Polska zagra z Łotwą

Dziś o 20.45 w Klagenfurcie mecz Polska- Łotwa. Nie ma co się spodziewać,  nie będzie wielkiego widowiska. Szykuję się mecz w iście treningowym tempie. Paru zawodników powalczy o uznanie w oczach trenera. Przewidziany mały konkurs !

Z obecnej kadry wypadnie jeszcze trzech zawodników. Oto skład Polski na mecz z Łotwą: Fabiański – Boenisch, Wasilewski, Jodłowiec, Wojtkowiak – Polanski, Murawski – Mierzejewski, Wolski, Grosicki – Brożek. Pewnie po I połowie selekcjoner dokona zmian, aby mogło się zaprezentować jak najwięcej rodzimych kopaczy. Mecz z Łotwą szybko odejdzie w niepamięć, ale dla takich zawodników jak Jodłowiec, Wojtkowiak to możność wywalczenia sobie miejsca na turniej finałowy. Mimo tych wszystkich nieatrakcyjności polecam obejrzeć dzisiejszy mecz. Argumenty nie są jakieś powalające, ale dla wytrwałych kibiców to szansa na ocenienie piłkarze, na jakim etapie są przygotowani.  Dla malkontentów tez są przewidziane atrakcje. Mecz z Klagenfurtu będzie komentowała para: Dariusz Szpakowski – Andrzej Juskowiak.  Nie wyrywacie żadnych dziewczyn czy chłopaków na co dzień, to może wyrwiecie jakiś suchar albo inny lapsus językowy, tudzież omyłkowe przytoczenie informacji. Dla najlepszych „wyhaczaczy” przewidziana nagroda od autora.


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Bartosz Śliwicki
Uczeń gimnazjum, mieszkaniec Sompolna, fanatyk sportu. Lubi futbol w najwyższym wydaniu, ale nie gardzi biegami i skokami w zimę. Często ślęczy nad tenisem, namiętnie śledzi poczynania Radwańskiej i Janowicza. Pseudo-erudyta, nieokrzesany humanista, ministrant, ironista, leń i naczelny krytyk wszystkiego. Gustujący w refleksyjnych filmach oraz Depeche Mode. Żarliwy entuzjasta reportaży i Jerzego Pilcha.