Ranking Kontaktów Świra po 1. kolejce

Z lekkim opóźnieniem publikujemy ranking Kontaktów Świra po 1. kolejce T-Mobile Ekstraklasy 2012/13. 

W niedzielę publikowaliśmy listę piłkarzy wyróżnionych w meczach z piątku i soboty. Teraz czas poznać najlepszych piłkarzy w spotkaniach Wisła – GKS, Legia – Korona oraz Lechia Polonia. Pierwsze z wymienionych starć ocenił Paweł Szymański, dwa pozostałe Damian Ślusarczyk.

*** 3 Kontakty:

Brak

** 2 Kontakty:

Maor Melikson (Wisła Kraków) – zaliczył asystę i wykorzystał karnego. Najlepszy, obok Ilieva na boisku.
Ivica Iliev (Wisła Kraków) – dał się dwa razy sfaulować w polu karnym. Raz sędzia gwizdnął, raz nie, ale to nie zmienia faktu, że prowadził grę Wisły.
Marek Saganowski (Legia Warszawa) – świetny występ przeciw Koronie. Cichy bohater tego spotkania – wypracował Luboji dwa gole, do tego „przycisnął” Stano, co sprawiło, że Słowak wbił samoboja.
Danjel Ljuboja – (Legia Warszawa) – długo wahałem się nad trzema Kontaktami dla Serba, ale postanowiłem dać mu szansę wykazania się w kolejnych meczach i zasłużenia na główną nagrodę. Z Koroną strzelił hat-tricka. Trochę ujmuje jednak fakt, że pierwsza bramka padła z karnego.
Paweł Wszołek (Polonia Warszawa) – mózg Polonii w meczu z Lechią, maczał palce w niemal każdej akcji ofensywnej Czarnych Koszul.

* 1 Kontakt:

Maciej Szmatiuk (GKS Bełchatów) – strzelił bramkę.
Dusan Kuciak (Legia Warszawa) – wydawać by się mogło, że w meczu wygranym 4:0 bramkarz nie ma wiele pracy. Kuciak musiał się jednak sporo natrudzić, by zachować czyste konto. Dla śmiało atakującej Korony Kielce był zaporą nie do przejścia.
Inaki Astiz (Legia Warszawa) – pod nieobecność Michała Żewłakowa pewnie dowodził obroną Legii.
Peter Hricko (Pogoń Szczecin) – udanie strzegł i chronił bramkę Janukiewicza. Między innymi to z jego powodu Zagłębie nie zdobyło bramki. /Kontakt dodany przez Pawła po głębszej analizie meczu Pogoń – Zagłębie/
Łukasz Piątek (Polonia Warszawa) – głównie za kapitalną asystę do Gołębiewskiego przy pierwszym golu
Tomasz Brzyski (Polonia Warszawa) – to był jeden z tych meczów, który wyszedł temu chimerycznemu bocznemu obrońcy Polonii. W podobnym stylu zaczynał poprzednią rundę – kończył źle. Jak będzie tym razem?
Adam Kokoszka (Polonia Warszawa) – dobry mecz z tyłu, do tego piękny strzał na bramkę otwierający drogę do gola na 2:1.
Cwetan Genkow (Wisła Kraków) – zwycięski gol w doliczonym czasie gry. I to jaki gol… /Kontakt dodany przez Damiana po dokładniejszym zastanowieniu się nad meczem Wisła – GKS/

Ranking po 1. kolejce:

[table “13” not found /]

SIATKARSKIE MISTRZOSTWA ŚWIATA MĘŻCZYZN 2018:

MŚ siatkarzy 2018
Pubsport.pl
Pubsport.pl - wiadomości sportowe i publicystyka. Zapowiedzi i podsumowania meczów piłki nożnej, tenisa, sportów zespołowych oraz zimowych. Relacje na żywo! Wpadnij pogadać o sporcie!
http://www.pubsport.pl/