Jesteś tutaj
Główna > Plus Liga siatkarzy 2014/15 > Plus Liga 2012/13

Plus Liga - logoTabela, wyniki i terminarz PlusLigi 2012/13:

Sezon 2013/14 >>

Terminarz PlusLigi mężczyzn 2012/13:

[tab:Play Off]

Faza Play Off:

III runda – finał:

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 Asseco Resovia Rzeszów

07.04.2013: ZAKSA – Asseco Resovia 3:0 (28:26, 25:20, 25:23)
08.04.2013: ZAKSA – Asseco Resovia 1:3 (23:25, 25:19, 22:25, 23:25)
13.04.2013: Asseco Resovia  – ZAKSA 3:0 (25:20, 25:22, 25:20)
14.04.2013: Asseco Resovia – ZAKSA 0:3 (19:25, 28:30, 23:25)
20.04.2013: ZAKSA – Asseco Resovia  1:3 (26:28, 25:14, 17:25, 19:25)

Do trzech wygranych meczów

_____________________________________________________

III runda – o 3. miejsce:

Delecta Bydgoszcz 1:3 Jastrzębski Węgiel

08.04.2013: Delecta – Jastrzębski 3:1 (25:27, 26:24, 25:21, 25:16)
09.04.2013: Delecta – Jastrzębski 2:3 (20:25, 25:23, 25:14, 22:25, 11:15)
15.04.2013: Jastrzębski – Delecta 3:2 (19:25, 25:19, 25:17, 27:29, 15:12)
16.04.2013: Jastrzębski – Delecta 3:0 (25:17, 25:17, 25:14 

Do trzech wygranych meczów

_____________________________________________________

III runda – o 5. miejsce.:

PGE Skra Bełchatów (5) 3:0  AZS Politechnika Warszawska (6)

22.03.2013: PGE Skra – AZS PW 3:2 (22:25, 25:14, 23:25, 25:18, 15:7)
23.03.2013: PGE Skra – AZS PW 3:1 (25:22, 24:26, 32:30, 25:17)
08.04.2013: AZS PW – PGE Skra 2:3 (25:18, 25:23, 17:25, 17:25, 13:15) 

Do trzech wygranych meczów

____________________________________________________

Baraż o 9. miejsce:

Indykpol AZS Olsztyn (9) 0:3 Wkręt-met AZS Częstochowa (10)

02.03.2013: Indykpol AZS – Wkręt-met AZS 1:3 (23:25, 25:23, 14:25, 23:25)
08.03.2013: Wkręt-met AZS – Indykpol AZS 3:1 (25:21, 20:25, 25:19, 28:26)
15.03.2013: Indykpol AZS – Wkręt-met AZS 0:3 (15:25, 22:25, 19:25)

Do trzech wygranych meczów

____________________________________________________

II runda – półfinały:

Delecta Bydgoszcz (1) 1:3 Asseco Resovia Rzeszów (4)

10.03.2013: Delecta – Asseco Resovia 3:2 (27:25 21:25, 25:19, 20:25, 15:13)
11.03.2013:
Delecta – Asseco Resovia 1:3 (22:25, 25:18, 24:26, 23:25)
24.03.2013: Asseco Resovia – Delecta 3:1 (20:25, 25:19, 25:21, 25:23)
25.03.2013: Asseco Resovia – Delecta 3:1 (21:25, 25:21, 30:28, 26:24) 

Jastrzębski Węgiel (2) 1:3 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (3)

08.03.2013: Jastrzębski – ZAKSA 3:0 (27:25, 26:24, 25:15)
23.03.2013:
Jastrzębski – ZAKSA 1:3 (25:15, 23:25, 22:25, 20:25)
28.03.2013: ZAKSA – Jastrzębski 3:2 (18:25; 23:25; 25:21; 25:19; 15:6)
29.03.2013: ZAKSA – Jastrzębski 3:1 (25:19, 21:25, 25:20, 25:13) 

Do trzech wygranych meczów

____________________________________________________

II runda – o miejsca 5.-8.:

PGE Skra Bełchatów (5) 2:0 Lotos Trefl Gdańsk (8)

10.03.2013: PGE Skra – Lotos Trefl 3:0 (25:22, 25:19, 25:21)
17.03.2013: Lotos Trefl – PGE Skra 0:3 (14:25, 19:25, 19:25)

AZS Politechnika Warszawska (6) 2:0 Effector Kielce (7)

08.03.2013: Effector – AZS PW 0:3 (33:35, 17:25, 20:25)
16.03.2013: AZS PW – Effector 3:1 (25:14, 23:25, 25:20, 25:23)

Do dwóch wygranych meczów

____________________________________________________

I runda – ćwierćfinały:

Delecta Bydgoszcz (1) 3:0 Lotos Trefl Gdańsk (8)

16.02.2013: Delecta – Lotos Trefl 3:0 (25:22, 27:25, 25:13)
18.02.2013: Delecta – Lotos Trefl 3:0 (26:24, 25:21, 25:15)
20.02.2013: Lotos Trefl – Delecta 0:3 (20:25, 18:25, 22:25)

Jastrzębski Węgiel (2) 3:2 Effector Kielce (7)

15.02.2013: Jastrzębski – Effector 3:0 (25:20, 25:17, 25:21)
16.02.2013:
Jastrzębski – Effector 3:1 (25:23, 25:16, 24:26, 25:20)
24.02.2013: Effector
– Jastrzębski 3:2 (25:23, 13:25, 23:25, 25:21, 15:12)
25.02.2013:
Effector – Jastrzębski 3:0 (25:22, 25:21, 25:18)
03.03.2013:
 Jastrzębski – Effector 3:0 (25:19, 25:22, 25:18)

ZAKSA Kędzierzyn-Koźle (3) 3:0 AZS Politechnika Warszawska (6)

16.02.2013: ZAKSA – AZS PW 3:0 (25:21, 25:20, 25:18)
17.02.2013: ZAKSA – AZS PW 3:2 (25:19, 26:28, 23:25, 25:21, 15:13)
23.02.2013:
AZS PW – ZAKSA 0:3 (23:25, 16:25, 17:25)

Asseco Resovia Rzeszów (4) 3:2 PGE Skra Bełchatów (5)

17.02.2013: Asseco Resovia – PGE Skra 3:1 (18:25, 25:20, 25:14, 25:18)
18.02.2013:
Asseco Resovia – PGE Skra 3:2 (25:27, 25:23, 25:22, 17:25, 16:14)
24.02.2013: PGE Skra –  Asseco Resovia 3:2 (21:25, 23:25, 25:16, 25:20, 15:13)
25.02.2013: PGE Skra –  Asseco Resovia 3:1 (25:17, 25:27, 25:23, 25:21)
04.03.2013: Asseco Resovia – PGE Skra 3:2 (25:23, 25:20, 21:25, 15:25, 15:12)

Do trzech wygranych meczów

[tab:1-3]
1. kolejka /6-7 października 2012/

 Asseco Resovia 3:0
(25:21, 25:22, 25:17)
Indykpol AZS Olsztyn
PGE Skra Bełchatów 3:0
(25:20, 25:22, 25:16)
Lotos Trefl Gdańsk
 ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:1
(19:25, 25:21, 25:21, 25:19)
AZS Politechnika Warszawska
 Jastrzębski Węgiel 3:0
(25:15, 27:25, 25:22)
Effector Kielce
Delecta Bydgoszcz 3:0
(25:18, 25:20, 25:21)
Wkręt-Met AZS Częstochowa

2. kolejka /9, 13-15 października 2012/

 Asseco Resovia 3:2
(22:25, 25:20, 16:25, 25:21, 15:11)
 PGE Skra Bełchatów
Indykpol AZS Olsztyn 3:0
(25:18, 25:23, 25:19)
 Wkręt-Met AZS Częstochowa
Effector Kielce 1:3
(15:25, 25:23, 22:25, 22:25)
Delecta Bydgoszcz
 AZS Politechnika Warszawska  3:1
(25:18, 25:18, 21:25, 25:23)
Jastrzębski Węgiel
 Lotos Trefl Gdańsk 0:3
(18:25, 18:25, 28:30)
ZAKSA Kędzierzyn Koźle

3. kolejka /19-20 października 2012/

 PGE Skra Bełchatów 3:1
(25:20, 25:20, 20:25, 25:21)
 Indykpol AZS Olsztyn
 ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:1
(21:25, 25:20, 25:23, 25:22)
Asseco Resovia
 Jastrzębski Węgiel 3:0
(25:21, 25:21, 25:23)
Lotos Trefl Gdańsk
 Delecta Bydgoszcz 1:3
(21:25, 17:25, 25:17, 25:27)
AZS Politechnika Warszawska
 Wkręt-Met AZS Częstochowa 0:3
(27:29, 24:26, 23:25)
 Effector Kielce

[tab:4-6]
4. kolejka /26-28 października 2012/

Indykpol AZS Olsztyn 0:3
(20:25, 20:25, 15:25)
Effector Kielce
 AZS Politechnika Warszawska 3:0
(25:20, 26:24, 25:19)
 Wkręt-Met AZS Częstochowa
Lotos Trefl Gdańsk 1:3
(25:20, 25:27, 15:25, 17:25)
Delecta Bydgoszcz
Asseco Resovia 3:0
(25:22, 25:22, 25:23)
Jastrzębski Węgiel
 PGE Skra Bełchatów 2:3
(25:21, 25:22, 22:25, 19:25, 12:15)
ZAKSA Kędzierzyn Koźle

5. kolejka /3-5 listopada 2011/

 ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:0
(25:22, 25:22, 27:25)
Indykpol AZS Olsztyn
 Jastrzębski Węgiel 3:1
(26:24, 20:25, 25:12, 25:23)
PGE Skra Bełchatów
 Delecta Bydgoszcz 3:1
(26:24, 25:20, 21:25, 25:15)
Asseco Resovia
Wkręt-Met AZS Częstochowa 1:3
(23:25, 25:17, 19:25, 16:25) 
Lotos Trefl Gdańsk
 Effector Kielce 1:3
(20:25, 23:25, 25:22, 23:25)
AZS Politechnika Warszawska

6. kolejka /9-10 listopada 2012/

Indykpol AZS Olsztyn 0:3
(23:25, 19:25, 18:25)
AZS Politechnika Warszawska
 Lotos Trefl Gdańsk 0:3
(20:25, 21:25, 22:25)
Effector Kielce
Asseco Resovia 2:3
(25:14, 25:20, 23:25, 19:25, 13:15)
Wkręt-Met AZS Częstochowa
PGE Skra Bełchatów 3:0
(25:22, 25:13, 26:24)
 Delecta Bydgoszcz
 ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:0
(25:19, 25:18, 25:15)
Jastrzębski Węgiel

[tab:7-9]
7. kolejka /16-18 listopada 2012/

Jastrzębski Węgiel 3:0
(25:21, 25:17, 25:21)
Indykpol AZS Olsztyn
Delecta Bydgoszcz 3:2
(25:22, 25:18, 20:25, 20:25, 15:9)
ZAKSA Kędzierzyn Koźle
 Wkręt-Met AZS Częstochowa 1:3
(23:25, 25:17, 19:25, 21:25)
PGE Skra Bełchatów
Asseco Resovia 3:0
(25:17, 28:26, 25:16)
Effector Kielce
 AZS Politechnika Warszawska 2:3
(17:25, 25:18, 25:22, 20:25, 9:15)
 Lotos Trefl Gdańsk

8. kolejka /23-25 listopada 2012/

Lotos Trefl Gdańsk 2:3
(19:25, 38:36, 27:25, 21:25, 8:15)
Indykpol AZS Olsztyn
Asseco Resovia 3:0
(25:17, 25:19, 25:16)
 AZS Politechnika Warszawska
 PGE Skra Bełchatów 3:1
(25:19, 25:22, 22:25, 25:22)
Effector Kielce
 ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:2
(25:16, 21:25, 25:23, 19:25, 15:13)
 Wkręt-Met AZS Częstochowa
 Jastrzębski Węgiel 3:2
(25:21, 29:31, 25:23, 14:25, 15:9)
 Delecta Bydgoszcz

9. kolejka /28-29 listopada 2012/

 Delecta Bydgoszcz 3:1
(20:25, 27:25, 25:19, 25:19)
Indykpol AZS Olsztyn
 Wkręt-Met AZS Częstochowa 0:3
(16:25, 18:25, 17:25)
Jastrzębski Węgiel
 Effector Kielce 0:3
(20:25, 17:25, 23:25)
ZAKSA Kędzierzyn Koźle
AZS Politechnika Warszawska 3:2
(28:26, 25:22, 19:25, 16:25, 15:12)
PGE Skra Bełchatów
Lotos Trefl Gdańsk 0:3
(17:25, 23:25, 23:25)
Asseco Resovia

[tab:10-12]
10. kolejka /1-3 grudnia 2012/

 Indykpol AZS Olsztyn 2:3
(23:25, 21:25, 25:19, 26:24, 13:15)
 Asseco Resovia
 Lotos Trefl Gdańsk 0:3
(22:25, 22:25, 20:25)
PGE Skra Bełchatów
 AZS Politechnika Warszawska 0:3
(20:25, 22:25, 18:25)
ZAKSA Kędzierzyn Koźle
Effector Kielce 2:3
(25:22, 18:25, 19:25, 26:24, 13:15)
Jastrzębski Węgiel
  Wkręt-Met AZS Częstochowa 1:3
(17:25, 17:25, 25:22, 21:25)
Delecta Bydgoszcz

11. kolejka /7-10 grudnia 2012/

 Wkręt-Met AZS Częstochowa 1:3
(25:22, 20:25, 17:25, 23:25)
Indykpol AZS Olsztyn
 Delecta Bydgoszcz 3:0
(25:17, 25:14, 25:21)
 Effector Kielce
 Jastrzębski Węgiel 3:2
(20:25, 25:13, 16:25, 25:11, 15:13)
AZS Politechnika Warszawska
ZAKSA Kędzierzyn Koźle 1:3
(15:25, 28:26, 23:25, 22:25) 
Lotos Trefl Gdańsk
PGE Skra Bełchatów 3:0
(25:23, 25:22, 25:22) 
 Asseco Resovia

12. kolejka /14-16 grudnia 2012/

 Indykpol AZS Olsztyn 1:3
(19:25, 18:25, 26:24, 17:25)
 PGE Skra Bełchatów
 Asseco Resovia 3:2
(27:25, 18:25, 26:24, 22:25, 15:11)
ZAKSA Kędzierzyn Koźle
 Lotos Trefl Gdańsk 1:3
(26:24, 24:26, 14:25, 16:25)
 Jastrzębski Węgiel
 AZS Politechnika Warszawska 0:3
(14:25, 22:25, 21:25)
Delecta Bydgoszcz
 Effector Kielce 3:2
(25:15, 19:25, 25:16, 21:25, 15:9)
Wkręt-Met AZS Częstochowa

[tab:13-15]
13. kolejka /21-23 grudnia 2012/

 Effector Kielce 3:2
(22:25, 25:22, 19:25, 28:26, 15:11)
Indykpol AZS Olsztyn
 Wkręt-Met AZS Częstochowa 1:3
(32:34, 20:25, 25:23, 16:25)
AZS Politechnika Warszawska
 Delecta Bydgoszcz 3:0
(25:23, 25:21, 25:18)
Lotos Trefl Gdańsk
 Jastrzębski Węgiel 3:0
(25:23, 25:20, 27:25)
Asseco Resovia
 ZAKSA Kędzierzyn Koźle 3:1
(25:20, 22:25, 28:26, 25:20)
PGE Skra Bełchatów

14. kolejka /4-5 stycznia 2013/

 Indykpol AZS Olsztyn 3:2
(27:25, 29:31, 25:27, 25:22, 19:17)
ZAKSA Kędzierzyn Koźle
 PGE Skra Bełchatów 0:3
(22:25, 20:25, 26:28)
Jastrzębski Węgiel
Asseco Resovia 3:0
(25:23, 25:19, 25:23)
Delecta Bydgoszcz
 Lotos Trefl Gdańsk  3:2
(21:25, 21:25, 25:10, 25:18, 15:11)
Wkręt-Met AZS Częstochowa
 AZS Politechnika Warszawska  2:3
(20:25, 25:21, 25:18, 20:25, 13:15)
Effector Kielce

15. kolejka /12-13 stycznia 2013/

AZS Politechnika Warszawska 3:0
(25:20, 25:21, 25:18)
Indykpol AZS Olsztyn
 Effector Kielce  1:3
(25:23, 23:25, 18:25, 24:26)
Lotos Trefl Gdańsk
 Wkręt-Met AZS Częstochowa 0:3
(13:25 20:25 20:25)
Asseco Resovia
 Delecta Bydgoszcz  3:1
(15:25, 25:15, 27:25, 25:20)
PGE Skra Bełchatów
 Jastrzębski Węgiel 0:3
(20:25, 14:25, 19:25)
ZAKSA Kędzierzyn Koźle

[tab:16-18]
16. kolejka /18-19 stycznia 2013/

 Indykpol AZS Olsztyn 1:3
(32:24, 15:25, 25:23, 21:25)
Jastrzębski Węgiel
 ZAKSA Kędzierzyn Koźle 0:3
(17:25, 21:25, 33:35)
Delecta Bydgoszcz
 PGE Skra Bełchatów  2:3
(25:21, 26:24, 21:25, 23:25, 14:16)
Wkręt-Met AZS Częstochowa
Effector Kielce 3:2
(25:19, 24:26, 21:25, 27:25, 16:14)
Asseco Resovia
Lotos Trefl Gdańsk 3:1
(25:21, 27:25, 21:25, 25:22)
AZS Politechnika Warszawska

17. kolejka /1-3 lutego 2013/

Indykpol AZS Olsztyn 3:0
(25:18, 25:23, 25:20)
Lotos Trefl Gdańsk
 AZS Politechnika Warszawska 1:3
(25:23, 24:26, 18:25, 21:25)
Asseco Resovia
 Effector Kielce 1:3
(25:18, 18:25, 23:25, 18:25)
PGE Skra Bełchatów
 Wkręt-Met AZS Częstochowa 2:3
(13:25, 25:23, 10:25, 25:19, 10:15)
 ZAKSA Kędzierzyn Koźle
 Delecta Bydgoszcz 3:2
(25:17, 22:25, 25:22, 16:25, 15:10)
Jastrzębski Węgiel

18. kolejka /9-11 lutego 2013/

Indykpol AZS Olsztyn 0:3
(17:25, 19:25, 29:31)
Delecta Bydgoszcz
 Jastrzębski Węgiel  3:0
(25:17, 25:14, 25:21)
 Wkręt-Met AZS Częs3:0tochowa
 ZAKSA Kędzierzyn Koźle 2:3
(25:16, 23:25, 23:25, 25:18, 9:15)
Effector Kielce
 PGE Skra Bełchatów 3:2
(25:27, 25:18, 25:21, 21:25, 15:9)
AZS Politechnika Warszawska
 Asseco Resovia 3:1
(25:16, 21:25, 25:13, 25:17)
Lotos Trefl Gdańsk

[tab:END]

Tabela Plus Ligi Siatkarzy 2012/13:

M.
Drużyna
Pkt
W (3:2)
P (2:3)
Set
Ratio
1.
Delecta Bydgoszcz
41
14 (2)
4 (1)
45:22
2.06
2.
Jastrzębski Węgiel
37
13 (3)
5 (1)
42:24
1,75
3.
ZAKSA Kędzierzyn
37
12 (3)
6 (4)
45:27
1,67
4.
Asseco Resovia
35
12 (3)
6 (2)
42:26
1,62
5.
PGE Skra Bełchatów
33
10 (1)
8 (4)
41:31
1,32
6.
Politechnika Warszawska
27
8 (1)
10 (4)
35:36
0.97
7.
Effector Kielce
20
8 (5)
10 (1)
31:40
0,78
8.
Lotos Trefl Gdańsk
17
6 (2)
12 (1)
23:44
0,52
9.
Indykpol Olsztyn
15
5 (2)
13 (2)
23:47
0,49
10.
Wkręt-met Częstochowa
8
2 (2)
16 (4)
19:52
0,36

pubsport.pl
Top