Jesteś tutaj
Główna > Plus Liga siatkarzy 2014/15

Plus Liga - logo Terminarz, tabela i wyniki Plus Ligi mężczyzn w sezonie 2014/15. Ekstraklasa siatkarzy w PubSport.pl!

 

TABELA PLUS LIGI 2014/15:

 
Drużyna
PKT
MW(3:2)P(2:3)SETYRATIO
1.Asseco Resovia672622 (2)4 (3)72:262.76
2.PGE Skra Bełchatów642621 (3)4 (1)70:223.18
3.Lotos Trefl Gdańsk542619 (5)7 (2)64:391.64
4.Jastrzębski Węgiel522618 (5)8 (3)62:391.59
5.MKS Cuprum Lubin502617 (4)9 (3)62:421.48
6.Transfer Bydgoszcz472515 (1)10 (3)55:411.34
7.ZAKSA Kędzierzyn452615 (2)11 (2)53:411.29
8.RCS Czarni Radom 342510 (1)15 (5)44:490.90
9.AZS Politechnika Warszawska322611 (4)15 (3)44:580.77
10.Indykpol AZS Olsztyn23268 (4)18 (3)36:630.57
11.BBTS Bielsko-Biała22268 (4)18 (2)33:630.52
12.Effector Kielce19267 (4)19 (2)31:670.46
13.AZS Częstochowa18265 (1)21 (4)30:650.46
14.Banimex Będzin16264 (1)22 (5)29:700.41

[tab:FINAŁY]

FINAŁ:

ASSECO RESOVIA RZESZÓW – LOTOS TREFL GDAŃSK 3:0

15/04/15: Resovia – Lotos 3:0 (25:22, 25:20, 25:23)
24/04/15: Lotos – Resovia 2:3 (25:19, 19:25, 21:25, 25:23, 13:15)
28/04/15: Resovia – Lotos 3:1 (19:25, 25:19, 27:25, 25:18)

O TRZECIE MIEJSCE:

PGE SKRA BEŁCHATÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 3:2

15/04/15: Skra – Jastrzębski Węgiel 3:1 (20:25, 25:15, 25:23, 29:27)
25/04/15: Jastrzębski – Skra 0:3 (21:25, 20:25, 20:25)
29/04/15: Skra – Jastrzębski 2:3 (25:23, 17:25, 25:19, 18:25, 10:15)
2/05/15: Jastrzębski – Skra 3:2 (25:21, 20:25, 26:24, 22:25, 15:12)
6/05/15: Skra – Jastrzębski 3:1 (19:25, 25:23, 29:27, 25:23, 25:23)

PÓŁFINAŁY:

Do trzech wygranych:

PGE SKRA BEŁCHATÓW – LOTOS TREFL GDAŃSK 1:3

7/03/15: PGE Skra – Lotos Trefl 2:3 (25:22, 30:32, 25:21, 22:25, 10:15)
14/03/15: Lotos Trefl – PGE Skra 1:3 (18:25, 25:16, 26:28, 22:25)
18/03/15: PGE Skra – Lotos Trefl 0:3 (21:25, 21:25, 19:25)
4/04/15: Lotos Trefl – PGE Skra 3:2 (24:26, 27:25, 25:22, 21:25, 15:13)

ASSECO RESOVIA RZESZÓW – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 3:0

8/03/15: Asseco Resovia – Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:16, 22:25, 25:20, 25:21)
17/03/15: Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia 1:3 (34:32, 18:25, 16:25, 22:25)
20/03/15: Asseco Resovia – Jastrzębski Węgiel 3:1 (28:26, 25:18, 20:25, 25:23)

ĆWIERĆFINAŁY:

do dwóch wygranych

CERRAD CZARNI RADOM – ASSECO RESOVIA RZESZÓW 0:2

25/02/15: Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (25:23, 24:26, 23:25, 25:20, 11:15)
28/02/15: Asseco Resovia – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:13, 25:16, 25:21)

ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE – PGE SKRA BEŁCHATÓW 0:2

25/02/15: ZAKSA – PGE Skra 0:3 (23:25, 10:25, 22:25)
28/02/15: PGE Skra – ZAKSA 3:0 (25:18, 25:20, 27:25)

TRANSFER BYDGOSZCZ – LOTOS TREFL GDAŃSK 0:2

28/02/15: Transfer – Lotos Trefl 1:3 (25:27, 23:25, 35:33, 16:26)
3/03/15: Lotos Trefl – Transfer 3:1 (25:22, 20:25, 25:18, 25:18)

CUPRUM LUBIN – JASTRZĘBSKI WĘGIEL 1:2

25/02/15 Cuprum – Jastrzębski Węgiel 3:0 (28:26, 25:22, 25:22) 
28/02/15 Jastrzębski Węgiel – Cuprum 3:1 (19:25, 30:28, 25:17, 25:20)
1/02/15: Jastrzębski Wegiel – Cuprum 3:2 (25:12, 20:25, 25:23, 20:25, 15:11)

[tab:5-12]

O miejsca 5-8:

O 5. MIEJSCE:

11/04/15: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Transfer Bydgoszcz 3:1 (25:22, 25:22, 32:34, 25:22)
17/04/15: Transfer – ZAKSA 3:0 (25:22, 25:22, 25:23) złoty set: 15:12
AWANS: Transfer Bydgoszcz zajął 5. miejsce w Plus Lidze 2014/15, ZAKSA sklasyfikowana została na 6. pozycji.

O 7. MIEJSCE:

11/04/15: Politechnika Warszawska – Cuprum Lubin 1:3 (21:25, 23:25, 25:21, 20:25)
18/04/15: Lubin – Politechnika 3:1 (25:15, 23:25, 25:20, 25:22)
AWANS: Cuprum Lubin zajął 7. miejsce w Plus Lidze 2014/15, Politechnika Warszawska sklasyfikowana została na 8. miejscu.

PÓŁFINAŁY:

20/03/15: Politechnika Warszawska – Transfer Bydgoszcz 2:3 (25:21, 21:25, 29:27, 21:25, 12:15)
28/03/15: Transfer – Politechnika 3:0 (25:18, 25:21, 25;21)
AWANS: Transfer Bydgoscz

20/03/15: Cuprum Lubin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (19:25, 25:23, 17:25, 22:25)
1/04/15: ZAKSA – Cuprum 3:0 (25:21, 25:19, 25:20)
AWANS: ZAKSA

O miejsca 9-12

O 9. MIEJSCE:

11/04/15: Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom 1:3 (19:25, 22:25, 25:23, 25:27)
19/04/15: Czarni – Indykpol AZS 3:0 (25:21, 25:19, 25:22)
AWANS: Czarni Radom zajęli 9. miejsce w Plus Lidze 2014/15, Indykpol sklasyfikowano na 10. pozycji.

O 11. MIEJSCE:

12/04/15: MKS Banimex Będzin – Effector Kielce 3:0 (25:21, 25:20, 25:23)
16/04/15: Effector – MKS 1:3 (19:25, 28:26, 18:25, 24:26)
AWANS: MKS Banimex Będzin zajął 11. miejsce w Plus Lidze 2014/15, Effector sklasyfikowano na 12. pozycji

PÓŁFINAŁY:

21/03/15: MKS Banimex Będzin – Czarni Radom 3:2 (26:24, 25:19, 23:25, 20:25, 15:11)
28/03/15: Czarni – Będzin 3:1 (21:25, 25:17, 25:15, 25:20)
AWANS: Cerrad Czarni Radom

22/03/15: Effector Kielce – Indykpol AZS Olsztyn 2:3 (21:25, 25:23, 25:19, 19:25, 11:15)
28/03/15: Indykpol – Effector 3:1 (25:23, 25:21, 22:25, 25:20)
AWANS: Indykpol AZS Olsztyn

I runda

6/03/15: Effector Kielce-  Cuprum Lubin 3:2 (25:14, 22:25, 25:20, 22:25, 15:12)
14/03/15: Cuprum – Effector 3:0 (27:25, 25:22, 25:20)
AWANS: Cuprum Lubin

7/03/15: Politechnika – Cerrad Czarni Radom 1:3 (17:25, 25:19, 23:25, 33:35)
14/03/15: Cerrad Czarni – Politechnika 0:3 (19:25, 22:25, 21:25) złoty set: 10:15
AWANS: Politechnika Warszawska

7/03/15: Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (21:25, 25:22, 25:20, 22:25, 15:12)
17/03/15: ZAKSA – Indykpol 3:0 (25:17, 25:19, 25:14)
AWANS: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle

9/03/15: MKS Banimex Będzin – Transfer Bydgoszcz 1:3 (14:25, 22:25, 25:18, 14:25)
14/03/15: Transfer – MKS Banimex Bedzin 3:1 (25:22, 21:25, 25:21, 25:16)
AWANS: Transfer Bydgoszcz

[tab:9-14]

O 13. miejsce:

13/03/15: AZS Częstochowa – BBTS Bielsko-Biała 1:3 (18:25, 25:18, 19:25, 23:25)
22/03/15: BBTS Bielsko-Biała – AZS Częstochowa 0:3 (21:25, 16:25, 19:25) złoty set: 15:11
AWANS:  BBTS Bielsko-Biała zajął 13. miejsce w Plus Lidze 2014/15, AZS sklasyfikowano na 14. pozycji.

I runda:

25/02/15:  Indykpol AZS Olsztyn – AZS Politechnika Warszawska 3:2 (23:25, 25:23, 14:25, 25:18, 18:16)
1/03/15: AZS Politechnika – Indykpol AZS 3:0 (25:15, 25:11, 25:18)
AWANS: AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA

25/02/15: MKS Banimex Będzin – BBTS Bielsko-Biała 3:2 (22:25, 25:19, 18:25, 25:15, 15:13)
1/03/15: BBTS Bielsko-Biała – MKS Banimex 0:3 (21:25, 19:25, 13:25)
AWANS: MKS BANIMEX BĘDZIN

27/02/15: AZS Częstochowa – Effector Kielce 0:3 (23:25, 20:25, 28:30)
3/03/15: Effector Kielce – AZS Częstochowa 3:0 (25:17, 25:19, 25:11)
AWANS: EFFECTOR KIELCE

[tab:Runda jesienna]

Kolejka 1

  • 4/10/14: MKS Banimex Będzin – PGE Skra Bełchatów 1:3 (21:25, 25:23, 13:25, 18:25)
  • 6/10/14: MKS Cuprum Mundo Lubin – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (20:25, 25:20, 17:25, 17:25)
  • 4/10/14: Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:23, 25:18, 25:18)
  • 3/10/14: AZS Częstochowa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (21:25, 18:25, 20:25)
  • 5/10/14: LOTOS Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:20, 15:25, 25:14, 25:23)
  • 4/10/14: Transfer Bydgoszcz – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 2:3 (25:23, 25:21, 23:25, 16:25, 13:15)
  • 5/10/14: Effector Kielce – Cerrad Czarni Radom 0:3 (16:25, 22:25, 21:25)

Kolejka 2 – 11.10.2014

  • 11/10/14: Cerrad Czarni Radom – MKS Banimex Będzin 3:0 (25:22, 25:17, 25:22)
  • 11/10/14: 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – Effector Kielce 3:2 (13:25, 25:20, 19:25, 25:21, 19:17)
  • 11/10/14: Indykpol AZS Olsztyn – Transfer Bydgoszcz 2:3 (25:20, 25:20, 23:25, 9:25, 11:15)
  • 10/10/14: LOTOS Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:0 (25:20, 25:20, 25:18)
  • 11/10/14: Jastrzębski Węgiel – AZS Częstochowa 3:2 (23:25, 25:18, 25:11, 26:28, 15:12)
  • 11/10/14: Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:15, 25:23, 25:19)
  • 10/10/14: MKS Cuprum Mundo Lubin – PGE Skra Bełchatów 0:3 (15:25, 20:25, 22:25)

Kolejka 3 – 15.10.2014 – środa

  • 15/10/14: Asseco Resovia Rzeszów – MKS Banimex Będzin 3:1 (19:25, 25:23, 26:24, 25:16)
  • 15/10/14: Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów 0:3 (22:25, 21:25, 22:25)
  • 15/10/14: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Cuprum Mundo Lubin 2:3 (21:25, 23:25, 25:22, 26:24, 11:15)
  • 15/10/14: Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała 3:2 (25:22, 22:25, 25:18, 24:26, 15:13)
  • 15/10/14: 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 25:23, 28:26)
  • 15/10/14: Cerrad Czarni Radom – LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (22:25, 25:23, 25:23, 17:25, 11:15)
  • 15/10/14: Effector Kielce – Transfer Bydgoszcz 0:3 (22:25, 21:25, 19:25)

Kolejka 4 – 18.10.2014

  • 18/10/14: MKS Banimex Będzin – Transfer Bydgoszcz 1:3 (16:25, 25:18, 18:25, 17:25, 23:25)
  • 18/10/14: LOTOS Trefl Gdańsk – Effector Kielce 3:0 (25:16, 25:15, 25:19)
  • 18/10/14: AZS Częstochowa – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:21, 25;19, 25:22)
  • 19/10/14: BBTS Bielsko-Biała – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 3:2 (26:24, 24:26, 25:19, 26:28, 16:14)
  • 18/10/14: MKS Cuprum Mundo Lubin – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (21:25, 25:23, 25:23, 25:20)
  • 19/10:14 PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:12, 25:21, 25:21)
  • 18/10/14: Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:27, 25:15, 18:25, 25:22, 15:12)

Kolejka 5 – 22.10.2014 – środa

  • 22/10/14: Jastrzębski Węgiel – MKS Banimex Będzin 3:1 (25:18, 25:12, 23:25, 25:18)
  • 22/10/14: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (26:28, 23:25, 18:25)
  • 22/10/14: Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów 0:3 (18:25, 14:25, 15:25)
  • 22/10/14: 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – MKS Cuprum Mundo Lubin 3:1 (25:21, 25:20, 17:25, 25:15)
  • 22/10/14: Cerrad Czarni Radom – BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:26, 25:21, 25:23, 26:24)
  • 22/10/14: Effector Kielce – AZS Częstochowa 0:3 (23:25, 37:39, 22:25)
  • 22/10/14: Transfer Bydgoszcz – LOTOS Trefl Gdańsk 1:3 (25:22, 30:32, 23:25, 21:25)

Kolejka 6 – 25.10.2014

  • 25/10/14: LOTOS Trefl Gdańsk – MKS Banimex Będzin 3:0 (25:20, 26:24, 25:23)
  • 26/10/14: AZS Częstochowa – Transfer Bydgoszcz 1:3 (25:17, 18:25, 16:25, 22:25)
  • 26/10/14: BBTS Bielsko Biała – Effector Kielce 3:2 (21:25, 25:19, 25:22, 21:25, 15:11)
  • 25/10/14: MKS Cuprum Mundo Lubin – Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:22, 25:22, 21:25, 25:21)
  • 25/10/14: PGE Skra Bełchatów – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:17, 26:24, 25:16)
  • 25/10/14: Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:20, 25:16, 29:27)
  • 25/10/14: Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (19:25, 25:18, 25:16, 25:18)

Kolejka 7 – 29.10.2014 – środa

  • 29/10/14: ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – MKS Banimex Będzin 3:0 (25:22, 25:15, 25:16)
  • 29/10/14: Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel 2:3 (24:26, 7:25, 27:25, 30:28, 11:15)
  • 29/10/14: 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (18:25, 17:25, 19:25)
  • 29/10/14: Cerrad Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów 2:3 (17:25, 25:23, 25:22, 18:25, 9:15)
  • 29/10/14: Effector Kielce – MKS Cuprum Mundo Lubin 3:2 (25:22, 13:25, 21:25, 25:20, 16:14)
  • 29/10/14: Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:17, 18:25, 25:17, 25:19)
  • 29/10/14: AZS Częstochowa – LOTOS Trefl Gdańsk 1:3 (26:23, 21:25, 19:25, 21:25)

Kolejka 8 – 8.11.2014

  • MKS Banimex Będzin – AZS Częstochowa 3:1 (25:22, 14:25, 25:22, 25:18)
  • BBTS Bielsko-Biała – LOTOS Trefl Gdańsk 1:3 (25:20, 19:25, 14:25, 22:25)
  • MKS Cuprum Mundo Lubin – Transfer Bydgoszcz 2:3 (25:23, 19:25, 21:25, 25:22, 11:15)
  • PGE Skra Bełchatów – Effector Kielce 3:1 (18:25, 25:18, 25:23, 25:16)
  • Cerrad Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (26:28, 25:19, 21:25, 26:28)
  • 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel 2:3 (21:25, 18:25, 25:22, 25:22, 18:25)
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (32:34, 25:19, 25:15, 25:19)

Kolejka 9 – 12.11.2014 – środa

  • Indykpol AZS Olsztyn – MKS Banimex Będzin 3:2 (25:22, 22:25, 25:21, 21:25, 15:7)
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle  – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 3:1 (23:25, 25:20, 25:15, 25:23)
  • Jastrzębski Węgiel – Cerrad Czarni Radom 3:1 (25:19, 25:22, 26:28, 25:20)
  • Effector Kielce – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (12:25, 20:25, 25:22, 19:25)
  • Transfer Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów 0:3 (27:29, 23:25, 19:25)
  • LOTOS Trefl Gdańsk – MKS Cuprum Mundo Lubin 0:3 (16:25, 22:25, 20:25)
  • AZS Częstochowa – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:18, 25:22, 25:17)

Kolejka 10 – 15.11.2014

  • MKS Banimex Będzin – BBTS Bielsko-Biała 0:3 (19:25, 23:25, 21:25)
  • MKS Cuprum Mundo Lubin – AZS Częstochowa 3:1 (25:23, 25:14, 22:25, 25:19)
  • PGE Skra Bełchatów – LOTOS Trefl Gdańsk 3:2 (29:27, 25:18, 28:30, 19:25, 16:14)
  • Asseco Resovia Rzeszów – Transfer Bydgoszcz 3:0 (25:18, 25:22, 25:20)
  • Jastrzębski Węgiel – Effector Kielce 3:0 (25:19, 25:19, 25:21)
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Cerrad Czarni Radom 3;0 (25:16, 25:22, 25:20)
  • Indykpol AZS Olsztyn – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 1:3 (15:25, 25:21, 30:32, 16:25)

Kolejka 11 – 22.11.2014

  • 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – MKS Banimex Będzin 3:1 (25:14,16:25, 27:25, 25:20)
  • Cerrad Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:18, 14:25, 25:13 25:22)
  • Effector Kielce – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (17:25, 27:25, 20:25, 19:25)
  • Transfer Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel 3:1 (22:25, 27:25, 31:29, 25:22)
  • LOTOS Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (25:20, 22:25, 25:16, 14:25, 17:15)
  • AZS Częstochowa – PGE Skra Bełchatów 0:3 (23:25, 20:25, 20:25)
  • BBTS Bielsko-Biała – MKS Cuprum Mundo Lubin 0:3 (17:25, 20:25, 24:26)

Kolejka 12 – 26.11.2014 – środa

  • MKS Banimex Będzin – MKS Cuprum Mundo Lubin 1:3 (28:26, 28:30, 22:25, 23:25)
  • PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:22, 25:17, 25:15)
  • Asseco Resovia Rzeszów – AZS Częstochowa 3:0 (25:17, 25:16, 25:22)
  • Jastrzębski Węgiel – LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (25:20, 22:25, 19:25, 25:19, 15:17)
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Transfer Bydgoszcz 3:2 (25:23, 25:20, 20:25, 17:25, 15:9)
  • Indykpol AZS Olsztyn – Effector Kielce 3:0 (25:19, 25:20, 25:22)
  • 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – Cerrad Czarni Radom 0:3 (19:25, 18:25, 29:31)

Kolejka 13-29.11.2014

  • MKS Banimex Będzin – Effector Kielce 0:3 (25:27, 24:26, 25:27)
  • Transfer Bydgoszcz – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:21, 25:21, 25:11)
  • LOTOS Trefl Gdańsk – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 3:2 (25:17, 21:25, 25:19, 20:25, 16:14)
  • AZS Częstochowa – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (14:25, 18:25, 23:25)
  • BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (18:25, 23:25, 18:25)
  • MKS Cuprum Mundo Lubin – Jastrzębski Węgiel 1:3 (25:22, 20:25, 23:25, 16:25)
  • PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów 3:0 (25:19, 25:20, 25:20)

[tab:Runda wiosenna]

Kolejka 14 – 6.12.2014

  • PGE Skra Bełchatów – MKS Banimex Będzin 1:3 (20:25, 25:21, 12:25, 20:25)
  • Asseco Resovia Rzeszów – MKS Cuprum Mundo Lubin 2:3 (19:25, 23:25, 25:15, 25:15, 13:15)
  • BBTS Bielsko-Biała – Jastrzębski Węgiel  2:3 (25:23, 25:22, 20:25, 19:25, 15:17)
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Częstochowa 3:0 (25:21, 25:23, 25:16)
  • Indykpol AZS Olsztyn – LOTOS Trefl Gdańsk 1:3 (20:25, 25:21, 12:25, 20:25)
  • 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – Transfer Bydgoszcz 1:3 (15:25, 19:25, 27:25, 23:25)
  • Cerrad Czarni Radom  – Effector Kielce 2:3 (25:22, 25:21, 29:31, 16:25, 12:15)

Kolejka 15 – 13.12.2014

  • MKS Banimex Będzin – Cerrad Czarni Radom 2:3 (25:19, 25:21, 24:26, 20:25, 8:15)
  • Effector Kielce – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 3:1 (23:25, 27:25, 25:22, 25:20)
  • Transfer Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:20, 25:22, 25:21)
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – LOTOS Trefl Gdańsk 1:3 (24:26, 16:25, 25:22, 22:25)
  • AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel 0:3 (21:25, 11:25, 20:25)
  • BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (20:25, 20:25, 25:23, 23:25)
  • PGE Skra Bełchatów  – MKS Cuprum Mundo Lubin 3:2 (19:25, 22:25, 25:19, 25:17, 15:10)

Kolejka 16 – 20.12.2014

  • MKS Banimex Będzin – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (18:25, 17:25, 22:25)
  • PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:20, 27:29, 23:25, 25:18, 11:15)
  • MKS Cuprum Mundo Lubin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:19, 25:22, 25:16)
  • BBTS Bielsko-Biała – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:16, 28:26, 25:19)
  • AZS Częstochowa – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 2:3 (21:25, 23:25, 25:17, 25:20, 10:15)
  • LOTOS Trefl Gdańsk – Cerrad Czarni Radom 3:0 (25:10, 27:25, 25:15)
  • Transfer Bydgoszcz – Effector Kielce 3:0 (25:14, 25:19, 25:18)

Kolejka 17 – 28.12.2014 – niedziela

  • Transfer Bydgoszcz – MKS Banimex Będzin 3:0 (25:18, 25;17, 25:18)
    Effector Kielce – LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (9:25, 20:25, 22:25) – przeł.na 7/1/15
  • Cerrad Czarni Radom – AZS Częstochowa 3:0 (25:18, 25:22, 25:18)
  • 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:16, 25:23, 25:22)
  • Indykpol AZS Olsztyn – MKS Cuprum Mundo Lubin 0:3 (19:25, 17:25, 18:25)
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:18, 25:18, 25:17)
  • Jastrzębski Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (24:26, 20:25, 10:25)

Kolejka 18 – 3.01.2015

  • MKS Banimex Będzin – Jastrzębski Węgiel 0:3 (19:25, 19:25, 21:25)
  • Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:13, 25:22, 25:12)
  • PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:21, 25:14, 26:24)
  • MKS Cuprum Mundo Lubin – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 3:0 (27:25, 25:17, 25:17)
  • BBTS Bielsko-Biała – Cerrad Czarni Radom 0:3 (17:25, 17:25, 19:25)
  • AZS Częstochowa – Effector Kielce 1:3 (28:26, 16:25, 24:26, 21:25)
  • LOTOS Trefl Gdańsk – Transfer Bydgoszcz 3:2 (20:25, 26:24, 16:25, 25:23, 15:10)

Kolejka 19 – 10.01.2015

  • MKS Banimex Będzin – LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (19:25, 18:25, 15:25)
  • Transfer Bydgoszcz – AZS Częstochowa 3:1 (25:15, 22:25, 25:22, 25:22)
  • Effector Kielce – BBTS Bielsko Biała 1:3 (25:22, 17:25, 21:25, 37:39)
  • Cerrad Czarni Radom – MKS Cuprum Mundo Lubin 1:3 (21:25, 25:23, 23:25, 28:30)
  • 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów 0:3 (18:25, 22:25, 17:25)
  • Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (25:23, 25:15, 21:25, 19:25, 15:10)
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 1:3 (31:29, 19:25, 16:25, 15:25)

Kolejka 20 – 17.01.2015

  • MKS Banimex Będzin – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:2 (18:25, 25:17, 27:25, 22:25, 15:9)
  • Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:20, 25:20, 25:21)
  • Asseco Resovia Rzeszów – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 3:1 (25:15, 21:25, 25:19, 25:14)
  • PGE Skra Bełchatów – Cerrad Czarni Radom 3:0
  • MKS Cuprum Mundo Lubin – Effector Kielce 3:1 (27:29, 25:20, 25:20, 25:19)
  • BBTS Bielsko-Biała – Transfer Bydgoszcz 0:3 (23:25, 15:25, 23:25)
  • AZS Częstochowa – LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (18:25, 16:25, 23:25)

Kolejka 21 – 24.01.2015

  • AZS Częstochowa – MKS Banimex Będzin 3:2 (25:21, 24:26, 23:25, 25:21, 15:11)
  • LOTOS Trefl Gdańsk – BBTS Bielsko-Biała 2:3 (28:26, 22:25, 10:25, 25:23, 11:15)
  • Transfer Bydgoszcz – MKS Cuprum Mundo Lubin 3:1 (25:17, 13:25, 25:14, 25:19)
  • Effector Kielce – PGE Skra Bełchatów 0:3 (28:30, 18:25, 20:25)
  • Asseco Resovia Rzeszów – Cerrad Czarni Radom 3:2 (23:25, 26:24, 19:25, 25:14, 25:12)
  • Jastrzębski Węgiel – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:23, 25:20, 25:18)
  • Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (26:24, 19:25, 25:17, 25:21)

Kolejka 22 – 31.01.2015

  • MKS Banimex Będzin – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:22, 25:19, 25:18)
  • 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (23:25, 25:21, 15:25, 21:25)
  • Cerrad Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:22, 25:22, 25:22)
  • Asseco Resovia Rzeszów – Effector Kielce 3:1 (25:21, 28:30, 25:16, 25:18)
  • PGE Skra Bełchatów – Transfer Bydgoszcz 3:0 (25:16, 25:16, 25:15)
  • MKS Cuprum Mundo Lubin – LOTOS Trefl Gdańsk 1:3 (18:25, 23:25, 25:23, 20:25)
  • BBTS Bielsko-Biała – AZS Częstochowa 3:2 (23:25, 27:25, 20:25,25:18, 15:12)

Kolejka 23 – 4.02.2015 – środa

  • BBTS Bielsko-Biała – MKS Banimex Będzin 3:0 (25:19, 25:23, 25:22)
  • AZS Częstochowa – MKS Cuprum Mundo Lubin 1:3 (23:25, 21:25, 25:21, 20:25)
  • LOTOS Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów 1:3 (25:18, 25:27, 19:25, 22:25)
  • Transfer Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów 1:3 (24:26, 25:21, 23:25, 21:25)
  • Effector Kielce – Jastrzębski Węgiel 0:3 (22:25, 16:25, 16:25)
  • Cerrad Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (34:36, 23:25, 21:25)
  • 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (25:27, 22:25, 18:25)

Kolejka 24 – 7.02.2015

  • MKS Banimex Będzin – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 1:3 (22:25, 25:18, 22:25. 21:25)
  • Indykpol AZS Olsztyn – Cerrad Czarni Radom 0:3 (22:25, 21:25, 18:25)
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Effector Kielce 3:0 (25:15, 25:20, 25:21)
  • Jastrzębski Węgiel – Transfer Bydgoszcz 3:0 (27:25, 25:23, 25:23)
  • Asseco Resovia Rzeszów – LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (25:19, 25:22, 19:25, 26:24)
  • PGE Skra Bełchatów – AZS Częstochowa 3:0 (25:23, 25:23:23)
  • MKS Cuprum Mundo Lubin – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:21, 25:21)

Kolejka 25 – 14.02.2015

  • MKS Cuprum Mundo Lubin – MKS Banimex Będzin 3:2 (27:29, 25:15, 25:14, 22:25, 15:12)
  • BBTS Bielsko-Biała – PGE Skra Bełchatów 1:3 (20:25, 17:25, 25:20, 22:25)
  • AZS Częstochowa – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (23:25, 21:25, 23:25)
  • LOTOS Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel 3:1 (25:20, 23:25, 25:17, 30:28)
  • Transfer Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (20:25, 19:25, 30:28, 25:23, 13:15)
  • Effector Kielce – Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (21:25, 20:25, 25:20, 25:17, 15:11)
  • Cerrad Czarni Radom – 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska 2:3 (25:17, 26:28, 17:25, 25:23, 12:15)

Kolejka 26 – 21.02.2015

  • Effector Kielce – MKS Banimex Będzin 3:2 (25:12, 25:22, 21:25, 22:25, 15:11)
  • Cerrad Czarni Radom – Transfer Bydgoszcz
  • 4You Airlines AZS Politechnika Warszawska – LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (22:25, 26:24, 25:22, 30:28)
  • Indykpol AZS Olsztyn – AZS Częstochowa 3:2 (22:25, 24:26, 25:17, 25:22, 15:12)
  • ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:15, 25:19)
  • Jastrzębski Węgiel – MKS Cuprum Mundo Lubin 2:3 (28:30, 25:20, 20:25, 28:26, 14:16)
  • Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 3:1 (23:25, 37:35, 25:23, 25:15)

[tab:Poprzednie lata]

2013/14 >>

2013/13 >>

[tab:END]


pubsport.pl
Top