Mundial Brazylia 2014 MŚ siatkarzy Polska 2014 MŚ piłkarzy ręcznych Katar 2015
WYNIKI NA ŻYWO: - piłka nożna - piłka ręczna - siatkówka - tenis - hokej na lodzie - koszykówka - TABELE PIŁKARSKIE

Orlen Liga siatkarek 2013/14

) Tabela, wyniki i terminarz Orlen Ligi 2013/14:

Sezon 2012/13 >>

FINAŁ

FINAŁ:

IMPEL WROCŁAW 0:2 KPS CHEMIK POLICE

13/04/14: Chemik – Impel 3:0 (25:23, 28:26, 25:22)
14/04/14: Chemik – Impel 3:1 (25:21, 25:21, 19:25, 25:17)
24/04/14: Impel – Chemik
ew. 25/04/14: Impel – Chemik
ew. 29/04/14: Chemik – Impel

O 3. MIEJSCE:

ATOM TREFL SOPT 2:0 TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA G.

14/04/14: Atom – Tauron 3:1 (25:13, 27:25, 20:25, 25:16)
15/04/14: Atom – Tauron 3:0 (25:15,25:18. 25:16)
24/04/14: Tauron – Atom
ew. 25/04/14: Tauron – Atom
ew.29/04/14: Atom – Tauron

O 5. MIEJSCE:

POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA 0:0 BKS ALUPROF BIELSKO-BIAŁA

16/04/14: Muszynianka – BKS Aluprof
26/04/14: BKS Aluprof – Muszynianka
ew. 27/04/14: BKS Aluprof – Muszynianka

PlayOffs

Półfinały:

Do trzech wygranych:

ATOM TREFL SOPOT 1:3 IMPEL WROCŁAW

29/03/14: Atom Trefl – Impel Wrocław 0:3 (23:25, 26:28, 17:25)
20/03/14: Atom Trefl – Impel Wrocław 3:2 (25:20, 25:19, 21:25, 19:25, 16:14)
7/04/14: Impel Wrocław – Atom Trelf 3:0 (25:11, 25:13, 25:19)
8/04/14: Impel Wrocław – Atom Trelf  
3:1 (21:25, 25:17, 25:23, 25:16)

KPS CHEMIK POLICE 3:0 TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA

30/03/14: Chemik – Tauron MKS 3:1 (20:25, 25:20, 25:22, 26:24)
31/03/14: Chemik – Tauron MKS 3:1 (25:15, 25:14, 22:25, 25:22)
4/04/14: Tauron MKS – Chemik 2:3 (26:24, 18:25, 25:19, 22:25, 11:15)

Ćwierćfinały:

Do trzech wygranych

ATOM TREFL SOPOT 3:0 BEEFMASTER BUDOWLANI ŁÓDŹ

15/03/14: Atom Trefl – BeefMaster Budowlani 3:0 (25:15, 25:16, 25:21)
16/03/14: Atom Trefl – BeefMaster Budowlani 3:0 (25:17, 25:18, 25:21)
19/03/14: BeefMaster Budowlani – Atom Trefl 0:3 (18:25, 18:25, 19:25)

TAURON BANIMEX MKS DĄBROWA GÓRNICZA 3:0 BKS ALUPROF BIELSKO-BIAŁA

16/03/14: Tauron MKS – BKS Aluprof 3:1 (25:20, 21:25, 25:19, 25:21)
17/03/14: Tauron MKS – BKS Aluprof 3:0 (25:14, 25:15, 25:23)
22/03/14: BKS Aluprof – Tauron MKS 2:3 (21:25, 25:17, 25:22, 15:25, 8:15) 

IMPEL WROCŁAW 3:0 POLSKI CUKIER MUSZYNIANKA FAKRO BANK BPS MUSZYNA

17/03/14: Impel Wrocław – Muszynianka 3:0 (25:23, 25:22, 25:19)
18/03/14: Impel Wrocław – Muszynianka 3:0 (28:26, 25:21, 25:23)
21/03/14: Muszynianka – Impel Wrocław 0:3 (17:25, 22:25, 22:25)

KPS CHEMIK POLICE 3:0 SIÓDEMKA SK BANK LEGIONOVIA

15/03/14: Chemik – Legionovia 3:0 (25:17, 25:18, 25:18)
16/03/14: Chemik – Legionovia 3:1 (26:28, 25:18, 25:15, 25:16)
22/03/14: Legionovia – Chemik 1:3 (25:19, 20:25, 16:25, 11:25)

O miejsca 5-8:

Do dwóch wygranych

SIÓDEMKA SK BANK LEGIONOVIA 0:2 BKS ALUPROF BIELSKO-BIAŁA

29/03/14: Siódemka – Aluprof 0:3 (18:25, 24:26, 23:25)
05/04/14; Aluprof – Siódemka 3:1 (25:19, 25:21, 25:17, 25:23)

BEEF MASTER BUDOWLANI ŁÓDŹ 0:2 POLSKI CUKIER MUSZYNINKA FAKRO BANK BPS MUSZYNA

2/04/14: Budowlani – Muszynianka 1:3 (25:23, 23:25, 15:25, 21:25)
10/04/14: Muszynianka – Budowlani 3:1 (25:14, 25:20, 20:25, 27:25)

PlayOut

O dziewiąte miejsce:

NAFTA GAZ PIŁA 4:0 PAŁAC BYDGOSZCZ

22/03/14: Nafta Gaz Piła – Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 28:26, 25:19, 25:23)
30/03/14: Pałac Bydgoszcz – Nafta Gaz Piła 2:3 (25:19, 25:21, 20:25, 18:25, 9:15) 
5/04/14: Nafta Gaz Piła – Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:15, 25:20, 25:17)
6/04/14: Nafta Gaz Piła – Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:19, 25:15)

Zwycięzca rywalizacji (Nafta Gaz Piła) zagra w barażu o utrzymanie w lidze z wicemistrzem drugiej ligi. Pokonany (Pałac Bydgyszcz) - spada z Orlen Ligi.

Do czterech wygranych.

Runda zasadnicza

Tabela:

M.
Drużyna
M
W (3:2)
P (2:3)
Set
Ratio
Pkt
1KPS Chemik Police18
16 (1)
2 (1)
50:14
3.57
48
2Atom Trefl Sopot18
14 (1)
4 (1)
45:18
2.50
42
3Impel Wrocław18
13 (3)
5 (2)
44:25
1.76
38
4Tauron Dąbrowa G.18
10 (2)
8 (2)
39:31
1.26
30
5BKS Aluprof Bielsko-B.18
10 (3)
8 (1)
36:34
1.06
28
6Polski Cukier Muszynianka Fakro Bank BPS18
9 (4)
9 (3)
37:39
0.95
26
7BeefMaster Budowlani Łódź18
8 (4)
10 (3)
32:41
0.78
23
8Siódemka Legionovia18
4
14 (5)
27:45
0.60
17
9PGNiG Nafta Piła18
5 (2)
13 (2)
23:44
0.52
15
10KS Pałac Bydgoszcz18
1
17
9:51
0.18
3

TERMINARZ:

1. kolejka:

05.10.2013: Chemik Police – Atom Trefl Sopot 3:0 (25:16, 25:21, 27:25)
07.10.2013:Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:11, 25:20, 25:16)
05.10.2013:Muszynianka Fakro Muszyna – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:20, 25:15, 25:15)
04.10.2013: BKS Aluprof Bielsko-Biała – BeefMaster Budowlani Łódź 3:2 (25:18, 20:25, 23:25, 25:22, 17:15)
06.10.2013: Impel Wrocław – PTPS Piła 3:0 (25:20, 25:11, 25:16)

2. kolejka:

12.10.2013: Chemik Police – PTPS Piła 3:0 (25:18, 25:18, 25:17)
12.10.2013: BeefMaster Budowlani Łódź – Impel Wrocław 0:3 (17:25, 10:25, 17:25)
11.10.2013: KS Pałac Bydgoszcz – BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (14:25, 22:25, 25:23, 17:25)
14.10.2013: Siódemka Legionovia Legionowo – Muszynianka Fakro Muszyna 2:3
13.10.2013: Atom Trefl Sopot – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:19, 25:20, 21:25, 25:17)

3. kolejka:

20.10.2013: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Chemik Police 0:3 (20:25, 13:25, 16:25)
19.10.2013 : Muszynianka Fakro Muszyna – Atom Trefl Sopot 0:3 (20:25, 23:25, 16:25)
18.10.2013: BKS Aluprof Bielsko-Biała – Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:23, 25:20, 25:20)
19.10.2013: Impel Wrocław – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:19, 25:17)
21.10.2013: PTPS Piła – BeefMaster Budowlani Łódź 1:3 (23:25, 20:25, 25:18, 20:25)

4. kolejka:

26.10.2013: Chemik Police – BeefMaster Budowlani Łódź 3:0 (25:19, 25:21, 25:18)
26.10.2013: KS Pałac Bydgoszcz – PTPS Piła 3:0 (25:21, 25:22, 25:17)
25.10.2013: Siódemka Legionovia Legionowo – Impel Wrocław 3:1 (25:23, 25:16, 23:25, 26:24)
26.10.2013: Atom Trefl Sopot – BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:20, 28:26)
26.10.2013: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Muszynianka Fakro Muszyna 2:3 (31:29, 20:25, 25:27, 25:16, 14:16)

5. kolejka:

02.11.2013: Muszynianka Fakro Muszyna – Chemik Police 0:3 (18:25, 17:25, 17:25)
02.11.2013: BKS Aluprof Bielsko-Biała – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:21, 23:25, 22:25, 24:26)
02.11.2013: Impel Wrocław – Atom Trefl Sopot 3:0 (25:16, 28:26, 25:18)
02.11.2013: PTPS Piła – Siódemka Legionovia Legionowo 3:2 (37:39, 25:19, 25:20, 17:25, 15:11)
02.11.2013: BeefMaster Budowlani Łódź – KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 23:25, 25:18, 25:22)

6. kolejka:

09.11.2013:Chemik Police – KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (25:20, 23:25, 25:22, 25:13)
09.11.2013: Siódemka Legionovia Legionowo – BeefMaster Budowlani Łódź 2:3 (25:17, 20:25, 22:25, 25:13, 7:15)
09.11.2013: Atom Trefl Sopot – PTPS Piła 3:0 (25:21, 25:12, 25:18)
11.11.2013: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Impel Wrocław 2:3 (25:15, 18:25, 25:22, 19:25, 14:16)
10.11.2013: Muszynianka Fakro Muszyna – BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (22:25, 22:25, 26:24, 21:25)

7. kolejka:

16.11.2013: BKS Aluprof Bielsko-Biała – Chemik Police 0:3 (17:25, 15:25, 20:25)
18.11.2013: Impel Wrocław – Muszynianka Fakro Muszyna 3:2 (25:20, 25:21, 13:25, 23:25, 15:9(
16.11.2013: PTPS Piła – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 (25:18, 23:25, 25:13, 12:25, 9:15)
17.11.2013: BeefMaster Budowlani Łódź – Atom Trefl Sopot 0:3 (10:25, 21:25, 23:25)
18.11.2013: KS Pałac Bydgoszcz – Siódemka Legionovia Legionowo 1:3 (15:25, 26:24, 23:25, 21:25)

8. kolejka:

23.11.2013: Chemik Police – Siódemka Legionovia Legionowo 3:1 (25:13, 21:25, 25:14, 25:13)
23.11.2013: Atom Trefl Sopot – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:11, 25:17, 25:17)
23.11.2013: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – BeefMaster Budowlani Łódź 1:3 (25:13, 26:28, 23:25, 20:25)
23.11.2013: Muszynianka Fakro Muszyna – PTPS Piła 3:1 (17:25, 25:23, 25:17, 25:16)
24.11.2013: BKS Aluprof Bielsko-Biała – Impel Wrocław 1:3 (25:19, 13:25, 24:26, 23:25)

9. kolejka:

30.11.2013: Impel Wrocław – Chemik Police 2:3 (20:25, 25:23, 27:25, 21:25, 12:15)
30.11.2013: PTPS Piła – BKS Aluprof Bielsko-Biała 0:3 (23:25, 17:25, 22:25)
30.11.2013: BeefMaster Budowlani Łódź – Muszynianka Fakro Muszyna 3:2 (25:21, 25:17, 14:25, 18:25, 15:13)
30.11.2013: KS Pałac Bydgoszcz – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 0:3 (19:25, 20:25, 21:25)
30.11.2013: Siódemka Legionovia Legionowo – Atom Trefl Sopot 1:3 (25:19, 15:25, 15:25, 17:25)

10. kolejka:

07.12.2013: Atom Trefl Sopot – Chemik Police 3:2 (21:25, 19:25, 25:19, 25:22, 15:11)
07.12.2013: Siódemka Legionovia Legionowo – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (23:25, 16:25, 28:30, 16:25)
21.12.2013: KS Pałac Bydgoszcz – Muszyna 1:3 (17:25, 20:25, 25:20, 18:25)
09.12.2013: BeefMaster Budowlani Łódź – BKS Aluprof Bielsko-Biała 2:3 (25:13, 25:21, 24:26, 21:25, 14:26)
07.12.2013: PTPS Piła – Impel Wrocław 2:3 (25:22, 25:21, 22:25, 23:25, 15:8)

11. kolejka:

14.12.2013: PTPS Piła – Chemik Police 3:0 (29:27, 25:18, 25:23)
14.12.2013: Impel Wrocław – BeefMaster Budowlani Łódź 3:1 (25:18, 24:26, 25:18, 25:19)
14.12.2013: BKS Aluprof Bielsko-Biała – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:19, 25:21)
14.12.2013: Muszynianka Fakro Muszyna – Siódemka Legionovia Legionowo 3:2 (21:25, 25:15, 25:12, 24:26, 15:11)
14.12.2013: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – Atom Trefl Sopot 3:2 (26:24, 16:25, 22:25, 26:24, 16:14)

12. kolejka:

22.01.2014: Chemik Police – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:23, 25:19. 21:25, 25:17)
30.01.2014: Atom Trefl Sopot – Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 (23:25, 25:22, 12:25, 18:25)
21.12.2013: Siódemka Legionovia Legionowo – BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:20, 25:23, 16:25, 26:24)
08.12.2013: KS Pałac Bydgoszcz – Impel Wrocław 0:3 (17:25, 17:25, 18:25)
21.12.2013: BeefMaster Budowlani Łódź – PTPS Piła 3:2 (23:25, 25:20, 25:23, 23:25, 15:13)

13. kolejka:

08.01.2014: BeefMaster Budowlani Łódź – Chemik Police 1:3 (21:25, 22:25, 25:18, 14:25)
07.01.2014: PTPS Piła – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:17, 26:24)
08.01.2014: Impel Wrocław – Siódemka Legionovia Legionowo 3:0 (25:14, 25:15, 25:16)
08.01.2014: BKS Aluprof Bielsko-Biała – Atom Trefl Sopot 0:3 (13:25, 15:25, 19:25)
08.01.2014: Muszynianka Fakro Muszyna – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:14, 25:15, 25:16)

14. kolejka:

11.01.2014: Chemik Police – Muszynianka Fakro Muszyna 3:1  (20:25, 25:12, 25:15, 26:24)
11.01.2014: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (29:31, 25:19, 17:25, 7:25)
12.01.2014: Atom Trefl Sopot – Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:23, 25;21)
13.01.2014: Siódemka Legionovia Legionowo – PTPS Piła 1:3 (25:18, 23:25, 13:25, 20:25)
13.01.2014: KS Pałac Bydgoszcz – BeefMaster Budowlani Łódź 0:3 (20:25, 23:25, 13:25, 20:25)

15. kolejka:

20.01.2014: KS Pałac Bydgoszcz – Chemik Police 0:3 (19:25, 18:25, 20:25)
19.01.2014: BeefMaster Budowlani Łódź – Siódemka Legionovia Legionowo 3:2 (21:25, 12:25, 25:22, 25:20, 15:13)
18.01.2014: PTPS Piła – Atom Trefl Sopot 0:3 (10:25, 24:26, 20:25)
19.01.2014: Impel Wrocław – Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 (25:13, 23:25, 26:24, 25:15)
19.01.2014: BKS Aluprof Bielsko-Biała – Muszynianka Fakro Muszyna 3:2 (19:25, 25:18, 15:25, 25:14, 15:9)

16. kolejka:

25.01.2014: Chemik Police – BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:17, 22:25, 25:12)
27.01.2014: Muszynianka Fakro Muszyna – Impel Wrocław 1:3 (15:25. 25:23, 14:25, 19:25)
25.01.2014: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – PTPS Piła 3:0 (25:16, 25:16, 25:21)
26.01.2014: Atom Trefl Sopot – BeefMaster Budowlani Łódź 3:0 (25:16, 25:23, 25:19)
27.01.2014: Siódemka Legionovia Legionowo – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 29:27, 25:21)

17. kolejka:

01.02.2014: Siódemka Legionovia Legionowo – Chemik Police 0:3 (30:32, 18:25, 23:25)
03.02.2014: KS Pałac Bydgoszcz – Atom Trefl Sopot 1:3 (16:25, 14:25, 25:20, 13:25)
03.02.2014: BeefMaster Budowlani Łódź – KS Tauron MKS Dąbrowa Górnicza   0:3 (25:27, 17:25, 14:25)
01.02.2014: PTPS Piła – Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 (22:25, 25:14, 23:25, 14:25)
02.02.2014: Impel Wrocław – BKS Aluprof Bielsko-Biała 3:2 (18:25, 22:25, 25:20, 26:24, 15:13)

18. kolejka:

09.02.2014: Chemik Police – Impel Wrocław 3:0 (25:23, 25:18, 25:22)
10.02.2014: BKS Aluprof Bielsko-Biała – PTPS Piła 3:1 (25:16, 25:20, 23:25, 25:27)
08.02.2014: Muszynianka Fakro Muszyna – BeefMaster Budowlani Łódź 3:2 (16:25, 25:16, 25:17, 22:25, 15:13)
08.02.2014: Tauron MKS Dąbrowa Górnicza – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:13, 25:20)
08.02.2014: Atom Trefl Sopot – Siódemka Legionovia Legionowo 3:1 (25:22, 25:20, 22:25, 25:12)

Leave a Reply


jeden + 6 =