Polska Ekstraklasa wraca już niedługo!

Z pewnością wielu ucieszy powrót Polskiej piłki nożnej na boiska. Wszystko w najlepszym wydaniu, albowiem mówimy o powrocie Ekstraklasy, na którą to wszyscy czekają. Czy w tym roku Legia znów zostanie mistrzem Polski? Na pewno przyjdzie się nam o tym przekonać, lecz na ten moment, musimy pamiętać również o tym, że wiele zespołów Polskich mocno pracowało w ostatnim czasie w zakresie transferów, przez co nie będzie łatwo!

Polskie drużyny w Ekstraklasie potrafią namieszać, czego przykładem był ostatni sezon, w którym walka toczyła się do samego końca. Żadna z 4 drużyn rywalizujących do końca o tytuł mistrza Polski, nie mogła być niczego pewna w żaden sposób. Jak będzie w tym roku?

Z pewnością Legia dalej stoi w roli lidera, który na Polskich boiskach radzi sobie świetnie, nieprzerwanie od kilku lat. Daje to więc duże nadzieje na widowisko, na które to czekamy wszyscy. Oprócz tego, możemy również śmiało mówić o świetnych występach Lecha Poznań, które szykują się dzięki zmianom w tym sezonie, drużyna ta posiada już znaczące wzmocnienia, które mogą przesądzić o rozgrywkach w tym sezonie!

Czy w tym roku Wisła Kraków, sponsorowana przez markę LvBet wybije się wyżej, niż w tym sezonie ? Jest na to wielka szansa, albowiem Wisła Kraków również podjęła kroki ku temu, aby ten sezon stał się dla niej lepszy. Jest to bardzo dobra drużyna, która ma wielkie aspiracje na sezon 2017/2018.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak czekać na walkę o tytuł Mistrza Polski. Przed nami na pewno wielkie emocje, które będziemy mogli obserwować przez dwie rundy rozgrywek, które pozostawią nam wiele emocji z oglądania.

Najważniejsze jest jednak to, że ten sezon zapowiada się na równie gorący, po ostatnim, który nie zawiódł pod względem emocji, które mogliśmy przeżywać podczas rozgrywek Ekstraklasy!

wpis gościnny


pubsport.pl
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/