Jesteś tutaj
Główna > PGNiG Superliga piłki ręcznej mężczyzn

Wyniki, terminarz i tabela PGNiG Superligi mężczyzn 2014/15. Piłka ręczna – ekstraklasa w PubSport.pl!

TABELA PGNiG SUPERLIGI 2014/15:

#DrużynaPkt.MWRP
1Vive Tauron Kielce44222200
2Orlen Wisła Płock39221912
3Górnik Zabrze30221345
4Pogoń Szczecin30221426
5Stal Mielec24221129
6Azoty Puławy2222949
7Chrobry Głogów18228212
8MMTS Kwidzyn17228113
9Zagłębie Lubin14225413
10Wybrzeże Gdańsk12224414
11Śląsk Wrocław12225215
12Nielba Wągrowiec2221021

[tab:PlayOff]

FINAŁY:

VIVE TAURON KIELCE – ORLEN WISŁA PŁOCK 3:0

16/05/15: Vive Tauron Kielce – Orlen Wisła Płock 31:26 (13:11)
17/05/15: Vive Tauron Kielce – Orlen Wisła Płock 25:16 (11:10)
21/05/15: Orlen Wisła Płock – Vive Tauron Kielce 28:29 (17:14)

O TRZECIE MIEJSCE:

POGOŃ SZCZECIN – AZOTY PUŁAWY 1:1

18/05/15: Pogoń Szczecin – Azoty Puławy 25:36
19/05/15: Pogoń Szczecin – Azoty Puławy 30:23
22/05/15: Azoty Puławy – Pogoń Szczecin
23/05/15: Azoty Puławy – Pogoń Szczecin
ew. 25/05/15: Pogoń Szczecin – Azoty Puławy

PÓŁFINAŁY:

Do 3. wygranych

VIVE TAURON KIELCE – POGOŃ SZCZECIN 3:0

6/05/15: Vive – Pogoń 31:22
7/05/15: Vive – Pogoń 38:25
10/05/15: Pogoń – Vive 25:36

ORLEN WISŁA PŁOCK – AZOTY PUŁAWY 3:0

6/05/15: Wisła – Azoty 24:18
7/05/15: Wisła – Azoty 30:28
10/05/15: Azoty – Wisła 29:31

ĆWIERĆFINAŁY:

1/04/15: Vive Tauron Kielce – MMTS Kwidzyn 38:26
18/04/15: Kwidzyn – Kielce 26:40
AWANS: VIVE TAURON KIELCE (2:0)

11/04/15: Orlen Wisła Płock – Chrobry Głogów 31:23
17/04/15: Chrobry Głogów – Orlen Wisła Płock 20:32
AWANS: ORLEN WISŁA PŁOCK (2:0)

11/04/15: Górnik Zabrze – Azoty Puławy 30:33
18/04/15: Puławy – Zabrze 38:32
AWANS: AZOTY PUŁAWY (2:0)

11/04/15: Pogoń Szczecin – Stal Mielec 29:25
19/04/15: Mielec – Szczecin 31:24
23/04/15: Szczecin – Mielec 28:25
AWANS: POGOŃ SZCZECIN (2:1)

[tab:O utrzymanie]

 # Drużyna M W R P Gole PKT
1. Zagłębie Lubin 27 8 4 15 793:889 20
2. Wybrzeże Gdańsk 27 7 4 16 689:764 18
3. Śląsk Wrocław 27 7 2 18 697:820 16
4. Nielba Wagrowiec 27 3 0 24 615:811 6

Dwie ostatnie drużyny – spadek, drużyna z drugiego miejsca – baraż o utrzymanie

TERMINARZ:

11/04/15: Nielba Wągrowiec – Śląsk Wrocław 27:24
11/04/15: Zagłębie Lubin – Wybrzeże Gdańsk 25:28

18/04/15: Wybrzeże Gdańsk – Nielba Wągrowiec 25:23
19/04/15: Zagłębie Lubin – Śląsk Wrocław 32:27

22/04/15: Śląsk Wrocław – Wybrzeże Gdańsk 27:26
22/04/15: Nielba Wągrowiec – Zagłębie Lubin 28:32

9/05/15: Śląsk Wrocław – Nielba Wągrowiec 29:21
9/05/15: Wybrzeże Gdańsk – Zagłębie Lubin 29:21

16/05/15: Nielba Wągrowiec – Wybrzeże Gdańsk 24:23
16/05/15: Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 22:30

20/05/15: Zagłębie Lubin – Nielba Wągrowiec
20/05/15: Wybrzeże Gdańsk – Śląsk Wrocław

[tab:Runda jesienna]

1. kolejka (06/07.09.2014)

MMTS Kwidzyn – Wybrzeże Gdańsk 32:27
PGE Stal Mielec – KS Azoty Puławy 40:33
Górnik Zabrze – Śląsk Wrocław 31:26
Orlen Wisła Płock – Nielba Wągrowiec 33:26
Gaz-System Pogoń Szczecin – Vive Tauron Kielce 30:32
SPR Chrobry Głogów – Zagłębie Lubin 28:24

2. kolejka (13/14.09.2014)
Wybrzeże Gdańsk ? Zagłębie Lubin 31:31
Gaz-System Pogoń Szczecin ? SPR Chrobry Głogów 28:26
Nielba Wągrowiec ? Vive Tauron Kielce* 20:36
Śląsk Wrocław ? Orlen Wisła Płock 21:40
KS Azoty Puławy ? Górnik Zabrze 24:25
MMTS Kwidzyn ? PGE Stal Mielec 24:25

*Mecz w Poznaniu

3. kolejka (20/21.09.2014) 
PGE Stal Mielec ? Wybrzeże Gdańsk 31:21
Górnik Zabrze ? MMTS Kwidzyn 32:26
Orlen Wisła Płock ? KS Azoty Puławy 38:30
Vive Tauron Kielce ? Śląsk Wrocław 36:27
SPR Chrobry Głogów ? Nielba Wągrowiec 30:25
Zagłębie Lubin ? Gaz-System Pogoń Szczecin 33:40

4. kolejka (27/28.09.2014)
Wybrzeże Gdańsk ? Gaz-System Pogoń Szczecin 24:32
Nielba Wągrowiec ? Zagłębie Lubin 26:24
Śląsk Wrocław ? SPR Chrobry Głogów 21:20
KS Azoty Puławy ? Vive Tauron Kielce 24:35
MMTS Kwidzyn ? Orlen Wisła Płock 28:36
PGE Stal Mielec ? Górnik Zabrze 30:33

5. kolejka (04/05.10.2014)
Górnik Zabrze ? Wybrzeże Gdańsk 37:26
Orlen Wisła Płock ? PGE Stal Mielec 25:25
Vive Tauron Kielce ? MMTS Kwidzyn 36:27
SPR Chrobry Głogów ? KS Azoty Puławy 18:18
Zagłębie Lubin ? Śląsk Wrocław 38:36
Gaz-System Pogoń Szczecin ? Nielba Wągrowiec 35:20

6. kolejka (11/12.10.2014)
11/10/14: Wybrzeże Gdańsk ? Nielba Wągrowiec 22:21
11/10/14: Śląsk Wrocław ? Gaz-System Pogoń Szczecin 17:28
11/10/14: KS Azoty Puławy ? Zagłębie Lubin 27:27
11/10/14: MMTS Kwidzyn ? SPR Chrobry Głogów 37:23
7/10/14: PGE Stal Mielec ? Vive Tauron Kielce 23:34
11/10/14: Górnik Zabrze ? Orlen Wisła Płock 30:34 – przełożone na 5/11/14

7. kolejka (18/19.10.2014)
Orlen Wisła Płock ? Wybrzeże Gdańsk 35:21 – przełożone na 22/10/14
14/10/14: Vive Tauron Kielce ? Górnik Zabrze 42:32
18/10/14: SPR Chrobry Głogów ? PGE Stal Mielec 27:25
19/10/14: Zagłębie Lubin ? MMTS Kwidzyn 32:31
18/10/14: Gaz-System Pogoń Szczecin ? KS Azoty Puławy 36:28
19/10/14: Nielba Wągrowiec ? Śląsk Wrocław 24:27

8. kolejka (08/09.11.2014) 
Wybrzeże Gdańsk ? Śląsk Wrocław 26:26
KS Azoty Puławy ? Nielba Wągrowiec 29:24
MMTS Kwidzyn ? Gaz-System Pogoń Szczecin 30:32
PGE Stal Mielec ? Zagłębie Lubin 37:37
Górnik Zabrze ? SPR Chrobry Głogów 34:23
9/11/14: Orlen Wisła Płock ? Vive Tauron Kielce 22:35

9. kolejka (15/15.11.2014) 
Vive Tauron Kielce ? Wybrzeże Gdańsk 25:22
SPR Chrobry Głogów ? Orlen Wisła Płock 21:27
Zagłębie Lubin ? Górnik Zabrze 34:33
Gaz-System Pogoń Szczecin ? PGE Stal Mielec 26:36
Nielba Wągrowiec ? MMTS Kwidzyn 22:34
Śląsk Wrocław ? KS Azoty Puławy 29:36

10. kolejka (22/23.11.2014) 
Wybrzeże Gdańsk – KS Azoty Puławy 28:28
MMTS Kwidzyn – Śląsk Wrocław 32:27
PGE Stal Mielec – Nielba Wągrowiec 26:20
Górnik Zabrze – Gaz-System Pogoń Szczecin 35:35
Orlen Wisła Płock – Zagłębie Lubin 43:27
Vive Tauron Kielce – SPR Chrobry Głogów 39:23

11. kolejka (29/30.11.2014)
SPR Chrobry Głogów – Wybrzeże Gdańsk 25:22
Zagłębie Lubin – Vive Tauron Kielce 25:48
Gaz-System Pogoń Szczecin – Orlen Wisła Płock 29:37
Nielba Wągrowiec – Górnik Zabrze 27:34
Śląsk Wrocław – PGE Stal Mielec 17:27
KS Azoty Puławy – MMTS Kwidzyn 31:29

[tab:Runda wiosenna]

12. kolejka (06/07.12.2014)

Wybrzeże Gdańsk – MMTS Kwidzyn 28:30
KS Azoty Puławy – PGE Stal Mielec33:35
Śląsk Wrocław – Górnik Zabrze 30:30
Nielba Wągrowiec – Orlen Wisła Płock 22:41
Vive Tauron Kielce – Gaz-System Pogoń Szczecin 45:24
Zagłębie Lubin – SPR Chrobry Głogów 22:26

13. kolejka (13.12.2014)

Zagłębie Lubin – Wybrzeże Gdańsk 31:30
SPR Chrobry Głogów  – Gaz-System Pogoń Szczecin 24:27
Vive Tauron Kielce – Nielba Wągrowiec 39:18
Orlen Wisła Płock – Śląsk Wrocław 40:23
Górnik Zabrze – KS Azoty Puławy 36:31
PGE Stal Mielec – MMTS Kwidzyn 21:25

14. kolejka (07/08.02.2015)

Wybrzeże Gdańsk – PGE Stal Mielec 22:21
MMTS Kwidzyn – Górnik Zabrze 28:37
KS Azoty Puławy – Orlen Wisła Płock (5. lutego) 22:37
Śląsk Wrocław – Vive Tauron Kielce 23:34
Nielba Wągrowiec – SPR Chrobry Głogów 18:29
Gaz-System Pogoń Szczecin – Zagłębie Lubin 37:33

15. kolejka (14/15.02.2015)

Gaz-System Pogoń Szczecin – Wybrzeże Gdańsk 25:16
Zagłębie Lubin – Nielba Wągrowiec 30:29
SPR Chrobry Głogów – Śląsk Wrocław 29:25
Vive Tauron Kielce – KS Azoty Puławy (10. lutego) 33:26
Orlen Wisła Płock – MMTS Kwidzyn 39:27
Górnik Zabrze – PGE Stal Mielec 35:28

16. kolejka (21/22.02.2015)

Wybrzeże Gdańsk – Górnik Zabrze 28:28
PGE Stal Mielec – Orlen Wisła Płock 29:33
MMTS Kwidzyn – Vive Tauron Kielce 25:28
KS Azoty Puławy – SPR Chrobry Głogów 36:25
Śląsk Wrocław – Zagłębie Lubin 27:26
Nielba Wągrowiec – Gaz-System Pogoń Szczecin 19:21

17. kolejka (28.02/01.03.2015)

Nielba Wągrowiec – Wybrzeże Gdańsk 24:30
Gaz-System Pogoń Szczecin – Śląsk Wrocław 36:28
Zagłębie Lubin – KS Azoty Puławy 36:36
SPR Chrobry Głogów – MMTS Kwidzyn 24:24
Vive Tauron Kielce 
– PGE Stal Mielec 38:23
Orlen Wisła Płock – Górnik Zabrze 34:29

18. kolejka (07/08.03.2015)

Wybrzeże Gdańsk – Orlen Wisła Płock 26:36
Górnik Zabrze – Vive Tauron Kielce 27:31
PGE Stal Mielec – SPR Chrobry Głogów 30:22
MMTS Kwidzyn – Zagłębie Lubin 33:26
KS Azoty Puławy – Gaz-System Pogoń Szczecin 37:24
Śląsk Wrocław – Nielba Wągrowiec 31:22

19. kolejka (14/15.03.2015

Śląsk Wrocław – Wybrzeże Gdańsk 25:32
Nielba Wągrowiec – KS Azoty Puławy – 21.03.
Gaz-System Pogoń Szczecin – MMTS Kwidzyn 31:27
Zagłębie Lubin – PGE Stal Mielec 24:27
SPR Chrobry Głogów – Górnik Zabrze 24:27
Vive Tauron Kielce  – Orlen Wisła Płock 30:27

20. kolejka (21/22.03.2015)

Wybrzeże Gdańsk – Vive Tauron Kielce 29:40
Orlen Wisła Płock – SPR Chrobry Głogów 36:24
Górnik Zabrze – Zagłębie Lubin 41:28
PGE Stal Mielec – Gaz-System Pogoń Szczecin 24:30
MMTS Kwidzyn – Nielba Wągrowiec 32:16
KS Azoty Puławy – Śląsk Wrocław 32:25

21. kolejka (25.03.2015)

KS Azoty Puławy – Wybrzeże Gdańsk 33:25
Śląsk Wrocław – MMTS Kwidzyn 31:30
Nielba Wągrowiec – PGE Stal Mielec 18:25
Gaz-System Pogoń Szczecin – Górnik Zabrze 31:31
Zagłębie Lubin – Orlen Wisła Płock 31:41
SPR Chrobry Głogów – Vive Tauron Kielce 18:36

22. kolejka (28.03.2015)

Wybrzeże Gdańsk – SPR Chrobry Głogów 21:29
Vive Tauron Kielce – Zagłębie Lubin 48:34
Orlen Wisła Płock – Gaz-System Pogoń Szczecin 35:27
Górnik Zabrze  – Nielba Wągrowiec 37:23
PGE Stal Mielec  – Śląsk Wrocław 35:25
KS Azoty Puławy – Nielba Wągrowiec 31:23

[tab:Poprzednie lata]

2013/14 >>

2012/13 >>

[tab:END]


pubsport.pl
Top