Jesteś tutaj
Główna > Polska 2014: Mistrzostwa Świata w siatkówce mężczyzn

MŚ siatkarzy duże logo 2014
Prezentujemy aktualne tabele, terminarze i wyniki siatkarskich mistrzostw świata Polska 2014. 

WYNIKI LIVE >> DRABINKA TURNIEJU >> MŚ KOBIET 2014 >>

[tab:FINAŁY]

MECZ DATA/GODZ: HALA
O PIĄTE MIEJSCE:
Iran  –   Rosja 0:3 (19:25, 21:25, 18:25) 20/09/14 – 13:30 ŁÓDŹ
O TRZECIE MIEJSCE:
FRANCJA   –  NIEMCY 0:3 (21:25, 24:26, 23:25) 21/09/14 – 16:30 KATOWICE
FINAŁ:
BRAZYLIA   –  POLSKA 1:3 (25:18, 22:25, 23:25, 22:25) 21/09/14 – 20:15 KATOWICE

[tab: A]

#
 
Drużyna
M
W(3:2)
P(2:3)
Sety:
RATIO
PKT
1. POLSKA 5 5 0 15:1 15.0 15
2. Serbia 5 4 1 12:6 2.00 12
3. Argentyna 5 3 2 10:6 1.67 9
4. Australia 5 2 (1) 4 7:11 0.64 5
5. Wenezuela 5 2 4 (1) 5:13 0.38 4
6. Kamerun 5 0 5 3:15 0.20 0

Do II fazy awansują po 4. najlepsze zespoły z każdej grupy. Rozegrane mecze między drużynami, które awansują, będą zaliczone w tabeli drugiej fazy.

POLECAMY ARTYKUŁY KIBICA W SKLEPIE SPORTI.PL:

Terminarz:

Mecze we Wrocławiu

MECZ: DATA/GODZ.
POLSKA  –  Serbia 3:0 (25:19, 25:18, 25:18)
Mecz na Stadionie Narodowym w Warszawie
30/08/14 – 20:15 
Wenezuela  –  Argentyna 0:3 (22:25, 17:25, 19:25) 31/08/14 – 16:30
Kamerun  –  Australia 0:3 (22:25, 15:25, 18:25) 31/08/14 – 20:15
Argentyna  –   Serbia 1:3 (17:25, 25:20, 21:25, 21:25) 2/09/14- 13:00
Wenezuela  –  Kamerun 3:1 (25:22, 25:21, 31;33, 25:14) 2/09/14 – 16:30
POLSKA  –  Australia 3:0 (25:17, 25:19, 25:22) 2/09/14 – 20:15
Kamerun  –  Argentyna 0:3 (17:25, 18:25, 23:25) 4/09/14 – 13:00
Serbia  –  Australia 3:1 (25:23, 25:22, 22:25, 25:17) 4/09/14 – 16:30
POLSKA  –  Wenezuela 3:0 (25:20, 25:13, 25:14) 4/09/14 – 20:15
Argentyna  –  Austarlia 3:0 (25:18, 25:19, 25:19) 6/09/14 – 13:00
Wenezuela  –  Serbia 0:3 (20:25, 17:25, 22:25) 6/09/14 – 16:30
POLSKA  –  Kamerun 3:1 (25:27, 25:23, 25:16, 25:22) 6/09/14 – 20:15
Australia  –  Wenezuela 3:2 (25:20, 23:25, 21:25, 25:16, 15:9) 7/09/14 – 13:00
Serbia  –  Kamerun 3:1 (22:25, 25:23, 25:18, 25:17) 7/09/14 – 20:15
POLSKA  –  Argentyna 3:0 (25:20, 25:20, 25:23) 7/09/14 – 16:30

[tab: B]

#   M W P Set PKT
1. Brazylia 5 5 0 15:3 14
2. Niemcy 5 4 1 12:5 12
3. Finlandia 5 3 2 10:8 8
4. Kuba 5 2 3 9:12 6
5. Korea Południowa 5 1 4 6:13 4
6. Tunezja 5 0 5 4:15 1

Do II fazy awansują po 4. najlepsze zespoły z każdej grupy. Rozegrane mecze między drużynami, które awansują, będą zaliczone w tabeli drugiej fazy.

Terminarz:

Mecze w Katowicach

MECZ: DATA/GODZ.
Brazylia  –  Niemcy 3:0 (25:21, 25:19, 25:17) 1/09/14 – 13:00
Finlandia –  Kuba 3:2 (18:25, 21:25, 27:25, 25:23, 15:12) 1/09/14 – 16:30
Korea Płd. –   Tunezja 3:1 (24:26, 26:24, 25:21, 25:18) 1/09/14 – 20:15
Kuba  –  Niemcy 0:3 (16:25, 21:25, 19:25) 3/09/14 – 13:00
Finlandia –  Korea Płd. 3:0 (25:22, 26:24, 25:15) 3/09/14 – 16:30
Tunezja  –  Brazylia 0:3 (18:25, 10:25, 17:25) 3/09/14 – 20:15
Korea Płd. –  Kuba 1:3 (21:25, 25:23, 14:25, 22:25) 5/09/14 – 13:00
Niemcy –  Tunezja 3:1 (25:13, 25:19, 21:25, 25:12) 5/09/14 – 16:30
Brazylia  –  Finlandia 3:0 (27:25, 25:21, 26:24) 5/09/14 – 20:15
Kuba  –  Tunezja 3:2 (16:25, 25:20, 25:23, 20:25, 15:13) 6/09/14 – 13:00
Finlandia  –  Niemcy 1:3 (20:25, 25:19, 24:26, 19:25) 6/09/14 – 16:30
Korea Płd.  –  Brazyla 2:3 (25:21, 13:25, 21:25, 25:17, 13:15) 6/09/14 – 20:15
Tunezja  –  Finlandia 0:3 (18:25, 14:25, 20:25) 7/09/14 – 13:00
Niemcy  –  Korea Płd. 3:0 (25:13, 25:16, 25:21) 7/09/14 – 16:30
Brazylia  –  Kuba 3:1 (22:25, 25:23, 25:18, 25:17) 7/09/14 – 20:15

[tab: C]

# Drużyna M W P Set PKT
1. Rosja 5 5 0 15:3 14
2. Kanada 5 4 1 12:5 11
3. Bułgaria 5 3 2 13:8 10
4. Chiny 5 2 3 6:11 6
5. Meksyk 5 1 4 5:14 2
6. Egipt 5 0 5 5:15 2

Do II fazy awansują po 4. najlepsze zespoły z każdej grupy. Rozegrane mecze między drużynami, które awansują, będą zaliczone w tabeli drugiej fazy.

Terminarz:

Mecze w Gdańsku.

MECZ: DATA/GODZ.
Rosja  –  Kanada 3:0 (25:21, 25:19, 25:21) 1/09/14 -13:00
Meksyk  Bułgaria 0:3 (17:25, 17:25, 21:25) 1/09/14 – 16:30
Chiny  –  Egipt 3:1 (25:20, 25:20, 23:25, 33:31) 1/09/14 – 20:15
Bułgaria  –  Kanada 2:3 (25:17, 17:25, 25;20, 24:26, 8:15) 3/09/14 – 13:00
Meksyk  –  Chiny 1:3 (25:20, 19:25, 20:25, 20:25) 3/09/14 – 16:30
Egipt  –  Rosja 0:3 (18:25, 10:25, 17:25) 3/09/14 – 20:15
Chiny  –  Bułgaria 0:3 (23:25, 23:25, 19:25) 5/09/14 – 13:00
Kanada  –  Egipt 3:0 (25:14, 25:19, 25:22) 5/09/14 – 16:30
Rosja  –  Meksyk 3:1 (21:25, 25:20, 25:14, 25:17) 5/09/14 – 20:15
Bułgaria  –  Egipt 3:2 (25:22, 26:24, 23:25, 20:25, 15:11) 6/09/14 – 13:00
Meksyk  –  Kanada 0:3 (17:25, 18:25, 19:25) 6/09/14 – 16:30
Chiny  –  Rosja 0:3 (22:25, 11:25, 21:25) 6/09/14 – 20:15
Egipt  –  Meksyk 2:3 (25:16, 20:25, 21:25, 25:21, 10:15) 7/09/14 -13:00
Kanada  –  Chiny 3:0 (26:24, 27:25, 25:21) 7/09/14 – 16:30
Bułgaria  –  Rosja 2:3 (25:20, 25:23, 20:25, 23:25, 11:15) 7/09/14 – 20:15

[tab:D]

# Drużyna M W(3:2) P(2:3) Set PKT
1. Francja 5 4 (1) 1 (1) 14:7 12
2. Iran 5 4 (1) 1 13:7 11
3. USA 5 3 (1) 2 (1) 12:9 9
4. Włochy 5 2 (1) 3 9:12 5
5. Belgia 5 1 4 (2) 9:12 5
6. Portoryko 5 1 4 3:13 3

Do II fazy awansują po 4. najlepsze zespoły z każdej grupy. Rozegrane mecze między drużynami, które awansują, będą zaliczone w tabeli drugiej fazy.

Terminarz:

Mecze w Krakowie

MECZ: DATA/GODZ.
Włochy  –  Iran 1:3 (16:25, 25:23, 21:25, 22:25) 31/08/14 – 13:00
Belgia  –  USA 2:3 (21:25, 25:17, 16:25, 25:21, 11:15) 31/09/14 – 16:30
Francja  –  Portoryko 3:0 (25:23, 25:22, 26:24) 31/08/14 – 20:15
USA  –  Iran 2:3 (23:25, 19:25, 25:19, 25:18, 15:17) 2/09/14 – 13:00
Belgia  –  Portoryko 3:0 (25:19, 25:17, 25:20) 2/09/14 – 16:30
Francja  –  Włochy 2:3 (25:20, 25:20, 23:25, 13:25, 12:15) 2/09/14 – 20:15
Portoryko  –  USA 0:3 (15:25, 8:25, 20:25) 4/09/14 – 13:00
Iran  –  Francja 1:3 (18:25, 25:14, 19:25, 27:29) 4/09/14 – 16:30
Włochy  –  Belgia 3:1 (26:28, 25:15, 25:16, 28:26) 4/09/14 – 20:15
USA  –  Francja 1:3 (25:19, 17:25, 15:25, 21:25) 6/09/14 – 13:00
Belgia  –  Iran 1:3 (23:25, 15:25, 25:21, 20:25) 6/09/14 – 16:30
Portoryko  –  Włochy 3:1 (19:25, 25:19, 25:23, 25:22) 6/09/14 – 20:15
Francja  –  Belgia 3:2 (25:14, 21:25, 25:20, 22:25, 15:12) 7/09/14 – 13:00
Iran  –  Portoryko 3:0 (25:17, 25:22, 25:14) 7/09/14 – 16:30
Włochy  –  USA 1:3 (18:25, 20:25, 25:23, 17:25) 7/09/14 – 20:15

 

[tab:II-E]

#
 
Drużyna
M
W(3:2)
P(2:3)
Sety:
RATIO
PKT
1. Francja 7 5 2 (2) 19:11 1.73 17
2. POLSKA 7 6 (2) 1 19:8 2.37 16
3. Iran 7 5 (1) 2 (1) 18:11 1.64 15
4. USA 7 4 3 (2) 17:12 1.42 14
5. Serbia 7 3 4 12:14 0.86 9
6. Argentyna 7 3 (1) 4 11:15 0.73 8
7. Włochy 7 2 (1) 5 10:18 0.56 5
8. Australia 7 0 7 4:21 0.19 0

Do III fazy awansują po 3. najlepsze zespoły z każdej grupy.
Terminarz:

Mecze w Łodzi i Bydgoszczy

MECZ DATA/GODZ. HALA
Argentyna  –  Francja 1:3 (25:21, 17:25, 27:29, 18:25) 10/09/14 /16:30/ Bydgoszcz
Serbia  –  Włochy 3:0 (25:19, 29:27, 25:22) 10/09/14 /16:30/ Łódź
POLSKA  –  USA 1:3 (27:29, 22:25, 27:25, 23:25) 10/09/14 /20:15/ Łódź
Austraila  –  Iran 1:3 (23:25, 21:25, 25:21, 17:25) 10/09/14 /20:15/ Bydgoszcz

POLSKA  –  Włochy 3:1 (19:25, 25:18, 25:20, 26:24)

11/09/14 /20:15/ Łódź
Argentyna  –  Iran 0:3 (15:25, 23:25, 16:25) 11/09/14 /16:30/ Bydgoszcz
Serbia  –  USA 1:3 (25:23, 29:31, 17:25, 21:25) 11/09/14 /16:30/ Łódź
Australia  –  Francja 0:3 (22:25, 18:25, 23:25) 11/09/14 /20:15/ Bydgoszcz
POLSKA  –  Iran  3:2 (25:17, 25:16, 24:26, 19:25, 16:14) 13/09/14 /20:15/ Łódź
Argentyna  –  Włochy 3:1 (17:25, 25:21, 30:28, 25:21) 13/09/14 /16:30/ Bydgoszcz
Serbia  –  Francja 1:3 (27:25, 23:25, 23:25, 20:25) 13/09/14 /16:30/ Łódź
Australia  –  USA 0:3 (15:25, 19:25, 20:25) 13/09/14 /20:15/ Bydgoszcz
POLSKA  – Francja 3:2 (25:18, 21:25, 25:23, 22:25, 15:12) 14/09/14 /20:15/ Łódź
Argentyna  –  USA 3:2 (19:25, 28:26, 25:20, 23:25, 15:11) 14/09/14 /16:30/ Bydgoszcz
Serbia  –  Iran 1:3 (25:27, 25:22, 22:25, 18:25) 14/09/14 /16:30/ Łódź
Australia  –  Włochy 1:3 (23:25, 14:25, 25:21, 18:25) 14/09/14 /20:15/ Bydgoszcz

[tab:II-F]

#
 
Drużyna
M
W(3:2)
P(2:3)
SETY:
RATIO:
PKT:
1. Brazylia 7 7 (0) 0 (0) 21:2 10.50 21
2. Rosja 7 6 (1) 1 (0) 19:6 3.17 17
3. Niemcy 7 5 (0) 2 (0) 15:8 1.88 15
4. Kanada 7 4 (2) 3 (0) 12:13 0.92 10
5. Finlandia 7 2 (1) 5 (1) 9:17 0.53 6
6. Kuba 7 1 (0) 6 (3) 11:18 0.61 6
7. Bułgaria 7 1 (0) 6 (2) 8:18 0.44 5
8. Chiny 7 2 (2) 5 (0) 6:19 0.32 4

Do III fazy awansują po 3. najlepsze zespoły z każdej grupy.
Terminarz:

Mecze w Katowicach i Wrocławiu

MECZ DATA/GODZ. HALA
Brazylia  –  Bułgaria 3:0 (25:15, 25:21, 25:21) 10/09/14 /16:30/ Katowice
Finlandia  –  Rosja 0:3 (10:25, 18:25, 16:25) 10/09/14 /16:30/ Wrocław
Niemcy  –  Chiny 3:0 (25:19, 25:22, 25:17) 10/09/14 /20:15/ Katowice
Kuba  –  Kanada 2:3 (27:25, 18:25, 25:23, 11:25, 13:15) 10/09/14 /20:15/ Wrocław
Brazylia  –  Chiny 3:0 (25:14, 25:23, 25:18) 11/09/14 /16:30/ Katowice
Finlandia  –  Kanada 0:3 (25:27, 25:27, 19:25) 11/09/14 /16:30/ Wrocław
Niemcy  –  Bułgaria 3:1 (25:16, 25:15, 23:25, 25:17) 11/09/14 .20:15/ Katowice
Kuba  –  Rosja 1:3 (18:25, 25:23, 15:25, 19:25) 11/09/14 /20:15/ Wrocław
Brazylia  –  Kanada 3:0 (25:19, 25:23, 29:27) 13/09/14 /16:30/ Katowice
Finlandia  –  Chiny 2:3 (25:22, 22:25, 23:25, 25:20, 14:16) 13/09/14 /16:30/ Wrocław
Niemcy  –  Rosja 0:3 (17:25, 18:25, 24:26) 13/09/14 /20:15/ Katowice
Kuba  –  Bułgaria 3:0 (25:23, 25:18, 30:28) 13/09/14 /20:15/ Wrocław
Brazylia  –  Rosja 3:1 (25:21, 24:26, 25:19, 25:19) 14/09/14 /16:30/ Katowice
Finlandia  –  Bułgaria 3:0 (25:18, 25:21, 25:18) 14/09/14 /16:30/ Wrocław
Niemcy  –  Kanada 3:0 (28:26, 25:22, 25:23) 14/09/14 /20:15/ Katowice
Kuba  –  Chiny 2:3 (25:19, 20:25, 25:18. 20:25, 11:15) 14/09/14 /20:15/ Wrocław

[tab:III-H]

# Drużyna M W(3:2) P(2:3) Sety Ratio PKT
1. POLSKA 2 2 (2) 0 (0) 6:4 1.50 4
2. Brazylia 2 1 (0) 1 (1) 5:3 1.67 4
3. Rosja 2 0 2 (1) 2:6 0,22 1

Do półfinału awansują po 2 najlepsze ekipy z każdej grupy.
Terminarz:

MECZ DATA/GODZ. HALA
Brazylia  –  Polska 2:3 (23:25, 25:23, 25:14, 18:25, 15:17) 16/09/14 – 20:15 Łódź
Rosja  –  Brazylia 0:3 (22:25, 20:25, 21:25) 17/09/14 – 20;15 Łódź
POLSKA  –  Rosja (25:22, 25:22, 21:25, 22:25, 15:11) 18/09/14 – 20:15 Łódź

[tab:III-G]

# Drużyna M W(3:2) P(2:3) Sety Ratio PKT
1. Francja 2 2 (1) 6:2 3.00 5
2. Niemcy 2 1 1 3:3 1.00 3
3. Iran 2 0 2 (1) 2:6 0.33 1

Do półfinału awansują po 2 najlepsze ekipy z każdej grupy.
Terminarz:

MECZ DATA/GODZ. HALA
Francja  –  Niemcy 3:0 (25:15, 26:24, 25:23) 16/09/14 – 20:15 Katowice
Niemcy  – Iran  3:0 (25:15, 25:15, 25:19) 17/09/14 – 20:15 Katowice
Iran  –  Francja 2:3 (23:25, 23:25 25:22, 25:19  9:15) 18/09/14 – 20:15 Katowice

[tab:1/2]

Mecze w Katowicach

MECZ: DATA/GODZ.
Francja  –  Brazylia 2:3 (18:25, 25:23, 23:25, 25:22, 12:15) 20/09/14 /16:30/
Polska   –  Niemcy 3:1 (27:25, 28:26, 23:25, 25:22) 20/09/14 /20:15/

[tab:END]


pubsport.pl
Top