Radwańska poznała rywalki – rozlosowano grupy WTA Finals Singapur 2014

A. Radwańska

W Singapurze odbyło się losowanie grup turnieju WTA Finals 2014 wieńczącego sezon. Agnieszka Radwańska (6) trafiła do grupy białej, gdzie zagra z Marią Szarapową (2), Petrą Kvitovą (3) oraz Caroline Wozniacki (8).

Rozstawione przed losowaniem były Serena Williams (1), którą umieszczono w grupie czerwonej oraz Maria Szarapowa (2), przydzielona do grupy białej. Potem do nich kolejno dolosowano po jedną z zawodniczek z numerami 3/4, 5/6 oraz 7/8. Na tej podstawie grupę białą uzupełniły Petra Kvitova (3), Agnieszka Radwańska (6) oraz Caroline Wozniacki (8).

W grupie czerwonej oprócz Sereny Williams znalazły się natomiast Simona Halep (4), Eugenie Bouchard (5) oraz Ana Ivanovic (7).

Pierwsze spotkania WTA Finals Singapur 2014 odbędą się w poniedziałek. Relacje LIVE, zapowiedzi i podsumowania oczywiście na PubSport.pl. 

Więcej o WTA Finals 2014 >>


SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/