Polacy odbili się od ściany i są poza turniejem

Polska przegrała z Rosją 0:3 w ćwierćfinale turnieju siatkarzy i odpadła z dalszej rywalizacji w Igrzyskach Olimpijskich w Londynie.

Polacy od początku do końca meczu byli zdecydowanie słabsi od Rosjan, a różnica klas między zespołami była najbardziej widoczna w polu zagrywki. Rosjanie co prawda popełniali w tym elemencie wiele błędów, ale równie często, albo nawet częściej nękali Polaków piłkami których ci nie potrafili dokładnie przyjąć.

Porażka w trzech kiepskich setach oznacza, że trzeci raz z rzędu ćwierćfinał Igrzysk Olimpijskich to granica możliwości polskiego zespołu. Na tym samym etapie rozgrywek odpadaliśmy w Atenach i Pekinie. Wówczas jednakże nikt przed turniejem nie wskazywał Biał0-Czerwonych na faworytów do złota.

PS. Chyba kamień z serca spadł polskim piłkarzom. Wreszcie znalazł się ktoś, kto w równie kiepskim stylu zaprzepaścił swoją życiową szansę.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/