane pod uwagę mecze z najsłabszą drużyną w danej grupie (z wyjątkiem grupy I). Jest to spowodowane mniejszą ilością drużyn w grupie I.
[tab:H]

Grupa H:

Tabela:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1.  Anglia 22 10 6 4 0 31 4 27
2.  Ukraina 21 10 6 3 1 28 4 24
3.  Czarnogóra 15 10 4 3 3 17 17 0
4.  POLSKA 13 10 3 4 3 18 12 6
5.  Mołdawia 11 10 3 2 5 12 17 -5
6.  San Marino 0 10 0 0 10 1 54 -53

Terminarz:
7 września 2012: Czarnogóra – Polska 2:2 (2:1)
7 września 2012: Mołdawia – Anglia  0:5 (0:3)

11 września 2012: Anglia – Ukraina 1:1 (0:1)
11 września 2012: San Marino – Czarnogóra 0:6 (0:2)
11 września 2012: Polska – Mołdawia 2:0 (1:0)

12 października 2012: Anglia – San Marino 5:0 (2:0)
12 października 2012: Mołdawia – Ukraina 0:0

16 października 2012: San Marino – Mołdawia 0:2 (0:0)
16 października 2012: Ukraina – Czarnogóra 0:1 (0:1)
16 października 2012: Polska – Anglia 1:1 (0:1)

14 listopada 2012: Czarnogóra – San Marino 3:0 (2:0)

22 marca 2013: San Marino – Anglia 0:8 (0:5)
22 marca 2013: Mołdawia – Czarnogóra 0:1 (0:0)
22 marca 2013: Polska – Ukraina 1:3 (1:3)

26 marca 2013: Czarnogóra – Anglia 1:1 (0:1)
26 marca 2013: Ukraina – Mołdawia 2:1 (0:0)
26 marca 2013: Polska – San Marino 5:0 (2:0)

7 czerwca 2013: Mołdawia – Polska 1:1 (1:1)
7 czerwca 2013: Czarnogóra – Ukraina 0:4 (0:1)

6 września 2013: Polska – Czarnogóra 1:1 (1:1)
6 września 2013: Ukraina – San Marino 9:0 (4:0)
6 września 2013: Anglia – Mołdawia 4:0 (3:0)

10 września 2013: San Marino – Polska 1:5 (1:3)
10 września 2013: Ukraina – Anglia 0:0

11 października 2013: Mołdawia – San Marino 3:0 (0:0)
11 października 2013: Anglia – Czarnogóra 4:1 (0:0)
11 października 2013: Ukraina – Polska 1:0 (0:0)

15 października 2013: Anglia – Polska 2:0 (1:0)
15 października 2013: San Marino – Ukraina 0:8 (0:3)
15 października 2013: Czarnogóra – Mołdawia 2:5 (0:1)

[tab:A]

Grupa A:

Tabela:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1. Belgia 26 10 8 2 0 18 4 14
2. Chorwacja 17 10 5 2 3 12 9 3
3. Serbia 14 10 4 2 4 18 11 7
4. Szkocja 11 10 3 2 5 8 12 -4
5. Walia 10 10 3 1 6 9 20 -11
6. Macedonia 7 10 2 1 7 7 16 -9

Terminarz:
7 września 2012: Chorwacja – Macedonia 1:0 (0:0)
7 września 2012: Walia – Belgia 0:2 (0:1)

8 września 2012: Szkocja – Serbia 0:0

11 września 2012: Belgia – Chorwacja 1:1 (1:1)
11 września 2012: Serbia – Walia 6:1 (3:1)
11 września 2012: Szkocja – Macedonia 1:1 (1:1)

12 października 2012: Macedonia – Chorwacja 1:2 (1:1)
12 października 2012: Serbia – Belgia 0:3 (0:1)
12 października 2012: Walia – Szkocja 2:1 (0:1)

16 października 2012: Belgia – Szkocja 2:0 (0:0)
16 października 2012: Chorwacja – Walia 2:0 (1:0)
16 października 2012: Macedonia – Serbia 1:0 (0:0)

22 marca 2013: Chorwacja – Serbia 2:0
22 marca 2013: Szkocja – Walia 1:2 (1:0)
22 marca 2013: Macedonia – Belgia 0:2 (0:1)

26 marca 2013: Belgia – Macedonia 1:0 (0:0)
26 marca 2013: Serbia – Szkocja 2:0 (0:0)
26 marca 2013: Walia – Chorwacja 1:2 (1:0)

7 czerwca 2013: Belgia – Serbia 2:1 (1:0)
7 czerwca 2013: Chorwacja – Szkocja 0:1 (0:1)

6 września 2013: Macedonia – Walia 2:1 (1:1)
6 września 2013: Szkocja – Belgia 0:2 (0:1)
6 września 2013: Serbia – Chorwacja 1:1 (0:0)

10 września 2013: Macedonia – Szkocja 1:2 (0:0)
10 września 2013: Walia – Serbia 0:3 (0:2)

11 października 2013: Chorwacja – Belgia 1:2 (0:2)
11 października 2013: Walia – Macedonia 1:0 (0:0)

15 października 2013: Belgia – Walia 1:1 (0:0)
15 października 2013: Szkocja – Chorwacja 2:0 (1:0)
15 października 2013: Serbia – Macedonia 5:1 (3:0)

[tab:B]

Grupa B:

Tabela:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1. Włochy 22 10 6 4 0 19 9 10
2. Dania 16 10 4 4 2 17 12 5
3. Czechy 15 10 4 3 3 13 9 4
4. Bułgaria 13 10 3 4 3 14 9 5
5. Armenia 13 10 4 1 5 12 13 -1
6. Malta 3 10 1 0 9 5 28 -23

Terminarz:

7 września 2012: Malta – Armenia 0:1 (0:0)
7 września 2012: Bułgaria – Włochy 2:2 (1:2)

8 września 2012: Dania – Czechy 0:0

11 września 2012: Bułgaria – Armenia 1:0 (1:0)
11 września 2012: Włochy – Malta 2:0 (1:0)

12 października 2012: Armenia – Włochy 1:3 (1:1)
12 października 2012: Bułgaria – Dania 1:1 (1:0)
12 października 2012: Czechy – Malta 3:1 (1:1)

16 października 2012: Czechy – Bułgaria 0:0
16 października 2012: Włochy – Dania 3:1 (2:1)

22 marca 2013: Bułgaria – Malta 6:0 (2:0)
22 marca 2013: Czechy – Dania 0:3 (0:0)

26 marca 2013: Armenia – Czechy 0:3 (0:0)
26 marca 2013: Dania – Bułgaria 1:1 (0:0)
26 marca 2013: Malta – Włochy 0:2 (0:2)

7 czerwca 2013: Armenia – Malta 0:1 (0:1)
7 czerwca 2013: Czechy – Włochy 0:0

11 czerwca 2013: Dania – Armenia 0:4 (0:2)

6 września 2013: Czechy – Armenia 1:2 (0:1)
6 września 2013: Włochy – Bułgaria 1:0 (1:0)
6 września 2013: Malta – Dania 1:2 (1:1)

10 września 2013: Armenia – Dania 0:1 (0:0)
10 września 2013: Włochy – Czechy 2:1 (0:1)
10 września 2013: Malta – Bułgaria 1:2 (0:1)

11 października 2013: Armenia – Bułgaria 2:1 (1:0)
11 października 2013: Dania – Włochy 2:2 (1:1)
11 października 2013: Malta – Czechy 1:4 (0:2)

15 października 2013: Bułgaria – Czechy 0:1 (0:0)
15 października 2013: Dania – Malta 6:0 (4:0)
15 października 2013: Włochy – Armenia 2:2 (1:1)

[tab:C]

Grupa C:

Tabela:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1. Niemcy 28 10 9 1 0 36 10 26
2. Szwecja 20 10 6 2 2 19 14 5
3. Austria 17 10 5 2 3 20 11 9
4. Irlandia 14 10 4 2 4 16 17 -1
5. Kazachstan 5 10 1 2 7 6 21 -15
6. Wyspy Owcze 1 10 0 1 9 4 29 -25

Terminarz:
7 września 2012: Kazachstan – Irlandia 1:2 (1:0)
7 września 2012: Niemcy – Wyspy Owcze 3:0 (1:0)

11 września 2012: Austria – Niemcy 1:2 (0:1)
11 września 2012: Szwecja – Kazachstan 2:0 (1:0)

12 października 2012: Wyspy Owcze – Szwecja 1:2 (0:0)
12 października 2012: Kazachstan – Austria 0:0
12 października 2012: Irlandia – Niemcy 1:6 (0:2)

16 października 2012: Austria – Kazachstan 4:0 (1:0)
16 października 2012: Wyspy Owcze – Irlandia 1:4 (1:0)
16 października 2012: Niemcy – Szwecja 4:4 (3:0)

22 marca 2013: Austria – Wyspy Owcze 6:0 (3:0)
22 marca 2013: Kazachstan – Niemcy 0:3 (0:2)
22 marca 2013: Szwecja – Irlandia 0:0

26 marca 2013: Niemcy – Kazachstan 4:1 (3:0)
26 marca 2013: Irlandia – Austria 2:2 (2:1)

7 czerwca 2013: Austria – Szwecja 2:1 (2:0)
7 czerwca 2013: Irlandia – Wyspy Owcze 3:0 (1:0)

11 czerwca 2013: Szwecja – Wyspy Owcze 2:0 (1:0)

6 września 2013: Niemcy – Austria 3:0 (1:0)
6 września 2013: Kazachstan – Wyspy Owcze 2:1 (0:1)
6 września 2013: Irlandia – Szwecja 1:2 (1:1)

10 września 2013: Austria – Irlandia 1:0 (0:0)
10 września 2013: Wyspy Owcze – Niemcy 0:3 (0:1)
10 września 2013: Kazachstan – Szwecja 0:1 (0:1)

11 października 2013: Wyspy Owcze – Kazachstan 1:1 (1:0)
11 października 2013: Niemcy – Irlandia 3:0 (1:0)
11 października 2013: Szwecja – Austria 2:1 (0:1)

15 października 2013: Wyspy Owcze – Austria 0:3 (0:1)
15 października 2013: Irlandia – Kazachstan 3:1 (2:1)
15 października 2013: Szwecja – Niemcy 3:5 (2:1)

[tab:D]

Grupa D:

Tabela:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1. Holandia 28 10 9 1 0 34 5 29
2.  Rumunia 19 10 6 1 3 19 12 7
3. Węgry 17 10 5 2 3 21 20 1
4. Turcja 16 10 5 1 4 16 9 7
5. Estonia 7 10 2 1 7 6 20 -14
6. Andora 0 10 0 0 10 0 30 -30

Terminarz:
7 września 2012: Estonia – Rumunia 0:2 (0:0)
7 września 2012: Andora – Węgry 0:5 (0:2)
7 września 2012: Holandia – Turcja 2:0 (1:0)

11 września 2012: Węgry – Holandia 1:4 (1:2)
11 września 2012: Rumunia – Andora 4:0 (2:0)
11 września 2012: Turcja – Estonia 3:0 (1:0)

12 października 2012: Estonia – Węgry 0:1 (0:0)
12 października 2012: Holandia – Andora 3:0 (2;0)
12 października 2012: Turcja – Rumunia 0:1 (0:1)

16 października 2012: Andora – Estonia 0:1 (0:0)
16 października 2012: Węgry – Turcja 3:1 (1:1)
16 października 2012: Rumunia – Holandia 1:4 (1:3)

22 marca 2013: Andora – Turcja 0:2 (0:2)
22 marca 2013: Węgry – Rumunia 2:2 (1:0)
22 marca 2013: Holandia – Estonia 3:0 (0:0)

26 marca 2013: Estonia – Andora 2:0 (1:0)
26 marca 2013: Turcja – Węgry 1:1 (0:0)
26 marca 2013: Holandia – Rumunia 4:0 (1:0)

6 września 2013: Rumunia – Węgry 3:0 (2:0)
6 września 2013: Turcja – Andora 5:0 (2:0)
6 września 2013: Estonia – Holandia 2:2 (1:1)

10 września 2013: Rumunia – Turcja 0:2 (0:1)
10 września 2013: Węgry – Estonia 5:1 (3:0)
10 września 2013: Andora – Holandia 0:2 (0:1)

11 października 2013: Andora – Rumunia 0:4 (0:1)
11 października 2013: Estonia – Turcja 0:2 (0:1)
11 października 2013: Holandia – Węgry 8:1 (4:1)

15 października 2013: Węgry – Andora 2:0 (0:0)
15 października 2013: Rumunia – Estonia 2:0 (1:0)
15 października 2013: Turcja – Holandia 0:2 (0:1)

[tab:E]

Grupa E:

Tabela:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1. Szwajcaria 24 10 7 3 0 17 6 11
2. Islandia 17 10 5 2 3 17 15 2
3. Słowenia 15 10 5 0 5 14 11 3
4. Norwegia 12 10 3 3 4 10 13 -3
5. Albania 11 10 3 2 5 9 11 -2
6. Cypr 5 10 1 2 7 4 15 -11

Terminarz:
7 września 2012: Islandia – Norwegia 2:0 (1:0)
7 września 2012: Albania – Cypr 3:1 (1:0)
7 września 2012: Słowenia – Szwajcaria 0:2 (0:1)

11 września 2012: Cypr – Islandia 1:0 (0:0)
11 września 2012: Norwegia – Słowenia 2:1 (1:1)
11 września 2012: Szwajcaria – Albania 2:0 (1:0)

12 października 2012: Albania – Islandia 1:2 (1:1)
12 października 2012: Słowenia – Cypr 2:1 (1:0)
12 października 2012: Szwajcaria – Norwegia 1:1 (0:0)

16 października 2012: Cypr – Norwegia 1:3 (1:1)
16 października 2012: Islandia – Szwajcaria 0:2 (0:0)
16 października 2013: Albania – Słowenia 1:0 (1:0)

22 marca 2013: Norwegia – Albania 0:1 (0:0)
22 marca 2013: Słowenia – Islandia 1:2 (1:0)

23 marca 2013: Cypr – Szwajcaria 0:0

7 czerwca 2013: Albania – Norwegia 1:1 (1:0)
7 czerwca 2013: Islandia – Słowenia 2:4 (2:2)

8 czerwca 2013: Szwajcaria – Cypr 1:0 (0:0)

6 września 2013: Norwegia – Cypr 2:0 (1:0)
6 września 2013: Słowenia – Albania 1:0 (1:0)
6 września 2013: Szwajcaria – Islandia 4:4 (3:1)

10 września 2013: Cypr – Słowenia 0:2 (0:1)
10 września 2013: Norwegia – Szwajcaria 0:2 (0:1)
10 września 2013: Islandia – Albania 2:1 (1:1)

11 października 2013: Albania – Szwajcaria 1:2 (0:0)
11 października 2013: Islandia – Cypr 2:0 (0:0)
11 października 2013: Słowenia – Norwegia 3:0 (2:0)

15 października 2013: Norwegia – Islandia 1:1 (0:1)
15 października 2013: Szwajcaria – Słowenia 1:0 (0:0)
15 października 2013: Cypr – Albania 0:0
[tab:F]

Grupa F:

Tabela:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1. Rosja 22 10 7 1 2 20 5 15
2. Portugalia 21 10 6 3 1 20 9 11
3. Izrael 14 10 3 5 2 19 14 5
4. Azerbejdżan 9 10 1 6 3 7 11 -4
5. Irlandia Północna 6 10 1 4 5 9 17 -8
6. Luksemburg 6 10 1 3 6 7 26 -19

Terminarz:
7 września 2012: Rosja – Irlandia Północna 2:0 (1:0)
7 września 2012: Azerbejdżan – Izrael 1:1 (0:0)
7 września 2012: Luksemburg – Portugalia 1:2 (1:1)

11 września 2012: Izrael – Rosja 0:4 (0:2)
11 września 2012: Irlandia Północna – Luksemburg 1:1 (1:0)
11 września 2012: Portugalia – Azerbejdżan 3:0 (0:0)

12 października 2012: Luksemburg – Izrael 0:6 (0:3)
12 października 2012: Rosja – Portugalia 1:0 (1:0)

16 października 2012: Izrael – Luksemburg 3:0 (2:0)
16 października 2012: Portugalia – Irlandia Północna 1:1 (0:1)
16 października 2012: Rosja – Azerbejdżan 1:0 (0:0)

14 listopada 2012: Irlandia Północna – Azerbejdżan 1:1 (0:1)

22 marca 2013: Izrael – Portugalia 3:3 (2:1)
22 marca 2013: Luksemburg – Azerbejdżan 0:0

23 marca 2013: Irlandia Północna – Rosja – przełożone na 14/08/13

26 marca 2013: Azerbejdżan – Portugalia 0:2 (0:0)
26 marca 2013: Irlandia Północna – Izrael 0:2 (0:0)

7 czerwca 2013: Azerbejdżan – Luksemburg 1:1 (0:0)
7 czerwca 2013: Portugalia – Rosja 1:0 (1:0)

14 sierpnia 2013: Irlandia Północna – Rosja 1:0

6 września 2013: Irlandia Północna – Portugalia 2:4 (1:1)
6 września 2013: Rosja – Luksemburg 4:1 (2:0)

7 września 2013: Izrael – Azerbejdżan 1:1 (0:0)

10 września 2013: Luksemburg – Irlandia Północna 3:2 (1:1)
10 września 2013: Rosja – Izrael 3:1 (0:0)

11 października 2013: Azerbejdżan – Irlandia Północna 2:0 (1:0)
11 października 2013: Luksemburg – Rosja 0:4 (0:3)
11 października 2013: Portugalia – Izrael 1:1 (1:0)

15 października 2013: Azerbejdżan – Rosja 1:1 (0:1)
15 października 2013: Portugalia – Luksemburg 3:0 (2:0)
15 października 2013: Izrael – Irlandia Północna 1:1 (1:0)
[tab:G]

Grupa G:

Tabela:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1. Bośnia i Hercegowina 25 10 8 1 1 30 6 24
2. Grecja 25 10 8 1 1 12 4 8
3. Słowacja 13 10 3 4 3 11 10 1
4. Litwa 11 10 3 2 5 9 11 -2
5. Łotwa 8 10 2 2 6 10 20 -10
6. Liechtenstein 2 10 0 2 8 4 25 -21

Terminarz:
7 września 2012: Liechtenstein – Bośnia i Hercegowina 1:8 (0:4)
7 września 2012: Litwa – Słowacja 1:1 (1:1)
7 września 2012: Łotwa – Grecja 1:2 (1:0)

11 września 2012: Bośnia i Hercegowina – Łotwa 4:1 (2:1)
11 września 2012: Grecja – Litwa 2:0 (0:0)
11 września 2012: Słowacja – Liechtenstein 2:0 (1:0)

12 października 2012: Grecja – Bośnia i Hercegowina 0:0
12 października 2012: Liechtenstein – Litwa 0:2 (0:0)
12 października 2012: Słowacja – Łotwa 2:1 (2:0)

16 października 2012: Bośnia i Hercegowina – Litwa 3:0 (3:0)
16 października 2012: Łotwa – Liechtenstein 2:0 (1:0)
16 października 2012: Słowacja – Grecja 0:1 (0:0)

22 marca 2013: Bośnia i Hercegowina – Grecja 3:1 (2:0)
22 marca 2013: Liechtenstein – Łotwa 1:1 (1:1)
22 marca 2013: Słowacja – Litwa 1:1 (1:1)

7 czerwca 2013: Łotwa – Bośnia i Hercegowina 0:5 (0:0)
7 czerwca 2013: Liechtenstein – Słowacja 1:1 (1:0)
7 czerwca 2013: Litwa – Grecja 0:1 (0:1)

6 września 2013: Bośnia i Hercegowina – Słowacja 0:1 (0:0)
6 września 2013: Łotwa – Litwa 2:1 (2:1)
6 września 2013: Liechtenstein – Grecja 0:1 (0:0)

10 września 2013: Grecja – Łotwa 1:0 (0:0)
10 września 2013: Litwa – Liechtenstein 2:0 (2:0)
10 września 2013: Słowacja – Bośnia i Hercegowina 1:2 (1:0)

11 października 2013: Bośnia i Hercegowina – Liechtenstein 4:1 (4:0)
11 października 2013: Grecja – Słowacja 1:0 (1:0)
11 października 2013: Litwa – Łotwa 2:0 (1:0)

15 października 2013: Grecja -Liechtenstein 2:0 (1:0)
15 października 2013: Łotwa – Słowacja 2:2 (0:2)
15 października 2013: Litwa – Bośnia i Hercegowina 0:1 (0:0)

[tab:I]

Grupa I:

Tabela:

# Drużyna Pkt. Mecze Z R P Gole Str. +/-
1. Hiszpania 20 8 6 2 0 14 3 11
2. Francja 17 8 5 2 1 15 6 9
3. Finlandia 9 8 2 3 3 5 9 -4
4. Gruzja 5 8 1 2 5 3 10 -7
5. Białoruś 4 8 1 1 6 7 16 -9

Terminarz:

7 września 2012: Gruzja – Białoruś 1:0 (0:0)
7 września 2012: Finlandia – Francja 0:1 (0:1)

11 września 2012: Francja – Białoruś 3:1 (0:0)
11 września 2012: Gruzja – Hiszpania 0:1 (0:0)

12 października 2012: Białoruś – Hiszpania 0:4 (0:2)
12 października 2012: Finlandia – Gruzja 1:1 (0:0)

16 października 2012: Białoruś – Gruzja 2:0 (0:0)
16 października 2012: Hiszpania – Francja 1:1 (1:0)

22 marca 2013: Hiszpania – Finlandia 1:1 (0:0)
22 marca 2013: Francja – Gruzja 3:1 (1:0)

26 marca 2013: Francja – Hiszpania 0:1 (0:0)

7 czerwca 2013: Finlandia – Białoruś 1:0 (0:0)

11 czerwca 2013: Białoruś – Finlandia 1:1 (0:1)

6 września 2013: Finlandia – Hiszpania 0:2 (0:1)
6 września 2013: Gruzja – Francja 0:0

10 września 2013: Białoruś – Francja 2:4 (1:0)
10 września 2013: Gruzja – Finlandia 0:1 (0:0)

11 października 2013: Hiszpania – Białoruś 2:1 (0:0)

15 października 2013: Francja – Finlandia 3:0 (1:0)
15 października 2013: Hiszpania – Gruzja 2:0 (1:0)

[tab:Zasady]

Zasady ustalania kolejności w grupach:

O kolejności w grupach decydują:

1. zdobyte punkty
2.  różnica bramek we wszystkich meczach
3. liczba strzelonych goli we wszystkich meczach

Jeżeli między dwoma lub więcej zespołami zachodzi równość w wyżej wymienionych kryteriach, kolejność tych zespołów ustala się na podstawie:

4. punkty zdobyte w meczach między danymi drużynami
5. różnica goli w meczach między danymi zespołami
6. gole zdobyte na wyjeździe w meczach między danymi zespołami (tylko jeśli równość zachodzi między dwiema ekipami)

 

 

 

 

 

 

 

 

 


pubsport.pl
Top