Jesteś tutaj
Główna > Mistrzostwa świata Brazylia 2014 > Terminarz dzień po dniu

Prezentujemy terminarz dzień po dniu Mistrzostw Świata w piłce nożnej Brazylia 2014. UWAGA: wszystkie godziny wg. czasu polskiego.

Grupa Mecz Miejsce Godzina
Czwartek, 12. czerwca 2014:
A Brazylia  –  Chorwacja  Sao Paulo 22:00
Piątek, 13 czerwca 2014:
A Meksyk  –  Kamerun Natal 18:00
B Hiszpania  –  Holandia Salvador 21:00
Sobota, 14 czerwca 2014:
B Chile  –  Australia Cuiaba 00:00
C Kolumbia  –  Grecja Belo Horizonte 18:00
D Urugwaj  –  Kostaryka Fortaleza 21:00
Niedziela, 15 czerwca 2014:
D Anglia  –  Włochy Manaus 00:00
C Wybrzeże Kości Słoniowej  –  Japonia Recife 03:00
E Szwajcaria  –  Ekwador Brasilia 18:00
E Francja  –  Honduras Porto Alegre 21:00
Poniedziałek, 16 czerwca 2014:
F Argentyna  –  Bośnia i Hercegowina Rio de Janeiro 00:00
G Niemcy  –  Portugalia Salvador 18:00
F Iran  –  Nigeria Curitiba 21:00
Wtorek, 17 czerwca 2014:
G Ghana  –  USA Natal 00:00
H Belgia  –  Algieria Belo Horizonte 18:00
A Brazylia  –  Meksyk Fortaleza 21:00
Środa, 18 czerwca 2014:
H Rosja  –  Korea Południowa Cuiaba 00:00
B Australia  –  Holandia Porto Alegre 18:00
B Hiszpania  –  Chile Rio de Janeiro 21:00
Czwartek, 19 czerwca 2014:
A Kamerun  –  Chorwacja Manaus 00:00
C Kolumbia  –  Wybrzeże Kości Słoniowej Brasilia 18:00
D Urugwaj  –  Anglia Sao Paulo 21:00
Piątek, 20 czerwca 2014:
C Japonia  –  Grecja Natal 00:00
D Włochy  –  Kostaryka Recife 18:00
E Szwajcaria  –  Francja Salvator 21:00
Sobota, 21 czerwca 2014:
E Honduras  –  Ekwador Curitiba 00:00
F Argentyna  –  Iran Belo Horizonte 18:00
G Niemcy  –  Ghana Fortaleza 21:00
Niedziela, 22 czerwca 2014:
F Nigeria  –  Bośnia i Hercegowina Cuiaba 00:00
H Belgia  –  Rosja Rio de Janeiro 18:00
H Korea Południowa  –  Algieria Porto Alegre 21:00
Poniedziałek, 23 czerwca 2014:
G USA  –  Portugalia Manaus 00:00
B Australia  –  Hiszpania Curitiba 18:00
B Holandia  –  Chile  Sao Paulo 18:00
A Kamerun  –  Brazylia Brasilia 22:00
A Chorwacja  Meksyk Recife 22:00
Wtorek 24 czerwca 2014:
D Kostaryka  –  Anglia Belo Horizonte 18:00
D Włochy  –  Urugwaj Natal 18:00
C Grecja  –  Wybrzeże Kości Słoniowej Fortaleza 22:00
C Japonia  –  Kolumbia Cuiaba 22:00
Środa, 25 czerwca 2014:
F Bośnia i Hercegowina  –  Iran Salvador 18:00
F Nigeria  –  Argentyna  Porto Alegre 18:00
E Ekwador  –  Francja Rio de Janeiro 22:00
E Honduras  –  Szwajcaria  Manus 22:00
Czwartek 26. czerwca 2014:
G Portugalia  –  Ghana Brasilia 18:00
G USA  –  Niemcy Recife 18:00
H Algieria  –  Rosja Curitiba 22:00
H Korea Południowa  –  Belgia Sao Paulo 22:00
Sobota, 28.czerwca 2014:
1 1/8 Brazylia – CHile Belo Horizonte 18:00
2 1/8 Kolumbia – Urugwaj Rio de Janeiro 22:00
Niedziela, 29 czerwca 2014:
3 1/8 Holandia – Meksyk Fortaleza  18:00
4 1/8 Kostaryka – Grecja Recife 22:00
Poniedziałek, 30. czerwca 2014:
5 1/8 Francja – Nigeria Brasilia 18:00/
6 1/8 Niemcy – Algieria Porto Alegre 22:00
Wtorek, 1.lipca 2014;
7 1/8 Argentyna – Szwajcaria Sao Paulo 18:00
8 1/8 Belgia – USA Salvador 22:00
Piątek, 4. lipca 2014:
1 1/4 Francja – Niemcy  Rio de Janeiro 18:00
2 1/4 Brazylia – Kolumbia Fortaleza 22:00
Sobota, 5. lipca 2014:
3 1/4 Argentyna – Belgia Brasilia 18:00
4 1/4 Holandia – Kostaryka Salvador 22:00
Wtorek, 8. lipca 2014:
1/2 wygr. ćw. 1 – wygr. ćw. 2 Belo Horizonte 22:00
Środa, 9. lipca 2014:
1/2 wygr. ćw. 3 – wygr. ćw. 3 Sao Paulo 22:00
Sobota, 12. lipca 2014:
O 3. m.     22:00
Niedziela, 13. lipca 2014:
FINAŁ   Rio de Janeiro 21:00

 


pubsport.pl
Top