Jesteś tutaj
Główna > Puchar Świata w Rugby Anglia 2015

Prezentujemy terminarz, tabele oraz wyniki turnieju o Puchar Świata w Rugby Anglia 2015, który odbędzie się w dniach 18 września – 31 października.

A

TABELA:

# DrużynaPKT:MWRPZd:Str
1.AUSTRALIA174400141:35
2.WALIA134301111:62
3.ANGLIA114202133:75
4.FIDŻI5410384:101
5.URUGWAJ0400430:226

TERMINARZ:

18/09/15: Anglia – Fidżi 35:11 (18:8)
20/09/15: Walia – Urugwaj 54:9 (28:9)
23/09/15: Australia – Fidżi 28:13 (18:3)
26/09/15: Anglia – Walia 25:28 (16:9)
27/09/15: Australia – Urugwaj 65:3 (31:3)
1/10/15: Walia – Fidżi 23:13 (17:6)
3/10/15: Anglia – Australia 13:33 (3:17)
6/10/15: Fidżi – Urugwaj 47:15 (26:10)
10/10/15: Australia – Walia 15:6 (9:6)
10/10/15: Anglia – Urugwaj 60:3 (21:3)

B

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPZd:Str
1.RPA164301176:56
2.SZKOCJA144301136:93
3.JAPONIA12430198:100
4.SAMOA5410369:124
5.USA0400450:156

TERMINARZ:

19/09/15: RPA – Japonia 32:34 (12:10)
20/09/15: Samoa – USA 25:16 (14:8)
23/09/15: Szkocja – Japonia 45:10 (12:7)
26/09/15: RPA – Samoa 46:6 (17:6)
27/09/15: Szkocja – USA 39:16 (6:13)
3/10/15: Samoa – Japonia 5:26 (0:20)
3/10/15: RPA – Szkocja 34:16 (20:3)
7/10/15: RPA – USA 64:0 (14:0)
10/10/15: Samoa – Szkocja 33:36 (26:23)
11/10/15: USA – Japonia 18:28 (8:17)

C

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPZd:Str
1.NOWA ZELANDIA194400174:49
2.ARGENTYNA154301179:70
3.GRUZJA8420253:123
4.TONGA6410370:130
5.NAMIBIA1400470:174

TERMINARZ:

19/09/15: Tonga – Gruzja 10:17 (3:10)
20/09/15: Nowa Zelandia – Argentyna 26:16 (12:13)
24/09/15: Nowa Zelandia – Namibia 58:14 (34:6)
25/09/15: Argentyna – Gruzja 54:9 (14:9)
29/09/15: Tonga – Namibia 35:21 (22:7)
2/10/15: Nowa Zelandia – Gruzja 43:10 (22:10)
4/10/15: Argentyna – Tonga 45:16 (20:13)
7/10/15: Namibia – Gruzja 16:17 (6:0)
9/10/15: Nowa Zelandia – Tonga 47:9 (14:3)
11/10/15: Argentyna – Namibia 64:19 (36:7)

D

TABELA:

# DrużynaPKTMWRPZd:Str
1.IRLANDIA184400134:35
2.FRANCJA144301120:63
3.WŁOCHY10420274:88
4.RUMUNIA4410360:129
5.KANADA2400458:131

TERMINARZ:

19/09/15: Irlandia – Kanada 50:7 (29:0)
19/09/15: Francja – Włochy 32:10 (15:3)
23/09/15: Francja – Rumunia 38:11 (17:6)
26/09/15: Włochy – Kanada 23:18 (13:10)
27/09/15: Irlandia – Rumunia 44:10 (18:3)
1/10/15: Francja – Kanada 41:18 (24:12)
4/10/15: Irlandia – Włochy 16:9 (10:6)
6/10/15: Kanada – Rumunia 15:17 (8:0)
11/10/15: Włochy – Rumunia 32:22 (22:3)
11/10/15: Francja – Irlandia 9:24 (6:9)

FINAŁY

ĆWIERĆFINAŁY:

17/10/15: RPA   Walia 23:19 (12:13)
17/10/15: Nowa Zelandia   Francja 62:13 (29:13)

18/10/15: Irlandia   Argentyna 20:43 (10:20)
18/10/15: Australia   Szkocja 35:34 (15:16)

PÓŁFINAŁY:

24/10/15: RPA   Nowa Zelandia 18:20 (12:7)

25/10/15: Argentyna   Australia 15:29 (9:19)

O TRZECIE MIEJSCE:

30/10/15: RPA   Argentyna 24:13 (16:0)

FINAŁ:

31/10/15: Nowa Zelandia   Australia 34:17 (16:3)

Dzień po dniu

18/09/15: Anglia – Fidżi /21:00/ – GR A

19/09/15: Tonga – Gruzja /13:00/ – GR C
19/09/15: Irlandia – Kanada /15:30/- GR D
19/09/15: RPA – Japonia /17:45/ – GR B
19/09/15: Francja – Włochy /21:00/ – GR D

20/09/15: Samoa – USA /13:00/ – GR B
20/09/15: Walia – Urugwaj /15:30/ – GR A
20/09/15: Nowa Zelandia – Argentyna /17:45/ – GR C

23/09/15: Szkocja – Japonia /15:30/ – GR B
23/09/15: Australia – Fidżi /17:45/ – GR A
23/09/15: Francja – Rumunia /21:00/ – GR D

24/09/15: Nowa Zelandia – Namibia /21:00/ – GR C

25/09/15: Argentyna – Gruzja /17:45/ – GR C

26/09/15: Włochy – Kanada /15:30/- GR D
26/09/15: RPA – Samoa /17:45/ – GR B
26/09/15: Anglia – Walia /21:00/  – GR A

27/09/15: Australia – Urugwaj /13:00/  – GR A
27/09/15: Szkocja – USA /15:30/ – GR B
27/09/15: Irlandia – Rumunia /17:45/- GR D

29/09/15: Tonga – Namibia /17:45/ – GR C

1/10/15: Walia – Fidżi /17:45/  – GR A
1/10/15: Francja – Kanada /21:00/- GR D

2/10/15: Nowa Zelandia – Gruzja /21:00/ – GR C

3/10/15: Samoa – Japonia /15:30/ – GR B
3/10/15: RPA – Szkocja /17:45/ – GR B
3/10/15: Anglia – Australia /21:00/  – GR A

4/10/15: Argentyna – Tonga /15:30/ – GR C
4/10/15: Irlandia – Włochy /17:45/- GR D

6/10/15: Kanada – Rumunia /17:45/- GR D
6/10/15: Fidżi – Urugwaj /21:00/  – GR A

7/10/15: RPA – USA /17:45/ – GR B
7/10/15: Namibia – Gruzja /21:00/ – GR C

9/10/15: Nowa Zelandia – Tonga /21:00/ – GR C

10/10/15: Samoa – Szkocja /15:30/ – GR B
10/10/15: Australia – Walia /17:45/  – GR A
10/10/15: Anglia – Urugwaj /21:00/  – GR A

11/10/15: USA – Japonia /21:00/ – GR B
11/10/15: Argentyna – Namibia /13:00/ – GR C
11/10/15: Włochy – Rumunia /15:30/- GR D
11/10/15: Francja – Irlandia /17:45/- GR D

17/10/15: /17:00/ – ćwierćfinał
17/10/15: /21:00/- ćwierćfinał

18/10/15: /14:00/- ćwierćfinał
18/10/15: /17:00/- ćwierćfinał

24/10/15: /17:00/ – półfinał

25/10/15: /17:00/ – półfinał

30/10/15: /21:00/ – o brąz

31/10/15: /17:00/ – FINAŁ

Formuła

W turnieju bierze udział 20 drużyn. W fazie grupowej podzielone są one na cztery grupy, po pięć zespołów w każdej. Mecze odbywają się systemem „każdy z każdym”. Awans do ćwierćfinałów uzyskają po dwie najlepsze drużyny z każdej grupy.

PUNKTACJA W FAZIE GRUPOWEJ:

  • wygrana: 4 pkt
  • przegrana: o pkt
  • przegrana różnicą 7 lub mniej punktów: 1 pkt
  • Remis: 2 pkt
  • 4 lub więcej przyłożeń w meczu: 1 pkt

MECZE W FAZIE PUCHAROWEJ ZAKOŃCZONE REMISEM:

Rozgrywa się dogrywkę 2×5 minut, jeżeli ona nie przyniesie efektów, kolejną 2×5 minut, tyle że na zasadzie „nagłej śmierci”. Jeśli wynik nadal będzie remisowy – konkurs kopnięć.


pubsport.pl
Top