Poranek z Radwańską. O 7:30 mecz o półfinał WTA Finals 2014

A. Radwańska

Caroline Wozniacki będzie w czwartkowy poranek rywalką Agnieszki Radwańskiej w walce o półfinał turnieju WTA Finals 2014 rozgrywanego w Singapurze. Obie zawodniczki wygrały swoje pierwsze spotkania w grupie i zwyciężczyni tego pojedynku będzie mogła cieszyć się z awansu do 1/2. 

Radwańska w pierwszym meczu niespodziewanie łatwo uporała się z Petrą Kvitovą (6:2, 6:3). Jeszcze większą niespodziankę sprawiła Dunka polskiego pochodzenia. Ona wygrała w dramatycznym ponad trzygodzinnym boju z turniejową dwójką – Marią Szarapową.

Będzie to już 11-ste starcie tych dwóch zawodniczek w cyklu WTA. Do tej pory sześć razy wygrywała Caroline, a cztery wygrane ma na koncie Agnieszka. Po raz ostatni obie panie spotkały się na tegorocznym turnieju w Cincinnatti – lepsza w dwóch setach okazała się Wozniacki. Wcześniej serię trzech wygranych z rzędu miała jednak Radwańska. 

Początek meczu o 7:30, transmisja w TVP Sport. Wynik LIVE w PubSport.pl >>

Więcej o turnieju WTA Finals >>


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/