Polska pokonała Wielką Brytanię

Nie miał historii mecz siatkarzy Polska – Wielka Brytania. Biało-Czerwoni pewnie wygrali 3:0.

W pierwszym secie gospodarze Igrzysk nie byli w stanie zagrozić Polakom w żadnym momencie i przegrali tę partię 16:25. Drugi set był nieco bardziej wyrównany, ale również zakończył się pewną wygraną Polaków do 19. W ostatniej części gry nasi zwyciężyli natomiast do 18.

W ostatnim meczu grupowym Polacy zmierzą się w poniedziałek z Australią i wciąż mają szanse wyjść z grupy na pierwszym miejscu. Bardzo ważnym spotkaniem dla układu tabeli będzie wieczorne (21:00) starcie Argentyny z Bułgarią. Musimy liczyć na potknięcie tych drugich.