Prezentujemy terminarz, tabele i wyniki eliminacji Mistrzostw Świata w piłce nożnej Rosja 2018 w strefie Europejskiej. 

Baraże

9/11/17: Irlandia Północna – Szwajcaria 0:1
12/11/17: Szwajcaria – Irlandia Płn. 0:0
AWANS: Szwajcaria

9/11/17: Chorwacja – Grecja 4:1
12/11/17: Grecja – Chorwacja 0:0
AWANS: Chorwacja

10/11/17: Szwecja – Włochy 1:0
13/11/17: Włochy – Szwecja 0:0
AWANS: Szwecja

11/11/17: Dania – Irlandia 0:0
14/11/17: Irlandia – Dania 1:5
AWANS: Dania

Mecze barażowe 9-11 listopada i 12-14 listopada

A

 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
FRANCJA102372118:6+11
SZWECJA101961326:9+19
HOLANDIA101961321:12+7
BUŁGARIA101341514:19-4
LUKSEMBURG1060378:26-20
BIAŁORUŚ1052266:21-12

TERMINARZ:

06/09/16: Białoruś – Francja 0:0
06/09/16: Bułgaria – Luksemburg 4:3
06/09/16: Szwecja – Holandia 1:1

07/10/16: Francja – Bułgaria 4:1
07/10/16: Luksemburg – Szwecja 0:1
07/10/16: Holandia – Białoruś 4:1

10/10/16: Białoruś – Luksemburg 1:1
10/10/16: Holandia – Francja 0:1
10/10/16: Szwecja – Bułgaria 3:0

13/11/16: Bułgaria – Białoruś 1:0
13/11/16: Luksemburg – Holandia ł1:3
11/11/16: Francja – Szwecja 2:1

25/03/17: Szwecja – Białoruś 4:0
25/03/17: Bułgaria – Holandia 2:0
25/03/17: Luksemburg – Francja 1:3

9/06/17: Białoruś – Bułgaria 2:1
9/06/17: Holandia – Luksemburg 5:0
9/06/17: Szwecja – Francja 2:1

31/08/17: Bułgaria – Szwecja /3:2
31/08/17: Francja – Holandia 4:0
31/08/17: Luksemburg – Białoruś 1:0

3/09/17: Białoruś – Szwecja 0:4
3/09/17: Holandia – Bułgaria 3:1
3/09/17: Francja – Luksemburg 0:0

7/10/17: Szwecja – Luksemburg 8:0
7/10/17: Białoruś – Holandia 1:3
7/10/17: Bułgaria – Francja 0:1

10/10/17: Francja – Białoruś 2:1
10/10/17: Luksemburg – Bułgaria 1:1
10/10/17: Holandia – Szwecja 2:0

B

#
 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
2.PORTUGALIA102790132:4+26
1.SZWAJCARIA102790123:7+18
3.WĘGRY101341514:14-1
4.WYSPY OWCZE1092354:16-11
5.ŁOTWA1072177:18-15
6.ANDORA1041182:23-17

TERMINARZ:

06/09/16: Andora – Łotwa 0:1
06/09/16: Wyspy Owcze – Węgry 0:0
06/09/16: Szwajcaria – Portugalia 2:0

07/10/16: Węgry – Szwajcaria 2:3
07/10/16:
Łotwa – Wyspy Owcze 0:2
07/10/16: Portugalia – Andora 6:0

10/10/16: Andora – Szwajcaria 1:2
10/10/16: Wyspy Owcze – Portugalia 0:6
10/10/16: Łotwa – Węgry 0:2

13/11/16: Węgry – Andora 4:0
13/11/16: Portugalia – Łotwa 4:1
13/11/16: Szwajcaria – Wyspy Owcze 2:0

25/03/17: Andora – Wyspy Owcze 0:0
25/03/17: Szwajcaria – Łotwa 1:0
25/03/17: Portugalia – Węgry 3:0

9/06/17: Andora – Węgry 1:0
9/06/17: Łotwa – Portugalia 0:3
9/06/17: Wyspy Owcze – Szwajcaria 0:2

31/08/17: Węgry – Łotwa 3:1
31/08/17: Portugalia – Wyspy Owcze 5:1
31/08/17: Szwajcaria – Andora 3:0

3/09/17: Wyspy Owcze – Andora 1:0
3/09/17: Węgry – Portugalia 0:1
3/09/17: Łotwa – Szwajcaria 0:3

7/10/17: Wyspy Owcze – Łotwa 0:0
7/10/17:
Andora – Portugalia 0:2
7/10/17: Szwajcaria – Węgry 5:2

10/10/17: Węgry – Wyspy Owcze 1:0
10/10/17:
Łotwa – Andora 4:0
10/10/17: Portugalia – Szwajcaria 2:0

C

#
 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
1.NIEMCY1030100043:4+39
2.IRLANDIA PÓŁNOCNA101961317:6+11
3.CZECHY101543317:10+7
4.NORWEGIA101341517:16+1
5.AZERBEJDŻAN101031610:19-9
6..SAN MARINO10000102:51-49

TERMINARZ:

4/09/16: San Marino – Azerbejdżan 0:1
4/09/16: Czechy  -Irlandia Północna 0:0
4/09/16: Norwegia – Niemcy  0:3

08/10/16: Azerbejdżan – Norwegia 1:0
08/10/16: Niemcy – Czechy 3:0
08/10/16: Irlandia Północna – San Marino 4:0

11/10/16: Czechy – Azerbejdżan 0:0
11/10/16: Niemcy – Irlandia Północna 2:0
11/10/16: Norwegia – San Marino 4:1

11/11/16: Czechy – Norwegia 2:1
11/11/16: Irlandia Północna – Azerbejdżan 4:0
11/11/16: San Marino – Niemcy 0:3

26/03/17: Azerbejdżan – Niemcy 1:4
26/03/17: San Marino – Czechy 0:6
26/03/17: Irlandia Północna – Norwegia 2:0

10/06/17: Azerbejdżan – Irlandia Północna 0:1
10/06/17: Niemcy – San Marino 7:0
10/06/17: Norwegia – Czechy 1:1

1/09/17: Czechy – Niemcy 1:2
1/09/17: Norwegia – Azerbejdżan 2:0
1/09/17: San Marino – Irlandia Północna 0:3

4/09/17: Azerbejdżan – San Marino 5:1
4/09/17: Niemcy – Norwegia 6:0
4/09/17: Irlandia Północna – Czechy 2:0

5/10/17: Azerbejdżan – Czechy 1:2
5/10/17: Irlandia Północna – Niemcy 1:3
5/10/17: San Marino – Norwegia 0:8

8/10/17: Czechy – San Marino 5:0
8/10/17: Niemcy – Azerbejdżan 5:1
8/10/17: Norwegia – Irlandia Północna 1:0

D

#
 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
1.SERBIA102163120:10+9
2.IRLANDIA101954112:6+5
3.WALIA101745113:6+8
4.AUSTRIA101543314:12+1
5.GRUZJA1050558:14-5
6.MOŁDAWIA1020284:23-18

TERMINARZ:

05/09/16: Gruzja – Austria 1:2
05/09/16: Serbia – Irlandia 2:2
05/09/16: Walia – Mołdawia 4:0

06/10/16: Austria – Walia 2:2
06/10/16: Mołdawia – Serbia 0:3
06/10/16: Irlandia – Gruzja 1:0

09/10/16: Walia – Gruzja 1:1
09/10/16: Mołdawia – Irlandia 1-3
09/10/16: Serbia – Austria 3:2

12/11/16: Austria – Irlandia 0:1
12/11/16: Gruzja – Mołdawia 1:1
12/11/16: Walia – Serbia 1:1

24/03/17: Gruzja – Serbia 1:3
24/03/17: Austria – Mołdawia 2:0
24/03/17: Irlandia – Walia 0:0

11/06/17: Mołdawia – Gruzja 2:2
11/06/17: Irlandia – Austria 1:1
11/06/17: Serbia – Walia 1:1

2/09/17: Gruzja – Irlandia 1:1
2/09/17: Serbia – Mołdawia 3:0
2/09/17: Walia – Austria 1:0

5/09/17: Austria – Gruzja 1:0
5/09/17: Mołdawia – Walia 0:2
5/09/17: Irlandia – Serbia 0:1

6/10/17: Gruzja – Walia 0:1
6/10/17: Austria – Serbia 3:2
6/10/17: Irlandia – Mołdawia 2:0

9/10/17: Mołdawia – Austria 0:1
9/10/17: Serbia – Gruzja 1:0
9/10/17: Walia – Irlandia 0:1

E - POLSKA

 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
POLSKA102581128:14+14
DANIA102062220:8+12
CZARNOGÓRA101651420:12+8
RUMUNIA101334312:10+10
ARMENIA10721710:26-16
KAZACHSTAN1030376:26-20

TERMINARZ:

04/09/16: Kazachstan – Polska 2:2
04/09/16: Dania – Armenia 1:0
04/09/16: Rumunia – Czarnogóra 1:1

08/10/16: Armenia – Rumunia 0:5
08/10/16: Czarnogóra – Kazachstan 5:0
08/10/16: Polska – Dania 3:2

11/10/16: Kazachstan – Rumunia 0:0
11/10/16: Polska – Armenia 2:1
11/10/16: Dania – Czarnogóra 0:1

11/11/16: Armenia – Czarnogóra 3:2 (0:2)
11/11/16: Rumunia – Polska 0:3 (0:1)
11/11/16: Dania – Kazachstan 4:1 (2:1)

26/03/17: Armenia – Kazachstan 2:0
26/03/17: Czarnogóra – Polska 1:2
26/03/17: Rumunia – Dania 0:0

10/06/17: Kazachstan – Dania 1:3
10/06/17: Polska – Rumunia 3:1
10/06/17: Czarnogóra – Armenia 4:1

01/09/17: Kazachstan – Czarnogóra 0:3
01/09/17: Dania – Polska 4:0
01/09/17: Rumunia – Armenia 1:0

04/09/17: Armenia – Dania 1:4
04/09/17: Polska – Kazachstan 3:0
04/09/17: Czarnogóra – Rumunia 1:0

05/10/17 Armenia – Polska 1:6
05/10/17 Czarnogóra – Dania 0:1
05/10/17 Rumunia – Kazachstan 3:1

08/10/17 Polska – Czarnogóra 4:2
08/10/17 Dania – Rumunia 1:1
08/10/17 Kazachstan – Armenia 1:1

F

 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
ANGLIA102682018:3+15
SŁOWACJA101860417:7+10
SZKOCJA101853217:12+5
SŁOWENIA101553312:7+5
LITWA1061367:20-13
MALTA1010193:25-22

TERMINARZ:

04/09/16: Litwa – Słowenia 2:2
04/09/16: Słowacja – Anglia 0:1
04/09/16: Malta – Szkocja 1:5

08/10/16: Anglia – Malta 2:0
08/10/16: Szkocja – Litwa 1:1
08/10/16: Słowenia – Słowacja 1:0

11/10/16: Litwa – Malta 2:0
11/10/16: Słowacja – Szkocja 3:0
11/10/16: Słowenia – Anglia 0:0

11/11/16: Anglia – Szkocja 3:0
11/11/16: Malta – Słowenia 0:1
11/11/16: Słowacja – Litwa 4:0

26/03/17: Anglia – Litwa 2:0
26/03/17: Malta – Słowacja 1:3
26/03/17: Szkocja – Słowenia 1:0

10/06/17: Szkocja – Anglia 2:2
10/06/17: Słowenia – Malta 2:0
10/06/17:
Litwa – Słowacja 1:2

1/09/17: Litwa – Szkocja 0:3
1/09/17: Malta – Anglia 0:4
1/09/17: Słowacja – Słowenia 1:0

4/09/17: Anglia – Słowacja 2:1
4/09/17: Szkocja – Malta 2:0
4/09/17: Słowenia – Litwa 4:0

5/10/17: Anglia – Słowenia 1:0
5/10/17: Malta – Litwa 1:1
5/10/17: Szkocja – Słowacja 1:0

8/10/17: Litwa – Anglia 0:1
8/10/17: Słowacja – Malta 3:0
8/10/17: Słowenia – Szkocja 2:2

G

#
 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
1.HISZPANIA102891036:3+32
2.WŁOCHY102372121:8+12
3.ALBANIA101341510:13-2
4.IZRAEL101240610:15-4
5.MACEDONIA101133415:15-3
6.LIECHTENSTEIN10000101:39-34

TERMINARZ:

05/09/16: Albania – Macedonia 2:1
05/09/16: Izrael – Włochy 1:3
05/09/16: Hiszpania – Liechtenstein 8:0

06/10/16: Macedonia – Izrael 1:2
06/10/16: Włochy – Hiszpania 1:1
06/10/16: Liechtenstein – Albania 0:2

09/10/16: Izrael – Liechtenstein 2:1
09/10/16:
Albania – Hiszpania 0:2
09/10/16: Macedonia – Włochy 2:3

12/11/16: Albania – Izrael 0:3
12/11/16: Liechtenstein – Włochy 0:4
12/11/16: Hiszpania – Macedonia 4:0

24/03/17: Włochy – Albania 2:0
24/03/17: Liechtenstein – Macedonia 0:3
24/03/17: Hiszpania – Izrael 4:1

11/06/17: Macedonia – Hiszpania 1:2
11/06/17: Izrael – Albania 0:3
11/06/17: Włochy – Liechtenstein 5:0

2/09/17: Albania – Liechtenstein 2:0
2/09/17: Izrael – Macedonia 0:1
2/09/17: Hiszpania – Włochy 3:0

5/09/17: Włochy – Izrael 1:0
5/09/17: Liechtenstein – Hiszpania 0:8
5/09/17: Macedonia – Albania 1:1

6/10/17: Włochy – Macedonia 1:1
6/10/17: Liechtenstein – Izrael 0:1
6/10/17: Hiszpania – Albania 3:0

9/10/17: Albania – Włochy 0:1
9/10/17: Macedonia – Liechtenstein 4:0
9/10/17: Izrael – Hiszpania 0:1

H

#
 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
1.BELGIA102891043:6+33
2.GRECJA101963117:6+7
3.BOŚNIA I HERCEGOWINA101752324:13+10
4.ESTONIA101133513:19-5
5.CYPR10103169:18-5
6.GIBRALTAR10000103:47-40

TERMINARZ:

06/09/16: Bośnia i Hercegowina – Estonia 5:0
06/09/16: Cypr – Belgia 0:3
6/09/16:
Gibraltar – Grecja 1:4

07/10/16: Belgia – Bośnia i Hercegowina 4:0
07/10/16: Grecja – Cypr 2:0
07/10/16:
Estonia – Gibraltar 4:0

10/10/16: Bośnia i Hercegowina – Cypr 2:0
10/10/16: Estonia – Grecja 0:2
10/10/16: Gibraltar – Belgia 0:6

13/11/16: Grecja – Bośnia 1:1
13/11/16: Belgia – Estonia 8:1
13/11/16: Cypr – Gibraltar 3:1

25/03/17: Cypr – Estonia 0:0
25/03/17: Belgia – Grecja 1:1
25/03/17: Bośnia – Gibraltar 5:0

9/06/17: Bośnia i Hercegowina – Grecja 0:0
9/06/17: Estonia – Belgia 0:2
9/06/17: Gibraltar – Cypr 1:2

31/08/17: Cypr – Bośnia i Hercegowina 3:2
31/08/17: Grecja – Estonia 0:0
31/08/17:
Belgia – Gibraltar 9:0

3/09/17: Estonia – Cypr 1:0
3/09/17: Grecja – Belgia 1:2
3/09/17: Gibraltar – Bośnia i Hercegowina 0:4

7/10/17: Bośnia i Hercegowina – Belgia 3:4
7/10/17: Cypr – Grecja 1:2
7/10/17: 
Gibraltar – Estonia 0:6

10/10/17: Belgia – Cypr 4:0
10/10/17: Estonia – Bośnia i Hercegowina 1:2
10/10/17: Grecja – Gibraltar 4:0

I

#
 DrużynaMPKTWRPGOLE+/-
1.ISLANDIA102271216:7+7
2.CHORWACJA102062215:4+9
3.UKRAINA101752313:9+6
4.TURCJA101543314:13+2
5.FINLANDIA1092359:13-4
6.KOSOWO1010193:24-19

TERMINARZ:

05/09/16: Chorwacja – Turcja 1:1
05/09/16: Ukraina – Islandia 1:1
05/09/16: 
Finlandia – Kosowo 1:1

06/10/16: Islandia – Finlandia 3:2
06/10/16: Turcja – Ukraina 2:2
6/10/16:
Kosowo – Chorwacja 0:6

09/10/16: Finlandia – Chorwacja 0:1
09/10/16: Islandia – Turcja 2:0
9/10/16: Ukraina – Kosowo 3:0

12/11/16: Chorwacja – Islandia 2:0
12/11/16: Ukraina – Finlandia 1:0
12/11/16: Turcja – Kosowo 2:0

24/03/17: Chorwacja – Ukraina 1:0
24/03/17: Turcja – Finlandia 2:0
24/03/17: Kosowo – Islandia 1:2

11/06/17: Finlandia – Ukraina 1:2
11/06/17: Islandia – Chorwacja  1:0
11/06/17:
Kosowo – Turcja 1:4

2/09/17: Finlandia – Islandia 1:0
2/09/17: Ukraina – Turcja 2:0
2/09/17: Chorwacja – Kosowo 1:0

5/09/17: Islandia – Ukraina 2:0
5/09/17: Turcja – Chorwacja 1:0
5/09/17: 
Kosowo – Finlandia 0:1

6/10/17: Chorwacja – Finlandia 1:1
6/10/17: Turcja – Islandia 0:3
6/10/17: Kosowo – Ukraina 0:2

9/10/17: Finlandia – Turcja 2:2
9/10/17: Ukraina – Chorwacja 0:2
9/10/17: 
Islandia – Kosowo 2:0

Do finałów bezpośrednio awansują triumfatorzy każdej z dziewięciu grup.

W barażach zagra osiem najlepszych drużyn z drugich miejsc.


pubsport.pl
  • Oko

    Grecja ma przegrany mecz z Belgią. Poprawcie!

Top