Radwańska w półfinale Indian Wells 2014

Agnieszka Radwańska

Agnieszka Radwańska (2) awansowała do półfinału prestiżowego turnieju Indian Wells w Kalifornii. Polka w 1/4 finału wyeliminowała Serbkę Jelenę Janković (8).

Mecz Radwańska – Janković był pierwszym dla obu pań trzysetowym bojem na tegorocznym turnieju Indian Wells. Wcześniej jedna i druga łatwo wygrywały swoje mecze. Tym razem walka była jednak bardziej zacięta. Pierwszego seta Agnieszka wygrała 7:5, niestety w drugim przegrała dość łatwo – 2:6. W decydującej rozgrywce znów była jednak górą, zwyciężając 6:4. 

W półfinale rywalką krakowianki będzie reprezentantka Rumunii Simona Halep (6), która wygrała z Włoszką DellAcquą 6:2 6:2. Drugą parę półfinałową utworzą zwyciężczynie dzisiejszych gier Na Li (1) – Cibulkova (12) oraz Pennetta (20) – Stephens (17). 

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz