Resovia – Budvanska 3:0 na inaugurację CEV LM 2014/15

Siatkarze Asseco Resovii Rzeszów wygrali z czarnogórskim klubem Bundvanska Rivijera Budva 3:0 w pierwszym meczu sezonu 2014/15 Ligi Mistrzów CEV.

Wicemistrzowie Polski nie mieli większych problemów z ograniem rywala z Czarnogóry. Jedynie pierwszy set tego pojedynku był emocjonujący. Wówczas to goście osiągneli dośc sporą (nawet siedmiopunktową przewagę) i zdawało się, ze mogą nawiązać walkę z Asseco Resovią. W końcówce seta gospodarze odrobili jednak straty i zwyciężyli do 22.

W kolejnych partiach polskiej drużynie poszło już łatwiej i jej triumf 3:0 nawet na chwilę nie był zagrożony.Drugą odsłonę rzeszowianie wygrali do 15, a trzecią do 18.