Paula Kania nie zagra we French Open 2014; Konta za mocna

Roland Garros

Paula Kania nie zagra we French Open 2014. Polska tenisistka przegrała w drugiej rundzie kwalifikacji z Brytyjką Johanną Konta 4:6 6:2 3:6.

Po środowym trzysetowym boju z Amerykaną Brengle, Kania znów stoczyła pojedynek w maksymalnym wymiarze. Tym razem jednak nie zakończył się on po jej myśli i notowana na 102. miejscu w rankingu WTA Johanna Konta zwyciężyła 6:4 2:6 6:3. 

W pierwszej rundzie kwalifikacji z French Open pożegnała się inna biało-czerwona – Magda Linette. Oznacza to, że w turnieju głównym zagrają trzy nasze reprezentantki – Agnieszka Radwańska, Urszula Radwańska i Katarzyna Piter. 

Losowanie drabinki turniejow singlowych Rolad Garros 2014 odbędzie się w piątek. Jego wyniki opublikujemy tuż po zakończeniu ceremonii rozpoczynającej się o 11:00. 

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz