Jesteś tutaj
Główna > Puchar Świata w łyżwiarstwie szybkim 2014/15 > Wyniki Pucharu Świata w łyżwiarstwie szybkim 2014/15

Prezentujemy wyniki PŚ w łyżwiarstwie szybkim w sezonie 2014/15. 

KLASYFIKACJE I TERMINARZ >>

[tab:500m K]

14/11/14 Obihiro:
1.Lee /KOR/
2.Kodaira /JPN/
3. Faktulina /RUS/

16/11/14 Obihiro:
1. Lee /KOR/

2. Kodaira /JPN/
3.Bittner /AUT/

21/11/14 Seul:
1. Kodaira /JPN/
2. Lee /KOR/
3. Hesse /GER/

23/11/14 Seul:

1. Lee /KRO/
2. Kodaira /JPN/
3. Erbanova /CZE/

5/12/14 Berlin:

1. Lee /KOR/
2. Richardson /USA/
3. Moer /NED/

7/12/14 Berlin:

1. Lee /KOR/
2. Richardson /USA/
3. Kodaira /JPN/

12/12/14 Heerenveen:

1. Lee /KOR/
2. Kodaira /JPN/
3. Hese /GER/

[tab:500m M]

14/11/14: Obihiro:
1. Smeekens /NED/
2. Kuliżnikow /RUS/
3. Muraszow /RUS/

19. NOGAL
30. MICHALSKI

16/11/14: Obihiro:
1. Kuliżnikow /RUS/
2. Smeekens /NED/

3. Haga /JPN/

19. NOGAL
33. MICHALSKI

21/11/14 Seul:
1. Kuliżnikow /RUS/
2. Mo /KOR/
3. Muraszow /RUS/
10B. NOGAL
18B. MICHALSKI

23/11/14 Seul:

1. Kuliżnikow /RUS/
2. Mo /KOR/
3. Dubreuil /CAN/

5B. NOGAL
9B. MICHALSKI

5/12/14 Berlin:

1. WAŚ
2. Dubreuil /CAN/
3. Mulder /NED/

8B. NOGAL
12B. MICHALSKI

7/12/14 Berlin:

1. WAŚ
2. Hvammen /NOR/
3. Dubreuil /CAN/

12/12/14 Heerenveen:

1.Kuliżnikow /RUS/
2. WAŚ
3. Debruil /CAN/

6B NOGAL
19B MICHALSKI

[tab:1000m K]

15/11/14: Obihiro:
1. Leenstra (NED)
2. Wust (NED)
3. Li (CHN)

31. WOŹNIAK

23/11/14 Seul

1. Li /CHN/
2. Leenstra /NED/
3. Erbanova /CZE/

3B. ZŁOTKOWSKA
9B. WOŹNIAK

6/12/14 Berlin:

1. Bowe /USA/
2. Richardson /USA/
3. Li /CHN/

13/12/14 Herenveen:

1. Richardson /USA/
2. Bowe /USA/
3. Li /CHN/

[tab:1000m M]

15/11/14: Obihiro:
1. Kuliżnikow /RUS/
2. Nuis /NED/
3. Schwarz /GER/

15. NIEDŹWIEDZKI
21. BRÓDKA
43. MICHALSKI 

22/11/14 Obihiro:

1. Kuliżnikow /RUS/
2. Groothuis /NED/
3. Nuis /NED/

12. NIEDŹWIEDZKI
3B. BRÓDKA
12B. NOGAL

6/12/14 Berlin:

1.Ihle /GER/
2. Schwarz /GER/
3. Otterspeer /NED/

[tab:1500m K]

16/11/14 Obihiro:

1. Wust /NED/
2. Leenstra /NED/
3. Skokowa /RUS/

9. ZŁOTKOWSKA
22. WOŻNIAK
26. GOSS

22/11/14: Seul:

1. Leenstra  /NED/
2. Wust /NED/
3. Graf /RUS/

10. ZŁOTKOWSKA
4B. WOŹNIAK
14B. GOSS

7/12/14 Berlin:

1. SZYMAŃSKI
2. Lunde Pedersen /NOR/
3. Krol /NED/

[tab:1500m M]

16/11/14 Obihiro:

1.Nuis /NED/
2. Heuvel /NED/
3. Verweji /NED/

6. NIEDŹWIEDZKI 
7. SZYMAŃSKI
16. BRÓDKA
38. CIEŚLAK

21/11/14 Seul:

1, Pedersen /NOR/
2. Heuvel /NED/
3. Nuis /NED/

8. NIEDŹWIEDZKI
9. BRÓDKA
12. SZYMAŃSKI

[tab:3000m K]

14/11/14 Obihiro:
1. Wust /NED/
2. Sablikova /CZE/
3. Voorhuis /NED/

20. ZŁOTKOWSKA
22. WOŹNIAK
28. GOSS
33. WŁODARCZYK
34. FUDALEJ

5/12/14 Berlin:

1. Wust /NED/
2. Joling /NED/
3. Sablikova /CZE/

3B. WOŹNIAK
11B. GOSS
20B. WŁODARCZYK
21B. FUDALEJ

12/12/14 Heerenveen:

1. Sablikova /CZE/
2. Wust /NED/
3. Achteerekte /NED/

14. WOŹNIAK
2B ZŁOTKOWSKA
14B GOSS
15B FUDALEJ

5000 m K:

21/11/14 Seul:

1. Pechstein /GER/ 
2. Sablikova /CZE/
3. Blondin /CAN/
___
10B. WOŹNIAK
12B. GOSS
18B. FUDALEJ

[tab:5000m M]

14/11/14: Obihiro:
1. Kramer /NED/
2. Rumjancew /RUS/
3. Olde Huevel /NED/

9. SZYMAŃSKI
26. WIELGAT
31. CIEŚLAK

13/12/14 Herenveen:
1. Kramer /NED/
2. Bergsma /NED/
3. olde Huevel /NED/

14. SZYMAŃSKI

10000 m M:

22/11/14 Seul:

1. De Jong /NED/
2. Swings /BEL/
3. Rumiancew /RUS/

9. SZYMAŃSKI

[tab:Mass K]

16/11/14 Obihiro:
1. Blondin /CAN/
2. Takagi /JPN/
3. Schouten /NED/

15. GOSS
18. WŁODARCZYK

23/11/14 Seul:

1. Sablikova /CZE/
2. Schouten /NED/
3. Blondin /CAN/

17. GOSS
19. WŁODARCZYK

[tab:Mass M]

16/11/14 Obihiro:
1.Lee /KOR/
2. Kim /KOR/
3. Swings /BEL/

17. CIEŚLAK
22. SZYMAŃSKI

23/11/14 Seul

1. Giovanni /ITA/
2. Silovs /LAT/
3. Lee /KOR/

7. CIEŚLAK

[tab:Sztafeta K]

15/11/14: Obihiro:
1. Holandia
2. Japonia
3. NIemcy
4. Kanada
5. POLSKA

13/12/14 Herenveen:
1. HOLANDIA
2. NIEMCY
3. POLSKA

[tab:Sztafeta M]

15/11/14: Obihiro
1.Holandia
2. Korea Płd.
3. Rosja
4. POLSKA

5/12/14: Berlin:

1. POLSKA
2. KOREA PŁD.
3. HOLANDIA

12/12/14 Heerenveen:

1. KOREA PŁd.
2. HOLANDIA
3. NORWEGIA

6. POLSKA

[tab:END]


pubsport.pl
Top