PŚ siatkarzy: Polska z kompletem punktów po trzech kolejkach

Polska pokonała Argentynę 3:1 w meczu trzeciej kolejki siatkarskiego Pucharu Świata 2015. Polacy są niepokonani w tej imprezie.

Podobnie jak Polacy, trzy mecze wygrali tylko Amerykanie i Włosi. Oznacza to, że ekipa Stephane Antigi jest w doskonałej sytuacji w walce o czołowe dwa miejsca, dające awans na Igrzyska Olimpijskie.

W meczu z Argentyną Polacy grali słabiej niż wczoraj z Rosją, ale mimo tego triumfowali 3:1. Po pierwszym secie, w którym rozgromiliśmy rywali, przyszedł gorszy moment wykorzystany przez Argentyńczyków. Biało-czerwoni przegrali drugiego seta, a także na początku trzeciego seta, do stanu 6:11 mieli mnóstwo problemów. Ostatecznie udało nam się jednak wrócić do dobrej siatkówki i pokonać ambitnych rywali z Ameryki Południowej.