Polecamy aplikację Livesports Livscore na Androida

Livespors Livescore

Jakiś czas temu proponowaliśmy rzucenie okiem na aplikację Livespors Livscore. Teraz ukazała się jej aktualizacja i… długo oczekiwana wersja na Androida. 

 Program ten oferuje wygodne w obsłudze, szybkie i dokładne wyniki ze wszystkich najważniejszych sportów – piłki nożnej, tenisa, koszykówki i wielu innych. Dokładnie jest tam podobno 26 dyscyplin sportowych i ponad 3000 rozgrywek, ale nie chciało mi się sprawdzać czy to prawda 🙂

Wyniki na żywo to zresztą tylko podstawowa funkcja aplikacji. Ważne, że istnieje funkcja dodawania wybranych wydarzeń do ulubionych – dzięki temu nie zgubimy się w tym gąszczu wyników i łatwo dotrzemy do tego co nas na prawdę interesuje. Co więcej – po wyłączeniu aplikacji nadal możemy dostawać powiadomienia o tym co dzieje się w wybranych przez nach meczach. Np. gdy padnie bramka – dostajemy sygnał jakby przyszedł SMS. 

2014_04_27_20.05.14SZCZEG. - stats

Oprócz śledzenia wyników na żywo mam też możliwość kontrolowania na bieżąco meczowych statystyk, a najważniejsze rozgrywki, jak Liga Mistrzów, Premier League czy La Liga mają nawet komentarze tekstowe i listy najlepszych strzelców. Do tego dochodzą jeszcze składy drużyn i aktualne tabele ligowe. 

By być szczerym – nie zdrzyło mi się korzystać z innych tego typu aplikacji, ale po ściągnięciu tej bezpłatnej apki… po prostu nie mam takiej potrzeby. W Livesports Livescore znalazłem wszystko czego potrzeba mi, gdy akurat nie mam dostępu do komputera. Polecam ściągnięcie tego programu. 


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/