Polska bez trudu rozbiła Wenezuelę!

Polska wygrała z Wenezuelą 3:0 w meczu 3. kolejki grupy A siatkarskich mistrzostw świata rozegranym we Wrocławiu.

Biało-czerwoni od początku do końca byli lepszym zespołem. Co ciekawe – łatwiej i przyjemniej wygrywali sety, gdy trener Antiga dokonywał zmian. 

Pierwsza partia przez pewien czas była dość wyrównana, ale ostatecznie do nasi, grający w tym momencie jeszcze piewszą szóstką (bez Zagumnego) wygrali 25:20.

W tarkcie drugiego seta stopniowo dochodziło do zmian, aż w końcu na parkiecie znalazła się całkowicie inna ekipa. Mimo tego Polska wygrała 25:13. 

W trzeciej odsłonie, wygranej do 14 z podstawowego składu sporo grał Wlazły. W pewnym momencie, tuż przed wejściem na zagrywkę poprosił o zmianę, ale Antiga polecił mu serwować. Mariusz został w ten sposób na boisku przez dobrych kilka minut, gdyż nasi wygrali pięć kolejnych wymian. Część z nich to zasługa atomowego serwisu Wlazłego. 

W sobotę kolejny "łatwy" mecz – z autsajderem grupy Kamerunem.

Tabele i wyniki MŚ 2014 >>

W tabeli grypy A Polacy prowadzą z kompletem punktów i stosunkiem setów 9:0.

ZAPIS RELACJI LIVE >>

foto: galeria.orlensiatkowka.pl/K. Atys dla PKN Orlen

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz