Resovia – Budvanska 3:0 na inaugurację CEV LM 2014/15

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów wygrali z czarnogórskim klubem Bundvanska Rivijera Budva 3:0 w pierwszym meczu sezonu 2014/15 Ligi Mistrzów CEV.

Wicemistrzowie Polski nie mieli większych problemów z ograniem rywala z Czarnogóry. Jedynie pierwszy set tego pojedynku był emocjonujący. Wówczas to goście osiągneli dośc sporą (nawet siedmiopunktową przewagę) i zdawało się, ze mogą nawiązać walkę z Asseco Resovią. W końcówce seta gospodarze odrobili jednak straty i zwyciężyli do 22.

W kolejnych partiach polskiej drużynie poszło już łatwiej i jej triumf 3:0 nawet na chwilę nie był zagrożony.Drugą odsłonę rzeszowianie wygrali do 15, a trzecią do 18. 

Mecz trwał zaledwie 73 minuty.

W grupie C grają także drużyny ACH Volley Ljubljana oraz Berlin Recycling Volleys. Ich pojedynek w ramach pierwszej kolejki odbędzie się w czwartek w stolicy Niemiec. 

TERMINARZ I TABELE CEV LM >>

POWIEDZ O NAS SWOIM ZNAJOMYM:

Reklama
Damian Ślusarczyk
Założyciel PubSport.pl. 25 lat, mieszkaniec Kielc. Piłką nożną i sportem fanatycznie interesował się zanim przystąpił do pierwszej komunii. Pewnie dlatego teraz woli niedzielę spędzać na stadionie, a nie w kościele. Potrafi godzinami oglądać T-Mobile Ekstraklasę i jeszcze żyje. Obserwuj mnie na Twitterze
http://www.pubsport.pl/

Dodaj komentarz