Jesteś tutaj
Główna > Plus Liga siatkarzy 2014/15 > Plus Liga siatkarzy 2013/14

Terminarz, tabela i wyniki Plus Ligi mężczyzn w sezonie 2013/14.

Sezon 2014/15 >>

[tab:FINAŁY]

FINAŁ:

PGE SKRA BEŁCHATÓW 3:0 ASSECO RESOVIA RZESZÓW

22/04/14: Resovia – Skra 2:3 (31:29, 20:25, 20:25, 25:22, 12:15)
23/04/14: Resovia – Skra 0:3 (24:26, 17:25, 15:25)
27/04/14: Skra- Resovia 3:0 (25:17, 25:20, 25:18)

O TRZECIE MIEJSCE:

ZAKSA KĘDZIERZYN KOŹLE 1:3 JASTRZĘBSKI WĘGIEL

22/04/14: Jastrzębski Węgiel – ZAKSA 3:2 (26:24, 19:25, 25:20, 19:25, 15:12)
23/04/14: Jastrzębski Węgiel – ZAKSA 3:2 (25:22, 25:17, 19:25, 24:26, 22:20)
26/04/14: ZAKSA – Jastrzębski Węgiel 3:2 (22:25, 18:25, 28:26, 25:22, 15:12)
27/04/14: ZAKSA – Jastrzębski Węgiel 0:3 (16:25, 20:25, 20:25)

O PIĄTE MIEJSCE:

AZS OLSZTYN 3:2 POLITECHNIKA WARSZAWSKA

18/04/14: AZS Olsztyn – Politechnika 3:2 (25:21, 25:19, 21:25, 24:26, 15:9)
19/04/14: AZS Olsztyn – Politechnika 2:3 (25:18, 19:25, 25:20, 17:25, 5:15)
26/04/14: Politechnika – AZS Olsztyn 3:2 (23:25, 22:25, 25:22, 25:19, 15:11)
27/04/14: Politechnika – AZS Olsztyn 1:3 (21:25, 25:20, 23:25, 18:25)
30/04/14: AZS Olsztyn – Politechnika 3:2 (18:25, 25:19. 25:18, 20:25, 18:16)

O SIÓDME MIEJSCE:

EFFECTOR KIELCE 0:2 CERRAD CZARNI RADOM 

17/04/14: Effector – Czarni 1:3 (26:28, 25:20, 23:25, 18:25)
25/04/14: Czarni – Effector 3:2 (24:26, 25:22, 18:25, 25:22, 15:13)

[tab:PlayOffs]

PÓŁFINAŁY:

Do trzech wygranych:

ASSECO RESOVIA RZESZÓW 3:2 ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE

4/04/14: Resovia – ZAKSA 2:3 (25:20, 22:25, 25:17, 19:25, 13:25)
5/04/14: Resovia – ZAKSA 2:3 (18:25, 25:18, 20:25, 25:23, 11:15)
11/04/14: ZAKSA – Resovia 2:3 (25:16, 27:25, 23:25, 22:25, 10:15) 
12/04/14: ZAKSA – Resovia 1:3 (18:25, 25:22, 21:25, 21:25)
17/04/14: Resovia – ZAKSA 3:1 (25:19, 17:25, 25:22, 25:21) 

PGE SKRA BEŁCHATÓW 3:0 JASTRZĘBSKI WĘGIEL

6/04/14: PGE Skra – Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:23,17:25, 23:25, 25:17, 15:11)
7/04/14: PGE Skra – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:23, 25:20, 25:15)
13/04/14: Jastrzębski Węgiel – PGE Skra 0:3 (23:25, 18:25, 17:25)

ĆWIERĆFINAŁY:

Do trzech zwycięstw

ASSECO RESOVIA RZESZÓW 3:0 EFFECTOR KIELCE

8/3/14: Resovia – Effector 3:0 (25:15, 25:22, 25:15)
9/3/14: Resovia – Effecto3:0 (25:18, 25:18, 25:18)
21/3/14: Effector – Resovia 0:3 (15:25, 18:25, 18:25)

PGE SKRA BEŁCHATÓW 3:0 AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA

8/3/14: Skra – Politechnika 3:1 (25:17, 20:25, 25:20, 25:20)
9/3/14: Skra – Politechnika 3:0 (25:24, 25:16, 25:15)
24/3/14: Politechnika – Skra 1:3 (23:25, 19:25, 25:21, 21:25)

JASTRZĘBSKI WĘGIEL 3:0 CERRAD CZARNI RADOM

6/3/14: Jastrzębski Węgiel – Czarni 3:0 (25:15, 25:19, 25:22)
7/3/14: Jastrzębski Węgiel – Czarni 3:0 (28;26, 25:18, 25:18)
28/3/14: Czarni – Jastrzębski Węgiel 0:3 (16:25, 18:25, 19:25)

ZAKSA KĘDZIERZYN-KOŹLE 3:0 INDYKPOL AZS OLSZTYN

7/3/14: ZAKSA – Indykpol 3:0 (25:19, 25:23, 25:19)
8/3/14: ZAKSA – Indykpol 3:0 (25:20, 25:19, 25:21)
22/3/14: Indykpol – ZAKSA 2:3 (15:25, 25:20, 25:23, 19:25, 7:15)

O MIEJSCA 5-8:

Do dwóch wygranych:

EFFECTOR KIELCE 0:2 INDYKPOL AZS OLSZTYN

5/04/14 Effector – AZS Olsztyn 0:3 (23:25, 22:25, 26:28)
12/04/14 AZS Olsztyn – Effector 3:2 (25:20, 25:21, 20:25, 21:25, 15:10)

AZS POLITECHNIKA WARSZAWSKA 2:0 CERRAD CZARNI RADOM

6/04/14: Politechnika – Czarni 3:0 (27:25, 25:19, 25:21)
12/04/14: Czarni – Politechnika 2:3 (25:17, 20:25, 25:20, 23:25, 14:16)

[tab:PlayOut]

Do dwóch wygranych

o 9, miejsce:

AZS CZĘSTOCHOWA 0:2 TRANSFER BYDGOSZCZ

20/3/14: AZS Częstochowa – Transfer 1:3 (25:13, 21:25, 18:25, 23:25)
28/3/14: Transfer – AZS Częstochowa 3:1 (25:12, 25:22, 23:25, 25:13)

o 11. miejsce:

BBTS BIELSKO-BIAŁA 0:2 LOTOS TREFL GDAŃSK

22/03/14 Bielsko-BIała – Lotos Trefl 1:3 (25:20, 18:25, 24:26, 20:25)
5/4/14 Lotos Trefl – Bielsko-Biała 3:0 (25:11, 25:17, 25:15)
 

[tab:Tabela]

 
Drużyna
M
W (3:2)
P (2:3)
Set
Ratio
Pkt
1 Asseco Resovia 22
18 (2)
4 (2)
60:19
3.16
54
2 PGE Skra Bełchatów 22
17 (1)
5 (2)
57:22
2.59
52
3 Jastrzębski Węgiel 22
17 (5)
5 (2)
57:30
1.90
48
4 ZAKSA Kędzierzyn 22
16 (3)
6 (2)
53:29
1.83
47
5 Indykpol Olsztyn 22
11
11 (2)
42:39
1.07
35
6 RCS Czarni Radom 22
11 (2)
11 (2)
38:43
0.88
33
7 Politechnika Warszawska 22
9 (1)
13 (1)
35:47
0.74
28
8 Effector Kielce 22
9 (1)
13
33:46
0.72
26
9 Transfer Bydgoszcz 22
8 (2)
13 (3)
35:49
0.71
25
10 Lotos Trefl Gdańsk 22
7 (1)
15 (2)
31:48
0.65
22
11 Wkręt-met Częstochowa 22
6 (3)
16 (1)
27:55
0.49
16
12 BBTS Bielsko-Biała 22
3 (1)
19 (2)
19:60
0.32
10

[tab:Terminarz 1-11]

1. kolejka:

12.10.2013 AZS Politechnika Warszawska – Effector Kielce 3:0 (25:22, 27:25, 25:23)
11.10.2013 Asseco Resovia Rzeszów – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (26:24, 25:20, 25:23)
12.10.2013  ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – RCS Czarni Radom 3:0 (25:22, 25:16, 25:17)
12.10.2013 Jastrzębski Węgiel – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (22:25, 25:20, 21:25, 21:25)  
12.10.2013 Transfer Bydgoszcz- AZS Częstochowa 1:3 (13:25, 19:25, 26:24, 20:25)
12.10.2013 PGE Skra Bełchatów – LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (23:25, 25:15, 25:21, 25:20)

2. kolejka:

19.10.2013 RCS Czarni Radom – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (22:25, 22:25, 21:25)
21.10.2013 LOTOS Trefl Gdańsk – Transfer Bydgoszcz 3:1 (25:22, 25:18, 16:25, 25:22)
18.10.2013 AZS Częstochowa – Jastrzębski Węgiel Węgiel 0:3 (20:25, 20:25, 20:25)
19.10.2013 Indykpol AZS Olsztyn – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:1 (25:20, 26:24, 17:25, 34:32) 
19.10.2013 BBTS Bielsko-Biała – AZS Politechnika Warszawska 3:1 (18:25, 25:21, 29:27, 27:25)
20.10.2013 Effector Kielce – PGE Skra Bełchatów 1:3 (18:25, 20:25, 25:14, 16:25)

3. kolejka:

26.10.2013 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:20, 25:17, 25:15)
26.10.2013 AZS Politechnika Warszawska – AZS Częstochowa 3:0 (25:19, 25:20, 29:27)
26.10.2013 Jastrzębski Węgiel Węgiel – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (30:28, 25:19, 23:25, 25:22)
26.10.2013 Transfer Bydgoszcz – RCS Czarni Radom 1:3 (25:18, 21:25, 26:28, 26:28)
27.10.2013 PGE Skra Bełchatów – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:22, 26:24, 21:25, 25:20)
26.10.2013 Effector Kielce – LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 (25:22, 25:21, 25:21)

4. kolejka:

01.11.2013 AZS Częstochowa – Effector Kielce 1:3 (24:26, 25:18, 21:25, 20:25)
02.11.2013 Indykpol AZS Olsztyn – AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:21, 25:21, 25:18)
02.11.2013 RCS Czarni Radom – PGE Skra Bełchatów 3:1 (29:27, 21:25, 25:22, 25:22)
02.11.2013 Asseco Resovia Rzeszów – Transfer Bydgoszcz 3:1 (25:18, 25:13, 21:25, 25:21)
02.11.2013 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Jastrzębski Węgiel 2:3 (18:25, 18:25, 25:17, 25:20, 9:15)
02.11.2013 BBTS Bielsko-Biała – LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (22:15, 15:25, 21:25)

5. kolejka:

09.11.2013 RCS Czarni Radom – AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:19, 25:17, 25:17)
10.11.2013 Jastrzębski Węgiel – BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 25:21, 22:25, 25:14)
08.11.2013 Transfer Bydgoszcz – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (23:25, 25:20, 25:19, 20:25, 10:15)
09.11.2013 PGE Skra Bełchatów – Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (21:25, 25:22, 25:18, 21:25, 15:11)
10.11.2013 Effector Kielce – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (16:25, 25:21, 21:25, 23:25)
08.11.2013 LOTOS Trefl Gdańsk – AZS Częstochowa 0:3 (21:25, 13:25, 23:25)

6. kolejka:

17.11.2013 BBTS Bielsko-Biała – AZS Częstochowa 3:0 (25:21, 25:19, 25:22)
15.11.2013 Indykpol AZS Olsztyn – LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (22:25, 18:25, 20:25) 
17.11.2013 RCS Czarni Radom – Effector Kielce 0:3 (18:25, 23:25, 20:25)
16.11.2013 Asseco Resovia Rzeszów – AZS Politechnika Warszawska 3:1 (23:25, 25:14, 25:19, 25:20)
16.11.2013 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – PGE Skra Bełchatów 3:1 (22:25, 25:20, 25:19, 25:21)
16.11.2013 Jastrzębski Węgiel – Transfer Bydgoszcz 3:0 (25:14, 25:20, 25:22)

7. kolejka:

23.11.2013 PGE Skra Bełchatów – Jastrzębski Węgiel 3:1 (18:25, 27:25, 25:23, 25:21)
23.11.2013 Effector Kielce – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (23:25, 25:27, 17:25)
22.11.2013 LOTOS Trefl Gdańsk – RCS Czarni Radom 2:3 (23:25, 26:24, 23:25, 25:23, 10:15)
23.11.2013 AZS Częstochowa – Indykpol AZS Olsztyn 3:2 (25:18, 25:23, 15:25, 20:25, 15:12)
23.11.2013 Transfer Bydgoszcz – BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:21, 27:25, 23:25, 25:20)
24.11.2013 AZS Politechnika Warszawska – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (15:25, 20:25, 21:25)

8. kolejka:

30.11.2013 Jastrzębski Węgiel – AZS Politechnika Warszawska 3:2 (23:25, 23:25, 25:17, 29:27, 18:16)
1.12.2013 RCS Czarni Radom – AZS Częstochowa 3:1 (25:18, 25:23, 25:23, 25:19)
30.11.2013 Asseco Resovia Rzeszów – LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 (25:21, 25:22, 25:19)
30.11.2013 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Effector Kielce 3:1 (25:22, 25:21, 20:25, 25:22)
29.11.2013 BBTS Bielsko-Biała – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (18:25, 23:25, 17:25)
30.11.2013 Transfer Bydgoszcz – PGE Skra Bełchatów 0:3 (17:25, 15:25, 20:25)

9. kolejka:

07.12.2013 Effector Kielce – Jastrzębski Węgiel 1:3 (19:25, 28:26, 19:25, 21:25)
07.12.2013 LOTOS Trefl Gdańsk – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (25:17, 23:25, 14:25, 20:25)
06.12.2013 AZS Politechnika Warszawska – Transfer Bydgoszcz 3:1 (21:25, 25:23, 27:25, 25:17)
07.12.2013 AZS Częstochowa – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (35:37. 19:25, 17:25)
07.12.2013 PGE Skra Bełchatów – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:14, 25:17, 25:11)
07.12.2013 Indykpol AZS Olsztyn – RCS Czarni Radom 1:3 (23:25, 17:25, 32:30, 17:25)

10. kolejka:

14.12.2013 Asseco Resovia Rzeszów – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:16, 16:25, 25:20, 28:26)
14.12.2013 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Częstochowa 3:1 (21:25, 25:23, 25:23, 25:21)
13.12.2013 Jastrzębski Węgiel – LOTOS Trefl Gdańsk 1:3 (23:25, 25:13, 25:20, 25:20)
14.12.2013 BBTS Bielsko-Biała – RCS Czarni Radom 3:2 (25:16, 25:20, 15:25, 20:25, 15:13)
14.12.2013 PGE Skra Bełchatów – AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:18, 30:28, 25:21)
14.12.2013 Transfer Bydgoszcz – Effector Kielce 3:0 (25:21, 25:18, 25:19)

11. kolejka:

23.12.2013 Effector Kielce – BBTS Bielsko-Biała 3:1 
19.12.2013 AZS Częstochowa – PGE Skra Bełchatów 0:3 (19:25, 21:25, 18:25)
21.12.2013 Indykpol AZS Olsztyn – Transfer Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:22, 25:22)
26.11.2013 RCS Czarni Radom – Jastrzębski Węgiel 3:0 (25:21, 26:24, 25:22)
27.11.2013 Asseco Resovia Rzeszów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:23, 25:23, 25:19)
21.12.2013 LOTOS Trefl Gdańsk – AZS Politechnika Warszawska 1:3 (15:25, 24:26, 26:24, 22:25)

[tab:Terminarz 12-22]

12. kolejka:

22.02.2014 BBTS Bielsko-Biała – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (22:25, 18:25, 21:25)
23.02.2014 RCS Czarni Radom – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (25:27, 19:25, 17:25)
22.02.2014 Indykpol AZS Olsztyn – Jastrzębski Węgiel 0:3 (14:25, 13:25, 17:25)
24.02.2014 Effector Kielce – AZS Politechnika Warszawska 3:1 (24:26, 25:18, 25:22, 25:23)
21.02.2014 AZS Częstochowa – Transfer Bydgoszcz 3:2 (18:25, 26:24, 21:25, 29:27, 15:10)
27.11.2013 LOTOS Trefl Gdańsk – PGE Skra Bełchatów 0:3 (21:25, 8:25, 16:25)

13. kolejka:

05.03.2014 PGE Skra Bełchatów – Effector Kielce 2:3 (25:23, 22:25, 32:30, 22:25, 14:16)
05.03.2014 Transfer Bydgoszcz – LOTOS Trefl Gdańsk 3:2 (17:25, 18:25, 28:26, 27:25, 17:15)
28.02.2014 Jastrzębski Węgiel – AZS Częstochowa 3:1 (25:27, 25:20, 25:19, 25:20)
02.03.2014 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Indykpol AZS Olsztyn 3:0 (25:18, 25:15, 25:21)
03.03.2014 AZS Politechnika Warszawska – BBTS Bielsko-Biała 3:1 (16:25, 25:21, 25:20, 25:20)
01.03.2014 Asseco Resovia Rzeszów – RCS Czarni Radom 3:0 (25:12,25:13, 25:12)

14. kolejka:

08.01.2014 Asseco Resovia Rzeszów – Jastrzębski Węgiel 3:2 (25:22, 22:25, 25:20, 26:24, 15:12)
08.01.2014  RCS Czarni Radom – Transfer Bydgoszcz 0:3 (21:25, 26:28, 20:25)
08.01.2014 BBTS Bielsko-Biała – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 0:3 (19:25, 19:25, 11:25)
08.01.2014 Indykpol AZS Olsztyn – PGE Skra Bełchatów 0:3 (21:25, 18:25, 22:25)
08.01.2014 AZS Częstochowa – AZS Politechnika Warszawska 1:3 (25:15, 29:31, 20:25, 18:25)
08.01.2014 LOTOS Trefl Gdańsk – Effector Kielce 3:0 (29:27, 25:18, 26:24)

15. kolejka:

11.01.2014 Effector Kielce – AZS Częstochowa 0:3 (21:25, 18:25, 16:25)
11.01.2014 PGE Skra Bełchatów – RCS Czarni Radom 3:0 (25:23, 25:17, 25:21)
12.01.2014 AZS Politechnika Warszawska – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (25:18, 25:20, 22:25, 25;18)
11.01.2014 Transfer Bydgoszcz – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (23:25, 19:25, 20:25)
11.01.2014 LOTOS Trefl Gdańsk – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:17, 25:15, 25:20)
11.01.2014 Jastrzębski Węgiel – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 2:3 (23:25, 12:25, 25:23, 25:21,25:22, 15:17)

16. kolejka:

18.01.2014 BBTS Bielsko-Biała – Jastrzębski Węgiel 2:3 (25:22, 22:25, 20:25, 25:20, 12:15)
18.01.2014 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Transfer Bydgoszcz 2:3 (25:21, 17:25, 25:16, 25:22, 7:15)
18.01.2014  AZS Politechnika Warszawska – RCS Czarni Radom 1:3 (25:21, 18:25, 24:26, 22:25)
18.01.2014 Asseco Resovia Rzeszów – PGE Skra Bełchatów 3:0 (25:20, 25:15, 25:23)
18.01.2014 Indykpol AZS Olsztyn – Effector Kielce 3:1 (25:23, 25:17, 23:25, 25:16)
18.01.2014 AZS Częstochowa – LOTOS Trefl Gdańsk 0:3 (17:25, 17:25, 18;25)

17. kolejka:

26.01.2014 AZS Politechnika Warszawska – Asseco Resovia Rzeszów 3:1 (27:25, 23:25, 25:21, 27:25)
25.01.2014 LOTOS Trefl Gdańsk – Indykpol AZS Olsztyn 1:3 (21:25, 26:24, 23:25, 23:25)
25.01.2014 Effector Kielce – RCS Czarni Radom 3:1 (23:25, 31:29, 25:22, 25:23)
26.01.2014 PGE Skra Bełchatów – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:22, 25:14, 25:11)
25.01.2014 Transfer Bydgoszcz – Jastrzębski Węgiel 0:3 (19:25, 12:25, 22:25)
25.01.2014 AZS Częstochowa – BBTS Bielsko-Biała 3:2 (18:25, 25:20, 25:23, 21:25, 15:13)

18. kolejka:

29.01.2014 Jastrzębski Węgiel – PGE Skra Bełchatów 3:2 (25:21, 25:22, 19:25, 20:25, 15:13)
29.01.2014 Asseco Resovia Rzeszów – Effector Kielce 3:0 (25:17, 25:23, 25:22)
29.01.2014 RCS Czarni Radom – LOTOS Trefl Gdańsk 3:1 (35:33, 25:18, 22:25, 25:22)
29.01.2014 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – AZS Politechnika Warszawska 3:0 (25:23, 25:17, 28:26)
29.01.2014 Indykpol AZS Olsztyn – AZS Częstochowa 3:0 (25:19, 25:14, 25:19)
29.01.2014 BBTS Bielsko-Biała – Transfer Bydgoszcz 0:3 (19:25, 18:25, 17:25)

19. kolejka:

01.02.2014 AZS Częstochowa – RCS Czarni Radom 2:3 (25:19, 25:19, 26:28, 22:25, 13:15)
01.02.2014 AZS Politechnika Warszawska – Jastrzębski Węgiel 0:3 (28:30, 22:25, 19:25)
01.02.2014 LOTOS Trefl Gdańsk – Asseco Resovia Rzeszów 0:3 (22:25, 19:25, 26:28)
01.02.2014 Effector Kielce – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 3:0 (25:23, 25:23, 27:25)
02.02.2014 Indykpol AZS Olsztyn – BBTS Bielsko-Biała 3:1 (25:15, 25:22, 18:25, 25:21)
01.02.2014 PGE Skra Bełchatów – Transfer Bydgoszcz 3:0 (25:23, 25:19, 25:18)

20. kolejka:

08.02.2014 BBTS Bielsko-Biała – PGE Skra Bełchatów 0:3 (16:25. 18:25. 21:25)
08.02.2014 Jastrzębski Węgiel – Effector Kielce 3:0 (25:21, 25:18, 25:23)
08.02.2014 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – LOTOS Trefl Gdańsk 3:0 (30:28, 25:20, 25:23)
08.02.2014 Asseco Resovia Rzeszów – AZS Częstochowa 3:0 (27:25, 25:16, 25:23)
08.02.2014 RCS Czarni Radom – Indykpol AZS Olsztyn 0:3 (19:25, 23:25, 23:25)
07.02.2014 Transfer Bydgoszcz – AZS Politechnika Warszawska 2:3 (25:22, 22:25, 19:25, 14:16)

21. kolejka:

15.02.2014 Indykpol AZS Olsztyn – Asseco Resovia Rzeszów 2:3 (25:21, 24:26, 25:22, 20:25, 8:15)
16.02.2014 AZS Politechnika Warszawska – PGE Skra Bełchatów 0:3 (18:25, 17:25, 16:25)
15.02.2014 AZS Częstochowa – ZAKSA Kędzierzyn-Koźle 1:3 (22:25, 27:29, 25:19, 22:25)
15.02.2014 LOTOS Trefl Gdańsk – Jastrzębski Węgiel 0:3 (27:29, 15:25, 17:25)
14.02.2014 RCS Czarni Radom – BBTS Bielsko-Biała 3:0 (25:21, 25:19, 25:23)
14.02.2014 Effector Kielce – Transfer Bydgoszcz 1:3 (15:25, 25:18, 15:25, 23:25)

22. kolejka:

19.02.2014 AZS Politechnika Warszawska – LOTOS Trefl Gdańsk 2:3 (25:23, 25:19, 23:25, 22:25, 13:15)
19.02.2014 PGE Skra Bełchatów – AZS Częstochowa 3:1 (25:15, 25:20, 24:26, 25:17)
19.02.2014 Transfer Bydgoszcz – Indykpol AZS Olsztyn 3:1 (28:26, 25:18, 26:28, 25:23)
19.02.2014 Jastrzębski Węgiel – RCS Czarni Radom 3:2 (25:22, 22:25, 25:16, 20:25, 15:11)
19.02.2014 ZAKSA Kędzierzyn-Koźle – Asseco Resovia Rzeszów 3:2 (18:25, 25:21, 25:13, 21:25, 15:13)
19.02.2014 BBTS Bielsko-Biała – Effector Kielce 1:3 (18:25, 17:25, 25:19, 18:25)

[tab:END]


pubsport.pl
Top