Program lotów narciarskich w Harrachovie (akt.)

W najbliższy weekend rozegrane zostaną zawody Pucharu Świata w lotach narciarskich w czeskim Harrachovie. Weźmie w nich udział pięciu reprezentantów Polski. Prezentujemy program imprezy oraz informacje o sytuacji kadrowej poszczególnych zespołów.

Składy:

POLSKA:

Trener Łukasz Kruczek zdecydował się zabrać do Harrachova tę samą piątkę, która reprezentowała nas w Vikersund. Zobaczymy zatem Kamila Stocha, Piotra Żyłę, Macieja Kota, Krzysztofa Miętusa i Dawida Kubackiego.

AUSTRIA:

Podobnie jak tydzień temu – bez Thomasa Morgensterna i Andreasa Koflera. Austrię reprezentować będą Gregor Schlierenzauer, Martin Koch, Wolfgang Loitzl, Michael Hayboeck oraz Lukas Muller.

NIEMCY:

Niemcy będą jedną z najbardziej osłabionych ekip. Zabraknie Severina Freunda, Richarda Freitaga, Andreasa Wellingera i Martina Schmitta. Piątką, jaką Werner Schuster zabrał ze sobą do Czech to: Michael Neumayer, Felix Schoft, Andreas Wank, Maximilian Mechler i Marinus Kraus.

NORWEGIA:

Najważniejsza informacja to brak trzech czołowych zawodników, którzy zawiedli w Vikersund. Bardal, Jacobsen i Hilde zostali w Norwegii. Z czeskim mamutem zmierzą się natomiast Andreas Stjernen, Rune Velta, Anders Fannemel, Ole Marius Ingvaldsen, Kim Rene Elverum Sorsell i Fredrik Bjerkeengen.

SŁOWENIA:

Informacja niepotwierdzona!

Skład Słowenii: Robert Kraniec, Jurij Tepes, Matjaz Pungentar, Jaka Hvala, Peter Prevc, Miran Zupancić

Program zawodów w Harrachovie:

Piątek, 1/2/2013:

15:30 – dwie serie treningowe
18:00 – kwalifikacje do sobotniego konkursu

Sobota 2/2/2013:

14:30 – seria próbna
16:00 16:30 17:30 – konkurs indywidualny

Niedziela 3/2/2013:

9:00 – sobotni konkurs indywidualny
12:30
– kwalifikacje do niedzielnego konkursu (?)
14:00 – konkurs indywidualny


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/