Prezentujemy tabelę, terminarz i wyniki eliminacji piłkarskich Mistrzostw Świata Rosja 2018 w strefie Azji.

1. runda

12/03/15: Sri Lanka – Bhutan 0:1
17/03/15: 
Bhutan – Sri Lanka 2:1
AWANS:
Bhutan

12/03/15: Kambodża – Makau 3:0
17/03/15:
Makau – Kambodża 1:1
AWANS: 
Kambodża

12/03/15: Timor Wschodni – Mongolia 4:1
17/03/15: 
Mongolia – Timor Wschodni 0:1
AWANS:
Timor Wschodni

12/03/15: Jemen – Pakistan 3:1
23/03/15:
Pakistan – Jemen 0:0
AWANS:
Jemen

12/03/15: Tajwan – Brunei 0:1
17/03/15: 
Brunei – Tajwan 0:2
AWANS: 
Tajwan

12/03/15: Indie – Nepal 2:0
17/03/15: 
Nepal – Indie 0:0
AWANS:
Indie

Triumfatorzy dwumeczów awansowali do 2. rundy.

2. runda

A

# Drużyna M PKT
1.  Arabia Saudyjska 8 20
2.  Zjednoczone Emiraty Arabskie 8 17
3.  Palestyna 8 12
4.  Malezja 8 4
5.  Timor Wschodni 8 2

TERMINARZ:

11/06/15: Arabia Saudyjska – Palestyna 3:2
16/06/15: Timor Wschodni – ZEA 0:1
16/06/15: Malezja – Palestyna 0:6
3/09/15: ZEA – Malezja 10:0
3/09/15: Arabia Saudyjska – Timor Wschodni 7:0
8/09/15: Malezja – Arabia Saudyjska 1:2
8/09/15: Palestyna – ZEA 0:0
8/10/15:
Timor Wschodni – Palestyna 1:1
8/10/15:
Arabia Saudyjska – ZEA 2:1
13/10/15:
Timor Wschodni – Malezja 0:1
9/11/15:
Palestyna – Arabia Saudyjska 0:0
12/11/15: ZEA – Timor Wschodni 8:0
12/11/15:
Palestyna – Malezja 6:0
17/11/15:
Timor Wschodni – Arabia Saudyjska 0:10
17/11/15: Malezja – ZEA 1:2
24/03/16:
Arabia Saudyjska – Malezja 2:0
24/03/16:
ZEA – Palestyna 2:0
29/03/16:
Palestyna – Timor Wschodni 7:0
29/03/16: ZEA – Arabia Saudyjska 1:1

B

# Drużyna M PKT
1.  Australia 8 21
2.  Jordania 8 16
3.  Kirgistan 8 14
4.  Tadżykistan 8 5
5.  Bangladesz 8 1

TERMINARZ:

11/06/15: Bangladesz – Kirgistan 1:3
11/06/15: Tadżykistan – Jordania 1:3
16/06/15: Bangladesz – Tadżykistan 1:1
16/06/15: Kirgistan – Australia 1:2
3/09/15: Australia – Bangladesz 5:0
3/09/15: Jordania – Kirgistan 0:0
8/09/15: Bangladesz – Jordania 0:4
8/09/15: Tadżykistan – Australia 0:3
8/10/15:
Jordania – Australia 2:0
8/10/15:
Kirigistan – Tadżykistan 2:2
13/10/15: Kyrgistan – Bangladesz 2:0
13/10/15:
Jordania – Tadżykistan 3:0
12/11/15:
Australia – Kirgistan 3:0
12/11/15:
Tadżykistan – Bangladesz 5:0
17/11/15:
Bangladesz – Australia 0:4
17/11/15:
Kirgistan – Jordania 1:0
24/03/16: Australia – Tadżykistan 7:0
24/03/16:
ZEA – Palestyna 2:0
24/03/16:
Jordania – Banglaesz 8:0
29/03/16: Australia – Jordania 5:1
29/03/16:
Tadżykistan  – Kyrgistan 0:1

C

# Drużyna M PKT
1.  Katar 8 21
2.  Chiny 8 17
3.  Hongkong 8 14
4.  Malediwy 8 6
5.  Bhutan 8 0

TERMINARZ:

11/06/15: Hongkong – Bhutan 7:0
11/06/15: Malediwy – Katar 0:1
16/06/15: Bhutan – Chiny 0:6
16/06/15: Hongkong – Malediwy 2:0
3/09/15: Chiny – Hongkong 0:0
3/09/15: Katar – Bhutan 15:0
8/09/15: Hongkong – Katar 2:3
8/09/15: Malediwy – Chiny 0:3
8/10/15:
Katar – Chiny 1:0
8/10/15:
Bhutan – Malediwy 3:4
13/10/15:
Bhutan – Hongkong 0:1
13/10/15:
Katar – Malediwy 4:0
12/11/15:
Chiny – Bhutan 12:0
12/11/15:
Malediwy – Hongkong 0:1
17/11/15:
Bhutan – Katar 0:3
17/11/15: Hongkong – Chiny 0:0
24/03/16: Chiny – Malediwy 4:0
24/03/16: Katar – Hongkong 2:0
29/03/16:
Chiny – Katar 2:0
29/03/16:
Malediwy – Bhutan 4:2

D

# Drużyna M PKT
1.  Iran 8 20
2.  Oman 8 14
3.  Turkmenistan 8 13
4.  Guam 8 7
5.  Indie 8 3

TERMINARZ:

11/06/15: Guam – Turkmenistan 1:0
11/06/15: Indie – Oman 1:2
16/06/15: Guam – Indie 2:1
16/06/15: Turkmenistan – Iran 1:1
3/09/15: Iran – Guam 6:0
3/09/15: Oman – Turkmenistan 3:1
8/09/15: Guam – Oman 0:0
8/09/15: Indie – Iran 0:3
8/10/15:
Oman – Iran 1:1
8/10/15:
Turkmenistan – Indie 2:1
13/10/15:
Turkmenistan – Guam 1:0
13/10/15:
Oman – Indie 3:0
12/11/15:
Indie – Guam 1:0
12/11/15:
Iran – Turkmenistan 3:1
17/11/15:
Guam – Iran 0:6
17/11/15: Turkmenistan – Oman 2:1
24/03/16: Iran – Indie 4:0
24/03/16:
Oman – Guam 1:0
29/03/16: Indie – Turkmenistan 1:2
29/03/16:
Iran – Oman 2:0

E

# Drużyna M PKT
1.  Japonia 8 22
2.  Syria 8 18
3.  Singapur 8 10
4.  Afganistan 8 9
5.  Kambodża 8 0

TERMINARZ:

11/06/15: Kambodża – Singapur 0:4
11/06/15: Afganistan – Syria 0:6
16/06/15: Japonia – Singapur 0:0
16/06/15: Kambodża – Afganistan 0:1
3/09/15: Japonia – Kambodża 3:0
3/09/15: Syria – Singapur 1:0
8/09/15: Kambodża – Syria 0:6
8/09/15: Afganistan – Japonia 0:6
8/10/15:
Syria – Japonia 0:3
8/10/15:
Singapur – Afganistan 1:0
13/10/15:
Singapur – Kambodża 2:1
13/10/15:
Syria – Afganistan 5:2
12/11/15:
Singapur – Japonia 0:3
12/11/15:
Afganistan – Kambodża 3:0
17/11/15:
Kambodża – Japonia 0:2
17/11/15: Singapur – Syria 1:2
24/03/16: Japonia – Afganistan 5:0
24/03/16: 
Syria – Kambodża 6:0
29/03/16:
Afganistan – Singapur 2:1
29/03/16:
Japonia – Syria 5:0

F

# Drużyna M PKT
1.  Tajlandia 6 14
2.  Irak 6 12
3.  Wietnam 6 7
4.  Tajwan 6 0

TERMINARZ:

24/05/15: Tajlandia – Wietnam 1:0
16/06/15: 
Tajwan – Tajlandia 0:2
3/09/15: 
Irak – Tajwan 5:1
8/09/15: Tajwan – Wietnam 1:2
8/09/15: Tajlandia – Irak 2:2
8/10/15: Wietnam – Irak 1:1
13/10/15:
Wietnam – Tajlandia 0:3
12/11/15: Tajlandia – Tajwan 4:2
17/11/15: Tajwan – Irak 0:2
24/03/16: Irak – Tajlandia 2:2
24/03/16: Wietnam – Tajwan 4:1
29/03/16:
Irak – Wietnam 1:0

G

# Drużyna M PKT
1.  Korea Południowa 8 24
2.  Liban 8 11
3.  Kuwejt 8 10
4.  Mjanma 8 8
5.  Laos 8 4

TERMINARZ:

11/06/15: Laos – Mjanma 2:2
11/06/15: Liban – Kuwejt 0:1
16/06/15: Mjanma – Korea Płd. 0:2
16/06/15: Laos – Liban 0:2
3/09/15: Korea Płd. – Laos 8:0
3/09/15: Kuwejt – Mjanma 9:0
8/09/15: Laos – Kuwejt 0:2
8/09/15: Liban – Korea Płd. 0:3
8/10/15:
Kuwejt – Korea Płd. 0:1
8/10/15:
Mjanma – Liban 0:2
13/10/15:
Mjanma – Laos 3:1
13/10/15:
Kuwejt – Liban 0:0
12/11/15:
Korea Płd. – Mjanma 4:0
12/11/15:
Liban – Laos 7:0
17/11/15:
Laos – Korea Płd. 0:5
17/11/15: Mjanma – Kuwejt 3:0 WO
24/03/16: Korea Płd. – Liban 1:0
24/03/16:
Kuwejt – Laos 0:3 WO
29/03/16: Korea Płd. – Kuwejt 3:0 WO

H

# Drużyna M PKT
1.  Uzbekistan 8 21
2.  Korea Północna 8 16
3.  Filipiny 8 10
4.  Bahrajn 8 9
5.  Jemen 8 3

TERMINARZ:

11/06/15: Filipiny – Bahrajn 2:1
11/06/15: Jemen – Korea Płn. 0:1
16/06/15: Korea Płn. – Uzbekistan 4:2
16/06/15: Jemen – Filipiny 0:2
3/09/15: Uzbekistan – Jemen 1:0
3/09/15: Bahrajn – Korea Płn. 0:1
8/09/15: Jemen – Bahrajn 0:4
8/09/15: Filipiny – Uzbekistan 1:5
8/10/15:
Korea Północna – Filipiny 0:0
8/10/15:
Bahrajn – Uzbekistan 0:4
13/10/15:
Korea Płn. – Jemen 1:0
13/10/15:
Bahrajn – Filipiny 2:0
12/11/15:
Filipiny – Jemen 0:1
12/11/15:
Uzbekistan – Korea Płn. 3:1
17/11/15:
Korea Płn. – Bahrajn 2:0
17/11/15: Jemen – Uzbekistan 1:3
24/03/15: Uzbekistan – Filipiny 1:0
24/03/16: Bahrajn – Jemen 3:0
29/03/16:
Uzbekistan – Bahrajn 1:0
29/03/16:
Filipiny – Korea Płn. 3:2

Do kolejnej rundy eliminacji awansuje 12 drużyn (triumfatorzy grup oraz 4 najlepsze z drugich miejsc).

3. runda

Grupa A

GRUPA A:

#
 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
1.IRAN102264010:2+8
2.KOREA PŁD.101553311:10+1
3.SYRIA10133439:8+1
4.UZBEKISTAN10134156:7-1
5.CHINY10123348:10-2
6.KATAR1072178:15-8

TERMINARZ:

1/09/16: Korea Płd. – Chiny 3:2
1/09/16: Uzbekistan – Syria 1:0
1/09/16: Iran – Katar 2:0

6/09/16: Chiny – Iran 0:0
6/09/16: Syria – Korea Płd 0:0
6/09/16: Katar – Uzbekistan 0:1

6/10/16: Korea Płd. – Katar 3:2
6/10/16: Chiny – Syria 0:1
6/10/16: Uzbekistan – Iran 0:1

11/10/16: Iran – Korea Płd. 1:0
11/10/16: Uzbekistan – Chiny 2:0
11/10/16: Katar – Syria 1:0

15/11/16: Chiny – Katar /12:35/
15/11/16: Syria – Iran /13:00/
15/11/16: Korea Płd. – Uzbekistan /12:00/

23/03/17: Katar – Iran
23/03/17: Chiny – Korea Płd.
23/03/17: Syria – Uzbekistan

28/03/17: Korea Płd. – Syria
28/03/17: Iran – Chiny
28/03/17: Uzbekistan – Katar

13/06/17: Katar – Korea Płd.
12/06/17: Iran – Uzbekistan 2:0
13/06/17:  Syria – Chiny

31/08/17: Korea Płd. – Iran
31/08/17: Syria – Katar
31/08/17: Chiny- Uzbekistan

5/09/17: Uzbekistan – Korea Płd.
5/09/17: Iran – Syria
5/09/17: Katar – Chiny

Grupa B

GRUPA B:

#
 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
1.JAPONIA102062217:7+10
2.ARABIA SAUDYJSKA101961317:10+7
3.AUSTRALIA101954116:11+5
4.ZEA101341510:13-3
5.IRAK101132511:12-2
6.TAJLANDIA1020286:24-18

TERMINARZ:

1/09/16: Australia – Irak 2:0
1/09/16: Japonia – ZEA 1:2
1/09/16: Arabia – Saudyjska – Tajlandia 1:0

6/09/16: Irak – Arabia  Saudyjska 1:2
6/09/16: Tajlandia – Japonia 0:2
6/09/16: ZEA – Australia 0:1

6/10/16: Japonia – Irak 2:1
6/10/16: ZEA – Tajlandia 3:1
6/10/16: Arabia Saudyjska – Australia 2:2

11/10/16: Australia – Japonia 1:1
11/10/16: Irak – Tajlandia 4:0
11/10/16: Arabia Saudyjska – ZEA  3:0

15/11/16: Japonia – Arabia Saudyjska /11:35/
15/11/16: Tajlandia – Australia /13:00/
15/11/16: ZEA – Irak /16:20/

23/03/17: Irak – Australia
23/03/17: ZEA – Japonia
23/03/17: Tajlandia – Arabia Saudyjska

28/03/17: Japonia – Tajlandia
28/03/17: Australia – ZEA
28/03/17: Arabia Saudyjska – Irak

8/06/17: Australia – Arabia Saudyjska 3:2
13/06/17: Tajlandia – ZEA
13/06/17: Irak – Japonia

31/08/17: ZEA – Arabia Saudyjska
31/08/17: Tajlandia – Irak
31/08/17: Japonia – Australia

5/09/17: Irak – ZEA
5/09/17: Australia – Tajlandia
5/09/17: Arabia Saudyjska – Japonia

12 drużyn zostanie podzielonych na dwie grupy. Po dwie najlepsze ekipy z każdej grupy awansują do finałów MŚ w Rosji.

Trzecie drużyny z grup przechodzą do 4. rundy.

4. runda

5/10/17: Syria – Australia 1:1
10/10/17: 
Australia – Syria 2:1 PD (1:1, 1:1)

Zwycięzca barażu powalczy o udział w mundialu z czwartym zespołem strefy CONCACAF


pubsport.pl
Top