Jesteś tutaj
Główna > Orlen Liga siatkarek 2014/15 > Orlen Liga siatkarek 2012/13

Tabela, wyniki i terminarz Orlen Ligi 2012/13:

Sezon 2013/14 >>

Sezon 2014/15 >>

Terminarz Orlen Ligi 2012/13:

[tab:Play Off]

Baraż o miejsce w Orlen Lidze 2013/14:

Siódemka Legionovia Legionowo 3:1 Jedynka Aleksandrów Łódzki

27.04.2013: Siódemka Legionovia – Jedynka 3:1 (25:20, 25:21, 21:25, 25:16)
28.04.2013: Siódemka Legionovia – Jedynka 3:1 (25:21, 25:20, 21:25, 25:16)
04.05.2013: Jedynka – Siódemka Legionovia 3:1 (23:25, 25:22, 25:17, 25:20)
05.05.2013: Jedynka – Siódemka Legionovia 2:3 (25:16, 25:19, 22:25, 20:25, 13:15) 

Do trzech wygranych meczów

____________________________________________________

Faza Play Off:

III runda – FINAŁ:

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 2:3 Atom Trefl Sopot

21.04.2013: Tauron MKS – Atom Trefl 3:0 (25:21, 25:17, 25:21)
22.04.2013: Tauron MKS – Atom Trefl 3:1 (25:10, 25:21, 12:25, 25:22)
28.04.2013: Atom Trefl – Tauron MKS 3:2 (25:21, 22:25, 23:25, 25:17, 17:15)
29.04.2013: Atom Trefl – Tauron MKS 3:2 (20:25, 25:20, 25:13, 24:26, 15:13)
04.05.2013: Tauron MKS – Atom Trefl  2:3 (25:18, 25:20, 23:25, 17:25, 12:15)

Do trzech wygranych meczów

III runda – o 3. miejsce:

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 3:0 BKS Aluprof Bielsko-Biała

20.04.2013: Muszynianka – BKS Aluprof 3:1 (26:24, 25:20, 16:25, 25:15)
21.04.2013: Muszynianka – BKS Aluprof 3:0 (25:23, 25:15, 25:20)
27.04.2013: BKS Aluprof – Muszynianka 0:3 (23:25, 16:25, 23:25) 

Do trzech wygranych meczów

III runda – o 5. miejsce:

PTPS Piła 1:2 Impel Wrocław

22.04.2013: Impel – PTPS 3:1 (25:10, 22:25, 25:10, 25:16)
27.04.2013: PTPS – Impel 3:1 (16:25, 25:15, 27:25, 29:27)
28.04.2013: PTPS – Impel 2:3 (20:25, 24:26, 25:18, 25:19, 8:15)

Do dwóch wygranych meczów

____________________________________________________

II runda – półfinały:

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna 2:3 Atom Trefl Sopot

06.04.2013: Muszynianka – Atom  3:1 (25:17, 19:25, 25:22, 25:22)
07.04.2013: Muszynianka – Atom 2:3 (19:25, 26:24, 23:25, 25:21, 13:15)
12.04.2013: Atom – Muszynianka 3:1 (15:25, 26:24, 25:21, 25:18)
13.04.2013: Atom – Muszynianka 2:3 (25:16, 20:25, 25:27, 25:17, 5:15)
17.04.2013: Muszynianka – Atom  1:3 (19:25, 29:27, 23:25, 21:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza 3:1 BKS Aluprof Bielsko-Biała

05.04.2013: Tauron MKS – BKS Aluprof 1:3 (25:17, 25:27, 15:25, 18:25)
06.04.2013: Tauron MKS – BKS Aluprof 3:2 (27:25, 25:21, 30:32, 22:25, 15:13)
13.04.2013: BKS Aluprof – Tauron MKS 0:3 (17:25, 18:25, 22:25)
14.04.2013: BKS Aluprof – Tauron MKS 1:3 (25:19, 17:25, 21:25, 16:25) 

Do trzech wygranych meczów

____________________________________________________

II runda – o miejsca 5.-8.:

PTPS Piła (5) 2:0 Pałac Bydgoszcz (8)

10.04.2013: Pałac – PTPS 1:3 (19:25, 21:25, 25:23, 17:25)
15.04.2013: PTPS – Pałac 3:0 (26:24, 25:14, 25:18)

Budowlani Łódź (6) 0:2 Impel Wrocław (7)

06.04.2013: Impel – Budowlani 3:2 (25:21, 22:25, 25:20, 22:25, 15:13)
10.04.2013: Budowlani – Impel 0:3 (15:25, 23:25, 22:25 

Do dwóch wygranych meczów

____________________________________________________

Baraż o 9. miejsce:

Siódemka Legionovia Legionowo (9) 4:1 AZS Metal-Fach Białystok (10)

16.03.2013: AZS Metal-Fach – Siódemka Legionovia 3:1 (29:27, 19:25, 29:27, 34:32)
22.03.2013: Siódemka Legionovia – AZS Metal-Fach 3:0 (27:25, 25:20, 25:20)
23.03.2013: Siódemka Legionovia – AZS Metal-Fach 3:0 (25:21, 25:21, 25:11)
06.04.2013: AZS Metal-Fach – Siódemka Legionovia 0:3 (21:25, 12:25, 26:28)
07.04.2013: AZS Metal-Fach – Siódemka Legionovia 2:3 (16:25, 25:22, 25:23, 16:25, 10:15)

Do czterech wygranych meczów

____________________________________________________

I runda – ćwierćfinały:

Bank BPS Muszynianka Fakro Muszyna (1) 3:0 Pałac Bydgoszcz (8)

16.03.2013: Muszynianka – Pałac 3:1 (25:15, 25:19, 22:25, 25:23)
17.03.2013: Muszynianka – Pałac 3:0 (25:15, 25:18, 25:19)
23.03.2013: Pałac – Muszynianka 1:3 (21:25, 25:17, 20:25, 14:25)

Tauron MKS Dąbrowa Górnicza (2) 3:1 Impel Wrocław (7)

16.03.2013: Tauron MKS – Impel 0:3 (24:26, 20:25, 11:25)
17.03.2013: Tauron MKS – Impel  3:0 (25:16, 25:22, 25:22)
23.03.2013: Impel – Tauron MKS 1:3 (28:26, 22:25, 18:25, 22:25)
24.03.2013: Impel – Tauron MKS 2:3 (21:25, 25:18, 25:18, 13:25, 5:15)

BKS Aluprof Bielsko-Biała (3) 3:0 Budowlani Łódź (6)

15.03.2013: BKS Aluprof – Budowlani 3:1 (30:28, 25:16, 19:25, 25:13)
16.03.2013: BKS Aluprof – Budowlani 3:0 (25:19, 25:16, 25:23)
20.03.2013: Budowlani – BKS Aluprof 1:3 (25:20, 19:25, 18:25, 21:25) [RELIVE]

Atom Trefl Sopot (4) 3:0 PTPS Piła (5)

17.03.2013: Atom – PTPS 3:1 (25:14, 25:13, 20:25, 25:15)
18.03.2013: Atom – PTPS 3:1 (25:10, 20:25, 25:16, 25:9)
23.03.2013: PTPS – Atom 0:3 (17:25, 20:25, 13:25)

Do trzech wygranych meczów

[tab:1-3]
1. kolejka /5-8 października 2012/

 Legionovia 1:3
(25:21, 19:25, 23:25, 16:25)
Atom
 Muszynianka 3:0
(25:17, 25:21, 25:21)
AZS Białystok
 Tauron MKS 3:1
(23:25, 25:17, 25:18, 25:23)
Budowlani
 Aluprof Bielsko-Biała 3:0
(25:22, 25:17, 25:15)
Pałac Bydgoszcz
 Impel Wrocław 0:3
(22:25, 17:25, 17:25)
PTPS Piła

2. kolejka /12-13 października 2012/

 Legionovia 1:3
(32:34, 21:25, 26:24, 16:25)
PTPS Piła
 Pałac Bydgoszcz 3:1
(23:25, 26:24, 25:19, 25:12)
Impel Wrocław
 Budowlani 0:3
(14:25, 23:25, 25:27)
 Aluprof Bielsko-Biała
 AZS Białystok 0:3
(16:25, 20:25, 20:25)
Tauron MKS
 Atom 1:3
(22:25, 25:23, 13:25, 18:25)
Muszynianka

3. kolejka /20-22 października 2012/

 Muszynianka 3:0
(25:12, 25:11, 25:19)
Legionovia
 Tauron MKS 3:0
(25:9, 25:22, 25:19)
Atom
 Aluprof Bielsko-Biała 3:0
(25:18, 25:20, 25:16)
AZS Białystok
 Impel Wrocław 3:2
(29:27, 25:17, 21:25, 28:30, 15:11)
Budowlani
 PTPS Piła 3:1
(25:23, 27:25, 16:25, 25:22)
Pałac Bydgoszcz

[tab:4-6]
4. kolejka /27-29 października 2012/

 Legionovia 3:0
(25:18, 25:21, 25:20)
Pałac Bydgoszcz
 Budowlani 3:0
(25:18, 27:25, 25:21)
PTPS Piła
 AZS Białystok 2:3
(26:24, 23:25, 25:18, 13:25, 6:15)
Impel Wrocław
 Atom 3:1
(25:16, 13:25, 25:18, 25:22)
Aluprof Bielsko-Biała
 Muszynianka 3:1
(25:16, 21:25, 25:21, 25:21)
Tauron MKS

5. kolejka /2-4 listopada 2011/

 Tauron MKS 3:1
(22:25, 25:17, 25:7, 25:17)
Legionovia
 Aluprof Bielsko-Biała 3:0
(25:19, 25:19, 25:20)
Muszynianka
 Impel Wrocław 1:3
(17:25, 23:25, 25:22, 23:25)
Atom
 PTPS Piła 3:0
(25:15, 25:16, 25:14)
AZS Białystok
 Pałac Bydgoszcz 2:3
(25:16, 24:26, 25:23, 23:25, 15:17)
Budowlani

6. kolejka /10-12 listopada 2012/

 Legionovia 3:1
(25:23, 13:25, 25:16, 25:18)
Budowlani
 AZS Białystok 2:3
(25:14, 25:27, 17:25, 29:27, 14:16)
Pałac Bydgoszcz
 Atom 3:1
(25:18, 25:20, 21:25, 25:21)
PTPS Piła
 Muszynianka 3:0
(25:19, 25:14, 25:14)
Impel Wrocław
 Tauron MKS 1:3
(17:25, 23:25, 25:14, 21:25)
Aluprof Bielsko-Biała

[tab:7-9]
7. kolejka /17-19 listopada 2012/

 Aluprof Bielsko-Biała 3:0
(25:18, 25:16, 25:15)
Legionovia
 Impel Wrocław 0:3
(20:25, 21:25, 12:25)
Tauron MKS
 PTPS Piła 3:0
(26:24, 25:23, 25:18)
Muszynianka
 Pałac Bydgoszcz 0:3
(21:25, 16:25, 16:25)
Atom
 Budowlani 3:2
(15:25, 21:25, 25:15, 22:25, 15:10)
AZS Białystok

8. kolejka /25-26 listopada 2012/

 Legionovia 1:3
(17:25, 21:25, 25:21, 22:25)
AZS Białystok
 Atom 3:0
(25:20, 27:25, 27:25)
Budowlani
 Muszynianka 3:0
(25:23, 25:17, 25:12)
Pałac Bydgoszcz
 Tauron MKS 3:1
(25:22, 20:25, 25:12, 25:21)
PTPS Piła
 Aluprof Bielsko-Biała 3:2
(19:25, 25:23, 25:19, 17:25, 15:13)
Impel Wrocław

9. kolejka /30 listopada – 2 grudnia 2012/

Legionovia 3:2
(25:23, 25:20, 24:26, 16:25, 15:10)
Impel Wrocław
 PTPS Piła 1:3
(25:22, 13:25, 16:25, 15:25)
Aluprof Bielsko-Biała
 Pałac Bydgoszcz 0:3
(23:25, 13:25, 20:25)
Tauron MKS
 Budowlani  0:3
(18:25, 20:25, 13:25)
Muszynianka
 AZS Białystok 0:3
(22:25, 22:25, 19:25)
Atom

[tab:10-12]
10. kolejka /8-9 grudnia 2012/

Atom 3:0
(25:21, 25:19, 25:9)
Legionovia
 AZS Białystok 0:3
(15:25, 23:25, 21:25)
Muszynianka
 Budowlani 2:3 
(25:23, 25:22, 17:25, 22:25, 6:15)
Tauron MKS
 Pałac Bydgoszcz 2:3
(19:25, 29:27, 25:13, 20:25, 13:15)
Aluprof Bielsko-Biała
 PTPS Piła 3:0
(25:17, 25:23, 25:23)
Impel Wrocław

11. kolejka /15-17 grudnia 2012/

 PTPS Piła 3:0
(25:15, 25:10, 25:17)
Legionovia
 Impel Wrocław 3:2
(19:25, 25:11, 25:23, 19:25, 16:14)
Pałac Bydgoszcz
 Aluprof Bielsko-Biała 2:3
(20:25, 26:24, 29:31, 25:20, 11:15)
Budowlani
 Tauron MKS 3:0
(25:21, 25:16, 25:16)
AZS Białystok
 Muszynianka 3:1
(23:25, 25:15, 25:22, 25:11)
Atom

12. kolejka /22. grudnia 2012/

 Legionovia  2:3
(25:19, 15:25, 25:20, 19:25, 11:15)
Muszynianka
 Atom 2:3
(31:29. 25:23, 13:25, 21:25, 12:15)
Tauron MKS
 AZS Białystok 0:3
(14:25, 16:25, 17:25)
Aluprof Bielsko-Biała
 Budowlani 3:2
(25:22, 21:25, 23:25, 25:22, 16:14)
Impel Wrocław
 Pałac Bydgoszcz 3:0
(25:20, 25:23, 25:21)
PTPS Piła

[tab:13-15]
13. kolejka /5-7 stycznia 2012/

 Pałac Bydgoszcz  3:0
(25:23, 26:24, 25:22)
Legionovia
 PTPS Piła 3:2
(17:25, 25:18, 11:25, 25:21, 15:11)
Budowlani
 Impel Wrocław 3:0
(25:16, 25:13, 25:18)
AZS Białystok
 Aluprof Bielsko-Biała 2:3 
(25:20, 19:25, 25:18, 20:25, 9:15)
Atom
 Tauron MKS 1:3
(23:25, 14:25, 25:22, 21:25)
Muszynianka

14. kolejka /11-14 stycznia 2013/

Legionovia 2:3
(25:19, 10:25, 25:22, 25:27, 11:15)
Tauron MKS
 Muszynianka 3:0
(25:21, 25:11, 25:18)
Aluprof Bielsko-Biała
 Atom 0:3
(18:25, 24:26, 19:25)
Impel Wrocław
 AZS Białystok 1:3
(17:25, 25:25, 26:24, 15:25)
PTPS Piła
 Budowlani  3:1
(25:21, 23:25, 25:18, 25:23)
Pałac Bydgoszcz

15. kolejka /19-21 stycznia 2013/

Budowlani 3:0
(25:18, 25:18, 25:18)
Legionovia
 Pałac Bydgoszcz  3:0
(25:7, 25:20, 28:26)
AZS Białystok
 PTPS Piła 1:3
(27:25, 21:25, 15:25, 12:25)
Atom
 Impel Wrocław 1:3
(25:18, 15:25, 27:29, 26:28)
Muszynianka
 Aluprof Bielsko-Biała 2:3
(21:25, 25:14, 19:25, 25:23, 9:15)
Tauron MKS

[tab:16-18]

16. kolejka /26-28 stycznia 2013/

Legionovia 1:3
(18:25, 25:23, 14:25, 23:25)
Aluprof Bielsko-Biała
 Tauron MKS 3:1
(25:19, 14:25, 25:16, 25:16)
Impel Wrocław
 Muszynianka  3:0
(27:25, 25:13, 25:21)
PTPS Piła
 Atom 3:0
(25:21, 25:19, 25:20)
Pałac Bydgoszcz
 AZS Białystok 1:3
(25:20, 24:26, 14:25, 23:25)
Budowlani

17. kolejka /1-4 lutego 2013/

AZS Białystok 0:3
(16:25, 17:25, 14:25)
Legionovia
 Budowlani 1:3
(25:21,18:25, 21:25, 25:27)
Atom
 Pałac Bygdoszcz 0:3
(13:25, 15:25, 16:25)
Muszynianka
 PTPS Piła  3:2
(25:21, 25:20, 20:25, 19:25, 17:15)
Tauron MKS
 Impel Wrocław 2:3
(20:25, 26:24, 25:21, 17:25, 12:15)
Aluprof Bielsko-Biała

18. kolejka /7-8 lutego 2013/

Impel Wrocław 3:0
(25:17, 25:19, 25:19)
Legionovia
 Aluprof Bielsko-Biała  3:0
(25:20, 25:19, 25:22)
PTPS Piła
 Tauron MKS 3:0
(25:17, 25:11, 25:22)
Pałac Bydgoszcz
 Muszynianka 3:2
(21:25, 23:25, 25:22, 25:11, 15:11)
Budowlani
 Atom 3:0
(25:14, 25:15, 25:20)
AZS Białystok

[tab:END]

 

 

Tabela Orlen Ligi Siatkarek 2012/13:

M.
Drużyna
Pkt
W (3:2)
P (2:3)
Set
Ratio
1.
Muszynianka
46
16 (2)
2 (0)
48:15
3,20
2.
Tauron Dąbrowa G.
39
14 (4)
4 (1)
47:24
1,96
3.
BKS Aluprof Bielsko-B.
39
13 (3)
5 (2)
46:24
1,92
4.
Atom Trefl Sopot
39
13 (1)
5 (1)
43:23
1,87
5.
PTPS Piła
28
10 (2)
8 (0)
34:31
1,10
6.
Budowlani Łódź
24
8 (4)
10 (4)
35:40
0,87
7.
KS Pałac Bydgoszcz
17
5 (1)
13 (3)
23:42
0,55
8.
Impel Wrocław
19
6 (3)
12 (4)
30:42
0,71
9.
Siódemka Legionovia
13
4 (1)
14 (2)
21:45
0,47
10.
AZS Białystok
6
1 (0)
17 (3)
11:52
0,21

pubsport.pl
Top