Ostatni mecz, a potem święto, hokeiści kończą MŚ na Litwie

Meczem z Wielką Brytanią polscy hokeiści zakończą bardzo udane dla siebie MŚ dyw. I grupy B na Litwie. Polacy w czwartej kolejce zapewnili sobie awans do wyższej klasy i dzisiejsze starcie będzie dla nich przyjemną formalnością. 

W ostatnim dniu imprezy najciekawszym meczem będzie ten najwcześniejszy. O 12:00 Holandia zagra z Rumunią, a przegrany pożegna się z Dywizją I. Obecnie Rumunia mają punkt więcej, ale nie ma to żadnego znaczenia. Wygrana, nawet po karnych, uratuje Holandię. 

Terminarz ostatniego dnia:

26/04/2014: Holandia – Rumunia /12:00/
26/04/2014: Wielka Brytania – POLSKA /15:30/
26/04/2014: Litwa – Chorwacja /19:00/

Polacy zagrają o 15;30, niezależnie od wyniku starcia z brytyjczykami zajmą pierwsze miejsce w tabeli. Nasi dzisiejsi rywale mają jeszce szansę na trzecie miejsce, ale nawet to nie poprawi im humoru. W zeszłym roku spadli oni do grupy B i teraz mieli nadzieje na szybki powrót na zaplecze elity. Przekreślili je jednak dość szybko przegrywając z Chorwacją i Litwą. 

W wieczornym meczu Litwa zmierzy się z Chorwacją, a stawką będzie drugie miejsce. Gospodarze mają teraz o jeden punkt więcej, ale to Chorwatom należą się spore słowa uznania. Jako beniaminek tego poziomu rozgrywkowego pozostawili dobre wrażenie i przy odrobinie szczęścia mogli nadal walczyć z Polakami o awans. 

Tabela MŚ dyw. IB >>

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz