Twoja wyszukiwarka

Puchar Świata w biathlonie 2014/15

Prezentujemy terminarz, wyniki oraz klasyfikacje zawodów Pucharu Świata w biathlonie w sezonie 2014/15. IBU Biathlon World Cup w PubSport.pl!

Terminarz

Kalendarz PŚ w biathlonie 2014/15:

Klikając na nazwę konkurencji otworzysz zapowiedź/podsumowanie danego biegu, jeżeli jest dostępne.

 << Wyniki i klasyfikacje

Data Miejsce Płeć Dystans Typ Godzina
30/11/14  Oestersund M+K 2×5 + 2×6,5 km Sztafeta MIX 15:30
3/12/14  Oestersund M 20 km Indywidualny 17:15
4/12/14  Oestersund K 15 km Indywidualny 17:15
6/12/14  Oestersund M 10 km Sprint 11:30
6/12/14  Oestersund K 7,5 km Sprint 14:45
7/12/14  Oestersund M 12,5 km Pościgowy 11:00
7/12/14  Oestersund K 10 km Pościgowy 13:30
12/12/14  Hochfilzen K 7,5 km Sprint 11:30
12/12/14  Hochfilzen M 10 km Sprint 14:30
13/12/14  Hochfilzen K 4×6 km Sztafeta 11:00
13/12/14  Hochfilzen M 4×7,5 km Sztafeta  14:30
14/12/14  Hochfilzen K 10 km Pościgowy 11:30
14/12/14  Hochfilzen M 12,5 km Pościgowy 14:30
18/12/14  Pokljuka K 7,5 km Sprint 14:25
19/12/14  Pokljuka M 10 km Sprint 14:25
20/12/14  Pokljuka K 10 km Pościgowy 11:15
20/12/14  Pokljuka M 12,5 km Pościgowy 13:30
21/12/14  Pokljuka K 12,5 km Masowy 11:30
21/12/14  Pokljuka M 15 km Masowy 13:30
7/1/15  Oberhof  K 4×6 km Sztafeta 14:15
8/1/15  Oberhof M 4×7,5 km Sztafeta 14:15
9/1/15  Oberhof K 7,5 km Sprint 14:30
10/1/15  Oberhof M 10 km Sprint 12:00
11/1/15  Oberhof K 12,5 km Masowy 11:15
11/1/15  Oberhof M 15 km Masowy 14:15
14/1/15  Ruhpolding K 4×6 km Sztafeta 14:30
15/1/15  Ruhpolding M 4×7,5 km Sztafeta 14:30
16/1/15  Ruhpolding K 7,5 km Sprint 15:00
17/1/15  Ruhpolding M 10 km Sprint 14:30
18/1/15  Ruhpolding K 12,5 km Masowy 12:30
18/1/15  Ruhpolding M 15 km Masowy 15:30
22/1/15  Anterselva M 10 km Sprint 14:30
23/1/15  Anterselva K 7,5 km Sprint 14:30
24/1/15  Anterselva M 12,5 km Pościgowy 13:30
24/1/15  Anterselva K 10 km Pościgowy 15:30
25/1/15  Anterselva M 4×7,5 km Sztafeta 10:45
25/1/15  Anterselva K 4x 6 km Sztafeta 15:00
6/2/15  Nove Mesto K+M ??? Single MIX 15:00
6/2/15  Nove Mesto K+M 2×6 + 2×7,5 km Sztafeta MIX 17:30
7/2/15  Nove Mesto K 7,5 km Sprint 12:30
7/2/15  Nove Mesto M 10 km  Sprint 15:30
8/2/15  Nove Mesto K 10 km Pościgowy 13:00
8/2/15  Nove Mesto M 12,5 km  Pościgowy 15:00
12/2/15  Oslo K 15 km Indywidualny 10:30
12/2/15  Oslo M 20 km Indywidualny 14:15
14/2/15  Oslo K 7,5 km Sprint 11:15
14/2/15  Oslo M 10 km Sprint 14:15
15/2/15  Oslo K 4×6 km Sztafeta 12:15
15/2/15  Oslo M 4×7,5 km Sztafeta 14:30
MISTRZOSTWA ŚWIATA W BIATHLONIE KONTIOLAHTI 2015
5/3/15  Kontiolahti K+M 2×6 + 2×7,5 km Sztafeta MIX 17:15
7/3/15  Kontiolahti M 10 km Sprint 13:00
7/3/15  Kontiolahti K 7,5 km Sprint 16:30
8/3/15  Kontiolahti M 12,5 km Pościgowy 13:15
8/3/15  Kontiolahti K 10 km Pościgowy 16:00
11/3/15  Kontiolahti K 15 km Indywidualny 17:15
12/3/15  Kontiolahti M 20 km Indywidualny 17:15
13/3/15  Kontiolahti K 4×6 km Sztafeta 17:15
14/3/15  Kontiolahti M 4×7,5 km Sztafeta 16:30
15/3/15  Kontiolahti K 12,5 km Masowy 13:30
15/3/15  Kontiolahti M 15 km Masowy 16:15
19/3/15  Chanty-Mansyjsk M 10 km Sprint 14:00
20/3/15  Chanty-Mansyjsk K 7,5 km Sprint 14:00
21/3/15  Chanty-Mansyjsk M 12,5 km Pościgowy 10:30
21/3/15  Chanty-Mansyjsk K 10 km Pościgowy 14:00
22/3/15  Chanty-Mansyjsk M 15 km Masowy 10:15
22/3/15  Chanty-Mansyjsk K 12,5 km Masowy 12:15

Klas. kobiet

Stan na 21/12/14 g. 12:12
# KrajZawodniczkaPKT
1.FINKaisa Makarainen422
2.UKRValji Semerenko328
3.BLRDaria Domraczewa303
4.ITADorothea Wierer280
5.ITAKarin Oberhofer262
6.GERFranziska Hildebrand259
7.RUSOlga Podszufarowa251
8.CANRosanna Crawford236
9.CZEVeronika Vitkova231
10.RUSJekaterina Glazyrina219
11.NORTiril Eckhoff200
12.FRAAnais Bescond200
13.GERFranziska Preuss196
14.CZEGabriela Soukalova189
15.BLRNadieżda Skardino182
16.SVNTeja Gregorin175
17.POLWERONIKA NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK160
18.GERVanessa Hinz157
19.FRAEnora Latuillere151
20.FRAMarine Bolliet143
21.AUTLisa Theresa Hauser127
22.USASusan Dunklee121
23.RUSJana Romanowa112
24.NORFanny Welle-Strand Horn112
25.ITANicole Gontier105
26.GERLaura Dahlmeier104
27.UKRJulija Dzhyma102
28.FRASophie Boilley94
29.SWEDaria Virolaynen94
30.JPNFuyuko Suzuki88
31.SVKJana Gerekova81
32.SUIElisa Gasparin74
33.CZEEva Puskarcikova68
34.FRAJustine Braisaz67
35.CZEJitka Landova64
36.NORMarte Olsbu58
37.UKRNatalia Burdyga57
38.RUSJekaterina Szumiłowa56
39.CANMegan Heinicke56
40.POLMAGDALENA GWIZDOŃ54
41.POLMONIKA HOJNISZ53
42.BLRNadzieja Pisariewa53
43.SWEEllisabeth Hoegberg52
44.FINMari Laukkanen50
45.POLKRYSTYNA GUZIK43
46.GERLuise Kummer41
47.ROUEva Tofalvi41
48.BLRNastassia Dubarezawa36
49.KAZDaria Usanowa29
50.SVNAndrea Mali27
51.UKROlga Abramowa27
52.AUTKatharina Innerhofer26
53.USAHannah Dreissigacker24
54.FRAColine Varcin23
55.SWEMona Brorsson22
56.SVKPaulina Fialkova20
57.NORElise Ringen18
58.GERKarolin Horchler17
59.ITALisa Vittozzi17
60.AUTDunja Zdouc15
61.ROULuminita Piscoran13
62.SVKTereza Poliakova13
63.BULDesisława Stojanowa12
64.NORKaia Woeien Nicolaisen12
65.UKRNadia Bielkina11
66.NORSynnoeve Solemdal10
67.USAAnnelies Cook8
68.RUSOlga Jakuszowa3
69.RUSJewgienija Sieledcowa1

Klas. mężczyzn

Stan na 21/12/14 g. 14:10
# KrajZawodnikPKT
1.FRAMartin Fourcade361
2.RUSAnton Szipulin336
3.NOREmil Hegle Svendsen335
4.AUTDominik Landertinger289
5.SVNJakov Fak277
6.GERSimon Schempp273
7.CZEOndrej Moravec266
8.NORTarjei Boe239
9.NORJohannes Thingnes Boe229
10.RUSJewgienij Garaniczew193
11.SWEFredrik Lindstroem182
12.GERAndreas Birnbacher179
13.FRAJean Guillaume Beatrix176
14.GERDaniel Boehm174
15.AUTSimon Eder167
16.GERErik Lesser152
17.USALowell Bailey150
18.BULMaxim Cwetkow147
19.USATim Burke146
20.CZEMichal Slesingr141
21.FRAQuentin Fillon Maillet138
22.RUSDimitrij Małyszko134
23.SUIBenjamin Weger133
24.BULKrasimir Aniew133
25.CANNathan Smith124
26.BULWładimir Iliew111
27.RUSTimofiej Łapszin110
28.NOROle Einar Bjoerndalen104
29.FRASimon Fourcade103
30.ITADominik Windisch102
31.NORAlexander Os96
32.AUTDaniel Mesotitsch95
33.ITALukas Hofer92
34.UKRSerhij Siemenow87
35.LATAndrejas Rastorgujevs82
36.NORErlend Bjoentegaard73
37.GERArnd Peiffer70
38.SVNKlemen Bauer68
39.SVKMatej Kazar63
40.UKRArtiem Pryma51
41.RUSAleksandr Pieczenkin49
42.KAZJan Sawicki47
43.FRASimon Desthieux42
44.NORVetle Sjastad Christiansen39
45.CZEJaroslav Soukup34
46.ROUCornel Puchianu32
47.CZEMichal Krcmar32
48.GERJohannes Kuehn32
49.CZETomas Krupcik28
50.ITAThomas Bormolini22
51.SVKMartin Otcenas21
52.SWETobias Arwidson20
53.UKRDmytro Pidhrusznyj20
54.AUTDavid Komatz18
55.GERSven Grossegger17
56.SUIJeremy Finello15
57.CANBrendan Green15
58.NORLars Hegle Birkeland13
59.AUTTobias Eberhard12
60.SUIMarco Dolder11
61.JPNTsukasa Kobonoki9
62.ESTRoland Lessing7
63.BLRJurij Liadow6
64.UKRArtem Tyszczenko4
65.USALeif Nordgren4
66.FINAhti Toivanen3
67.BLRWładimir Chepelin2
68.AUTJulian Eberhard2
69.SVKTomas Hasilla1
70.SUIIvan Joller1

Wyniki K

30/11/14: SZTAFETA MIESZANA W OESTERSUND:

1. Francja
2. Norwegia
3. Niemcy

14. POLSKA

4/12/14: BIEG INDYWIDUALNY W OESTERSUND:

1. Domraczewa /BLR/
2. Makarainen /FIN/
3. Va. Semerenko /UKR/

14. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
26. GUZIK
32. GWIZDOŃ
44. M. HOJNISZ
82. MĄKA

6/12/14 SPRINT W OESTERSUND:

1. Eckhoff /NOR/
2. Vitkova /CZE/
3. Makarainen /FIN/

16. GWIZDOŃ
28. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
32. GUZIK
75. M. HOJNISZ
95. MĄKA

7/12/14 BIEG POŚCIGOWY W OESTERSUND:

1. Makarainen /FIN/
2. Va. Semerenko /UKR/
3. Wierer /ITA/

47. GWIZDOŃ
48. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
49. GUZIK

12/12/14 SPRINT W HOCHFILZEN:

1. Makarainen /FIN/
2. Oberhofer /ITA/
3. Eckhoff /NOR/

12. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
26. GWIZDOŃ
38. M. HOJNISZ
80. MITORAJ
84. GUZIK

13/12/14 SZTAFETA W HOCHFILZEN:

1. NIEMCY
2. BIAŁORUŚ
3. CZECHY

6. POLSKA

14/12/14 POŚCIGOWY W HOCHFILZEN:

1. Makarainen /FIN/
2. Glazyryna /RUS/
3. Bescond /FRA/

11. M. HOJNISZ
36. GWIZDOŃ
39. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

18/12/14 SPRINT W POKLJUCE:

1. Soukalova /CZE/
2. Wierer /ITA/
3. Va. Semerenko /UKR/

7. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
27. M. HOJNISZ
48. GUZIK
62. P. HOJNISZ

20/12/14 BIEG POŚCIGOWY W POKLJUCE:

1. Domraczewa /NOR/
2. Makarainen /FIN/
3. Va. Semerenko /UKR/

15. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK 
22. GUZIK
35. M. HOJNISZ

21/12/14 MASOWY W POKLJUCE:

1. Makarainen /FIN/
2. Bescond /FRA/
3. Skardino /BLR/

14. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

Wyniki M

3/12/14: BIEG INDYWIDUALNY W OESTERSUND:

1. Svendsen /NOR/
2. Siemenow /UKR/
3. Slesingr /CZE/

70. SZCZUREK
78. PŁYWACZYK

6/12/14 SPRINT MĘŻCZYZN W OESTERSUND:

1. M. Fourcade /FRA/
2. Moravec /CZE/
3. Fak /SVN/

78. SZCZUREK
86. PŁYWACZYK

7/12/14 BIEG POŚCIGOWY W OESTERSUND:

1. M. Fourcade /FRA/
2. Szipulin /RUS/
3. Svendsen /NOR/

12/12/14 SPRINT W HOCHFILZEN:

1. J. Boe /NOR/
2. Schempp /GER/
3. Birnbacher /GER/

90. JANIK
95. SZCZUREK

13/12/14SZTAFETA W HOCHFILZEN:

1. Rosja
2. Francja
3. Norwegia

20. POLSKA

14/12/14 BIEG POŚCIGOWY W HOCHFILZEN

1. M. Fourcade /FRA/ 
2. Fak /SVN/
3. Schempp /GER/

19/12/14 SPRINT W POKLJUCE:

1. Szipulin /RUS/ 
2. Landertinger /AUT/
3. Svendsen /NOR/

59. GUZIK
83. SZCZUREK

20/12/14 BIEG POŚCIGOWY W POKLJUCE:

1. Svendsen /NOR/
2. Szipulin /RUS/
3. M. Fourcade /FRA/
—-
57. GUZIK

21/12/14 MASOWY W POKLJUCE:

1.Szipulin /RUS/
2. M. Fourcade /FRA/
3. Eder /AUT/

NA SKRÓTY: PŚ w skokach narc. | PŚ w biegach narc. | PŚ w łyżwiarstwie | MŚ Katar 2015

Reklama
POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

comments powered by Disqus