You are here
Home >

Prezentujemy podział na grupy, a w trakcie trwania turnieju – aktualne tabele Mistrzostw Świata w piłce nożnej Rosja 2018. 

Gr A


TABELA:

Gr A Drużyna PKT M W R P G+ G- +/-
1. ROSJA 0 0 0 0 0 0 0 0
2. ARABIA SAUDYJSKA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. EGIPT 0 0 0 0 0 0 0 0
4. URUGWAJ 0 0 0 0 0 0 0 0

TERMINARZ:

14. czerwca
17:00 ROSJA ARABIA SAUDYJSKA
15. czerwca
14:00 EGIPT URUGWAJ
19. czerwca
20:00 ROSJA EGIPT
20. czerwca
17:00 URUGWAJ ARABIA SAUDYJSKA
25. czerwca
16:00 URUGWAJ ROSJA
25. czerwca
16:00 ARABIA SAUDYJSKA EGIPT

Gr B


TABELA:

Gr B Drużyna PKT M W R P G+ G- +/-
1. PORTUGALIA 0 0 0 0 0 0 0 0
2. HISZPANIA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. MAROKO 0 0 0 0 0 0 0 0
4. IRAN 0 0 0 0 0 0 0 0

TERMINARZ:

15. czerwca
17:00 MAROKO IRAN
15. czerwca
20:00 PORTUGALIA HISZPANIA
20. czerwca
14:00 PORTUGALIA MAROKO
20. czerwca
20:00 IRAN HISZPANIA
25. czerwca
20:00 IRAN PORTUGALIA
25. czerwca
20:00 HISZPANIA MAROKO

Gr C


TABELA:

Gr C Drużyna PKT M W R P G+ G- +/-
1. FRANCJA 0 0 0 0 0 0 0 0
2. AUSTRALIA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. PERU 0 0 0 0 0 0 0 0
4. DANIA 0 0 0 0 0 0 0 0

TERMINARZ:

16. czerwca
12:00 FRANCJA AUSTRALIA
16. czerwca
18:00 PERU DANIA
21. czerwca
17:00 FRANCJA PERU
21. czerwca
14:00 DANIA AUSTRALIA
26. czerwca
16:00 DANIA FRANCJA
26. czerwca
16:00 AUSTRALIA PERU

Gr D


TABELA:

Gr D Drużyna PKT M W R P G+ G- +/-
1. ARGENTYNA 0 0 0 0 0 0 0 0
2. ISLANDIA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. CHORWACJA 0 0 0 0 0 0 0 0
4. NIGERIA 0 0 0 0 0 0 0 0

TERMINARZ:

16. czerwca
15:00 ARGENTYNA ISLANDIA
16. czerwca
21:00 CHORWACJA NIGERIA
21. czerwca
20:00 ARGENTYNA CHORWACJA
22. czerwca
17:00 NIGERIA ISLANDIA
26. czerwca
20:00 NIGERIA ARGENTYNA
26. czerwca
20:00 ISLANDIA CHORWACJA

Gr E

TABELA:

Gr E Drużyna PKT M W R P G+ G- +/-
1. BRAZYLIA 0 0 0 0 0 0 0 0
2. SZWAJCARIA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. KOSTARYKA 0 0 0 0 0 0 0 0
4. SERBIA 0 0 0 0 0 0 0 0

TERMINARZ:

17. czerwca
14:00 KOSTARYKA SERBIA
17. czerwca
20:00 BRAZYLIA
22. czerwca
14:00 BRAZYLIA KOSTARYKA
22. czerwca
20:00 SERBIA SZWAJCARIA
27. czerwca
20:00 SERBIA BRAZYLIA
27. czerwca
20:00 SZWAJCARIA KOSTARYKA

Gr F


TABELA:

Gr F Drużyna PKT M W R P G+ G- +/-
1. NIEMCY 0 0 0 0 0 0 0 0
2. MEKSYK 0 0 0 0 0 0 0 0
3. SZWECJA 0 0 0 0 0 0 0 0
4. KOREA PŁD. 0 0 0 0 0 0 0 0

TERMINARZ:

17. czerwca
17:00 NIEMCY MEKSYK
18. czerwca
14:00 SZWECJA KOREA PŁD.
23. czerwca
17:00 KOREA PŁD. MEKSYK
23. czerwca
20:00 NIEMCY SZWECJA
27. czerwca
16:00 KOREA PŁD. NIEMCY
27. czerwca
16:00 MEKSYK SZWECJA

Gr G

TABELA:

Gr G Drużyna PKT M W R P G+ G- +/-
1. BELGIA 0 0 0 0 0 0 0 0
2. PANAMA 0 0 0 0 0 0 0 0
3. TUNEZJA 0 0 0 0 0 0 0 0
4. ANGLIA 0 0 0 0 0 0 0 0

TERMINARZ:

18. czerwca
17:00 BELGIA PANAMA
18. czerwca
20:00 TUNEZJA ANGLIA
23. czerwca
14:00 BELGIA TUNEZJA
24. czerwca
20:00 NIEMCY SZWECJA
28. czerwca
16:00 ANGLIA BELGIA
28. czerwca
16:00 PANAMA TUNEZJA

Gr H

TABELA:

Gr H Drużyna PKT M W R P G+ G- +/-
1. POLSKA 0 0 0 0 0 0 0 0
2. SENEGAL 0 0 0 0 0 0 0 0
3. KOLUMBIA 0 0 0 0 0 0 0 0
4. JAPONIA 0 0 0 0 0 0 0 0

TERMINARZ:

19. czerwca
17:00 POLSKA SENEGAL
19. czerwca
14:00 KOLUMBIA JAPONIA
24. czerwca
17:00 JAPONIA SENEGAL
24. czerwca
20:00 POLSKA KOLUMBIA
28. czerwca
20:00 JAPONIA POLSKA
28. czerwca
20:00 SENEGAL KOLUMBIA

pubsport.pl
Top