You are here
Home >

Prezentujemy terminarz Mistrzostw Świata w piłce nożnej Rosja 2018. 

Losowanie grup turnieju finałowego 1. grudnia 2017 w Moskwie. 

W terminarzu podano godziny wg. czasu środkowoeuropejskiego

Czwartek, 14. czerwca 2018:     
A15:00Rosja – A2MOSKWA ŁUŻNIKI
Piątek, 15 czerwca 2018:
A12:00A2 – A3JEKATERYNBURG
B15:00B3 – B4SANKT PETERSBURG
B18:00B1 – B2SOCZI
Sobota, 16 czerwca 2018:
C10:00C1 – C2KAZAŃ
D13:00D1 – D2MOSKWA SPARTAK
C16:00C3 – C4SARAŃSK
D19:00D3 – D4KALININGRAD
Niedziela, 17 czerwca 2018:
E12:00E3 – E4SAMARA
F15:00F1 – F2MOSKWA ŁUŻNIKI
E18:00E1 – E2ROSTÓW NAD DONEM
Poniedziałek, 18 czerwca 2018:
F12:00F3 – F4NIŻNY NOWOGOROD
G15:00G1 – G2SOCZI
G18:00G3 – G4WOŁGOGRAD
Wtorek, 18 czerwca 2018:
H12:00H1 – H2MOSKWA SPARTAK
H15:00H3 – H4SARAŃSK
A18:00ROSJA – A3SANKT PETERSBURG
Środa, 20 czerwca 2018:
B12:00B1 – B3MOSKWA – ŁUŻNIKI
A15:00A4 – A2ROSTOW
B18:00B4 – B2KAZĄŃ
Czwartek, 21 czerwca 2018:
C12:00C1 – C3JEKATERYNBURG
C15:00C4 – C2SAMARA
D18:00D1 – D3NIŻNY NOWOGOROD
Piątek, 22. czerwca 2018:
E12:00E1 – E3SANKT PETERSBURG
D15:00D4 – E2WOŁGOGRAD
E18:00E4 – E2KALININGRAD
Sobota, 23 czerwca 2018:
G12:00G1 – G3MOSKWA SPARTAK
F15:00F1 – F3SOCZI
F18:00F4 – F2ROSTÓW NAD DONEM
Niedziela, 24 czerwca 2018:
G12:00G4 – G2NIŻNY NOWOGOROD
H15:00H4 – H2JEKATERYNBURG
H18:00H1 – H3KAZAŃ
Poniedziałek, 25 czerwca 2018:
A14:00A4 – ROSJASAMARA
A14:00A2 – A3WOŁGOGRAD
B18:00B4 – B1SARAŃSK
B18:00B2 – B3KALININGRAD
Wtorek 26 czerwca 2018:
C14:00C4 – C1MOSKWA
C14:00C2 – C3SOCZI
D18:00D4 – D1SANKT PETERSBURG
D18:00D2 -D3ROSTÓW NAD DONEM
Środa, 27 czerwca 2018:
F14:00F4 – F1KAZAŃ
F14:00F2 – F3JEKATERYNBURG
E18:00E4 – E1MOSKWA SPARTAK
E18:00E2 – E3NIŻNY NOWOGOROD
Czwartek 28 czerwca 2018:
G14:00G4 – G1KALININGRAD
G14:00G2 – G3SARAŃSK
H18:00H4 – H1WOŁGOGRAD
H18:00H2 – H3SAMARA
Sobota, 30.czerwca 2018:
1/814:001A - 2BSOCZI
1/818:001C - 2DKAZAŃ
Niedziela, 1. lipca 2018:
1/814:001B – 2AMOSKWA ŁUŻNIKI
1/818:001D – 2CNIŻNY NOWOGOROD
Poniedziałek, 2. lipca 2018:
1/814:001E – 2FSAMARA
1/818:001G – 2HROSTÓW NAD DONEM
Wtorek, 3.lipca 2018;
1/814:001F – 2ESANKT PETERSBURG
1/818:001H – 2GMOSKWA SPARTAK
Piątek, 6. lipca 2018:
1/414:001A/2B - 1C/2DNIŻNY NOWOGOROD
1/418:001E/2F - 1G/2HKAZAŃ
Sobota, 7. lipca 2018:
1/414:001F/2E - 1H/2GSAMARA
1/418:001B/2A - 1D/2CSOCZI
Wtorek, 10. lipca 2018:
1/218:001A/2B/1C/2D - 1E/2F/1G/2HSANKT PETERSBURG
Środa, 11. lipca 2018:
1/218:001F/2E/1H/2G - 1B/2A/1D/2CMOSKWA ŁUŻNIKI
Sobota, 14. lipca 2018:
BRĄŻ14:00przeg. 1/2 – przeg. 1/2SANKT PETERSBURG
Niedziela, 15. lipca 2018:
FINAŁ15:00wyg 1/2 – wyg 1/2MOSKWA ŁUŻNIKI

pubsport.pl

Dodaj komentarz

Top