Orlen Liga: Budowlani Łódź – Impel Wrocław [LIVE]

Już dziś o 18:00 nowy sezon Orlen Ligi siatkarek zostanie zainaugurowany w łódzkiej Atlas Arenie. Towarzyszyć tym wydarzeniom będzie nasz człowiek, Krzysztof Sędzicki, który będzie komentował spotkanie Beef Master Budowlanych Łódź z Impelem Wrocław na żywo, prosto z hali!

Wszystko to możliwe będzie dzięki naszej współpracy z TakSięGra TV, która po reaktywacji wyraźnie stawia na transmisje meczów i magazyny na żywo. Jednakże czytelnicy, którzy są z nami przynajmniej pół roku, pamiętają, że pierwsza taka transmisja doszła już do skutku w marcu.

Wprawdzie za faworytki uchodzić będzie zespół gości, ale podopieczne Adama Grabowskiego już pokazały przed tygodniem, że żaden rywal nie będzie im straszny. Ich celem na ten sezon jest rozgrywanie dobrych meczów, miłych dla oka kibiców i zajęcie wyższego miejca w tabeli niż w zeszłym sezonie.

Z kolei we Wrocławiu głośno zgłaszane są mistrzowskie aspiracje. W międzysezonowej przerwie do zespołu dołączyły m.in. Ewelina Sieczka, Maren Brinker, Joanna Kaczor i Frauke Dirickx. Na tle innych zespołów Impel wydaje się mieć jedną z najsilniejszych kadr. Jednakże czy przełoży się to na znakomity występ w lidze? Ubiegłotygodniowa wygrana z PGNiG Nafta Piła pokazała, że drużyna prowadzona przez Tore Aleksandersena potrafi grać zarówno pięknie, jak i skutecznie. Czy pokaże to w Łodzi?

Na transmisję zapraszamy od 17:50. Okienko do włączenia transmisji pojawi się poniżej na około 15 minut przed pierwszym gwizdkiem.

Pubsport.pl – wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!