Pep Guardiola oddaje stery

Pep Guardiola po tym sezonie zostawia stery FC Barcelony. Nie Bielsea, Nie Enrique. Jego następcą będzie dotychczasowy asystent – Tito Vilanova. – Nie zatrzymam pucharów, tylko wspomnienia i przyjaźnie. To było najlepsze –  To koniec pewnej ery?
Na konferencji prasowej Sandro Rosell ogłosił, iż od nowego sezonu 2012/13 Pep Guardiola nie będzie zasiadał na ławce trenerskiej FC Barcelony. Jego zastępcą, który stanie za sterami katalońskiej machiny będzie Tito Vilanova.

Osoba, która przejmuje stery w ”Blaugranie” jest jak najbardziej odpowiednia. Ma wszystko to, czego trzeba szkoleniowcowi tej drużyny. Ma bardzo dobry kontakt z zawodnikami, ponieważ od czterech lat z nimi pracuje. Wszyscy kibice mogą spodziewać się wielu sukcesów, ponieważ wiem, że zostawiam klub w dobrych rękach – tak wypowiadał się o Vilanovie –  Pep Guardiola. Na konferencję prasową przybyli Puyol, Xavi, Valdes, Iniesta, Cesc, Pique, Pedro oraz Busquets – Chcę podziękować piłkarzom, bo to dzięki nim możliwe było to, o czym marzyliśmy. Jestem zadowolony z wyników i sposobu w jaki graliśmy przez ten cały okres. Brakuje mi już siły, muszę odpocząć. Straciłem tę siłę i energię, którą miałem na początku. Na razie nie zamierzam nikogo trenować.

Wszyscy znamy sukcesy Pepa Guardioli. 13 trofeów, w tym trzykrotne mistrzostwo Hiszpanii, dwukrotne zdobycie Ligi Mistrzów czy Copa del Rey .


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Kasia Bącalska
Dziennikarstwem zainteresowałam się paradoksalnie w klasie dziennikarskiej. Zaczynałam od organizacji wydarzeń kulturalnych w Katowicach m.in (Tydzień Teatrów Lalkowych), reportaży z "dzielnicy", felietonów sportowych dla gazetki szkolnej i tekstów "do szuflady". Przestało mi to wystarczać i zaczęłam publikować na pubsport.pl (znaleźć mnie też możecie na blogu - jedenastunamurawie.blox.pl) oraz na portalu transfery.info. W marcu tego roku poprowadziłam prezentację zawodników GKS Katowice wespół z Radosławem Bryłką - rzecznikiem klubu. Od października studentka.....choć jeszcze nie wie jaki kierunek i lokalizację weźmie na ster.
http://jedenastunamurawie.blox.pl/html