Nudny wtorek bez LM? Niekoniecznie

Jeżeli wydawało wam się, że wtorek bez Ligi Mistrzów będziecie musieli spędzić oddając żonie/dziewczynie pilota i oglądać nudne seriale, to jesteście w błędzie. Chociaż na Facebook’u, Twitterze i wszelkich portalach panuje futbolowa cisza, to „piłkoholicy”  nie muszą tego długiego, listopadowego wieczora spędzać na „trzeźwo”. Mamy dla was przegląd ciekawych spotkań jakie zostaną dziś rozegrane.

Na murawie będzie można dziś zobaczyć czterech aktywnych, tzn. takich którzy przeszli przez fazę grupową, uczestników tegorocznej Ligi Mistrzów. W Pucharze Króla Hiszpanii zaprezentują się Real Madryt i Malaga. Jako, że nazwy ich przeciwników bardziej kojarzą się z meksykańskimi telenowelami niż poważnym futbolem, radzimy większą uwagę skierować w stronę Niemiec.

Nasi zachodni sąsiedzi, zorganizowali sobie tzw. angielski tydzień i w ciągu 7 dniu rozegrają 3 kolejki, których kumulacją będzie sobotnia wojna Bayern vs. Borussia. Dziś zaczyna się druga z zaplanowanych serii, opatrzona numerkiem 14. Na boiskach pojawią się giganci z Zagłębia Rhury – BVB zagra u siebie z Fortuną, a Schalke jedzie do Hamburga. Będzie więc okazja zobaczyć czy Robert Lewandowski potwierdzi strzelecką dyspozycję z ostatnich występów.

Pokażą się też Anglicy, ale oni na rozgrzewkę, przed jutrzejszą, potężną dawką Premier League, zaserwują nam dwa nieco mniej medialne pojedynki. Oczywiście może być tak, że oba rzucą widzów na kolana, więc warto choć na chwilę się zainteresować.

Dla miłośników makaronu jest też mecz Serie A Lazio – Udinese, a dla smakoszy żab – starcie Pucharu Ligi Francuskiej między St. Etienne i PSG.

Zdaje się, że każdy znajdzie coś dla siebie.

Wyniki LIVE będzie można śledzić, jak zawsze TUTAJ. W razie gdyby Robert lub któryś z pozostałych Polaków coś ustrzelił, na pewno zobaczycie to u nas. Na Facebooku i ewentualnie na stronie, jeśli panowie zasłużą na oddzielną notkę. No to miłego wieczoru!


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/