Twoja wyszukiwarka

Puchar Świata w biathlonie 2013/14

StrzałkaPrezentujemy terminarz, wyniki oraz klasyfikacje zawodów Pucharu Świata w biathlonie w sezonie 2013/14. IBU Biathlon World Cup w PubSport.pl!


Klas. kobiet

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
#
NAZWISKO
KRAJ
PKT
1Kaisa MakarainenFIN860
2Tora BergerNOR856
3Daria DomraczewaBLR793
4Garbiela SoukalovaCZE613
5Olga WiłuchinaRUS612
6Anastazja KuzminaSVK606
7Tiril EckhoffNOR566
8Valji SemerenkoUKR553
9Veronika VitkovaCZE551
10Andrea HenkelGER541
11Selina GasparinSUI495
12Olga ZajcewaRUS455
13Teja GregorinSLO437
14Franziska HildebrandGER411
15Laura DahlmaierGER408
16Dorothea WiererITA399
17Nadieżda SkardinoBUL397
18Juliya DzhymaUKR379
19Franziska PreussGER377
20Ann Kristin FlatlandNOR361
21Anais BescondFRA360
22Irina StarychRUS359
23KRYSTYNA PAŁKAPOL337
24Susan DunkleeUSA333
25Iana RomanowaRUS313
26Rosanna CrawfordCAN312
27WERONIKA NOWAKOWSKA ZIEMNIAKPOL306
28Fanny Welle-Strand HornNOR304
29Olena PidhrusznaUKR284
30Synnoeve SolemdalNOR279
31Jana GerekovaSVK267
32Vita SemerenkoUKR255
33Marie Laure BrunetFRA231
34MAGDALENA GWIZDOŃPOL230
35Marie Dorin HabertFRA216
36Katharina InnerhoferAUT210
37Ekaterina SzumiłowaRUS197
38Elise RingenNOR185
39Natalja BurdygaRUS182
40Karin OberhoferITA177
41Ludmiła KalinczikBLR166
42Mari LaukkanenFIN157
43Zina KocherCAN150
44MONIKA HOJNISZPOL148
45Andreja MaliSLO143
46Evi Sachenbacher-StehleGER136
47Anna-Karin StroemstedtSWE130
48Anais ChevalierFRA119
49Daria WirolajnenRUS119
50Marine BollietFRA117
51Nicole GontierITA112
52Marte OlsbuNOR110
53Eva TofalviROU108
54Elisa GasparinSUI100
55Laure SoulieAND85
56Ekaterina JurijewaRUS83
57Sophie BoilleyFRA70
58Olga PodchufarowaRUS70
59Fuyuko SuzukiJPN63
60Vanessa HinzGER63
61Nastazja DubarezawaBLR62
62Paulina FialkovaSVK48
63Megan HeinickeCAN45
64Marija PanfilowaUKR45
65Eva PuskarcikovaCZE42
66Chaoquing SongCHN42
67Michaela PonzaITA39
68Elisabeth HoegbergSWE35
69Diana RasimoviciuteLTU34
70Reka FerenczROU34
71Theresa Lis HauserAUT34
72Irene CadurischSUI34
73Darja UsanowaKAZ33
74Megan ImrieCAN28
75Bente LandheimNOR27
76Kadri LehtlaEST26
77Jitka LandowaCZE26
78Nadieżda PisariewaBLR25
79Nadine HorchlerGER24
80Victoria Padial HernandezESP22
81Barbora TomesovaCZE21
82Hilde FenneNOR20
83Jekaterina GlazyrinaRUS20
84Desislawa StojanowaBUL20
85Zanna JuskanenLAT17
86Jialin TangCHN16
87Galina WisznewskajaKAZ15
88Hannah DreissiagackerUSA13
89Yan ZhangCHN13
90GALINA NechkasowaRUS12
91Natalija KocerginaLTU11
92Emma LunderCAN11
93Sara StudebakerUSA10
94Jekaterina JurłowaRUS9
95PAULINA BOBAKPOL7
96Asa LifSWE5
97Luminita PiscoranROU4
98Aita GasparinSUI3
99Olga AbramowaUKR3
100Inna SuprunUKR2
101Daria JurłowaEST2
102Grete GaimEST2
103Jelena ChrustalowaKAZ2
104Mona BrorssonSWE1
105Valentina NazarowaRUS1

Klas. mężczyzn

KLASYFIKACJA KOŃCOWA
#
Nazwisko
KRAJ
PKT
1Fourcade, MartinFRA928
2Svendsen, Emil HegleNOR636
3Boe, Johannes ThingnesNOR631
4Landertinger, DominikAUT611
5Eder, SimonAUT578
6Bjorndalen, Ole EinarNOR556
7Peiffer, ArndGER547
8Shipulin, AntonRUS544
9Ferry, BjornSWE542
10Schempp, SimonGER521
11Malyshko, DmitryRUS508
12Fak, JakovSLO492
13Beatrix, Jean GuillaumeFRA478
14Moravec, OndrejCZE465
15Hofer, LukasITA465
16Rastorgujevs, AndrejsLAT445
17Lindstrom, FredrikSWE438
18Ustyugov, EvgeniRUS434
19Bailey, LowellUSA434
20Loginov, AlexandrRUS422
21Desthieux, SimonFRA385
22Volkov, AlexeyRUS369
23Semenov, SerhiyUKR352
24Bohm, DanielGER351
25Burke, TimUSA335
26Garanichev, EvgeniyRUS330
27Lesser, ErikGER271
28Berger, LarsNOR271
29Boe, TarjeiNOR263
30Sumann, ChristophAUT261
31Soukup, JaroslavCZE261
32Smith, NathanCAN248
33Bauer, KlemenSLO244
34Mesotitsch, DanielAUT228
35Bergman, Carl-JohanSWE196
36Pinter, FriedrichAUT233
37Weger, BenjaminSUI204
38Stephan, ChristophGER203
39Fourcade, SimonFRA195
40Boeuf, AlexisFRA186
41Birnbacher, AndreasGER171
42Green, BrendanCAN171
43L'Abee-Lund, HenrikNOR160
44Anev, KrasimirBUL153
45Graf, FlorianGER138
46Windisch, DominikITA131
47Slesingr, MichalCZE122
48Pidruchnyi, DmytroUKR121
49Lars Hegle BirkelandNOR121
50Benedikt DollGER102
51Fillon Maillet, QuentinFRA86
52Le Guellec, Jean-PhilippeCAN112
53Deryzemlya, AndriyUKR88
54Christiansen, Vetle Sj?stadNOR77
55De Lorenzi, ChristianITA76
56Pryma, ArtemUKR76
57David Komatz AUT67
58Arwidson, TobiasSWE64
59Tomas KaukenasLTU60
60Lapshin, TimofiejRUS55
61Koiv, KauriEST53
62Abramenko, EvgenyBLR51
63Bjontegaard, Erlend OverengNOR50
64Chepelin, VladimirBLR48
65Kazar, MatejSVK44
66Iliev, VladimirBUL43
67Eberhard, JulianAUT43
68Tcherezov, IvanRUS42
69Os, AlexanderNOR38
70Hurajt, PavolSVK35
71Jonsson, MagnusSWE33
72Aleksiej SliepowRUS33
73Jarrko KauppinenFIN31
74Leif NordgrenUSA31
75Jouty, BaptisteFRA28
76Perras, ScottCAN28
77Jan Sawicki KAZ28
78Eberhard, TobiasAUT26
79Krupcik, TomaasCZE21
80Hasilla, TomasSVK20
81Maric, JanezSLO18
82Andriej MakowiejewRUS18
83Windisch, MarkusITA18
84Krcmar, MichalCZE17
85Petrovic, MilankoSRB16
86Darozhka, AliaksandrBLR16
87Serafin Wiestner SUI12
88Hiidensalo, OlliFIN11
89Anton PantowKAZ11
90Steptsenko, DanilEST10
91Siergiej NowikowBLR10
92Hallenbarter, SimonSUI9
93Tsvetkov, MaximRUS9
94Sednev, SergueiUKR9
95Witalij KilczyckiKAZ8
96Christian MartinelliITA7
97Martin EngNOR7
98Bockli, ClaudioSUI6
99Scott GowCAN6
100Dolder, MarioSUI5
101Kletcherov, MichailBUL5
102Grossegger, SvenAUT4

Terminarz

Kalendarz PŚ w biathlonie 2013/14:

 Na różowo – PŚ kobiet
Na czarno – PŚ mężczyzn

Klikając na nazwę konkurencji otworzysz zapowiedź/podsumowanie danego biegu, jeżeli jest dostępne.

Data Godz. Miasto Info
24/11/13
Niedziela
15:30  Oestersund 2×6 + 2×7.5 km – sztafeta mieszana
27/11/13 Śr.
28/11/13 Czw.
17:15
13:15
 Oestersund 15 km – indywidualny K
28/11/13
Czwartek
17:15  Oestersund 20 km – indywidualny M
29/11/13
Piątek
17:45  Oestersund 7.5 km – sprint K
30/11/13
Sobota
15:15  Oestersund 10 km – sprint M
1/12/13
Niedziela
11:30
13:30
 Oestersund 10 km – pościgowy K odwołane
12.5 km – pościgowy M odwołane
6/12/13
Piątek
10:30
13:30
 Hochfilzen 7.5 km – sprint K
10 km – Sprint M 
7/12/13
Sobota
11:30
14:30
 Hochfilzen 4×6 km – sztafeta K
4×7.5 km – sztafeta M
8/12/13
Niedizela
11:30
13:30
 Hochfilzen 10 km – pościgowy K
12.5 km – pościgowy M
12/12/13
Czwartek
14:15  Annency 4×6 km – sztafeta K
13/12/13
Piątek
14:15  Annency 4×7.5 km – sztafeta M
14/12/13
Sobota
10:30
14:30
 Annency 7.5 km – sprint K
10 km – Sprint M 
15/12/13
Niedziela
11:15
13:15
 Annency 10 km – pościgowy K
12.5 km – pościgowy M
3/01/14
Piątek
15:15
18:00
 Oberhof 10 km – sprint M
7.5 km – sprint K
4/01/14
Sobota
12:30
17:00
 Oberhof 12.5 km – pościgowy M
10 km – pościgowy K
5/01/14
Niedziela
12:45
15:45
 Oberhof 15 km – masowy M
12,5 km – masowy K
8/01/14
Środa
14:30  Ruhpolding 4×6 km – sztafeta K
9/01/14
Czwartek
14:30  Ruhpolding 4×7.5 km – sztafeta M
10/01/14
Piątek
14:15  Ruhpolding 15 km – indywidualny K
11/01/14
Sobota
12:45  Ruhpolding 20 km – indywidualny M
12/01/14
Niedziela
11:15
13:25
 Ruhpolding 10 km – pościgowy K
12,5 km – pościgowy M
16/01/14
Czwartek
14:30  Anterselva 7.5 km – sprint K
17/01/14
Piątek
14:50  Anterselva 10 km – sprint M
18/01/14
Sobota
11:45
14:30
 Anterselva 10 km – pościgowy K
12.5 km – pościgowy M
19/01/14
Niedziela
11:15
14:15
 Anterselva 4×6 km – sztafeta K
4×7.5 km – sztafeta M
8/02 – 22/02  SOCZI ZIMOWE IO SOCZI 2014 >>
06/03/14
Czwartek
12:30
15:30
 Pokljuka 10 km – sprint M
7.5 km – sprint K
8/03/14
Sobota
11:15
13:25
 Pokljuka 12.5 km – pościgowy M
10 km – pościgowy K
9/03/14
Niedziela
11:15
13:25
 Pokljuka 15 km – masowy M
12.5 km – masowy K
13/03/14
Czwartek
   Kontiolahti 2×6 + 2×7.5 km – sztafeta mieszana
10 km – sprint M
7,5 km – sprint K
15/03/14
Sobota
12:15
14:45
 Kontiolahti 10 km – sprint M
7.5 km – sprint K
10/03/14
Niedziela
10:45
12:15
 Kontiolahti 12.5 km – pościgowy M
10 km – pościgowy K
20/03/14
Czwartek
12:30
15:30
 Oslo 7.5 km – sprint K
10 km – sprint M
22/03/14
Sobota
13:00
15:30
 Oslo 10 km – pościgowy K
12.5 km – pościgowy M
23/03/14
Niedziela
13:00
15:30
 Oslo 12,5 km – masowy K
15 km – masowy M

Wyniki

24/11/13: Sztafeta mieszana – Oestersund

  1. Czechy
  2. Norwegia
  3. Ukraina
  4. Włochy


20. POLSKA

28/11/13: Bieg indywidualny kobiet – Oestersund

1. Soukalova (2)
2. Kuzmina (2) + 0:01.2
3. Brunet (1) + 0:16.2
?
12. Hojnisz (4) + 1:39.1
26. Pałka (3) + 2:36.7
32. Gwizdoń (5) + 3:26.8
45. Bobak (3) + 4:43.5
82. Nowakowska-Ziemnak (11) + 9:08.0

28/11/13: Bieg indywidualny mężczyzn – Oestersund

1. M. Fourcade
2. S. Eder + 2:06.1
3. D. Mesotitsch + 2:20.2
4. Le Guellec + 2:31.3
5. Boehm + 2:39,3

49. Pływaczyk + 6:55.3
82. Szczurek + 9:20.9

29/11/13 Sprint kobiet – Oestersund

1. Flatland
2. Zajcewa
3. Berger

34. Pałka
38. Hojnisz
53. Gwizdoń
61. Nowakowska-Ziemniak
73. Bobak

30/11/13 Sprint mężczyzn – Oestersund

  1. M. Fourcade
  2. Lindstroem
  3. Burke
  4. Beatrix
  5. Peiffer

91. Pływaczyk
92. Szczurek

6/12/13 Sprint kobiet – Hochfilzen:

  1. Gasparin
  2. Vitkova
  3. Starykh
  4. Berger
  5. Dzhyma

9. Nowakowska-Ziemniak
11. Pałka

6/12/13 Sprint mężczyzn – Hochfilzen:

1. L. Berger
2. M. Fourcade
3. Bjoerndalen
4. T. Boe
5. Sumann

80. Pływaczyk
86. Szczurek

7/12/13 Sztafeta kobiet:

1. Ukraina
2. Niemcy + 0:56,3
3. Francja + 1:00.8
4. Rosja + 1:09.2
5. Norwegia + 1:49.7

10. POLSKA + 3:00.3

7/12/13 Sztafeta męzczyzn:

1. Norwegia
2. Szwecja
3. Rosja

23. POLSKA

8/12/13 Bieg na dochodzenie kobiet Hochfilzen:

1. Solemdal
2. Dhzyma
3. PAŁKA
4. Vitkova
5. Starykh

17. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
28. HOJNISZ
44. GWIZDOŃ

8/12/13 Bieg na dochodzenie mężczyzn Hochfilzen:

1. M. Fourcade
2. Svendsen
3. T. Boe
4. Ustiugow
5.  Bjoerndalen

12/12/13 Sztafeta kobiet Annecy:

1. Niemcy
2. Ukraina + 0:23.3
3. Norwegia + 0:23.8
4. Kanada + 1:35.8
5. Francja + 1:43.8
—-
15. POLSKA – zdublowana

13/12/13 Sztafeta mężczyzn Annecy:

1. Rosja
2. Francja + 0:00,3
3. Austria + 0:26,8

14/12/13 Sprint kobiet Annecy:

1. S. Gasparin
2. K. Makarainen
3. Valj Semerenko

9. Pałka
41. Bobak
43. Gwizdoń
89. Batożyńska

14/12/13 Sprint mężczyzn Annecy:

1. J. Boe
2. Moravec
3. M. Fourcade

15/12/13 Bieg pościgowy kobiet Annecy:

1. Va. Semerenko
2. Starykh
3. Eckhoff

18. Pałka
22. Gwizdoń
45. Bobak

15/12/13 pościgowy mężczyzn – Annecy:

1. J. Boe
2. Lesser
3. Szipulin

3/1/14 sprint mężczyzn – Oberhof:

1. Svendsen
2. Bjoerndalen
3. Fourcade

3/1/14 sprint kobiet – Oberhof:

1. Domraczewa
2. Makarainen + 0:29,8
3. Pidhruszna + 0:36,4
4. Berger + 1:01,6
5. Flatland + 1:09.8
?
8. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK + 1:20.2
16. GWIZDOŃ + 1:43.8
23. PAŁKA + 2:03,0
42. HOJNISZ + 2:45,6
50. BOBAK + 3:08,8

4/1/14 pościgowy mężczyzn – Oberhof:

1. Svendsen
2. Bjoerndalen
3. M. Fourcade

4/1/14 pościgowy kobiet – Oberhof:

1. Domraczewa
2. Makaraien
3. Solemdal

10. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
17. PAŁKA
18. HOJNISZ
41. GWIZDOŃ
52. BOBAK

5/1/14 masowy mężczyzn – Oberhof:

1. Svendsen
2. Wołkow
3. T. Boe

5/1/14 masowy kobiet – Oberhof:

1. Berger
2. Solemdal + 0:17
3. Domraczewa + 0:18
4. Henkel + 0:40
5. Makaraien + 0:53
6. PAŁKA + 1:01

29. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK + 4:37

8/1/14 sztafeta kobiet – Ruhpolding:

Wyniki:

1. Rosja
2. Niemcy + 0:06
3. Norwegia + 0:17
4. Ukraina + 0:38
5. Francja + 1:32
?
9. POLSKA + 1:43

15/12/14 sztafeta mężczyzn Ruhpolding:

1. Austria
2. Niemcy
3. Rosja
4. Szwecja
5. Czechy

19. POLSKA

10/1/14 bieg na 15 km kobiet Ruhpolding:

Czołówka biegu:

1. Soukalova
2. Domraczewa + 0:34,3
3. Vitkova + 0:38,6
4. Hildebrand + 0:52,8
5. Berger + 1:03,5

20. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK + 2:16
48. PAŁKA + 4:11,4
49. HOJNISZ + 4:12,2
51. GWIZDOŃ + 4:16,5
76. BOBAK + 7:06,8

11/1/14 bieg na 20 km mężczyzn Ruhpolding:

1. Svendsen
2. Wołkow
3. Ustiugow

72. PŁYWACZYK
78. SZCZUREK

12/1/14 pościgowy kobiet – Ruhpolding:

1. Soukalova
2. Berger + 0:10
3. Makarainen + 0:39

24. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK + 2:25
26. PAŁKA + 2:36
41. GWIZDOŃ + 4:02
49. M. HOJNISZ + 5:02

12/1/14 pościgowy mężczyzn – Ruhpolding:

1. Svendsen
2. Fak
3. Garaniczew
4. Eder
5. S. Fourcade

16/1/14 sprint kobiet – Anterselva:

1. Bescond
2. Henkel + 0:07
3. Domraczewa + 0:10
4. Dunklee + 0:11
5. Romanowa + 0:12

20. M. HOJNISZ + 0:48
33. PAŁKA + 1:19
36. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK + 1:23
45. BOBAK + 1:51
53. GWIZDOŃ + 2:00

17/1/14 sprint Mężczyzn – Anterselva:

1. Hofer
1. Schempp
3. Peiffer

67. PŁYWACZYK
82. SZCZUREK

18/1/14 bieg pościgowy kobiet – Anterselva:

1. Henkel
2. Skardino
3. Berger

15. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
18. M. HOJNISZ
32. GWIZDOŃ
33. PAŁKA
34. BOBAK

18/1/14 pościgowy mężczyzn – Anterselva:

1. Schempp
2. Beatrix
3. L'Abee-Lund

19/1/14 sztafeta mężczyzn – Anterselva:

1. Francja
2. Szwecja
3. Niemcy

6/3/14: sprint mężczyzn – Pokljuka:

1. Ferry
2. Szipulin
3. Peiffer

6/314: sprint kobiet – Pokljuka:

1. Innerhofer (AUT)
2. Wirolajnen (RUS)
3. Skardino (BLR)

11. GWIZDOŃ
36. PAŁKA
37. HOJNISZ
56. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

8/3/14 pościgowy kobiet – Pokljuka:

1. Makarainen
2. Berger
3. Wierer

21. GWIZDOŃ
36. HOJNISZ
DNS. PAŁKA
DNS. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

8/3/14 pościgowy mężczyzn – Pokljuka:

1. Szipulin
2. Ferry
3. Bjoerndalen

9/3/14 masowy mężczyzn – Pokljuka:

1. Ferry
2. M. Fourcade
3. Ustiugow

9/3/14 masowy kobiet – Pokljuka:

1. Domraczewa
2. Makarainen
3. Zajcewa

13. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
22. PAŁKA
25. GWIZDOŃ

13/314 sprint M – Kontiolahti:

1. J. Boe
2. M. Fourcade
3. Peiffer

13/3/14 sprint K – Kontiolahti:

1. Makarainen
2. Zajcewa
3. Laukkanen

9.GWIZDOŃ
16. HOJNISZ
17. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

15/3/14 sprint M – Kontiolahti:

1. J. Boe
2. Łoginow
3. Bailey

15/3/14 sprint K – Kontiolahti:

1. Makarainen
2. Berger
3. Soukalova

24. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
36. GWIZDOŃ
46. M. HOJNISZ
50. PAŁKA

16/3/14 pościgowy K – Kontiolahti:

1. Makarainen 
2. Domraczewa
3. Zajcewa

12. GWIZDOŃ
21. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
45. PAŁKA
50. M. HOJNISZ

16/3/14 pościgowy M – Kontiolahti:

1. J. Boe
2. M. Foucrade
3. Ferry

20/3/14 sprint K – Oslo:

1. Domraczewa
2. Dunklee
3. Berger

13. GWIZDOŃ
26/ PAŁKA
43. HOJNISZ
46. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

22/3/14: pościgowy K – Oslo:

1. Kuzmina
2. Berger
3. Wiłuchina

28. PAŁKA
33. GWIZDOŃ
52. HOJNISZ M.
DNF. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

22/3/14: pościgowy M – Oslo

1. Eder
2. Łoginow
3, Ferry

23/3/14: masowy K – Oslo:

1.Kuzmina
2. Gregorin
3. Dorin Habert

22. PAŁKA
26. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

23/3/14 Masowy M – Oslo:

1. M. Fourcade
2. Landertinger
3. Fak

Reklama

POCHWAL NAS PRZED SWOIMI ZNAJOMYMI:

comments powered by Disqus