Jesteś tutaj
Główna > Puchar Świata w biathlonie 2014/15 > PŚ w biathlonie – sezon 2013/14

Prezentujemy terminarz, wyniki oraz klasyfikacje zawodów Pucharu Świata w biathlonie w sezonie 2013/14. IBU Biathlon World Cup w PubSport.pl!


[tab:Klas. kobiet]

# NAZWISKO KRAJ PKT
1 Kaisa Makarainen FIN 860
2 Tora Berger NOR 856
3 Daria Domraczewa BLR 793
4 Garbiela Soukalova CZE 613
5 Olga Wiłuchina RUS 612
6 Anastazja Kuzmina SVK 606
7 Tiril Eckhoff NOR 566
8 Valji Semerenko UKR 553
9 Veronika Vitkova CZE 551
10 Andrea Henkel GER 541
11 Selina Gasparin SUI 495
12 Olga Zajcewa RUS 455
13 Teja Gregorin SLO 437
14 Franziska Hildebrand GER 411
15 Laura Dahlmaier GER 408
16 Dorothea Wierer ITA 399
17 Nadieżda Skardino BUL 397
18 Juliya Dzhyma UKR 379
19 Franziska Preuss GER 377
20 Ann Kristin Flatland NOR 361
21 Anais Bescond FRA 360
22 Irina Starych RUS 359
23 KRYSTYNA PAŁKA POL 337
24 Susan Dunklee USA 333
25 Iana Romanowa RUS 313
26 Rosanna Crawford CAN 312
27 WERONIKA NOWAKOWSKA ZIEMNIAK POL 306
28 Fanny Welle-Strand Horn NOR 304
29 Olena Pidhruszna UKR 284
30 Synnoeve Solemdal NOR 279
31 Jana Gerekova SVK 267
32 Vita Semerenko UKR 255
33 Marie Laure Brunet FRA 231
34 MAGDALENA GWIZDOŃ POL 230
35 Marie Dorin Habert FRA 216
36 Katharina Innerhofer AUT 210
37 Ekaterina Szumiłowa RUS 197
38 Elise Ringen NOR 185
39 Natalja Burdyga RUS 182
40 Karin Oberhofer ITA 177
41 Ludmiła Kalinczik BLR 166
42 Mari Laukkanen FIN 157
43 Zina Kocher CAN 150
44 MONIKA HOJNISZ POL 148
45 Andreja Mali SLO 143
46 Evi Sachenbacher-Stehle GER 136
47 Anna-Karin Stroemstedt SWE 130
48 Anais Chevalier FRA 119
49 Daria Wirolajnen RUS 119
50 Marine Bolliet FRA 117
51 Nicole Gontier ITA 112
52 Marte Olsbu NOR 110
53 Eva Tofalvi ROU 108
54 Elisa Gasparin SUI 100
55 Laure Soulie AND 85
56 Ekaterina Jurijewa RUS 83
57 Sophie Boilley FRA 70
58 Olga Podchufarowa RUS 70
59 Fuyuko Suzuki JPN 63
60 Vanessa Hinz GER 63
61 Nastazja Dubarezawa BLR 62
62 Paulina Fialkova SVK 48
63 Megan Heinicke CAN 45
64 Marija Panfilowa UKR 45
65 Eva Puskarcikova CZE 42
66 Chaoquing Song CHN 42
67 Michaela Ponza ITA 39
68 Elisabeth Hoegberg SWE 35
69 Diana Rasimoviciute LTU 34
70 Reka Ferencz ROU 34
71 Theresa Lis Hauser AUT 34
72 Irene Cadurisch SUI 34
73 Darja Usanowa KAZ 33
74 Megan Imrie CAN 28
75 Bente Landheim NOR 27
76 Kadri Lehtla EST 26
77 Jitka Landowa CZE 26
78 Nadieżda Pisariewa BLR 25
79 Nadine Horchler GER 24
80 Victoria Padial Hernandez ESP 22
81 Barbora Tomesova CZE 21
82 Hilde Fenne NOR 20
83 Jekaterina Glazyrina RUS 20
84 Desislawa Stojanowa BUL 20
85 Zanna Juskanen LAT 17
86 Jialin Tang CHN 16
87 Galina Wisznewskaja KAZ 15
88 Hannah Dreissiagacker USA 13
89 Yan Zhang CHN 13
90 GALINA Nechkasowa RUS 12
91 Natalija Kocergina LTU 11
92 Emma Lunder CAN 11
93 Sara Studebaker USA 10
94 Jekaterina Jurłowa RUS 9
95 PAULINA BOBAK POL 7
96 Asa Lif SWE 5
97 Luminita Piscoran ROU 4
98 Aita Gasparin SUI 3
99 Olga Abramowa UKR 3
100 Inna Suprun UKR 2
101 Daria Jurłowa EST 2
102 Grete Gaim EST 2
103 Jelena Chrustalowa KAZ 2
104 Mona Brorsson SWE 1
105 Valentina Nazarowa RUS 1

[tab:Klas. mężczyzn]

# Nazwisko KRAJ PKT
1 Fourcade, Martin FRA 928
2 Svendsen, Emil Hegle NOR 636
3 Boe, Johannes Thingnes NOR 631
4 Landertinger, Dominik AUT 611
5 Eder, Simon AUT 578
6 Bjorndalen, Ole Einar NOR 556
7 Peiffer, Arnd GER 547
8 Shipulin, Anton RUS 544
9 Ferry, Bjorn SWE 542
10 Schempp, Simon GER 521
11 Malyshko, Dmitry RUS 508
12 Fak, Jakov SLO 492
13 Beatrix, Jean Guillaume FRA 478
14 Moravec, Ondrej CZE 465
15 Hofer, Lukas ITA 465
16 Rastorgujevs, Andrejs LAT 445
17 Lindstrom, Fredrik SWE 438
18 Ustyugov, Evgeni RUS 434
19 Bailey, Lowell USA 434
20 Loginov, Alexandr RUS 422
21 Desthieux, Simon FRA 385
22 Volkov, Alexey RUS 369
23 Semenov, Serhiy UKR 352
24 Bohm, Daniel GER 351
25 Burke, Tim USA 335
26 Garanichev, Evgeniy RUS 330
27 Lesser, Erik GER 271
28 Berger, Lars NOR 271
29 Boe, Tarjei NOR 263
30 Sumann, Christoph AUT 261
31 Soukup, Jaroslav CZE 261
32 Smith, Nathan CAN 248
33 Bauer, Klemen SLO 244
34 Mesotitsch, Daniel AUT 228
35 Bergman, Carl-Johan SWE 196
36 Pinter, Friedrich AUT 233
37 Weger, Benjamin SUI 204
38 Stephan, Christoph GER 203
39 Fourcade, Simon FRA 195
40 Boeuf, Alexis FRA 186
41 Birnbacher, Andreas GER 171
42 Green, Brendan CAN 171
43 L'Abee-Lund, Henrik NOR 160
44 Anev, Krasimir BUL 153
45 Graf, Florian GER 138
46 Windisch, Dominik ITA 131
47 Slesingr, Michal CZE 122
48 Pidruchnyi, Dmytro UKR 121
49 Lars Hegle Birkeland NOR 121
50 Benedikt Doll GER 102
51 Fillon Maillet, Quentin FRA 86
52 Le Guellec, Jean-Philippe CAN 112
53 Deryzemlya, Andriy UKR 88
54 Christiansen, Vetle Sjåstad NOR 77
55 De Lorenzi, Christian ITA 76
56 Pryma, Artem UKR 76
57 David Komatz AUT 67
58 Arwidson, Tobias SWE 64
59 Tomas Kaukenas LTU 60
60 Lapshin, Timofiej RUS 55
61 Koiv, Kauri EST 53
62 Abramenko, Evgeny BLR 51
63 Bjontegaard, Erlend Overeng NOR 50
64 Chepelin, Vladimir BLR 48
65 Kazar, Matej SVK 44
66 Iliev, Vladimir BUL 43
67 Eberhard, Julian AUT 43
68 Tcherezov, Ivan RUS 42
69 Os, Alexander NOR 38
70 Hurajt, Pavol SVK 35
71 Jonsson, Magnus SWE 33
72 Aleksiej Sliepow RUS 33
73 Jarrko Kauppinen FIN 31
74 Leif Nordgren USA 31
75 Jouty, Baptiste FRA 28
76 Perras, Scott CAN 28
77 Jan Sawicki KAZ 28
78 Eberhard, Tobias AUT 26
79 Krupcik, Tomaas CZE 21
80 Hasilla, Tomas SVK 20
81 Maric, Janez SLO 18
82 Andriej Makowiejew RUS 18
83 Windisch, Markus ITA 18
84 Krcmar, Michal CZE 17
85 Petrovic, Milanko SRB 16
86 Darozhka, Aliaksandr BLR 16
87 Serafin Wiestner SUI 12
88 Hiidensalo, Olli FIN 11
89 Anton Pantow KAZ 11
90 Steptsenko, Danil EST 10
91 Siergiej Nowikow BLR 10
92 Hallenbarter, Simon SUI 9
93 Tsvetkov, Maxim RUS 9
94 Sednev, Serguei UKR 9
95 Witalij Kilczycki KAZ 8
96 Christian Martinelli ITA 7
97 Martin Eng NOR 7
98 Bockli, Claudio SUI 6
99 Scott Gow CAN 6
100 Dolder, Mario SUI 5
101 Kletcherov, Michail BUL 5
102 Grossegger, Sven AUT 4

[tab:Terminarz]

Kalendarz PŚ w biathlonie 2013/14:

 Na różowo – PŚ kobiet
Na czarno – PŚ mężczyzn

Klikając na nazwę konkurencji otworzysz zapowiedź/podsumowanie danego biegu, jeżeli jest dostępne.

Data Godz. Miasto Info
24/11/13
Niedziela
15:30  Oestersund 2×6 + 2×7.5 km – sztafeta mieszana
27/11/13 Śr.
28/11/13 Czw.
17:15
13:15
 Oestersund 15 km – indywidualny K
28/11/13
Czwartek
17:15  Oestersund 20 km – indywidualny M
29/11/13
Piątek
17:45  Oestersund 7.5 km – sprint K
30/11/13
Sobota
15:15  Oestersund 10 km – sprint M
1/12/13
Niedziela
11:30
13:30
 Oestersund 10 km – pościgowy K odwołane
12.5 km – pościgowy M odwołane
6/12/13
Piątek
10:30
13:30
 Hochfilzen 7.5 km – sprint K
10 km – Sprint M 
7/12/13
Sobota
11:30
14:30
 Hochfilzen 4×6 km – sztafeta K
4×7.5 km – sztafeta M
8/12/13
Niedizela
11:30
13:30
 Hochfilzen 10 km – pościgowy K
12.5 km – pościgowy M
12/12/13
Czwartek
14:15  Annency 4×6 km – sztafeta K
13/12/13
Piątek
14:15  Annency 4×7.5 km – sztafeta M
14/12/13
Sobota
10:30
14:30
 Annency 7.5 km – sprint K
10 km – Sprint M 
15/12/13
Niedziela
11:15
13:15
 Annency 10 km – pościgowy K
12.5 km – pościgowy M
3/01/14
Piątek
15:15
18:00
 Oberhof 10 km – sprint M
7.5 km – sprint K
4/01/14
Sobota
12:30
17:00
 Oberhof 12.5 km – pościgowy M
10 km – pościgowy K
5/01/14
Niedziela
12:45
15:45
 Oberhof 15 km – masowy M
12,5 km – masowy K
8/01/14
Środa
14:30  Ruhpolding 4×6 km – sztafeta K
9/01/14
Czwartek
14:30  Ruhpolding 4×7.5 km – sztafeta M
10/01/14
Piątek
14:15  Ruhpolding 15 km – indywidualny K
11/01/14
Sobota
12:45  Ruhpolding 20 km – indywidualny M
12/01/14
Niedziela
11:15
13:25
 Ruhpolding 10 km – pościgowy K
12,5 km – pościgowy M
16/01/14
Czwartek
14:30  Anterselva 7.5 km – sprint K
17/01/14
Piątek
14:50  Anterselva 10 km – sprint M
18/01/14
Sobota
11:45
14:30
 Anterselva 10 km – pościgowy K
12.5 km – pościgowy M
19/01/14
Niedziela
11:15
14:15
 Anterselva 4×6 km – sztafeta K
4×7.5 km – sztafeta M
8/02 – 22/02  SOCZI ZIMOWE IO SOCZI 2014 >>
06/03/14
Czwartek
12:30
15:30
 Pokljuka 10 km – sprint M
7.5 km – sprint K
8/03/14
Sobota
11:15
13:25
 Pokljuka 12.5 km – pościgowy M
10 km – pościgowy K
9/03/14
Niedziela
11:15
13:25
 Pokljuka 15 km – masowy M
12.5 km – masowy K
13/03/14
Czwartek
   Kontiolahti 2×6 + 2×7.5 km – sztafeta mieszana
10 km – sprint M
7,5 km – sprint K
15/03/14
Sobota
12:15
14:45
 Kontiolahti 10 km – sprint M
7.5 km – sprint K
10/03/14
Niedziela
10:45
12:15
 Kontiolahti 12.5 km – pościgowy M
10 km – pościgowy K
20/03/14
Czwartek
12:30
15:30
 Oslo 7.5 km – sprint K
10 km – sprint M
22/03/14
Sobota
13:00
15:30
 Oslo 10 km – pościgowy K
12.5 km – pościgowy M
23/03/14
Niedziela
13:00
15:30
 Oslo 12,5 km – masowy K
15 km – masowy M

[tab:Wyniki]

24/11/13: Sztafeta mieszana – Oestersund

  1. Czechy
  2. Norwegia
  3. Ukraina
  4. Włochy


20. POLSKA

28/11/13: Bieg indywidualny kobiet – Oestersund

1. Soukalova (2)
2. Kuzmina (2) + 0:01.2
3. Brunet (1) + 0:16.2
?
12. Hojnisz (4) + 1:39.1
26. Pałka (3) + 2:36.7
32. Gwizdoń (5) + 3:26.8
45. Bobak (3) + 4:43.5
82. Nowakowska-Ziemnak (11) + 9:08.0

28/11/13: Bieg indywidualny mężczyzn – Oestersund

1. M. Fourcade
2. S. Eder + 2:06.1
3. D. Mesotitsch + 2:20.2
4. Le Guellec + 2:31.3
5. Boehm + 2:39,3

49. Pływaczyk + 6:55.3
82. Szczurek + 9:20.9

29/11/13 Sprint kobiet – Oestersund

1. Flatland
2. Zajcewa
3. Berger

34. Pałka
38. Hojnisz
53. Gwizdoń
61. Nowakowska-Ziemniak
73. Bobak

30/11/13 Sprint mężczyzn – Oestersund

  1. M. Fourcade
  2. Lindstroem
  3. Burke
  4. Beatrix
  5. Peiffer

91. Pływaczyk
92. Szczurek

6/12/13 Sprint kobiet – Hochfilzen:

  1. Gasparin
  2. Vitkova
  3. Starykh
  4. Berger
  5. Dzhyma

9. Nowakowska-Ziemniak
11. Pałka

6/12/13 Sprint mężczyzn – Hochfilzen:

1. L. Berger
2. M. Fourcade
3. Bjoerndalen
4. T. Boe
5. Sumann

80. Pływaczyk
86. Szczurek

7/12/13 Sztafeta kobiet:

1. Ukraina
2. Niemcy + 0:56,3
3. Francja + 1:00.8
4. Rosja + 1:09.2
5. Norwegia + 1:49.7

10. POLSKA + 3:00.3

7/12/13 Sztafeta męzczyzn:

1. Norwegia
2. Szwecja
3. Rosja

23. POLSKA

8/12/13 Bieg na dochodzenie kobiet Hochfilzen:

1. Solemdal
2. Dhzyma
3. PAŁKA
4. Vitkova
5. Starykh

17. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
28. HOJNISZ
44. GWIZDOŃ

8/12/13 Bieg na dochodzenie mężczyzn Hochfilzen:

1. M. Fourcade
2. Svendsen
3. T. Boe
4. Ustiugow
5.  Bjoerndalen

12/12/13 Sztafeta kobiet Annecy:

1. Niemcy
2. Ukraina + 0:23.3
3. Norwegia + 0:23.8
4. Kanada + 1:35.8
5. Francja + 1:43.8
—-
15. POLSKA – zdublowana

13/12/13 Sztafeta mężczyzn Annecy:

1. Rosja
2. Francja + 0:00,3
3. Austria + 0:26,8

14/12/13 Sprint kobiet Annecy:

1. S. Gasparin
2. K. Makarainen
3. Valj Semerenko

9. Pałka
41. Bobak
43. Gwizdoń
89. Batożyńska

14/12/13 Sprint mężczyzn Annecy:

1. J. Boe
2. Moravec
3. M. Fourcade

15/12/13 Bieg pościgowy kobiet Annecy:

1. Va. Semerenko
2. Starykh
3. Eckhoff

18. Pałka
22. Gwizdoń
45. Bobak

15/12/13 pościgowy mężczyzn – Annecy:

1. J. Boe
2. Lesser
3. Szipulin

3/1/14 sprint mężczyzn – Oberhof:

1. Svendsen
2. Bjoerndalen
3. Fourcade

3/1/14 sprint kobiet – Oberhof:

1. Domraczewa
2. Makarainen + 0:29,8
3. Pidhruszna + 0:36,4
4. Berger + 1:01,6
5. Flatland + 1:09.8
?
8. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK + 1:20.2
16. GWIZDOŃ + 1:43.8
23. PAŁKA + 2:03,0
42. HOJNISZ + 2:45,6
50. BOBAK + 3:08,8

4/1/14 pościgowy mężczyzn – Oberhof:

1. Svendsen
2. Bjoerndalen
3. M. Fourcade

4/1/14 pościgowy kobiet – Oberhof:

1. Domraczewa
2. Makaraien
3. Solemdal

10. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
17. PAŁKA
18. HOJNISZ
41. GWIZDOŃ
52. BOBAK

5/1/14 masowy mężczyzn – Oberhof:

1. Svendsen
2. Wołkow
3. T. Boe

5/1/14 masowy kobiet – Oberhof:

1. Berger
2. Solemdal + 0:17
3. Domraczewa + 0:18
4. Henkel + 0:40
5. Makaraien + 0:53
6. PAŁKA + 1:01

29. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK + 4:37

8/1/14 sztafeta kobiet – Ruhpolding:

Wyniki:

1. Rosja
2. Niemcy + 0:06
3. Norwegia + 0:17
4. Ukraina + 0:38
5. Francja + 1:32
?
9. POLSKA + 1:43

15/12/14 sztafeta mężczyzn Ruhpolding:

1. Austria
2. Niemcy
3. Rosja
4. Szwecja
5. Czechy

19. POLSKA

10/1/14 bieg na 15 km kobiet Ruhpolding:

Czołówka biegu:

1. Soukalova
2. Domraczewa + 0:34,3
3. Vitkova + 0:38,6
4. Hildebrand + 0:52,8
5. Berger + 1:03,5

20. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK + 2:16
48. PAŁKA + 4:11,4
49. HOJNISZ + 4:12,2
51. GWIZDOŃ + 4:16,5
76. BOBAK + 7:06,8

11/1/14 bieg na 20 km mężczyzn Ruhpolding:

1. Svendsen
2. Wołkow
3. Ustiugow

72. PŁYWACZYK
78. SZCZUREK

12/1/14 pościgowy kobiet – Ruhpolding:

1. Soukalova
2. Berger + 0:10
3. Makarainen + 0:39

24. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK + 2:25
26. PAŁKA + 2:36
41. GWIZDOŃ + 4:02
49. M. HOJNISZ + 5:02

12/1/14 pościgowy mężczyzn – Ruhpolding:

1. Svendsen
2. Fak
3. Garaniczew
4. Eder
5. S. Fourcade

16/1/14 sprint kobiet – Anterselva:

1. Bescond
2. Henkel + 0:07
3. Domraczewa + 0:10
4. Dunklee + 0:11
5. Romanowa + 0:12

20. M. HOJNISZ + 0:48
33. PAŁKA + 1:19
36. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK + 1:23
45. BOBAK + 1:51
53. GWIZDOŃ + 2:00

17/1/14 sprint Mężczyzn – Anterselva:

1. Hofer
1. Schempp
3. Peiffer

67. PŁYWACZYK
82. SZCZUREK

18/1/14 bieg pościgowy kobiet – Anterselva:

1. Henkel
2. Skardino
3. Berger

15. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
18. M. HOJNISZ
32. GWIZDOŃ
33. PAŁKA
34. BOBAK

18/1/14 pościgowy mężczyzn – Anterselva:

1. Schempp
2. Beatrix
3. L'Abee-Lund

19/1/14 sztafeta mężczyzn – Anterselva:

1. Francja
2. Szwecja
3. Niemcy

6/3/14: sprint mężczyzn – Pokljuka:

1. Ferry
2. Szipulin
3. Peiffer

6/314: sprint kobiet – Pokljuka:

1. Innerhofer (AUT)
2. Wirolajnen (RUS)
3. Skardino (BLR)

11. GWIZDOŃ
36. PAŁKA
37. HOJNISZ
56. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

8/3/14 pościgowy kobiet – Pokljuka:

1. Makarainen
2. Berger
3. Wierer

21. GWIZDOŃ
36. HOJNISZ
DNS. PAŁKA
DNS. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

8/3/14 pościgowy mężczyzn – Pokljuka:

1. Szipulin
2. Ferry
3. Bjoerndalen

9/3/14 masowy mężczyzn – Pokljuka:

1. Ferry
2. M. Fourcade
3. Ustiugow

9/3/14 masowy kobiet – Pokljuka:

1. Domraczewa
2. Makarainen
3. Zajcewa

13. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
22. PAŁKA
25. GWIZDOŃ

13/314 sprint M – Kontiolahti:

1. J. Boe
2. M. Fourcade
3. Peiffer

13/3/14 sprint K – Kontiolahti:

1. Makarainen
2. Zajcewa
3. Laukkanen

9.GWIZDOŃ
16. HOJNISZ
17. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

15/3/14 sprint M – Kontiolahti:

1. J. Boe
2. Łoginow
3. Bailey

15/3/14 sprint K – Kontiolahti:

1. Makarainen
2. Berger
3. Soukalova

24. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
36. GWIZDOŃ
46. M. HOJNISZ
50. PAŁKA

16/3/14 pościgowy K – Kontiolahti:

1. Makarainen 
2. Domraczewa
3. Zajcewa

12. GWIZDOŃ
21. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK
45. PAŁKA
50. M. HOJNISZ

16/3/14 pościgowy M – Kontiolahti:

1. J. Boe
2. M. Foucrade
3. Ferry

20/3/14 sprint K – Oslo:

1. Domraczewa
2. Dunklee
3. Berger

13. GWIZDOŃ
26/ PAŁKA
43. HOJNISZ
46. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

22/3/14: pościgowy K – Oslo:

1. Kuzmina
2. Berger
3. Wiłuchina

28. PAŁKA
33. GWIZDOŃ
52. HOJNISZ M.
DNF. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

22/3/14: pościgowy M – Oslo

1. Eder
2. Łoginow
3, Ferry

23/3/14: masowy K – Oslo:

1.Kuzmina
2. Gregorin
3. Dorin Habert

22. PAŁKA
26. NOWAKOWSKA-ZIEMNIAK

23/3/14 Masowy M – Oslo:

1. M. Fourcade
2. Landertinger
3. Fak

[tab:2012/13]

Logo IBU - biathlonSezon 2012/13 >>>

[tab:END]


pubsport.pl
Top