Porażka siatkarzy z Bułgarią

Polscy siatkarze w swoim drugim meczu podczas turnieju olimpijskiego przegrali z Bułgarią 1:3.

Bułgarzy od samego początku zaskakiwali naszych zawodników pewnością w ataku, mocnymi zagrywkami i świetną grą w obronie. Rywale wygrali dwa pierwsze sety. Szczególnie szkoda tej drugiej partii, gdzie Polacy obronili 5 piłek setowych, ale ostatecznie polegli 27:29. W trzecim secie nasi zawodnicy zaczęli grać swoje i nie dali rywalom szans wygrywając do 13. Wydawało się, że wygrana jest jeszcze możliwa. Zweryfikowała to jednak dramatyczna czwarta partia, w której udało się odrobić 5 punktów straty, ale znów zabrakło czegoś w końcówce. Rywale zwyciężyli czwartego seta 25:23 i cały mecz 3:1.