mWyniki.pl – jedyny taki serwis na świecie…

Jesteś kibicem swojej drużyny? Typujesz mecze u bukmacherów? Interesujesz się sportem i lubisz być na bieżąco? Jeżeli choć na jedno z postawionych pytań odpowiedziałeś twierdząco z pewnością zainteresuje cię nowa strona z wynikami na żywo.

Wczoraj i dziś

W obecnych czasach naznaczonych błyskawicznym przepływem informacji, wszyscy oczekujemy, że wieści, którymi jesteśmy zainteresowani dostaniemy bez żadnego oczekiwania, od razu. Dotyczy to w równym stopniu wiadomości z kraju i świata, prognozy pogody i wyników ze sportowych aren. Czasy kiedy w poniedziałkowy poranek w pierwszej kolejności – jeszcze przed wizytą w piekarni – pędziło się do kiosku lub innego punktu z prasą, aby w Przeglądzie Sportowym lub innej gazecie poświęcającej, choć cześć swojego wydania sportowi, sprawdzić wynik interesującego nas meczu, minęły bezpowrotnie. Pewnie nie wszyscy pamiętają ale prekursorem szybszego, bo jeszcze nie błyskawicznego jak obecnie podawania wyników spotkań, była telegazeta, obecnie ironicznie nazywana „Internetem dla ubogich”. To na określonych stronach telegazety można było sprawdzić rezultat z kilku minutowym opóźnieniem, a także aktualną tabelę i klasyfikację strzelców. Dziś wszystko otrzymujemy podanie jak na tacy w Internecie. W sieci po wpisaniu w wyszukiwarce odpowiedniego hasła, bez trudu znajdziemy sporo stron oferujących tzw. „livescore” czyli wyniki na żywo. Wiele z nich jest bliźniaczo podobnych do siebie, a ich przejrzystość oraz szybkość aktualizacji pozostawia wiele do życzenia. Na palcach jednej ręki można wyliczyć serwisy naprawdę godne polecenia tym którzy cenią dostępność i jakość otrzymywanych informacji. Do tej grupy można zaliczyć nowo powstały portal z wynikami na żywo www.mwyniki.pl.

Zawsze i wszędzie

Z wielką dozą prawdopodobieństwa można stwierdzić, że najliczniej reprezentowaną grupą użytkowników stron z wynikami na żywo są osoby obstawiające mecze w firmach bukmacherskich. To właśnie wychodząc naprzeciw ich oczekiwaniom powstały pierwsze serwisy internetowe i podstrony telegazety z wynikami. Dlatego przyglądając się serwisowi mwyniki.pl należy zadać sobie pytanie, czego oczekuje gracz, typer od swojego źródła informacji? W odpowiedzi na to pytanie bez wahania wskazałbym dostępność. Kwestię dostępności rozumiem jednak dwutorowo. Pierwsza to wszystkie potrzebne wyniki/rezultaty w jednym miejscu – bez konieczności otwierania kilku stron w celu sprawdzenia jednego kuponu. Ten warunek został spełniony dzięki przekazywania wyników z kilkunastu różnych dyscyplin, oczywiście z tymi najpopularniejszymi jak piłka nożna, tenis czy koszykówka na czele. Drugie pojęcie dostępności to dostosowanie strony do wszystkich urządzeń mobilnych, tak aby korzystanie z niej w każdych warunkach było nie tylko szybkie ale i komfortowe. I tu wyłania się jeden z największych atutów serwisu. Mwyniki.pl to pierwsza na świecie (!) strona z wynikami na żywo w pełni responsywna. Dla osób nieznających tego terminu spieszymy z wyjaśnieniem, że chodzi o dopasowanie się strony do wielkości ekranu urządzenia na którym jest wyświetlana. Oznacza to, że wyniki wygodnie sprawdzisz bez problemu na każdym telefonie czy tablecie. Dodatkowy plus to przyjemna dla oka szata graficzna.

Wynik to nie wszystko

Oprócz aktualizowanych w mgnieniu oka i łatwo dostępnych rezultatów mwyniki.pl oddaje do dyspozycji swoich użytkowników cały zestaw dodatkowych opcji i narzędzi. Filtry są jednym z nich. Za ich pomocą można w błyskawiczny sposób wyświetlić mecze z danej dyscypliny trwające lub już zakończone. Funkcja jest bardzo wygodna, bo pozwala ograniczyć ilość informacji wyświetlanych na stronie, odrzucając te, które w danej chwili nie są nam potrzebne. Najdokładniejszą formą selekcji jest określenie ulubionych rozgrywek, które chcemy śledzić czy konkretnych meczów, które np. znajdują się na weekendowym kuponie od bukmachera. Na stronie znajdziemy też wiele statystycznych informacji związanych z konkretnymi rozgrywkami m.in. tabele, turniejowe drabinki czy historię bezpośrednich pojedynków. Niewątpliwą gratką dla fanów tenisa są aktualne rankingi ATP i WTA wyświetlane na stronie tej dyscypliny. Opcją, którą docenią wszyscy niecierpliwi jest np. w przypadku meczów piłki nożnej, wyświetlenie najważniejszych szczegółów spotkania bez konieczności otwierania nowego okna. Wystarczy najechać kursorem na konkretny mecz, aby oprócz wyniku otrzymać informację o strzelcach bramek czy czerwonych kartkach. Podsumowując jeżeli potrzebujesz sprawnej, szybkiej i rzetelnej strony typu „livescore” to mWyniki.pl będzie strzałem w dziesiątkę.

Wpis gościnny, jego autorem nie jest żaden ze współpracowników pubsport.pl

Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/