Jesteś tutaj
Główna > Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim 2014/15

Perezentujemy terminarz, wynik i klasyfikacje Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim w sezonie 2014/15.

WYNIKI >>

[tab:Terminarz]

  • 14-16 LISTOPADA: Obihiro /JPN/
  • 21-23 LISTOPADA: Seul /KOR/
  • 5-7 GRUDNIA: Berlin /GER/
  • 12-14 GRUDNIA: Herenveen /NED/
  • 31 STY – 1 LUTEGO: Hamar /NOR/
  • 7-8 LUTEGO: Herenveen /NED/
  • 21-22 MARCA: Erfurt /GER/

[tab:Klasyfikacje MEN]

500 m /14. grudnia/

# Zawodnik PKT
1.  Paweł Kuliżnikow 580
2,  Laurent Dubreuil 471
3,  Jan Smeekens 411
5.  ARTUR WAŚ 360
29.  ARTUR NOGAL 48
40.  PIOTR MICHALSKI 1

1000 m /13. grudnia/

# Zawodnik PKT
1.  Paweł Kuliżnikow 350
2,  Kjeld Nuis 251
3,  Sebastian Schwarz 245
13.  KONRAD NIEDŹWIEDZKI 85
25.  ZBIGNIEW BRÓDKA 25
26.  PIOTR MICHALSKI 24

1500 m /1. lutego/

# Zawodnik PKT
1.  Kjeld Nuis 336
2,  Sverre Lunde Pedersen 285
3.  JAN SZYMAŃSKI 261
8.  KONRAD NIEDŹWIEDZKI 198
11.  ZBIGNIEW BRÓDKA 144
38.  PIOTR PUSZKARSKI 6
40.  ROLAND CIEŚLIK 2

5000 m /31. stycznia/

# Zawodnik PKT
1,  Bob de Jong 301
2.  Sverre Lunde Pedersen 295
3.  Aleksander Rumiancew 285
11.  JAN SZYMAŃSKI 125
33,  KONRAD NIEDŹWIEDZKI 19
48.  ADRIAN WIELGAT 5
50.  ZBIGNIEW BRÓDKA 4
54.  SEBASTIAN DRUSZKIEWICZ 3

SZTAFETA /12, grudnia/:

# Kraj PKT
1.  Korea Południowa 310
2.  Holandia 290
3.  POLSKA 205
4.  Rosja 166

MASOWY /1. lutego/

# Kraj PKT
1.  Seung Hoon Lee 450
2.  Andrea Giovanni 286
3.  Bart Swings 237
24.  ROLAND CIEŚLIK 57
44.  JAN SZYMAŃSK 3

[tab:Klasyfikacje KOB]

500 m /14. grudnia/

# Zawodnik PKT
1.  Sang-Hwa Lee 750
2,  Nao Kodaira 610
3,  Judith Hesse 363

1000 m /12. grudnia/

# Zawodnik PKT
1.  Qishi Li 310
2,  Marrit Leenstra 276
3,  Karolina Erbanova 201
29.  LUIZA ZŁOTKOWSKA 20
42.  KATARZYNA WOŹNIAK 1

1500 m /31. stycznia/

# Zawodnik PKT
1,  Irene Wust 340
2.  Marrit Leenstra 320
3.  Heather Richardson 280
11.  LUIZA ZŁOTKOWSKA 149
19.  KATARZYNA WOŹNIAK 54
44.  ALEKSANDRA GOSS 5

3000 m /1. lutego/

# Zawodnik PKT
1,  Martina Sablikova 430
2.  Irene Wust 350
3.  Claudia Pechstein 270
18.  LUIZA ZŁOTKOWSKA 64
21.  KATARZYNA WOŹNIAK 61
36.  ALEKSANDRA GOSS 16

SZTAFETA /13. grudnia/:

# Kraj PKT
1.  Holandia 350
2.  Niemcy 240
3.  POLSKA 236
4.  Japonia 226

MASOWY /1. lutego/

# Kraj PKT
1.  Ivane Blondin 430
2.  Irene Schouten 420
3.  Martina Sablikova 255
21.  ALEKSANDRA GOS 46
24.  URSZULA WŁODARCZYK 25

[tab:END]


pubsport.pl
Top