Real z niewielką zaliczką przed rewanżem z Bayernem [wideo]

Real Madryt wygrał z Bayernem Monachium 1:0 w 1. meczu półfinału Ligi Mistrzów 2013/14. Rewanż we wtorek w Monachium. Prezentujemy wideo z tego spotkania.

Jedynego gola w tym meczu zdobył Karim Benzema w 19. minucie. W pierwszej połowie Królewscy mieli jeszcze dwie doskonałe okazje na zdobycie kolejnych goli, ale zarówno Ronaldo jak i Di Maria strzelali nad bramką. Bayern mimo optycznej przewagi nie zagrażał aż tak bardzo bramce Casillasa. Golem dla przyjezdnych "pachniało" zaledwie przez kilkanaście minut – na początku i pod koniec meczu.