Orlen Wisła podejmuje lidera grupy z Kopenhagi

Orlen Wisła Płock czeka kolejny trudny mecz. Po klęsce w starciu z Vive Tauronem Kielce, płocczanie w ramach Ligi Mistrzów zagrają w czwartek z liderem grupy B – KIF Kolding Kopenhaga. Poczatek meczu o 18:45. 

Po czterech kolejkach spotkań KIF Kolding Kopenhaga prowadzi w tabeli grupy B z dorobkiem siedmiu punktów. Jedyną stratę Duńczycy zanotowali w potyczce z Barceloną, zakończonej remisem 27:27. 

Wisła na początku rozgrywek spisywała się na miarę swoich możliwości – zwyciężyła z Besiktasem Stambuł i Alinsas, a przegrała w Barcelonie i Flensburgu. Teraz czeka ją kolejne trudne zadanie i starcie z ekipą z Danii. 

TABELE LM 2014/15 >>

Kolding Kopenhaga to drużyna, która grała w poprzednim sezonie razem z Orlenem Wisłą i Vive Targami w tej samej grupie LM. Duńczycy czterokrotnie pokonali wtedy naszych reprezentantów, trzy z tych meczów (w tym dwa z Płockiem) kończyły się jednobramkowym triumfem KIF-u. Czy tak będzie i tym razem? Przekonamy się w czwartek od 18:45. Transmisja na żywo w Canal + Sport, relacja audio w taksiegra.com oraz PubSport.pl

WISŁA – KOLDING KOPENHAGA LIVE >


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/