Pewna wygrana Orlenu Wisły na inaugurację EHF LM

Szczypiorniści Orlenu Wisły Płock od pewnego i wysokiego zwycięstwa nad Besiktasem MOGAZ Stambuł rozpoczęli udział w Lidze Mistrzów 2014/15. Mecz zakończył się wynikiem 28:19.

Triumf wicemistrzów kraju nie podlegał dyskusji ani przez moment. Niedoświadczona na tym szczeblu drużyna Besiktasu MOGAZ już do przerwy przegrywała 7:13.

W drugiej odsłonie tego pojedynku przewaga Orlenu Wisły jeszcze wzrosła, a w pewnym momencie wynosiła nawet 11 trafień. Ostatecznie stanęło na 9 golach przewagi i rezultacie końcowym 28:19.

Kolejne spotkanie w grupie Orlen Wisła zagra 5. października na wyjeździe z FC Barceloną.