Półfinał WTA Finals: Halep rozbiła Radwańską 6:2 6:2

A. Radwańska

Agnieszka Radwańska gładko przegrała z Simoną Halep 2:6 2:6 w półfinale turnieju WTA Finals w Singapurze. Polka zagrała słabo i nie nawiązała walki z dobrze dysponowaną Rumunką.

Od początku spotkania widać było, że Halep jest w lepszej formie. Rumunka raz po raz popisywała się świetnymi zmianami kierunku i swoim firmowym zagraniem po linii. Radwańska nie mogła znaleźć na to recepty i przegrała pierwszego seta 2:6.

Druga partia wyglądała jeszcze gorzej w wykonaniu Radwańskiej. Już na początku dała się ona dwa razy przełamać i przegrywała 0:4. Potem zdarzył się gem, który mógł być przełomowy – Polka przy serwisie przeciwniczki wygrała gema wychodząc ze stanu 0:40. Niestety, nie powtórzyła się historia z piątku, gdy w podobnych okolicznościach Agnieszka zdołała odwrócić losy seta z Marią Szarapową. Halep ponownie zwyciężyła 6:2 i awansowała do finału.

W niedzielnym wielkim finale Halep zmierzy się z Sereną Williams. Obie tenisistki zagrały już ze sobą w grupie, lepsza okazała się wtedy Rumunka.

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz