Twoja wyszukiwarka

Orlen Liga siatkarek 2014/15

Prezentujemy tabelę, wyniki i terminarz Orlen Ligi siatkarek w sezonie 2014/15:
POPREDNIE LATA: Sezon 2013/14 >> Sezon 2012/13 >>

TABELA:

M.
Drużyna
Pkt
M
W(3:2)
P(2:3)
Set
Ratio
1Tauron Banimex MKS Dąbrowa G.933 (0)0 (0)9:19.00
2Atom Trefl Sopot732 (0)1 (1)8:32.67
3BKS Aluprof Bielsko-B.622 (0)0 (0)6:16.00
4Impel Wrocław622 (0)0 (0)6:23.00
5Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 622 (0)0 (0)6:23.00
6KPS Chemik Police522 (1)0 (0)6:32.00
7Budowlani Łódź321 (1)1 (1)5:51.00
8SK Bank Legionovia Legionow221 (1)1 (0)4:50.80
9KS Developers Rzeszów230 (0)3 (1)4:90.44
10PGNiG Nafta Piła030 (0)3 (0)2:90.22
11AZS KSZO Ostrowiec Św.030 (0)3 (0)1:90.11
12KS Pałac Bydgoszcz030 (0)3 (0)1:90,11

1-11

1. kolejka, 4.10.2014:

KS Developres Rzeszów – KPS Chemik Police 1:3 (16:25, 24:26, 25:23, 10:25)
Impel Wrocław – KS Pałac Bydgoszcz 3:1 (22:25, 25:11, 25:20, 25:17)
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – ATOM Tref Sopot 0:3 (26:28, 22:25, 17:25)
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – PTPS Piła 3:0 (25:13, 25:16, 25:18) 
BKS Aluprof Bielsko-Biała – SK Bank Legionovia Legionowo – przełożone
Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – Budowlani Łódź – przełożone

2. kolejka, 11.10.2014:

KS Developres Rzeszów – Budowlani Łódź 2:3 (21:25, 18:25, 25:22, 25:20, 15:9)
SK Bank Legionovia Legionowo – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna 1:3 (25:9, 18:25, 22:25, 23:25)
PTPS  Piła – BKS Aluprof Bielsko-Biała 1:3 (16:25, 25:20, 17:25, 11:25)
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza 1:3 (25:19, 22;25, 21:25, 18:25)
KS Pałac Bydgoszcz – ATOM Trefl Sopot 0:3 (18:25, 22:25, 21:25)
KPS Chemik Police – Impel Wrocław – przełożone

3. kolejka, 18.10.2014:

Impel Wrocław – KS Developres Rzeszów 3:1 (25:19, 22:25, 25:19, 26:24)
ATOM Trefl Sopot – KPS Chemik Police 2:3 (25:20, 25:17, 20:25, 25:27, 11:15)
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – KS Pałac Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:14, 25:17)
BKS Aluprof Bielsko-Biała – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski 3:0 (25:15, 25:14, 25:20)
Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – PTPS  Piła 3:1 (21:25, 25:9, 25:16, 25:19)
Budowlani Łódź – SK Bank Legionovia Legionowo 2:3 (25:21, 27:25, 21:25, 16:25, 6:15)

4. kolejka, 25.10.2014:

KS Developres Rzeszów – SK Bank Legionovia Legionowo
PTPS  Piła – Budowlani Łódź
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna
KS Pałac Bydgoszcz – BKS Aluprof Bielsko-Biała
KPS Chemik Police – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
Impel Wrocław – ATOM Trefl Sopot

5. kolejka, 29.10.2014:

ATOM Tref Sopot – KS Developres Rzeszów
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – Impel Wrocław
BKS Aluprof Bielsko-Biała – KPS Chemik Police
Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – KS Pałac Bydgoszcz
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – 
Budowlani Łódź
SK Bank Legionovia Legionowo – PTPS  Piła

6. kolejka, 8.11.2014:

KS Developres Rzeszów – PTPS  Piła
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – SK Bank Legionovia Legionowo
KS Pałac Bydgoszcz – Budowlani Łódź
KPS Chemik Police – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna
Impel Wrocław – BKS Aluprof Bielsko-Biała
ATOM Trefl Sopot – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

7. kolejka, 15.11.2014:

Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – KS Developres Rzeszów
BKS Aluprof Bielsko-Biała – ATOM Trefl Sopot
Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – Impel Wrocław
Budowlani Łódź – KPS Chemik Police
SK Bank Legionovia Legionowo – KS Pałac Bydgoszcz
PTPS  Piła – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

8. kolejka, 22.11.2014:

KS Developres Rzeszów – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
KS Pałac Bydgoszcz – PTPS  Piła
KPS Chemik Police – SK Bank Legionovia Legionowo
Impel Wrocław – Budowlani Łodź
ATOM Trefl Sopot – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – BKS Aluprof Bielsko-Biała

9. kolejka, 29.11.2014:

BKS Aluprof Bielsko-Biała – KS Developres Rzeszów
Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
Budowlani Łódź – ATOM Trefl Sopot
SK Bank Legionovia Legionowo – Impel Wrocław
PTPS  Piła – KPS Chemik Police
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KS Pałac Bydgoszcz

10. kolejka, 6.12.2014:

KS Developres Rzeszów – KS Pałac Bydgoszcz
KPS Chemik Police – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Impel Wrocław – PTPS  Piła
ATOM Trefl Sopot – SK Bank Legionovia Legionowo
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – Budowlani Łódź
BKS Aluprof Bielsko-Biała – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna

11. kolejka, 13.12.2014:

Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – KS Developres Rzeszów
Budowlani Łódź – BKS Aluprof Bielsko-Biała
SK Bank Legionovia Legionowo – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
PTPS  Piła – ATOM Trefl Sopot
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – Impel Wrocław
KS Pałac Bydgoszcz – KPS Chemik Police

12-22

12. kolejka, 20.12.2014:

KPS Chemik Police – KS Developres Rzeszów
KS Pałac Bydgoszcz – Impel Wrocław
ATOM Trefl Sopot – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
PTPS  Piła – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
SK Bank Legionovia Legionowo – BKS Aluprof Bielsko-Biała
Budowlani Łódź – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna

13. kolejka, 28.01.2015:

Budowlani Łódź – KS Developres Rzeszów
Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – SK Bank Legionovia Legionowo
BKS Aluprof Bielsko-Biała – PTPS  Piła
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
ATOM Trefl Sopot – KS Pałac Bydgoszcz
Impel Wrocław – KPS Chemik Police

14. kolejka, 3.01.2015:

KS Developres Rzeszów – Impel Wrocław
KPS Chemik Police – ATOM Trefl Sopot
KS Pałac Bydgoszcz – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – BKS Aluprof Bielsko-Biała
PTPS  Piła – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna
SK Bank Legionovia Legionowo – Budowlani Łódź

15. kolejka, 10.01.2015:

SK Bank Legionovia Legionowo – KS Developres Rzeszów
Budowlani Łódź – PTPS  Piła
Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
BKS Aluprof Bielsko-Biała – KS Pałac Bydgoszcz
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – KPS Chemik Police
ATOM Trefl Sopot – Impel Wrocław

16. kolejka, 17.01.2015:

KS Developres Rzeszów – ATOM Trefl Sopot
Impel Wrocław – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
KPS Chemik Police – BKS Aluprof Bielsko-Biała
KS Pałac Bydgoszcz – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna
Budowlani Łódź – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
PTPS  Piła – SK Bank Legionovia Legionowo

17. kolejka, 24.01.2015:

PTPS  Piła – KS Developres Rzeszów
SK Bank Legionovia Legionowo – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
Budowlani Łódź – KS Pałac Bydgoszcz
Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – KPS Chemik Police
BKS Aluprof Bielsko-Biała – Impel Wrocław
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – ATOM Trefl Sopot

18. kolejka, 31.01.2015:

KS Developres Rzeszów – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
ATOM Trefl Sopot – BKS Aluprof Bielsko-Biała
Impel Wrocław – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna
KPS Chemik Police – Budowlani Łódź
KS Pałac Bydgoszcz – SK Bank Legionovia Legionowo
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – PTPS  Piła

19. kolejka, 7.02.2015:

AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KS Developres Rzeszów
PTPS  Piła – KS Pałac Bydgoszcz
SK Bank Legionovia Legionowo – KPS Chemik Police
Budowlani Łódź – Impel Wrocław
Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – ATOM Trefl Sopot
BKS Aluprof Bielsko-Biała – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza

20. kolejka, 14.02.2015:

KS Developres Rzeszów – BKS Aluprof Bielsko-Biała
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna
ATOM Tref Sopot – Budowlani Łódź
Impel Wrocław – SK Bank Legionovia Legionowo
KPS Chemik Rzeszów – PTPS  Piła
KS Pałac Bydgoszcz – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski

21. kolejka, 21.02.2015:

KS Pałac Bydgoszcz – KS Developres Rzeszów
AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski – KPS Chemik Police
PTPS  Piła – Impel Wrocław
SK Bank Legionovia Legionowo – ATOM Trefl Sopot
Budowlani Łódź – Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza
Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna – BKS Aluprof Bielsko-Biała

22. kolejka, 28.02.2015:

KS Developres Rzeszów – Polski Cukier Muszynianka Fakro Muszyna
BKS Aluprof Bielsko-Biała – Budowlani Łódź
Tauron Banimex MKS Dąbrowa Górnicza – SK Bank Legionovia Legionowo
ATOM Trefl Sopot – PTPS  Piła
Impel Wrocław – AZS KSZO Ostrowiec Świętokrzyski
KPS Chemik Police – KS Pałac Bydgoszcz

PlayOfff 

TERMINARZ FAZY PLAY-OFF

Play-off drużyn, które po sezonie zasadniczym zajmą miejsca 1-8:
1. runda play-offów (do dwóch zwycięstw):
14.03.2015, 21.03.2015, ew. 22.03.2015 
Play-off drużyn, które po sezonie zasadniczym zajmą miejsca 9-12:
1. runda wstępna (dwumecz):
14.03.2015, 19.03.2015
2. runda wstępna (dwumecz):
24.03.2015, 28.03.2015
Play-off dla drużyn 1-4:
2. runda play-offów (do trzech zwycięstw):
11-12.04.2015, 18.04.2015, ew. 19.04.2015, ew. 22.04.2015
3. runda play-offów (do trzech zwycięstw):
2-3.05.2015,  9.05.2015, ew. 10.05.2015, ew. 13.05.2015
Play-off dla drużyn 5-12:
1. runda (dwumecz):
11.04.2015, 18.04.2015
2. runda (dwumecz):
25.04.2015, 2.05.2015
3. runda (dwumecz):
9.05.2015, 13.05.2015

Reklama

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

comments powered by Disqus