Radwańska zaczyna grać w Rzymie, Ormaechea pierwszą rywalką

Agnieszka Radwańska

Paula Ormaechea będzie pierwszą rywalką Agnieszki Radwańskiej w turnieju WTA w Rzymie. Polka zmierzy się z 22-letnią reprezentantką Argentyny w spotkaniu drugiej rundy, zaplanowanym na środę na godzinę 11:00.

Tenisiska z Argentyny jest obecnie sklasyfikowana na 73. miejscu w rankingu WTA. W swojej krótkiej karierze najwyżej była na 59. pozycji (w październiku 2013 roku). Do tej pory z Radwańską mierzyła się tylko jeden raz – podczas Australian Open 2012. Krakowianka triumfowała wówczas 6:3 6:1. 

W trwających zawodach w Rzymie Argentynka wygrała jedno starcie -z Japonką Nara 6:4 6:4. Do turnieju główne dostała się poprzez… nieudane kwalifikacje, gdzie przegrała z Austarlijką DellAcquą, ale przeszła dalej jako tzw. Lucky Loserka.

Niestety mecz zostanie rozegrany na korcie bez kamer TV, dlatego żadna ze stacji nie przeprowadzi transmisji na żywo. Wynik LIVE będize można śledzić TUTAJ.

Drabinka turnieju WTA Rzym >>

 


 MUNDIAL ROSJA 2018 >>

TERMINARZ | DRABINKA | SKŁADY | GRUPY I WYNIKI

Damian Ślusarczyk
29 lat, wychowany pod Kielcami, mieszka w Manchesterze, PubSport.pl z małymi przerwami ogarnia od 8 lat. Stale udowadnia, że jest w stanie znaleźć "coś" ciekawego w każdej dyscyplinie sportu. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/